Ամերիկուհին դատական հայց է ներկայացրել վիբրատորներ արտադրող կանադական Standard Innovation ընկերության դեմ, որն իր սարքերի օգնությամբ հետեւում է հաճախորդների ինտիմ կյանքին:
17-09-2016 09:59
Հարսանեկան տուրիզն ավելի ու ավելի մեծ տարածում է ստանում. էկզոտիկայի սիրահարներն ուղեւորվում են Բալի կամ Դոմինիկյան հանրապետություն, իսկ դասականի սիրահարները նախընտրում են Եվրոպան. վերջերս Խորվաթիայում բացվել է երկրի առաջին հարսանեկան հանգստավայրը՝ Corberon-ը:
17-09-2016 09:33
Ամերիկյան երգչուհի Լեդի Գագան իր նոր ալբոմն անվանել է հանգուցյալ մորաքույր Ջոանի պատվին. հինգերորդ Joanne ձայնասկավառակը լույս կտեսնի հոկտեմբերի 21-ին:
17-09-2016 07:09
Բրիտանական Pedigree Toys ընկերությունում հայտարարել են այն մասին, որ կսկսվի նոր Սինդի տիկնիկի արտադրությունը, որը համարվում է Բարբի տիկնիկի գլխավոր մրցակիցը. ընդ որում, Սինդիի արտաքինը կփոխվի։
16-09-2016 08:05
Ավստրիայի 18-ամյա բնակչուհին ծնողներին դատի է տվել նրա համար, որ վերջիններս սոցցանցերում իր լուսանկարներն են տեղադրել առանց թույլտվության:
16-09-2016 08:01
Էդինբուրգի եւ Տրիեստի համալսարանների մասնագետները պնդում են, որ սուրճի հանդեպ սերը կարող է գեներում դրված լինել. սուրճ օգտագործելու հակումը կարող է ազդել գենետիկ փոփոխելիության վրա:
16-09-2016 07:19
Երգչուհի Սիրուշոն ներկայացրել է իր նոր` «Զարթոնք» երգը. այս երգի հիման վրա նաև տեսահոլովակ է նկարահանվում, որը երգչուհին շուտով իր երկպագուների դատին կներկայացնի:
16-09-2016 04:15
Բրիտանացի երգչուհի Ադելը հանուն որդու 10 տարով կհրաժարվի հյուրախաղերից. երգչուհին ցանկանում է լքել բեմը իր ներկա շրջագայությունից հետո, որպեսզի ողջ ժամանակը նվիրի իր որդի Անջելոյին:
16-09-2016 04:07
Ամերիկյան «Keeping Up with the Kardashians» ռեալիթի շոուի աստղ Քիմ Քարդաշյանը ասել է, որ սելֆիի առավել օպտիմալ հաճախականությունը կազմում է րոպեում 2 լուսանկարը. ըստ նրա՝ հենց այդպես է կարելի «ստանալ առավելագույն հաճույք արձակուրդից»։
15-09-2016 09:06
Վերջին կես տարում ծնված երեխաների մոտ գերակշռում են Նարե և Դավիթ անունները` համապատասխանաբար՝ 420 և 869։
15-09-2016 08:56
Բրիտանական GQ ամսագիրը կազմել է 2016թ. աշխարհի ամենասեքսուալ կանանց ցուցակը: Այս տարի ցուցակում ներառվել է գեղեցիկ սեռի 7 ներկայացուցիչ`Քիմ Քարդաշյան, Սելենա Գոմես, Անա դե Արմաս, Պրիյանկա Չոպրա, Ալեսանդրա Ամբրոսիո, Հաննա Դևիս, Հեյլի Քլաուսոն:
15-09-2016 08:40
Իրվայնի քալիֆորնիական համալսարանի մասնագետները հետազոտության ընթացքում հանգել են եզրակացության, որ սելֆին մարդուն ավելի երջանիկ եւ ինքնավստահ է դարձնում:
15-09-2016 06:53
Պարզվել է, որ մարդիկ ավելի շատ կախված են ոչ թե սիգարետներում պարունակվող նիկոտինից, այլ հենց ծխելու պրոցեսից. այդպիսի եզրակացություն են կատարել ԱՄՆ-ի և Մեծ Բրիտանիայի կլինիկական կենտրոնների բժիշկները:
15-09-2016 05:45
Սեռական շփման առաջին իսկ փորձը վիետնամցի սիրահար զույգի համար դրամատիկ ավարտ է ունեցել. տղան ամաչել է պահպանակ գնել և իր «տղամարդկային արժանապատվությունը» փաթաթել է պլաստիկե փաթեթով. արդյունքում զույգը ստիպված դիմել է բժշկի՝ սեռական օրգանների շրջանում կտրվածքների և արյունահոսության պատճառով։
14-09-2016 08:38
Ամերիկացի սոցիոլոգները  պարզել են, որ ամենալավ սիրեկանները շինարարներն են՝ հարցվածների 20 տոկոսը բարձր է գնահատել նրանց սեռական կարողությունները․ 2-րդ տեղում ծրագրավորողներն են եւ սպասարկման ոլորտի աշխատակիցները` 11 տոկոս, ամենից քիչ կանայք գոհ են մնացել պաշտոնյաներից և պետական ծառայողներից`համապատասխանաբար 6 տոկոս եւ 3 տոկոս:
14-09-2016 06:47
Պարզվում է, որ բոտոքսը այնքան էլ վնասակար չէ. գիտնականները պարզել են, որ բոտոքսի ներարկումները ոչ միայն պաշտպանում են կնճիռներից, այլև քաղցկեղից:
14-09-2016 05:53
Հոլիվուդյան դերասանուհի Գվինեթ Փելթրոուն հագուստի առաջին սեփական հավաքածուն է ներկայացրել Goop բրենդի ներքո. հավաքածուում տեղ են գտել ժակետ, կյուլոտ անդրավարտիքներ, վերնաշապիկ եւ սպիտակ պայուսակ:
14-09-2016 05:48
Փոփ երաժշտության արքա Մայքլ Ջեքսոնի դուստր Ջեքսոնա Փերիսը մտադրվել է օրինականացնել իր հարաբերությունները ընկերոջ հետ` ի հեճուկս հարազատների, հայտնում է glamur.org-ը:
14-09-2016 05:44
Կրքեր ադրբեջանական ձևով. Բաքվի ծանր հանցագործությունների դատարանում ընթանում է դաժան սպանության գործով դատավարություն. կնոջը ապահարզան տալուց հրաժարվող ամուսինը սպանվել է եւ մասնատվել անհավատարիմ կնոջ եւ նրա սիրեկանի կողմից:
13-09-2016 07:35
20 տարի անց մարդկությունը լիովին կվերանայի սեքսով զբաղվելու և բեղմնավորման նկատմամբ իր վերաբերմունքը. գիտնականների կարծիքով՝ ապագա սերունդն ավելի հաճախ կծնվի փորձանոթից, իսկ մարմնական հաճույքները կարող են լիովին վերանալ:

20-03-2012 14:54 Госсекретарь США Хиллари Клинтон посетит Грузию в период с 10 по 20 апреля.
20-03-2012 12:10 Конституционный суд Франции утвердил список кандидатов на предстоящих президентских выборах. Как сообщает Agence France-Presse, за право занять высший государственный пост в стране будут бороться десять человек.
19-03-2012 17:41 Обладатель титула "Мистер Вселенная" индийский бодибилдер Манохар Айч отметил 100-летний юбилей.
19-03-2012 14:38 Оборонно-промышленный комплекс Ирана начал производство нового беспилотного летательного аппарата Shaparak ("Бабочка"), сообщает FARS.
19-03-2012 13:22 Международная женская теннисная ассоциация (WTA) опубликовала 19 марта список сильнейших теннисисток мира.
17-03-2012 19:02 Министр иностранных дел Армении Эдвард Налбандян 16-17 марта посетил с рабочим визитом Грузию.
17-03-2012 18:59 Основатель международного социального сетевого проекта WikiLeaks австралиец Джулиан Ассанж планирует баллотироваться в сенат парламента своей страны.
17-03-2012 15:01 Президент Нагорного Карабаха Бако Саакян 17 марта встретился с делегацией, возглавляемой министром образования и науки Республики Армения Арменом Ашотяном.
17-03-2012 12:00 В США, а также еще девяти странах мира, включая Великобританию, Австралию, Сингапур, Японию, в широкую продажу поступила новинка от компании Apple — третья версия планшетного компьютера iPad.
16-03-2012 14:26 Американская академия кинематографических искусств объявила о том, что номинанты на премию «Оскар» будут названы15 января 2013 года, а церемония вручения призов пройдет 24 февраля.
16-03-2012 11:29 16 марта 2012 года отмечают Всемирный день сна (World Sleep Day).
16-03-2012 11:27 Британские полицейские, которые трижды не сдадут зачет по физкультуре, должны подвергаться дисциплинарному и денежному взысканиям. Об этом говорится в докладе, подготовленном по заказу правительства Великобритании, передает агентство Reuters.
15-03-2012 12:57 Правительство Армении решило не демонтировать бутики в парке Маштоца.
15-03-2012 12:50 Google внесет изменения в систему поиска. По данным газеты The Wall Street Journal, изменения позволят пользователям получать больше фактов.
15-03-2012 12:49 Популярная актриса и одна из самых красивых блондинок Голливуда Шарлиз Терон неожиданно стала матерью. Она усыновила ребенка.
14-03-2012 14:46 Министр обороны США Леон Панетта прибыл в Афганистан с необъявленным двухдневным визитом. Об этом в среду, 14 марта, сообщает Reuters.
14-03-2012 14:44 У берегов Японии в среду, 14 марта, произошло сильное землетрясение, сообщает Agence France-Presse. Магнитуда подземных толчков оценивается в 6,8.
13-03-2012 13:26 Французская полиция провела обыск в доме самой богатой женщины Европы, совладелицы L'Oreal Лилиан Бетанкур, сообщает Associated Press.
13-03-2012 13:24 В Бангладеш потерпел крушение паром, перевозивший на борту около двух сотен человек. Об этом сообщает Agence France-Presse.
13-03-2012 12:52 Чемпион мира WBC в супертяжелом весе Виталий Кличко (44-2, 40 КО), заявил, что в его планы не входит цель стать самым возрастным чемпионом в истории бокса, так как на данный момент он планирует развивать свою политическую карьеру в Украине.