Այս շաբաթ Խոյի նշանի ներկայացուցիչների համար ամեն ինչ կարող է շատ դանդաղ և դժվար ընթանալ. մի թողեք, որ սա ձեզ կանգնեցնի։ Մի՛ հրաժարվեք ձեր մտադրություններից և շարունակեք հետևել ձեր ուղուն։ Երկուշաբթի ժամանակ հատկացրեք ձեր նպատակների ու ծրագրերը վերանայելուն՝ համոզվելու համար, որ դրանք դեռևս արդիական են։ Երեքշաբթին և հինգշաբթին բարենպաստ են ֆիզիկական ակտիվության համար՝ որքան հնարավոր է շատ շարժվեք։ Չորեքշաբթի և ուրբաթ օրերը բարենպաստ են տնային գործերի, կարգավորելու և ավելորդ իրերը մաքրելու համար։ Շաբաթ և կիրակի օրերին հատկապես ուշադիր եղեք ձեր առողջության նկատմամբ՝ մի չարաշահեք կծու սնունդը և ալկոհոլը։
Այս շաբաթ Ցուլերը պետք է հատուկ զգուշություն ցուցաբերեն դրական էներգիա կուտակելու և պահպանելու համար։ Փնտրեք ոգեշնչման աղբյուրներ և ավելի մոտ եղեք այն մարդկանց, ովքեր սիրում են ձեզ անկեղծորեն և անձնուրաց։ Ձեր ներքին հուզական վիճակն ավելի հավասարակշռված կդառնա, եթե շաբաթվա առաջին կեսին չշտապեք բոլոր գործերը միանգամից կատարել։ Չորեքշաբթի օրը կարող են լավ լուրեր կամ անսպասելի շահույթներ լինել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող են տհաճ լուրեր տարածվել ձեր մասին․ ձևացրեք, թե ձեզ համար միևնույն է, և ամեն ինչ ինքնուրույն կլուծվի։ Շաբաթը լավ օր է գնումների համար։
Այս շաբաթ աստղերը խորհուրդ են տալիս Երկվորյակներին առավելագույնս հոգ տանել իրենց, իրենց ուժիերի և լավ տրամադրության մասին, ինչպես նաև խուսափել բացասական մտածողություն ունեցող մարդկանցից։ Հնարավոր է որոշակի կոպտություն և խոչընդոտներ լինեն շրջապատի կողմից, բայց դուք քայլ առ քայլ կհաղթահարեք բոլոր խնդիրները, և ամեն ինչ կստացվի։ Երեքշաբթի դուք հիանալի հնարավորություն կունենաք ինչ-որ նոր բան սովորելու։ Չորեքշաբթին իդեալական է նոր նպատակներ դնելու և պլանավորելու համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին դուք հիանալի հնարավորություն կունենաք կարգի բերելու ձեր անձնական կյանքը. նշանի միայնակ ներկայացուցիչները կունենան ճակատագրական հանդիպում, իսկ ամուսնացածները կկարողանան լուծել իրենց երկրորդ կեսի հետ կուտակված բոլոր կոնֆլիկտները։
Խեցգետինները լավ շաբաթ կունենան. աստղերը ձեզ մեծ էներգիա կհաղորդեն՝ շարունակելու համար արդեն սկսած աշխատանքը։ Կենտրոնացրեք ձեր ջանքերը մեկ խնդրի վրա՝ ամենակարևորի և խոստումնալիցի։ Ուշադրություն մի դարձրեք ձեր շուրջը տեղի ունեցող մանր անհարթություններին և կոնֆլիկտներին։ Երեքշաբթի ձեզ սպասվում է հաջող ժամադրություն, իսկ չորեքշաբթի՝ անսպասելի շահույթ։ Հինգշաբթի օրն ամեն ինչ չէ, որ կընթանա ըստ պլանի, ուստի լավ կլինի նախապես պատրաստել պահեստային տարբերակներ: Ուրբաթը խոստանում է հուզականորեն պայթուցիկ լինել, զգույշ եղեք սիրելիների հետ կոնֆլիկտներից և պարտք մի տվեք։ Շաբաթվա վերջում ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը և փորձեք չչափազանցել ճարպոտ սնունդը։
Առյուծները պետք է հատկապես ուշադիր լինեն իրենց նկատմամբ. այս շաբաթ ձեզ կարող են հիասթափեցնել սեփական կասկածներն ու թուլությունները։ Վերանայեք ձեր սննդակարգը և հրաժարվեք ալկոհոլից՝ թունավորման բարձր ռիսկ կա։ Որքան հնարավոր է շատ քայլեք, բայց ամենալավը քաղաքից դուրս գալն ու շրջապատը փոխելն է։ Երեքշաբթի կարգի բերեք ձեր բոլոր աշխատանքային գործերը, հակառակ դեպքում կփչացնեք առաջիկա տոները։ Չորեքշաբթի բաց մի թողեք բացվող հնարավորությունները, եթե վաղուց եք ցանկացել ինչ-որ բան փոխել ձեր կյանքում. սա ամենաբարենպաստ ժամանակն է։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին օգնություն ցուցաբերեք այն ընկերներին և հարազատներին, ովքեր դա ակնկալում են։ Հանգստյան օրերին փորձեք խուսափել խոշոր գնումներից և այլ ծախսերից։ Լավ ժամանակ է ստեղծագործական աշխատանքով զբաղվելու համար։
Մեծ է հավանականությունը, որ այս շաբաթ՝ Կույսերը կկարողանան բարելավել իրենց ֆինանսական վիճակը․ դուք կվերադարձնեք ձեր պարտքը կամ կստանաք անսպասելի շահույթ։ Բայց մի՛ ծախսեք ձեր ամբողջ գումարը միանգամից, փորձեք դրա մեծ մասը մի կողմ դնել հետագայի համար։ Շաբաթվա առաջին կեսին ավելի շատ ուշադրություն դարձրեք անձնական կյանքին։ Գնացեք ժամադրության կամ շփվեք ընկերների հետ։ Այս պահին ներքին փորձությունները կարող են հարթվել, և ուրիշների հետ հարաբերությունները կհասնեն ներդաշնակության: Հինգշաբթի օրը բարենպաստ է միջավայրը փոխելու և այնպիսի վայրում հայտնվելու համար, որտեղ նախկինում չեք եղել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող են վերադառնալ նոստալգիկ հիշողություններ՝ մի տրվեք դրանց և մի վերադարձեք անցյալի մարդկանց։
Այս շաբաթ Կշեռքները պետք է հատուկ ուշադրություն դարձնեն հոգու համար նոր հոբբիներ և զբաղմունքներ գտնելուն։ Ձեզ անհրաժեշտ կլինի ուժի նոր աղբյուր և լավ տրամադրություն։ Շաբաթվա առաջին կեսին հնարավոր կլինի ժամանակ դտնել անձնական կյանքի համար՝ գնացեք ժամադրության և բացահայտեք քաղաքից դուրս զբոսանքների նոր երթուղիներ ու անսովոր սրճարաններ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի՛ զբաղվեք ռիսկային գործունեությամբ և մի՛ նեղվեք, եթե ամեն ինչ ըստ պլանի չընթանա՝ ամեն ինչ դեպի լավն է գնում։ Հատկապես զգույշ եղեք ճանապարհներին։
Կարիճների համար առաջիկա օրերը կարող են լինել փոփոխությունների և կարևոր իրադարձությունների շրջան։ Ձեր էներգիան ճիշտ ուղղությամբ ուղղորդելու ունակությունը կբարձրանա։ Փորձեք ավելի հաճախ լինել դրական ընկերների շրջապատում և ձեր մտքերը ուրիշներից մի՛ թաքցրեք։ Առավել նպատակահարմար է զբաղվել ցանկացած գործունեությամբ, որը ուշադրությունը դեպի դուրս է շեղի։ Շաբաթվա առաջին կեսին լսեք ձեր ինտուիցիային։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը հարմար է մտավոր գործունեության և բարդ խնդիրների լուծման համար։ Այս անգամ չեք կարողանա հանգստանալ՝ անհետաձգելի գործերը կպահանջեն ձեր ուշադրությունը։
Աղեղնավորների համար շաբաթը կարող է անհանգիստ և նյարդային լինել։ Լավ կլիներ, եթե մտածեիք ձեր սեփական միջոցը՝ ուշադրությունը շեղելու և հանգստանալու համար։ Գրանցվեք յոգայի կամ ուժային վարժությունների համար։ Անպայման փոխեք ձեր մելանխոլիկ տրամադրությունը դրականի։ Շաբաթվա առաջին կեսին նոր ծանոթություններ մի՛ հաստատեք. նրանց մեջ, ում ցանկանում եք ձեզ ավելի մտերմացնել, կարող են լինել խաբեբաներ կամ խարդախներ։ Բայց նոր նախագծեր սկսելու համար, հատկապես համատեղ, սա շատ բարենպաստ ժամանակ է։ Հինգշաբթին իդեալական է նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու և նոր հմտություններ սովորելու համար։ Ուրբաթ զբաղվեք տնային գործերով, իսկ շաբաթ օրը, ընդհակառակը, փորձեք չնստել չորս պատերի մեջ։
Այծեղջյուրների համար գալիք շաբաթվա մթնոլորտը հիմնականում դրական կլինի։ Բայց հատկապես զգոն եղեք և թույլ մի տվեք, որ ձեզ ներքաշեն հակամարտությունների մեջ։ Այս ժամանակահատվածում ցանկացած վեճ և սկանդալ կունենա հեռահար հետևանքներ։ Շաբաթվա սկզբին ձեր ստեղծագործական մտածողությունն ու ինտուիցիան կսրվեն՝ օգտվեք դրանից և գտեք վաղուց ծագող հարցերի պատասխանները։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին վերանայեք ամենակարևոր առաջադրանքները և վարեք անհրաժեշտ բանակցություններ։ Չորեքշաբթի օրը ժամանակ գտեք հանգստանալու և զբոսնելու համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի շտապեք ամեն ինչ թողնել և անմիջապես արձագանքել հարազատների կամ գործընկերների օգնության խնդրանքներին։ Կշռադատե՛ք յուրաքանչյուր քայլը և մի՛ տվեք խոստումներ, որոնք չեք կարող պահել։
Այս շաբաթ աստղերը Ջրհոսներին խորհուրդ են տալիս ազատվել տանն ավելորդ իրերից և բացասական էներգիայի կուտակումից։ Շաբաթը սկսեք մաքրություն անելով և բոլոր ավելորդ իրերը հեռացնելով ։ Դուք անմիջապես կնկատեք, թե ինչպես է մթնոլորտը փոխվում, այդ թվում՝ հարազատների և սիրելիի հետ հարաբերություններում։ Չորեքշաբթի օրը, եթե հնարավոր է, մարեք ձեր պարտքերը։
Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է երեխաների կամ թոռների հետ շփվելու համար։ Շաբաթ և կիրակի օրերին հոգ տարեք ձեր առողջության մասին, խուսափեք ակտիվ զվարճանքներից և սպորտից՝ սա շատ տրավմատիկ ժամանակահատված է։
Այս շաբաթը Ձկների համար կարող է լի լինել անհանգստություններով և ներքին իրարանցումներով։ Պաշտպանեք ձեզ այն մարդկանցից, ովքեր սովորաբար նեղացնում կամ քննադատում են։ Աստղերը խորհուրդ են տալիս մտածել որքան հնարավոր է ոչ ստանդարտ ձևով և ստեղծագործաբար մոտենալ ցանկացած խնդրի լուծմանը։ Շաբաթվա առաջին կեսին հույսը դրեք միայն ինքներդ ձեզ վրա։ Այցելեք գեղեցկության սրահ և փոխեք ձեր արտաքին տեսքը՝ նոր շունչ հաղորդելու ձեր կյանքին։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը հարմար է նոր սկիզբների և նախկինում դադարեցված գործերի ու նախագծերի առաջխաղացման համար։ Կիրակին իդեալական օր է ժամադրության և սիրավեպի համար։

Дела на этой неделе у представителей знака Овен могут сильно тормозить и продвигаться с трудом — пусть вас это не останавливает. Не отказывайтесь от намерений и продолжайте гнуть свою линию. Выделите время в понедельник и скорректируйте цели и планы на предмет актуальности. Вторник и четверг благоприятны для физических нагрузок — двигайтесь как можно больше. Среда и пятница благоприятны для домашних дел, наведения порядка и расхламления. В субботу и воскресенье будьте особо внимательны к своему здоровью — не злоупотребляйте острой пищей и алкоголем.
На этой неделе Тельцам надо особо позаботиться о накоплении и сохранении позитивной энергии. Ищите источники вдохновения и будьте ближе к людям, которые любят вас искренне и бескорыстно. Внутреннее эмоциональное состояние станет более ровным, если в первой половине недели вы не будете гнаться за выполнением всех дел одновременно. В среду могут прийти хорошие новости или неожиданная прибыль. Во второй половине недели о вас могут поползти слухи — сделайте вид, что вам это безразлично, и все решится само собой. Суббота — благоприятный день для покупок.
Близнецам на этой неделе звезды рекомендуют максимально беречь себя, свои силы и хорошее настроение, избегать негативно настроенных людей. От окружающих возможны некоторые грубости и препятствия, но вы справитесь со всеми проблемами шаг за шагом, и все наладится. Во вторник у вас будет прекрасная возможность научиться чему-то новому. Среда идеальна для постановки новых целей и планирования. Во второй половине недели у вас будет прекрасная возможность навести порядок в личной жизни: одиноких представителей знака ждет судьбоносная встреча, а тем, кто в паре, удастся разрешить все накопившиеся конфликты со своей половинкой.
У Раков будет хорошая неделя: звезды подарят много энергии для продолжения уже начатых дел. Сконцентрируйте силы на одной — самой важной и перспективное задаче. Не обращайте внимания на мелкие нестыковки и конфликты вокруг. Во вторник вас ждет успешное свидание, а в среду — неожиданная прибыль. В четверг все может пойти не по плану — поэтому, лучше заранее подготовить запасные варианты. Пятница обещает быть взрывной в эмоциональном плане, остерегайтесь конфликтов с близкими и не давайте денег в долг. В конце недели уделите внимание своему здоровью и постарайтесь не налегать на жирную пищу.
Львам следует быть особо внимательными к себе — на этой неделе вас могут подвести собственные сомнения и слабости. Пересмотрите рацион питания и откажитесь от алкоголя — высок шанс отравления. По возможности больше гуляйте, но лучше всего — отправляйтесь за город и смените обстановку. Во вторник приведите в порядок все рабочие дела, иначе испортите себе праздники. В среду не упустите открывающиеся возможности, если давно хотели поменять что-то в жизни — это самое благоприятное время. Во второй половине недели оказывайте помощь друзьям и родственникам, которые за ней обратятся. В выходные постарайтесь избегать крупных покупок и иных трат, благоприятно заняться творчеством.
Высока вероятность, что Девам на этой неделе удастся поправить финансовое положение — вам вернут долг или вы получите неожиданную прибыль. Но не стоит сразу тратить все деньги, постарайтесь отложить большую часть про запас. В первой половине недели уделите большее внимание личной жизни. Сходите на свидание или пообщайтесь с друзьями. Внутренние переживания в это время могут сгладиться, а отношения с окружающими придут к гармонии. В четверг благоприятно сменить обстановку и оказаться в месте, в котором вы ранее не были. Во второй половине недели могут нахлынуть ностальгические воспоминания — не поддавайтесь им и не возвращайтесь к людям из прошлого.
На этой неделе Весам стоит уделить особое внимание поиску новых увлечений и занятий для души. Вам понадобится новый источник сил и хорошего настроения. В первой половине недели может освободиться время для личной жизни — отправляйтесь на свидание и открывайте для себя новые маршруты для прогулок за городом и необычные кафе. Во второй половине недели не ввязывайтесь в рискованные мероприятия и не расстраивайтесь, если дела пойдут не по плану — все к лучшему. Будьте особо аккуратны на дорогах.
Для Скорпионов ближайшие дни могут оказаться временем перемен и важных событий. Ваша способность направлять энергию в нужное русло возрастет. Постарайтесь почаще бывать в компании позитивных друзей и не держите все мысли в себе. Оптимально заняться любой активностью, переключающей внимание наружу. В первой половине недели прислушивайтесь к интуиции. Вторая половина недели подходит для интеллектуальной деятельности и для решения сложных задач. Отдохнуть в этот раз не получится, вашего внимания потребуют неотложные дела.
У Стрельцов неделя может выдаться неспокойной и нервной. Будет хорошо, если вы придумаете собственный способ для переключения внимания и релаксации. Запишитесь на йогу или растяжку. Всеми способами меняйте меланхоличный настрой на позитивный. В первой половине недели не заводите новых знакомств — среди тех, кого вы захотите приблизить к себе, могут оказаться обманщики или мошенники. А вот для начала новых проектов, особенно совместных, это вполне благоприятное время. Четверг идеален для получения новых знаний и обучения новым навыкам. В пятницу займитесь домашними делами, а в субботу, наоборот, старайтесь не сидеть в четырех стенах.
У Козерогов атмосфера предстоящей недели будет, в основном, позитивная. Но проявляйте особую бдительность и не давайте вывести вас на конфликты. Любые споры и скандалы в этот период будут иметь далеко идущие последствия. В начале недели ваше творческое мышление и интуиция обострятся — успевайте этим воспользоваться и находите ответы на давние зависшие вопросы. В понедельник и вторник переделайте наиболее важные дела и проведите необходимые переговоры. В среду найдите время для отдыха и прогулки. Во второй половине недели не спешите бросать все и сразу реагировать на просьбы о помощи от родственников или коллег. Взвешивайте каждый шаг и не давайте невыполнимых обещаний.
На этой неделе звезды рекомендуют Водолеям избавиться от лишних вещей в доме и от скопления энергетического негатива. Начните неделю с уборки и выноса всего ненужного. Вы сразу заметите, как изменится атмосфера, в том числе, и в отношениях с родственниками и любимым человеком. В среду, по возможности, расплатитесь с долгами.
Вторая половина недели благоприятна для общения с детьми или внуками. В субботу и воскресенье позаботьтесь о здоровье, избегайте активных развлечений и занятий спортом — это очень травмоопасный период.
Эта неделя для представителей знака зодиака Рыбы может быть полна переживаний и внутренних метаний. Оградите себя от людей, которые вас обычно расстраивают или критикуют. Звезды советуют мыслить максимально нестандартно и творчески подходить к решению любого вопроса. В первой половине недели надейтесь только на себя. Посетите салон красоты и поменяйте что-то во внешнем виде, чтобы привнести свежую волну в жизнь. Вторая половина недели подходит для новых начинаний и продвижения вперед ранее зависших дел и проектов. Воскресенье — идеальный день доя свидания и романтики.