Շաբաթվա աստղագուշակ․ նոյեմբերի 9-15-ը 2020 թ.
Այս շաբաթ դուք լավ հնարավորություն ունեք ստեղծել ամուր հիմք՝ աշխատանքային և ստեղծագործական հետագա նվաճումների համար: Հաջողությունը հիմնված կլինի ձեր ճշտապահության և բարեխղճության վրա: Թույլ մի տվեք, որ ձեր շրջապատի մարդիկ ձեզ շահագործեն, մի գնացեք անվերջ փոխզիջումների: Չորեքշաբթի օրը, հատկապես ուշադիր վերահսկեք ձեր հույզերն ու խոսքերը, գրգռվածություն մի դրսևորեք: Հանգստյան օրերին արժե առաջնորդվել «վստահիր, բայց ստուգիր» կարգախոսով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Ցուլ
Լավ կլինի այս շաբաթ նոր բան սովորել՝ ճշգրիտ գիտություններից սկսած մինչև հոգեբանություն, կամ գոնե տիրապետել անսովոր ուտեստ պատրաստելու բաղադրատոմսին: Մի փորձեք ազդել ուրիշների վրա, թող նրանք լինեն իրենուրույն: Շաբաթվա սկզբին ձեր ուշադրությունը պետք է կենտրոնացնեք բիզնես նախագծերի, առաջադրանքների և կարճ ճանապարհորդությունների վրա: Ուրբաթ օրը, հնարավոր է մտածեք, թե արդյոք ամեն ինչ ճի՞շտ եք անում, արդյոք ճի՞շտ նպատակների եք ձգտում: Շաբաթ օրը հեշտ կընթանան շինարարական կամ վերանորոգուման աշխատանքները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Երկվորյակ
Շաբաթը շատ առումներով բարենպաստ է, ձեր նվիրական ծրագրերն ու գաղափարները սկսում են իրականանալ: Պարզապես ընթացեք հոսանքի ուղղությամբ և վայելեք փոքրիկ հաճույքները՝ զբոսնեք, կարդացեք, զրուցեք, ժամադրության գնացեք: Հենց այս ընթացքում հնարավորություն կունենաք հասկանալու, որ դուք իսկապես սիրված եք: Շատ բան կարող եք հասցնել անել, միայն թե՝ ցանկություն լինի: Ձեր էներգիան ուղղեք ներդաշնակության հասնելու համար: Սովորեք լսել, ընկալել և կարդալ տողատակերը, կստանաք տեղեկատվություն, որը թույլ է տալիս շատ բան փոխել: Կիրակին հիանալի օր է դեպի բնություն ուղևորվելու համար: Հատկապես լավ ընկերություների հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Խեցգետին
Եկել է վճռական գործողությունների և կարևոր փոփոխությունների ժամանակը: Երկուշաբթի օրը խորհուրդ է տրվում ազատվել չլուծված մանր խնդիրների բեռից: Չորեքշաբթի ծանրաբեռնվածությունը հասցրեք նվազագույնի, կարևոր հանդիպումներ մի նշանակեք: Շաբաթվա վերջին ձեր առջեւ կբացվեն նոր հեռանկարներ ու հնարավորություններ, որոնք կնպաստեն նոր բարձունքների նվաճմանը: Ուրբաթ օրը, անհրաժեշտության դեպքում, կարող եք հույս դնել ձեր ընկերների աջակցության վրա: Կիրակի փորձեք պահպանել հավասարակշռություն և չնյարդայնանալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Առյուծ
Այս շաբաթ դուք կարող եք ազատ զգալ նոր գործ կամ բարդ առաջադրանք սկսելիս, հատկապես, եթե դա լավ շահույթ է խոստանում: Այնուամենայնիվ, չպետք է որևէ մեկի հետ կիսեք ձեր գործարար պլանները: Աշխատավայրում աշխատեք հնարավորինս քիչ գրավել ձեր վերադասի ուշադրությունը, որպեսզի չծանրաբեռնվեք լրացուցիչ պարտականություններով: Մյուս դեպքերում հատուկ խնդիրներ չեն նախատեսվում: Իմաստությամբ և զսպվածությամբ կարող եք հաջողությամբ գլուխ հանել տնային բազմաթիվ գործերից: Հանգստյան օրերին մի տրվեք զգացմունքներին և թույլ մի տվեք, որ ձեզ ներքաշեն կոնֆլիկտային իրավիճակի մեջ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Կույս
Այս շաբաթ դուք չպետք է վերածվեք ճգնավորի, շփվեք տարբեր մարդկանց հետ, մանավանդ, որ ավելի հաճախ պետք է այցելեք կարեւոր գործնական քննարկումների և հանդիպումների: Երեքշաբթի օրը մի դիմադրեք ձեր ինտուիտիվ ցանկություններին: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի հնարավոր է ուշանաք, այնպես որ՝ տնից շուտ դուրս եկեք: Ուրբաթ օրը հարկավոր չէ պաշտպանել մանրուքների վերաբերյալ ձեր դիրքորոշումները, այդպես կարող եք ավելի նշանակալից բան բաց թողնել: Կիրակի օրը ձեր հույզերը կարող են կուտակվել, սակայն՝ իզուր: Չէ՞ որ ստեղծված իրավիճակը գոռոցով չես կարող փոխել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Կշեռք
Ավելի լավ է այս շաբաթ դադար տվեք կարիերայում ձեր ձգտումներին, մի փորձեք գրոհել նոր բարձունքներ, դժվար թե դա հաջողությամբ պսակվի: Ավելի լավ է այս շաբաթը նվիրել հանգստին կամ անել այն, ինչ ձեզ դուր է գալիս: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերը ձեզ կկանգնեցնեն ընտրության առաջ. ստիպված կլինեք հստակորեն դնել ձեր դիրքը մասնագիտական ոլորտում կամ անձնական կյանքում: Ուրբաթ օրը կկարողանաք կարգավորել գրեթե ամեն ինչ՝ առանց դրա համար չափազանց մեծ ջանք գործադրելու: Հանգստյան օրերին լսեք ընկերական խորհուրդները՝ դրանք շատ տեղին կլինեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Կարիճ
Շաբաթը խոստանում է լինել չափազանց ակտիվ և դրական: Անելիքները շատ կլինեն: Եվ եթե բախտներդ բերի, հնարավորություն կա նույնիսկ հասնելու ցանկալի նպատակին: Ուղղակի մի պատ կառուցեք ձեր և աշխարհի միջև: Անձնական խնդիրներով կիսվեք սիրելիի հետ՝ նա ձեր կողքին է: Եվ միասին դուք կհաղթահարեք բոլոր խոչընդոտները: Արվեստի, իրավունքի և բժշկության հետ կապված նախագծերը հաջող կլինեն: Եթե ունեք ընտանեկան կամ աշխատանքային խնդիրներ, շտապեք կարգավորել, այս փուլում դրանք կանցնեն արագ ու առանց կորուսների: Հանգստյան օրերին սիրելիները կարող են դիմել ձեր օգնությանը: Փորձեք հնարավորության դեպքում չհիասթափեցնել նրանց:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Աղեղնավոր
Հարաբերություններ պարզելիս և ձեր իրավունքներն ու անկախությունը պաշտպանելիս, լցվեք համբերությամբ և իմասնտությամբ: Նայեք ձեզ կողքից և, ամենայն հավանականությամբ, կտեսնեք իրավիճակը ի օգուտ փոխելու ուղին: Եթե չկորցնեք ձեր հոգեկան անդորրը, ապա շաբաթը բարենպաստ կլինի տեղեկատվության հետ աշխատելու համար և արդյունավետ ՝ հաղորդակցության առումով: Պատրաստեք ամուր հիմք ապագա խոշոր նախագծերի համար: Վերջապես, հանգստյան օրերին հոգ տարեք տնային խնդիրների լուծման մասին: Դրանք երկար են սպասում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Այծեղջյուր
Հնարավոր է, որ այս շաբաթ ձեզ նոստալգիկ տրամադրություններ համակեն․ փորձեք չհուսահատվել ու չմտաշել, որ ամենալավը մնացել է անցյալում: Ձեզ կարող է հաճելիորեն զարմացնել փող աշխատելու կամ ավելի բարձր աշխատավարձով աշխատնքի տեղափոխվելու հնարավորությունը: Եղեք համարձակ, նույնիսկ գործ ունենալով նրանց հետ, ովքեր ձեզ ամեն տեսակի դժվարություններ են պատճառում․ ժամանակն է հրաժարվել կասկածներից և անվստահությունից ու համարձակորեն առաջ շարժվել դեպի ձեր նպատակը: Հինգշաբթի օրն ավելի լավ է զբաղվեք ձեր սովորական գործով և ձեռնպահ մնալ նոր նախագծերից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը. Ջրհոս
Աստղերն ասում են, որ դուք չափից շատ եք խոսում և ծիծաղում, ժամանակն է լրջանալու, քանի որ հենց հիմա որոշվում է մի կարևոր բան: Մի հրաժարվեք լրացուցիչ աշխատանքից, սա առաջխաղացում և պարգևատրում ստանալու հնարավորություն է: Երեքշաբթի օրը շատ հետաքրքիր և հաճելի բաներ են խոստանում ծանոթությունը նոր մարդկանց և նրանց ինքնատիպ գաղափարների հետ: Չորեքշաբթի կարող եք հույս դնել ընկերների օգնության վրա: Ցանկալի է կարեւոր գործերով զբաղվել հինգշաբթի օրը․ հնարավոր են խոստումնալից առաջարկներ: Հանգստյան օրերին լավ կլինի ժամանակ գտնել գյուղական զբոսանքի համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 9-15-ը․ Ձկներ
Այս շաբաթը նշանի ներկայացուցիչներին էներգիայի աննախադեպ պոռթկում կբերի, հատկապես նրանց, ովքեր չեն սիրում հանգիստ նստել: Այնուամենայնիվ, չարժե այն չափազանց վատնել և միաժամանակ մի քանի առաջադրանք ստանձնել: Աշխատանքում փոփոխությունները կլինեն դեպի լավը․ հավանական են մասնագիտական աճի և նյութական բարեկեցության նոր հնարավորություններ: Փորձեք ձեր էներգիան չվերածել կույր ինքնավստահության, պետք չէ տանկի նման լինել որոշակի դիվանագիտություն պահանջող հարցերում:

Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября
На этой неделе у вас есть шанс создать прочный фундамент для дальнейших достижений в работе и творчестве. Успех будет базироваться на вашей пунктуальности и добросовестности. Не позволяйте окружающим людям манипулировать вами, не идите на бесконечные компромиссы. В среду особенно тщательно контролируйте свои эмоции и слова, не давайте волю раздражению. В выходные стоит действовать по правилу "доверяй, но проверяй".
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Телец
На этой неделе хорошо бы поучиться чему-то новому - от точных наук до психологии или хотя бы освоить рецепт приготовления необычного блюда. Не пытайтесь влиять на окружающих, позвольте им быть собой. В начале недели целью ваших усилий должны стать деловые проекты, поручения и короткие поездки. В пятницу вам, похоже, придется задуматься, все ли вы верно делаете, к тем ли целям стремитесь. В субботу будут легко идти дела, связанные со строительством или ремонтом.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Близнецы
Неделя благоприятная во многих отношениях, начинают реализовываться ваши заветные планы и замыслы. Просто плывите по течению и наслаждайтесь маленькими радостями - гуляйте, читайте, общайтесь, ходите на свидания. Именно сейчас вы получите шанс понять, что вас действительно любят. Вы многое можете успеть, было бы желание. Свою энергию направьте на достижение гармонии. Учитесь слушать, слышать и читать между строк, Вы получите информацию, позволяющую изменить многое. Воскресенье - прекрасный день для поездки на природу. Особенно в хорошей компании.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Рак
Наступает время, благоприятное для решительных действий и важных перемен. В понедельник желательно избавиться от груза мелких нерешенных проблем. В среду снизьте нагрузку на работе до минимума, не назначайте важных встреч. В конце недели перед вами раскроются перспективы и возможности, которые способствуют покорению новых вершин. В пятницу, при необходимости, можете рассчитывать на поддержку друзей. В воскресенье постарайтесь сохранять равновесие и не раздражаться.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Лев
На этой неделе можете смело приступать к новой работе или выполнению сложного задания, особенно если это сулит хорошую прибыль. Не стоит однако ни с кем делиться своими деловыми планами. На работе старайтесь как можно меньше попадаться на глаза начальству, чтобы вас не загрузили дополнительными обязанностями. В остальном особых проблем не предвидится. Проявив мудрость и сдержанность, вы успешно справитесь с самыми разнообразными домашними делами. В выходные не поддавайтесь эмоциям и не позволяйте втянуть себя в конфликтную ситуацию.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Дева
На этой неделе не стоит превращаться в отшельника, общайтесь с разными людьми, тем более, что вам стоит почаще бывать на важных деловых совещаниях и встречах. Во вторник не противьтесь своим интуитивным желаниям. В среду и четверг вам грозят опоздания, пораньше выходите из дома. В пятницу не нужно отстаивать свою позицию по мелочам, так вы можете пропустить что-то более существенное. В воскресенье ваши эмоции могут выплеснуться через край и зря. Ведь в сложившейся ситуации криком ничего не изменишь.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Весы
На этой неделе карьерные устремления лучше приостановить, не пытайтесь штурмовать новые рубежи, это вряд ли увенчается успехом. Эту неделю лучше посвятить отдыху или заняться любимым делом. Понедельник и вторник поставят вас перед выбором, придется четко обозначить свою позицию в профессиональной сфере или в личной жизни. В пятницу вы сможете справиться практически со всеми делами, не прикладывая к этому особенных усилий. В выходные прислушайтесь к дружескому совету, он будет весьма своевременным.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Скорпион
Неделя обещает оказаться чрезвычайно активной и позитивной. Можно будет многое успеть сделать. А, если повезет, есть шанс даже достигнуть желанной цели. Только не возводите стену между собой и миром. Делитесь сокровенным с любимым человеком, он на вашей стороне. И вдвоем вы преодолеете все преграды. Будут успешны проекты, связанные с искусством, юриспруденцией и медициной. Если имеются семейные или рабочие проблемы, спешите их уладить, именно сейчас это пройдет быстро и безболезненно. В выходные близкие люди могут обратиться к вам за помощью. Постарайтесь, по возможности, их не разочаровать.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Стрелец
Выясняя отношения и отстаивая свои права и независимость, наберитесь терпения и мудрости. Посмотрите на себя со стороны и, возможно, вы увидите способ изменить ситуацию в свою пользу. Если вы не потеряете душевного равновесия, то неделя будет благоприятна для работы с информацией и продуктивна в плане общения. Подготовьте прочный фундамент для будущих крупных проектов. В выходные займитесь, наконец, разрешением домашних проблем. Они этого давно дожидаются.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Козерог
На этой неделе у вас может возникнуть чувство ностальгии, постарайтесь не предаваться унынию и не считать, что лучшее позади. Вас может приятно удивить возможность заработать или поменять работу на более высокооплачиваемую. Будьте смелее, даже в общении с теми, кто причиняет вам всякие неприятности, пора отказаться от сомнений и неуверенности и смело продвигаться вперед к цели. В четверг вам лучше заниматься обычными делами, и не браться за реализацию новых проектов.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Водолей
Звезды говорят, что вы слишком много болтаете и смеетесь, пора вам стать серьезнее, ведь именно сейчас решается нечто важное. Не отказывайтесь от дополнительной работы, это шанс получить повышение и премию. Во вторник много интересного и приятного сулят знакомства с новыми людьми и их оригинальными идеями. В среду вы можете рассчитывать на помощь друзей. Важные дела желательно намечать на четверг, возможны перспективные предложения. В выходные хорошо бы найти время для загородной прогулки.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 ноября Рыбы
Эта неделя принесет вам невиданный прилив энергии, особенно тем, кто и так не любит сидеть на месте. Однако не стоит слишком распыляться и браться за несколько дел одновременно. На работе вероятны перемены к лучшему, появятся новые возможности для профессионального роста и укрепления материального благополучия. Постарайтесь, чтобы ваша энергичность не перешла в слепую самоуверенность, уподобляться танку в решении вопросов, требующих некоторой дипломатии, все же не стоит.