5 փաստ տղամարդկանց մասին, որոնք պետք է իմանա ցանկացած կին
Այն, որ տղամարդիկ Մարսից են, իսկ կանայք՝ Վեներայից, արդեն հայտնի է: Այս հոդվածում ցանկանում ենք ներկայացնել մի քանի կարևոր փաստ, որոնք կդառնան ձեր հարաբերությունների հիմքը: Ի վերջո, եթե դուք ծանոթանալով ընդունեք դրանք (այլ չփորձեք փոխել ձեր տղամարդուն), ապա ձեր սիրո տաճարի կառուցումը շատ ավելի հեշտ կընթանա, և այն շատ ավելի ամուր  կլինի:
Նրա համար ավելի հեշտ է զանգահարել, քան հարյուրերորդ հաղորդագրությունը գրել
Մի վիրավորվեք անպատասխան հաղորդագրություններից: Տղամարդիկ հիմնականում չեն սիրում գրել: Նրանց համար ավելի հեշտ է զանգահարել և խոսել: Եվ եթե ձեր SMS-ին կամ սմայլիկին չեն պատասխանել, ապա դա դեռ դժգոհության առիթ չէ: Մի կարծեք, որ եթե նա ձեզ չի պատասխանում, ապա այլևս չի սիրում: Կամ մի փորձեք բացահայտել ոչ միանշանակ հարցերի պատասխանները: Նա զայրացած չէ կամ մեկ այլ կնոջով զբաղված: Նա պարզապես տղամարդ է: Այո, հարաբեևությունների սկզբում օրեր ձգվող նամակագրությունը բնական է: Նա հետաքրքրված է ճանաչել ձեզ և արագորեն շահել ձեր սիրտը: Իսկ հետո՝ հանդիպումն ու սրտանց խոսակցությունները շատ ավելի գերադասելի են, քան առցանց զրույցները:
Նա ցուցադրում է իր սերը, ոչ թե խոսում դրա մասին
Եթե նա իսկապես սիրում է ձեզ: Բառերը՝ դատարկ բան են: Ժամանակի ընթացքում յուրաքանչյուր կին համոզվում է դրանում: Իսկ ահա՝ հերոսական քայլերը բոլորովին այլ հարց են: Նա կարո՞ղ է ընդհատել գործերը և շեղվել դրանցից՝ ձեզ համար հազի դեղ բերելու համար: Դա՝ սեր է:
Նրա նպատակը ձեզ երջանկացնելն է
Սակայն․․․Նա կարող է չիմանալ, թե ինչպես դա անել: Հետևաբար, նրա փորձերը կարող են ձեզ երբեմն նյարդայնացնել: Այս իրավիճակի բանալին ազնիվ զրույցն է: Ոչ մի ակնարկ չի օգնի: Այստեղ դուք պետք է ասեք ուղիղ. ինչ եք ուզում, ինչ կարող է նա անել դրա համար, ինչպես կդառնաք աշխարհի ամենաերջանիկը, եթե այս ամենը տեղի ունենա: Մտածեք այս մասին, երբ կարծում եք, թե նա «ոչինչ չի հասկանում»:
Նա կանի ավելին, եթե գիտակցի, որ կարող է ձեզ կորցնել
Սա, իհարկե, մանիպուլյացիա է: Բայց եթե կարծում եք, որ այլևս այլ ճանապարհ չկա, օգտվեք դրանից: Պարզապես մի չարաշահեք: Այս հնարքը գործում է հարաբերությունների ողջ ընթացքում 1-2 անգամ: Իսկ «վթարային կոճակը» հարկավոր է սեղմել միայն արտակարգ իրավիճակներում:
Ազատությունը կարևոր է նրա համար
Որքան էլ նա պաշտի ձեզ, նրա ազատությունը սուրբ է: Երբեք մի արգելեք նրան հանդիպել ընկերների հետ, աշխատանքից հետո գնալ բար կամ ձկնորսության: Եթե վստահություն ցուցաբերեք, ապա նա միայն ձեզ ավելի շատ կսիրի:

5 фактов о мужчинах, которые должна знать каждая женщина
О том, что мужчины с Марса, а женщины с Венеры, ты и так знаешь. B этой статье хотели рассказать несколько важных фактов, которые станут основой ваших отношений. Ведь если ты будешь это знать и принимать (а не стараться поменять своего мужчину), значит строить любовь по кирпичику будет намного проще, а ваш «зАмок» будет прочным. Что же, перейдем к важной информации.
Ему проще позвонить, чем писать сотое сообщение
Не обижайся на неотвеченные сообщения. Мужчины вообще не любят писать. Им проще позвонить и поговорить. А если тебе не ответили на смску или очередной смайлик в мессенджере, то это не повод для обид. Не думай, что он тебе не отвечает, потому что больше не любит. Или не пытайся разгадать секрет односложных ответов. Он не зол, и не занят другой пассией. Просто он мужчина. Да, в начале отношений переписки длиной в сутки — это норма. Ему интересно тебя узнать и поскорее завоевать твое сердце. А после разговоры по душам при встрече — лучше, чем онлайн-беседы.
Он показывает любовь, а не говорит о ней
Если он действительно тебя любит. Слова — это пустое. Со временем каждая женщина убеждается в этом. А вот героические поступки — совсем другое дело. Он может отложить важные дела и сорваться, чтобы привезти тебе таблетки от кашля? Это любовь.
Его цель — сделать тебя счастливой
Но! Он может не знать, как это сделать. Поэтому его попытки могут тебя изрядно позлить. Ключевой момент в этой ситуации — честный разговор. Никакие намеки не помогут. Тут нужно говорить в лоб: что тебе хочется, что он может для этого сделать, как ты станешь самой счастливой на свете, если все это произойдет. Вспомни об этом, когда будешь думать, что он «ничего не понимает».
Он станет делать больше возможного, если поймет, что может тебя потерять
Это, конечно, манипуляция. Но если ты думаешь, что другого выхода просто нет, пользуйся на здоровье. Только не переборщи. Этот трюк работает от силы 1-2 раза за все отношения. И «аварийную кнопку» нужно нажимать лишь только в экстренных случаях.
Для него важна свобода
Как бы он тебя ни обожал, его свобода — это святое. Никогда не запрещай ему встречаться с друзьями, ходить в бар после работы и отправляться на рыбалку. Если ты покажешь свое доверие, он станет любить тебя только больше.