Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունվարի 3-9-ը 2021 թ
Սուրբ Ծննդի նախօրեին Խոյերի նվիրական երազանքը կարող է վերջապես իրականանալ։ Այս շաբաթ խորհուրդ չի տրվում լուրջ գործեր սկսել։ Հունվարի 4-ին կամ 5-ին կարգի բերեք ինքներդ ձեզ՝ նոր տարում առաջին անգամ այցելեք գեղեցկության սրահ, թարմացրեք ձեր սանրվածքն ու մազերի գույնը։ Շաբաթվա մնացած մասի համար ոչինչ մի պլանավորեք. ամեն ինչ կարող է չընթանալ այնպես, ինչպես ցանկանում եք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Ցուլ
Ամանորի այս օրերին դուք կարող եք մի փոքր տխրել։ Հնարավոր են հարազատների և երկրորդ կեսերի հետ հարաբերությունների տհաճ պարզաբանումներ։ Հետաձգեք կարևոր որոշումները և մի այրեք կամուրջները։ Աստղերը խորհուրդ են տալիս արձակուրդներն անցկացնել նոր շրջապատում և տնից հեռու։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Երկվորյակ
Ցանկալի է մի փոքր հեռանալ շրջապատից և թույլ տալ ինքներդ ձեզ ու նրանց ապրել իրենց կյանքով։ Ոչ մեկին խորհուրդ մի տվեք կամ մի կիսվեք ձեր կարծիքով այս կամ այն հարցի վերաբերյալ։ Ոչ ոք դա չի գնահատի։ Ավելի լավ է հոգ տարեք ձեր մասին: Հունվարի 4-ը և 5-ը հիանալի ժամանակ է գեղեցկության արարողոկարգերի համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Խեցգետին
Նոր տարվա սկզբին ձեր կյանքում կտրուկ փոփոխություններ տեսնելու ցանկություն կունենաք։ Գործեք: Դրանց իրականացումը հավանաբար կսկսվի անձնական կյանքից։ Սուրբ Ծննդյան տոներին հակառակ սեռի հետ նոր հարաբերություններ սկսելու մեծ հնարավորություն կա։ Հնարավոր է, որ ընտրյալը լինի մի մարդ, ում հետ վաղուց ծանոթ եք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Առյուծ
Առյուծներին բոլոր առումներով դժվար շաբաթ է սպասվում։ Ժամանակից շուտ մի հանգստացեք, հրաժարվեք ժամանցային միջոցառումներից: Փորձեք փակել բոլոր աշխատանքային հարցերը և լուծել տարաձայնությունները սիրելիների և ամուսնու հետ, որպեսզի առաջիկայում չվերադառնաք դրանց։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Կույս
Ձեզ մոտ ամեն ինչ լավ է: Բարձր տրամադրությունն ու հոգևոր վերելքը կօգնեն հեշտությամբ գլուխ հանել ցանկացած բարդության առաջադրանքներից, որոնք դեռ պետք է լուծեք շաբաթվա սկզբին։ Անցկացրեք ձեր օրինական հանգստյան օրերը զվարճանալու համար: Երեխաների ու սիրելիների հետ շփումը շատ հաճելի հույզեր կպարգևի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Կշեռք
Այս Սուրբ Ծննդյան շաբաթը ձեզ սպասվում են բազմաթիվ անակնկալներ՝ և՛ հաճելի, և՛ ոչ այնքան լավ։ Բայց դուք միանգամայն ունակ եք դրանք օգտագործել ի օգուտ ոչ միայն ձեզ, այլև ձեր սիրելիների։ Աստղերը զգուշացնում են՝ մի՛ ներքաշվեք դրամական արկածների մեջ և վստահեք ձեր մտերիմներին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Կարիճ
Ֆինանսական հարցերում աներևակայելի հաջողություններ կունենաք։ Հնարավոր է աշխատավայրում պարգևատրում ստանաք կամ վիճակախաղով գումար շահեք: Պարզապես ոչ մեկին մի ասեք այս մասին և մի շտապեք գումար ծախսել: Խոշոր գնումների համար ճիշտ ժամանակը չէ։ Հանգստյան օրերն անցկացրեք հին ընկերների հետ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Աղեղնավոր
Աղեղնավորներն այս շաբաթ այնքան էլ տոնական տրամադրություն չեն ունենա։ Ընտանեկան կյանքի հանգամանքները կպահանջեն, որպեսզի գործեք ռացիոնալ, հավասարակշռված, առանց ավելորդ հույզերի։ Ուրախացե՛ք։ Ամանորին պահած ցանկությունն իրականանալու հիանալի հնարավորություններ ունի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Այծեղջյուր
Աստղագուշակներն Այծեղջյուրներին խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ հրաժարվել աղմկոտ խնջույքներից։ Այժմ դուք պետք է հնարավորինս շատ ուշադրություն դարձնեք ձեր երեխաներին և ընտանիքին: Նրանցից ոմանք կարող են շտապ օգնության կարիք ունենալ։ Սուրբ Ծնունդը նշեք ձեր ընտանիքի կամ համախոհների հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը. Ջրհոս
Ջրհոսների համար այս շաբաթը հաղթական կլինի ինչպես աշխատավայրում, այնպես էլ անձնական կյանքում։ Միանգամայն հնարավոր են աշխատավարձի բարձրացում և սիրելիի կողմից առասպելական անակնկալ։ Եվ որպեսզի երջանկությունը լիարժեք լինի, Սուրբ Ծնունդին պատրաստեք ոչ պակաս առասպելական անակնկալ ձեր սիրելիի համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 3-9-ը․ Ձկներ
Ամանորյա տոներից հետո տնային գործերի մեծ մասը կարող է ընկնել ձեր ուսերին։ Մեծ է հավանականությունը, որ ձեր սիրելիներն ու բարեկամները կարող են կպչուն լինել, և դուք ստիպված կլինեք ուրախացնել նրանց: Դա լիովին ձեր կարողությունների շրջանակում է։ Այս ամանորյա տոներին աստղագուշակները Ձկներին խորհուրդ չեն տալիս գնալ ճամփորդությունների՝ ավելի լավ է դրանք անցկացնել տանը։ Շաբաթվա վերջում ձեր կենդանակերպի նշանին թույլատրվում է ծույլ լինել և ոչինչ չանել։

Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года
С 3 по 9 января 2022 года - растущая Луна. Этот рождественский период пройдет спокойно и размеренно. Звезды советуют не торопиться, и отложить воплощение планов. Но помечтать и подкорректировать заветные желания можно, и даже нужно – новогодняя магия еще работает, и многие мечты сбудутся. 7 января, в праздник Рождества, не злоупотребляйте крепкими алкогольными напитками, не излишествуйте в еде, во всем знайте меру. 8 и 9 января отдавайте долги, прощайтесь с вредными привычками, разрывайте ненужные связи.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Овен
Накануне Рождества может наконец-то исполнится заветная мечта Овнов. Начинать серьезные дела на этой неделе не рекомендуется. 4 или 5 января приведите себя в порядок: посетите первый раз в новом году салон красоты, освежите прическу и цвет волос. До конца недели ничего не планируйте - все может пойти совсем не так, как вам хотелось бы.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Телец
В эти новогодние дни вам может немного взгрустнуться. Возможны неприятные выяснения отношений с родственниками и вторыми половинками. Повремените с важными решениями и не сжигайте мосты. Звезды рекомендуют провести праздничные дни в новой компании и вдали от дома.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Близнецы
Желательно немного отстраниться от окружающих и позволить себе и им жить своей жизнью. Никому не давайте советов и не делитесь своим мнением по тому или иному вопросу. Никто этого не оценит. Лучше займитесь собой. 4 и 5 января - отличное время для косметических процедур.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Рак
В начале нового года вам захочется крутых перемен в своей жизни. Дерзайте! Начнется их осуществление, вероятно, с личной жизни. В рождественские праздники велик шанс начать новые отношения с мужчиной. Не исключено, что суженым окажется человек, с которым вы давно знакомы.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Лев
Львам предстоит прожить сложную во всех отношениях неделю. Раньше времени не расслабляйтесь, откажитесь от участия в увеселительных мероприятиях. Постарайтесь закрыть все рабочие вопросы и устранить разногласия с любимыми и партнерами по браку, чтобы не возвращаться к этому после новогодних каникул.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Дева
У вас все просто замечательно! Прекрасное настроение и душевный подъем помогут легко справиться с задачами любой сложности, которые все-таки придется решать в начале недели. Законные выходные проведите в свое удовольствие. Массу приятных эмоций подарит общение с детьми и любимыми.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Весы
В эту Рождественскую неделю вас ждет много неожиданностей - как приятных, так и не очень. Но в вашей власти сделать так, чтобы они в любом случае пошли на пользу не только вам, но и вашим близким. Звезды предупреждают: не ввязывайтесь в денежные авантюры и доверяйте своим любимым.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Скорпион
Вам несказанно повезет в финансовых вопросах. Возможно, на работе дадут премию к празднику или вы неожиданно выиграете в лотерею. Только никому не говорите об этом и не спешите тратиться. Для крупных приобретений время неподходящее. Праздники проведите со старыми друзьями.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Стрелец
В течение этой недели настроение у Стрельцов будет не слишком праздничное. Обстоятельства семейной жизни потребуют от вас умения действовать разумно, взвешенно, без лишних эмоций. Не унывайте! К тому же загаданное под бой курантов желание имеет отличные шансы сбыться.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Козерог
Козерогам астрологи советуют отказаться на этой неделе от шумных застолий. Сейчас вам нужно как можно больше внимания уделять детям и родным людям. Кому-то из них может потребоваться срочная помощь. Рождество встречайте в кругу семьи или с близким по духу человеком.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Водолей
Для Водолеев эта неделя будет триумфальной как на работе, так и в личной жизни. Вполне возможна прибавка к зарплате и сказочный сюрприз от любимого человека. А чтобы счастье было полным, подготовьте ответный, не менее сказочный сюрприз для возлюбленного на Рождество.
Гороскоп на неделю с 3 по 9 января 2022 года Рыбы
Большая часть домашних хлопот после празднования Нового Года может лечь на ваши плечи. Есть большая вероятность, что ваши близкие и любимые люди могут захандрить и расклеиться. Так что попутно придется еще и поднимать им настроение. Вы справитесь! В эти новогодние каникулы астрологи не советуют Рыбам отправляться в путешествия - лучше их провести дома. В конце недели вашему знаку зодиака разрешается лениться и ничего не делать.