Մանրուքներ, որոնք տղամարդիկ գաղտնի սիրում են կանանց մոտ
Նրանք ուղիղ չեն ասում դրա մասին, սակայն խելագարվում են մի քանի հասարակ, սակայն իրենց համար անչափ հաճելի մանրուքներից: Եվ կարևոր չէ, թե որքան ժամանակ եք դուք հանդիպում, նրանք խելագարվում է, երբ դուք անում եք հետևյալ բաները.
Երբ դուք ձեր գլուխը դնում եք նրա կրծքին
Բազմոցին պառկած ֆիլմ դիտելուց կամ ուղղակի ծանր աշխատանքային օրվանից հետո հանգստանալիս, երբ կինը գլուխը դնում է նրա կրծքին և գրկում է: Այդ պահերին տղամարդն իրեն պաշտպան է զգում: Այս ժեստը ցույց է տալիս, որ կինն ապահով է իրեն զգում նրա ձեռքերում:
Երբ դուք առաջինն եք նրան հաղորդագրություն գրում
Այս իմաստով տղամարդկանց վրա մեծ ճնշում է գործադրվում: Իբրև նա միշտ պետք է առաջինը գրի: Սակայն երբեմն նա չգիտի, արդյո՞ք հաճախ է գրում, թե՞ ոչ: Հավատացեք, տղամարդը նույնպես անհանգստանում է դրա համար, այդ պատճառով կարող է ընդհանրապես չգրել: Սակայն, երբ կինն  նրան առաջինն է գրում, դա ամրացնում է նրա ինքնավստահությունը և այն միտքը, որ ձեր հետ է պետք զարգացնել հարաբերությունները:
Երբ ասում եք, որ գնահատում եք նրան
Եթե տղամարդն, իրոք, աշխատում է ձեր հարաբերությունների վրա, ապա նա միշտ ուրախ կլինի լսել, որ դուք դա գնահատել եք: Դա միայն կոգևորի նրան:
Երբ դուք խաղում եք նրա մազերի հետ մեքենա վարելիս
Եթե նա չափազանց զգայուն է, ապա ավելի լավ է դա չանել շարժման ժամանակ: Այդ հանգիստ կարելի է անել տանը, երբ նա գլուխը դնում է ձեր ծնկներին:
Երբ դուք նրան գովում եք սոցկայքերում
Իհարկե որոշ աղջիկներ չափն անցնում են: Սակայն, եթե նա իրոք փորձել է ձեր համար որևէ բան անել, ապա կարող եք կիսվել դրա մասին: Դա ցույց կտա, թե ինչպես եք դուք նրան գնահատում:
Երբ դուք իսկապես լսում եք նրան
Կանայք գիտեն, որ լսելն ուղղակի պասիվ գործողություն չէ: Դա ակտիվ գործընթաց է, որի համար ջանքեր են հարկավոր: Միգուցե նրա կյանքում որևէ լուրջ բան է տեղի ունենում, նա ցանկանում է հասնել ինչ-որ բանի կամ ուղղակի ծանր աշխատանքային օր է ունեցել: Ուղղակի նստեք նրա կողքին, նայեք աչքերին և անկեղծորեն մասնակցեք խոսակցությանը: Դա ցույց կտա ձեր հոգատարությունը նրա հանդեպ:
Երբ դուք նրան հաղորդագրություն եք ուղղարկում ընկերների հետ զբոսնելու ընթացքում
Շատ տղամարդիկ խանդում են իրենց ընկերուհիներին: Եթե ձեր ընտրյալն այնքան հասուն է, որ հանգիստ թողնում է ձեզ զբոսնելու, պարգևատրեք նրան հաղորդագրությամբ, որ ձեր մոտ ամեն ինչ լավ է և որ դուք չեք մոռանում նրա մասին:
Երբ դուք հրապարակայնորեն արտահայտում եք ձեր զգացմունքները նրա հանդեպ
Պետք չէ նրա վրա թռնել, ուղղակի վերցրեք ձեռքը, գրկեք կամ համբուրեք այտը: Դա նրան ցույց կտա, որ դուք հպարտ եք նրա կողքին լինելով:
Երբ դուք ժպտում եք նրա համբույրից հետո
Դա բնական զգացմունք է, որը վկայում է, որ նրա համբույրը ձեզ մոտ առաջացրել է էնդորֆինների հոսք: Ուրեմն ձեր զգացմունքները փոխադարձ են:
Երբ դուք ծիծաղում եք նրա կատակների վրա
Ոչ թե դուք պետք է ստիպեք ձեզ ծիծաղել, այլ այն, որ նա կարող է ձեզ ծիծաղեցնել: Տղամարդիկ չեն վախենում ծիծաղելի երևալ, որովհետև սիրում են ծիծաղեցնել իրենց սիրելիին:

Мелочи, которые мужчины тайно обожают в женщинах
Они могут не говорить об этом прямо, но просто с ума сходят от таких простых, но невероятно приятных мелочей. И неважно, только начали вы встречаться, или вместе уже давно, он обожает, когда вы делаете это:
1. Когда кладете голову ему на грудь.
Лежа на диване за просмотром фильма или просто отдыхая после тяжелого рабочего дня, это одно из лучших ощущений — когда женщина кладет голову на твою грудь и приобнимает. В такие моменты мужчина чувствует себя защитником, ведь этот жест говорит о том, что женщине безопасно в его руках.
2. Когда первой пишете сообщение.
В этом плане на мужчин оказывается большое давление. Мол, он первый должен писать. Но иногда он просто не знает, слишком ли часто он пишет, или нет. Поверьте, мужчина тоже об этом переживает, потому может не писать вовсе. Но когда женщина пишет ему первой, это укрепляет его уверенность в себе и в том, что с вами нужно развивать отношения.
3. Когда говорите, что цените его.
Если мужчина действительно старается ради ваших отношений, он всегда будет рад услышать, что вы оценили это. Это только подбодрит его делать так и дальше.
4. Когда вы копошитесь в его волосах, когда он за рулем.
Если он слишком чувствителен и возбудим, то лучше не делать этого во время движения. Это вполне можно сделать и дома, когда уже он положит свою голову вам на колени. Но в этом есть что-то пьянящее для мужчин.
5. Когда вы хвастаетесь им в соцсетях.
Некоторые девушки, конечно, перебарщивают с этим. Но если он действительно постарался ради вас что-то сделать, то можно поделиться этим в сети. Это как раз покажет, что вы цените его и хотите рассказать об этом всему миру.
6. Когда вы по-настоящему слушаете его.
Женщины как никто другой знают, что слушать — это не просто пассивное действие. Это активное, и для этого нужны усилия. Возможно у него в жизни происходит что-то серьезно, он пытаетесь чего-то добиться, или просто пережил тяжелый день на работе.
Просто сядьте рядом, смотрите ему в глаза и будьте искренне задействованы в разговоре о том, что важно для него. Это покажет ему вашу заботу.
7. Когда вы пишете ему сообщение, пока гуляете с друзьями.
Очень многие мужчины ревнуют своих девушек к их друзьям. И если ваш избранник настолько зрел, что спокойно отпускает вас гулять, вознаградите его сообщением о том, что у вас все хорошо и что вы не забываете о нем.
8. Когда вы публично проявляете к нему свои чувства.
Не нужно с разбега на него запрыгивать, просто возьмите его за руку, приобнимите или поцелуйте в щечку. Это покажет ему, что вы горды быть вместе с ним.
9. Когда вы улыбаетесь после его поцелуя.
Это естественная эмоция, которая свидетельствует о том, что его поцелуй вызвал у вас прилив эндорфинов. Значит, ваши чувства искренни.
10. Когда вы смеетесь над его шутками.
не то, чтобы вы должны себя заставлять смеяться. А то, что он может вас рассмешить. Мужчины не боятся показать клоунами, потому что любят, когда могут рассмешить свою женщину