Ջենիֆեր Լոպեսը գերազանցել է սեփական ռեկորդը՝ արծաթե թելերից սեքսուալ զգեստով
Ջենիֆեր Լոպեսը հիանալի «հիբրիդ» ստեղծագործական նախագիծ է ստեղծել՝ համատեղելով իր երկու մեծ կրքերը՝ երաժշտությունն ու կինոն։ Նա ռոմանտիկ ֆիլմ է թողարկել հարսանեական իրարանցման մասին՝ «Առաջին պատահածը» և ձայնագրել «Marry Me» անվանումով ալբոմ՝ (այդպես է ժապավենը կոչվում բնօրինակում)․ և այս ամենը՝ Վալենտինի օրվա նախօրեին: Այս նախաձեռնության կոմերցիոն հաջողությունը երաշխավորված է:
Ֆիլմի պրեմիերային նվիրված հատուկ միջոցառման ժամանակ Ջենիֆերը հյուրերի համար փոքրիկ մասնավոր համերգ է տվել (որը թանկ արժե): Կրկնակի հաճելի է, որ «պրեմիերայի համար» յուրաքանչյուր կերպար թեմատիկ է և, համապատասխանաբար, հարսանեկան ոգով տոգորված։ Բեմում Ջեյ Լոն գերազանցել է ինքն իրեն՝ կերպարի սեքսուալության առումով։
Elie Saab-ի 2022-ի գարուն-ամառ հավաքածուից երկար, ավազի գույնի երեկոյան զգեստը միահյուսվում է մաշկին և մերկության պատրանք ստեղծում: Միևնույն ժամանակ այն զարդարված է շողշողացող արծաթե թելերով, որոնք փայլազարդի պես թափված են։
Դժվար է անգամ պատկերացնել, թե ինչպես է Ջենիֆերը հարսանեկան զգեստների այս գլխապտույտ մարաթոնից հետո իրականում ընտրելու հարսանյաց զգեստ։ Չէ՞ որ Բեն Աֆլեքի հետ մոտալուտ նշանադրության մասին խոսակցություններն ավելի ու ավելի հաճախ են շրջանառվում մամուլում:

Дженнифер Лопес побила собственный рекорд в сексуальном платье из серебряной нити
Дженнифер Лопес создала отличный «гибридный» креативный проект, совместив две свои большие страсти: музыку и кино. Выпустила романтическую картину о свадебном переполохе «Первый встречный» и записала одноименный альбом Marry Me (так в оригинале называется лента) — и все это в канун Дня святого Валентина. Коммерческий успех этой затее обеспечен.
В честь специального ивента, посвященного премьере фильма, Дженнифер устроила гостям небольшой частный концерт (что дорогого стоит). Приятно вдвойне, что каждый образ «под премьеру» — тематический и, соответственно, пронизан свадебным духом. На сцене Джей Ло превзошла саму себя по части сексуальности образа.
Длинное вечернее платье из кутюрной коллекции Elie Saab весна/лето 2022 песочного цвета полностью сливается с кожей и создает эффект обнаженного тела. При этом оно декорировано сверкающими серебряными нитями, ниспадающими по фигуре наподобие мишуры.
Мы даже не представляем, как после такого марафона головокружительных свадебных нарядов Дженнифер придется выбирать реальное подвенечное платье. А ведь разговоры о скорой помолвке с Беном Аффлеком звучат в прессе все чаще.