Շաբաթվա աստղագուշակ․ մարտի 3-9-ը 2025 թ․
Հետադիմական Վեներան իր ամենաակտիվ դրսևորմամբ մեզ վրա կթափվի հենց երկուշաբթի առավոտից: Ի՞նչ է սա նշանակում կենդանակերպի յուրաքանչյուր նշանի համար՝ կարդացեք ներկայացվող աստղագուշակում։
Խոյերի համար շաբաթը հագեցած կլինի աղմուկով և մանր խնդիրներով։ Ոչ մի լուրջ բան, բայց դուք շատ կհոգնեք, այնպես որ նախապես ազատեք ձեր հանգստյան օրերը հենց վերականգնվելու համար՝ ոչ մի աշխատանք, զուտ հանգիստ: Շաբաթվա սկզբին կոնֆլիկտների մեջ մի մտեք, ընդհակառակը, աշխատեք հնարավորինս լավացնել հարաբերությունները հարազատների հետ։ Երեքշաբթի համարձակորեն ստանձնեք կարևոր գործեր՝ ձեզ հաջողություն է սպասվում։ Չորեքշաբթի օրը հարմար է նոր նախագծեր սկսելու համար, հատկապես՝ ֆինանսների հետ կապված։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեզ դրսևորեք առավելագույնս և ցույց տվեք վերադասին, թե որքան անփոխարինելի եք ձեր դիրքում։ Շաբաթ օրը ինչ-որ մեկը ձեզ կզարմացնի կամ կուրախացնի՝ աստղերն հուշում են, որ անակնկալը չափազանց հաճելի կլինի։
Շաբաթվա սկզբին Ցուլերը պետք է կենտրոնանան փաստաթղթերը կարգի բերելու և անձամբ իրենց վերաբերող հարցերի վրա։ Փորձեք նաև կարգի բերել ձեր հարաբերությունները և շրջակա տարածքը: Ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը։ Երեքշաբթին ու հինգշաբթին հատկապես բարենպաստ են սպորտի համար։ Չորեքշաբթի օրը հարմար է հատուկ կենտրոնացում պահանջող գործունեության և հրապարակային ելույթների համար: Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի մերժեք հյուր գնալու հրավերները։ Ձեր բախտը կարող է անսպասելիորեն բերել կամ հաճելի ծանոթություն հաստատվել, որը կարող է հաջողակ լինել, չնայած Վեներան հետադիմական է:
Երկվորյակների համար այս շաբաթ բոլոր մեծ ու ամպագոռգոռ իրադարձությունները կարծես հետին պլան կնահանջեն, և դուք մեծ մասամբ մենակ կմնաք ինքներդ ձեզ հետ: Հարմար պահ է երազելու, ընթացիկ իրադարձությունները վերագնահատելու և առաջիկա ծրագրերն ուրվագծելու համար: Երեքշաբթին լավ է սովորելու, ստեղծագործելու և ընկերոջ հետ մտերմիկ զրույցի համար. վաղուց էիք ցանկանում կիսվել ձեր մտքերով և մտահոգություններով, և սա լավագույն օրն է։ Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերը նպաստավոր են ճանապարհորդելու կամ գործուղման համար: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հատկապես հեշտությամբ կկարողանաք գտնել անհրաժեշտ տեղեկատվությունն ու հարցերի պատասխանները։ Հանգստյան օրերին, հնարավորության դեպքում, ավելի շատ ժամանակ անցկացրեք բնության գրկում։
Խեցգետին, այս շաբաթ ձեր խարիզման անգնահատելի դաշնակից կլինի բանակցություններում, ուղեղային գրոհների ժամանակ և աշխատանքային քննարկումներում: Դուք հեշտությամբ լեզու կգտնեք մարդկանց հետ, բոլոր խոսակցությունները կուղղեք ձեզ անհրաժեշտ ուղղությամբ, կստանաք երկար սպասված հարցերի պատասխանները և կհամոզեք նրանց ամեն ինչում։ Շաբաթվա սկիզբը բարենպաստ է նոր նախագծեր սկսելու, սովորելու և նոր հմտություններ յուրացնելու համար։ Չորեքշաբթի ձեր մատը զարկերակի վրա պահեք՝ ձեզ կարող են շահավետ առաջարկ անել: Ուրբաթ փորձեք չծանրաբեռնվել՝ աստղերը զգուշացնում են, որ այդ օրը չպետք է վտանգի ենթարկեք ձեր առողջությունը։ Շաբաթվա վերջում աշխատեք ավելի շատ ժամանակ տրամադրել համախոհների հետ շփումներին։ Մի չարաշահեք սնունդը և ալկոհոլը։
Շաբաթը բարենպաստ է Առյուծների համար։ Դուք բոլոր հնարավորություններն ունեք ցուցադրելու ձեր լավագույն ներուժը և դրսևորելու ձեր բոլոր տաղանդներն ու կարողությունները: Մի ամաչեք ուշադրության կենտրոնում լինելուց, դա ձեզ միայն օգուտ կտա։ Երկուշաբթին լավ է թիմային աշխատանքի համար, փնտրեք համախոհներ և մի ամաչեք օգնություն խնդրելուց: Երեքշաբթին և չորեքշաբթին նպաստավոր են ձեր կերպարը թարմացնելու և սանրվածքը փոխելու համար. այո, դուք կարող եք կտրել ձեր Առյուծի բաշը՝ ի հեճուկս հետադիմական Վեներայի։ Եթե շաբաթվա կեսին հրավիրվեք որևէ միջոցառման կամ ժամադրության, ավելի լավ է հրաժարվեք, այլապես իզուր կկորցնեք ձեր ժամանակը: Հինգշաբթի օրը լավ է նոր նախաձեռնությունների համար: Շաբաթվա վերջում անպայման ժամանակ հատկացրեք ձեր միջավայրը կարգի բերելու համար։
Այս նշանի ներկայացուցիչներն այս շաբաթ մեծ ուշադրության կարժանանան՝ կապված առօրյա կյանքի ու ընտանեկան խնդիրների հետ։ Ուստի երկուշաբթի նախընտրելի է, եթե հնարավոր է, ավելի շատ աշխատեք և նախօրոք կատարեք աշխատանքային պլանի մի մասը։ Երեքշաբթին բարենպաստ է երկար սպասված գնումների և ներքին հարդարման համար։ Չորեքշաբթի և հինգշաբթի կարող եք առանձնահատուկ վստահություն ունենալ, որ ամեն ինչ կստացվի, եթե այս ժամանակահատվածում հոգ տանեք ամենակարևոր բաների մասին։ Շաբաթ օրը անցյալը կարող է հիշեցնել ձեզ իր մասին. փորձեք նվազագույնի հասցնել նախկին զուգընկերոջ հետ շփումը և, չնայած կարոտի ալիքին, ոտք մի՛ դրեք նույն փոցխի վրա: Հանգստյան օրերը հարմար են ընկերական հավաքույթների և ակտիվ հանգստի համար:
Կշեռքներն այս շաբաթ անձնական կյանքում ունեն նույն փոկուղին, ինչ Կենդանակերպի նշաններից շատերը: Բայց չնայած դրան, դուք կարող եք շատ հետաքրքիր հաղորդակցություն ակնկալել: Միգուցե առցանց հանդիպեք օգտակար կամ հաճելի մեկին. մի արագացրեք իրադարձությունները, պարզապես ավելի լավ ճանաչեք միմյանց: Շաբաթվա սկզբին կարող են ի հայտ գալ նախկինում կատարած աշխատանքի արդյունքները, և դուք անսպասելի շահույթ կստանաք։ Երեքշաբթի և չորեքշաբթի խուսափեք մոլախաղերից և ռիսկի մի դիմեք՝ ոչ մի արկածային նախաձեռնություն: Հինգշաբթի լավ ժամանակ է ընկերների հետ հանդիպելու համար։ Բայց նպատակահարմար է, եթե հնարավոր է, ուրբաթից կիրակի ժամանակն անցկացնել մենության մեջ, հոգ տանել առողջության մասին և վերականգնել հոգեկան անդորրը։
Կարիճներն այս շաբաթ կարող են ակնկալել ուժի, եռանդի և էներգիայի աճ: Լավատեսությունը նույնպես իր գագաթնակետին կլինի։ Պլանավորեք ձեր ամենակարևոր գործերը շաբաթվա սկզբին։ Հատկապես հաջողված կլինի այն գործունեությունը, որը կներառի այլ մարդկանց: Մի վախեցեք կիսվել և փոխանակվել մտքերով: Չորեքշաբթի օրը կարող է շատ լավ թափուր աշխատատեղ բացվել, և եթե մտածում եք աշխատանքը փոխելու մասին, բաց մի թողեք այն։ Հինգշաբթին և ուրբաթը հարմար են երկար սպասված գնումների համար: Շաբաթ օրը խրոնիկական հիվանդությունը կարող է իրեն զգացնել տալ, ուստի ավելի լավ է նախօրոք կանխարգելիչ միջոցներ ձեռնարկել սեզոնային սրացումների դեմ։ Կիրակին լավ օր է բարություն և առատաձեռնություն դրսևորելու համար. եթե ցանկանում եք որևէ մեկին զարմացնել, արեք դա։ Ամեն ինչ հարյուրապատիկ կվերադառնա։
Կենդանակերպի այս նշանի ներկայացուցիչներն ընթացիկ շաբաթ ստիպված կլինեն երկար ժամանակ և համառորեն հարաբերություններ հաստատել մեկի հետ, ում արդեն երկար ժամանակ է, ինչ չեք հասկանում։ Երկուշաբթի օրը մի մերժեք օգնությունն ու խորհուրդը, եթե դա ձեզանից խնդրեն։ Երեքշաբթի և չորեքշաբթի ուշադիր եղեք Տիեզերքի նշաններին. ձեր հարցերի պատասխաններն ու խորհուրդները, թե ինչպես փոխել իրավիճակը դեպի լավը, կարող են գալ ցանկացած վայրից: Հինգշաբթին հարմար է ատամնաբույժի կամ այլ մասնագետի այցելելու համար։ Շաբաթվա վերջում կարող եք ունենալ զրույց, որը կփոխի ձեր աշխարհայացքը։
Այս շաբաթ Այծեղջյուրների համար հատկապես կարևոր է առավելագույն ուշադրություն դարձնել երեխաներին և ընտանի կենդանիներին։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հատկապես հաջողակ կլինեք ստեղծագործական գործունեության մեջ։ Համարձակ եղեք դրսևորելու ձեր տաղանդը: Շաբաթ օրը ձեր ամենահամարձակ գաղափարներով կիսվեք համախոհների կամ սիրելիների հետ։ Սկսեք դրանք իրականացնել միասին, և մեծ է հավանականությունը, որ այս նոր մեծ նախագիծը կբերի կայուն շահույթ:
Ջրհոսներն այս շաբաթ պետք է ավելի շատ ուշադրություն դարձնեն պրակտիկ հարցերի վրա՝ վաստակի, գնումների, շրջապատի պայմանների բարելավման: Խուսափեք կոնֆլիկտներից և վերահսկեք ձեր զգացմունքները։ Շփվելիս պահպանեք հանգստություն, և ձեր հեղինակությունը կմեծանա ուրիշների աչքում։ Շաբաթվա կեսին շատ յուրօրինակ մարդու հետ ծանոթանալու հնարավորություն կա։ Վերցրեք առավելագույնը հաղորդակցությունից, մի ամաչեք հարցնել ձեզ հետաքրքրող ամեն ինչի մասին և սովորեք օգտակար փորձից: Շաբաթվա վերջում ձեր տրամադրությունը կլավանա, հնարավոր է ուժի ալիք, իսկ առաջիկա ամիսների համար դրական էներգիայով լիցքավորվելու համար պետք է ավելի շատ ժամանակ անցկացնել բնության գրկում, այնտեղ, որտեղ ճնճղուկների ծլվլոցն է։
Շաբաթվա սկիզբը Ձկների համար հարմար է ուսման, ինքնազարգացման, գնումներ կատարելու և խոհանոցում փորձարկումների համար։ Մի խնայեք ձեր վրա ժամանակ և գումար: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի կարող են տեղի ունենալ իրադարձություններ, որոնք կօգնեն ձեզ ավելի լավ հասկանալ ձեր անձնական կյանքը: Այս շրջանում բարենպաստ են շփումը սիրելիների հետ, մտերմիկ խոսակցությունները։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին զգույշ եղեք՝ անցյալից եկած մարդը կարող է վերադառնալ և ոչ միայնակ, այլ խնդիրներով։ Այսպիսով, փորձեք պարզապես չպատասխանել և մի կապի դուրս չգալ: Բավական ժամանակ հատկացրեք առողջությանը և սպորտին։ Ավելի շատ ջուր խմեք։

У представителей знака зодиака Овен неделя будет наполнена суетой и мелкими проблемами. Ничего серьезного, но уставать вы будете капитально, а потому заранее освободите выходные для отдыха: никаких дел, только релакс. В начале недели не вступайте в конфликты, наоборот, старайтесь улучшить отношения с родственниками, насколько это возможно. Во вторник смело беритесь за важные дела — вас ждет успех. Среда подходит для начала новых проектов, особенно связанных с финансами. Во второй половине недели максимально проявляйте себя и показывайте начальству, насколько вы незаменимы на своем месте. В субботу вас кто-то удивит или порадует — звезды говорят, что сюрприз будет исключительно приятным.
Тельцам в начале недели лучше сосредоточиться на приведении в порядок документов и делах, которые касаются вас лично. Постарайтесь также привести в порядок отношения и окружающее пространство. Уделите внимание своему здоровью. Вторник и четверг особо благоприятны для занятий спортом. Среда хороша для дел, требующих особой концентрации и для публичных выступлений. Во второй половине недели не отказывайтесь от приглашений в гости. Вам может неожиданно улыбнуться удача, или случится приятное знакомство, которое может оказаться удачным вопреки ретроградной Венере.
У Близнецов на этой неделе все крупные и громкие события будто отодвинутся на задний план, и вы окажетесь, по большей части, наедине с самим собой. Это удачное время, чтобы помечтать, переоценить текущие события, и расписать актуальные планы. Вторник подходит для учебы, творчества и доверительной беседы с другом — вы давно уже хотели поделиться с кем-то своими мыслями и тревогами, вот лучший день для этого. Среда и четверг благоприятны для путешествия или деловой поездки. Во второй половине недели вам удастся особо легко находить необходимые сведения и ответы на вопросы. В выходные дни, по возможности, проводите больше времени на природе.
Представители знака зодиака Рак, на этой неделе ваша харизма будет неоценимым союзником в переговорах, мозговых штурмах и рабочих дискуссиях. Вы будете легко сходиться с людьми, поворачивать все разговоры в нужное вам русло, получать ответы на давно зависшие вопросы и убеждать в чем угодно. Начало недели благоприятно для запуска новых проектов, для учебы и для освоения новых навыков. В среду держите руку на пульсе — вам могут сделать выгодное предложение. В пятницу постарайтесь не перенапрягаться — звезды предупреждают, что в этот день не стоит подвергать риску свое здоровье. В конце недели старайтесь проводить больше времени с близкими по духу людьми. Не злоупотребляйте едой и алкоголем.
Для Львов неделя благоприятна. У вас есть все шансы, чтобы максимально проявить себя и показать все свои таланты и способности. Не стесняйтесь быть в центре внимания, сейчас вам это только на пользу. Понедельник хорош для действий в коллективе, ищите единомышленников и не стесняйтесь просить помощи. Вторник и среда подходят для обновления имиджа и смены прически — да, Львиную гриву можно стричь без оглядки на ретроградную Венеру: Если в середине недели вас позовут на мероприятие или на свидание — лучше откажитесь, иначе потеряете время впустую. Четверг подходит для новых начинаний. В конце недели обязательно выделите время на наведение порядка.
У представителей этого знака много внимания на неделе поглотит быт и семейные дела. Поэтому, в понедельник вам лучше поработать побольше, если предоставится возможность и выполнить часть рабочего плана заранее. Вторник благоприятен для долгожданной покупки и обновления интерьера. В среду и четверг у вас может быть особая уверенность, что все получится — займитесь в этот период наиболее важными делами. В субботу прошлое может напомнить о себе: постарайтесь свести общение бывшим партнером к минимуму и, несиотря на прилив ностальгии, не наступайте на старые грабли. Выходные хороши для дружеских посиделок и активного отдыха.
У Весов на этой неделе такой же блок на личную жизнь, что и у большинства знаков зодиака. Но несмотря на это, вас ждет весьма интересное общение. Возможно, в Сети случится полезное или приятное знакомство — не форсируйте события, просто узнавайте друг друга лучше. В начале недели могут проявится результаты ранее проделанной вами работы и вы получите нежданную прибыль. Во вторник и среду избегайте азартных игр и не рискуйте: никаких авантюрных проектов. Четверг — благоприятное время для встреч с друзьями. А вот время с пятницы по воскресенье лучше, по возможности, провести в уединении, заняться здоровьем и возвращением душевного спокойствия.
У Скорпионов на текущей неделе ожидается прилив сил, бодрости и энергии. Оптимизм тоже будет на высоте. На начало недели запланируйте самые важные дела. Особенно хорошо пойдет деятельность, совместная с другими людьми. Не бойтесь делиться и обмениваться идеями. В среду может открыться очень удачная вакансия и, если вы подумываете сменить работу — не упустите ее. Четверг и пятница подходят для долгожданных покупок. В субботу может напомнить о себе хроническое заболевание, поэтому лучше заранее заняться профилактикой сезонных обострений. Воскресенье подходит для проявлений доброты и щедрости: если вам захочется удивить кого-то — сделайте это. Все вернется сторицей.
Представителям знака зодиака Стрелец га этой неделе предстоит долго и упорно налаживать отношений с тем, с кем вы давно еже не слышите или не понимаете друг друга. В понедельник не отказывайте в помощи или в совете, если вас о них попросят. Во вторник и среду будьте внимательны к знакам Вселенной — ответы на ваши вопросы и подсказки, как поменять ситуацию к лучшему, могут приходить откуда угодно. Четверг хорош для посещения стоматолога и других узких специалистов. В конце недели может произойти беседа, которая поменяет ваше мировоззрение.
Козерогам на этой неделе особо важно уделять максимум внимания детям и домашним питомцам. Во второй половине недели вам будут особо удаваться творческие занятия. Будьте смелее в проявлениях своего таланта. В субботу поделитесь самыми смелыми идеями с единомышленниками или с близкими людьми. Начните воплощать их вместе и высока вероятность, что этот новый грандиозный проект принесет солидную прибыль.
Водолеям на неделе стоит направить больше внимания на дела практические — заработок, покупки, улучшение окружающих условий. Не вступайте в конфликты и контролируйте эмоции. Общайтесь спокойно и ваш авторитет вырастет в глазах окружающих В середине недели есть вероятность встретить очень самобытного человека. Возьмите от общения максимум, не стесняйтесь расспрашивать обо всем, что вас интересует, перенимайте полезный опыт. В конце недели настроение повысится, возможен прилив сил, а для того, чтобы зарядиться позитивной энергией на ближайшие месяцы, вам стоит больше времени проводить на природе, лучше всего там, где чирикают воробушки.
Начало недели у представителей знака зодиака Рыбы подходит для учебы, саморазвития, покупок и экспериментов на кухне. Не экономьте на себе время и деньги. Во вторник и среду могут случиться события, которые помогут вам лучше разобраться в личной жизни. В это время благоприятно общение с близкими людьми и задушевные беседы. Во второй половине недели будьте аккуратны — может вернуться человек из прошлого, да не один, а с проблемами. Поэтому старайтесь просто не отвечать и не выходите на контакт. Уделяйте достаточно времени здоровью и спорту. Пейте побольше воды.