Շաբաթվա աստղագուշակ․ ապրիլի 13-19-ը 2020 թ․
Խոյերի նշանի տակ ծնվածները պետք է հիշեն' սխալ թույլ տալn այնքան էլ սարսափելի չէ: Շատ ավելի վատ է ընդհանրապես ոչինչ չանելը և հեզորեն սպասելը, մինչև իրավիճակն ինքնութույն կարգավորվի: Այսպիսով, ձեր շահերից է բխում լինել իրադարձությունների կենտրոնում: Հանգստյան օրերի համար նոր բաներ մի ծրագրեք: Ավելի լավ է հոգ տարեք ինքներդ ձեր հանդեպ. Խոյերին օգտակար կլինի ջրային ընթացակարգերը, մարմնամարզությունը, թեթև դիետան:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Ցուլ
Կենտրոնացեք շփումների վրա: Կարևոր չէ' կբերեն դրանք գործնական օգուտներ, թե ոչ: Կարևորը ինքնին գործընթացն է: Հարազատներն ուրախությամբ սրտանց կխոսեն ձեզ հետ, իսկ գործընկերները կկիսվեն ամենաանձնական գաղտնիքներով: Շաբաթ և կիրակի օրերը նվիրեք հանգստին, մենությանը: Ավելի լավ է հեռու մնալ քաղաքակրթությունից, ժամանակ անցկացնել բնության գրկում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Երկվորյակ
Հեռու վանեք կասկածներն ու վախերը: Այժմ դրանք պայմանավորված են ոչ թե դրսից կատարվող իրադարձություններով, այլ բնական հոգնածությամբ: Հետևաբար, նախքան չափազանցնելը, նախևառաջ պետք է կարճաժամկետ դադար վերցնեք: Երկվորյակների համար այս շաբաթ լավ օրեր են հինգշաբթին և ուրբաթը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Խեցգետին
Առօրյա կյանքը կարծես անընդհատ փոփոխվող պատկերներ լինի: Շատ իրադարձություններ, հրատապ հարցեր, լրահոս՝ մարդու գլուխ է պտտվում: Բայց արդեն ուրբաթ օրը դուք կպարգևատրվեք ձեր ջանքերի համար: Շաբաթվա վերջում հոգնածությունը թեթևացնելու համար գնացեք լոգարան: Ավելի արդյունավետ տարբերակ է լողավազանում լողալը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Առյուծ
Վատ եղանակ, պատահաբար թափված սուրճ, ձեր ոտքը տրորած հետիոտն… Նույնիսկ աննշան դեպքերը ձեզ կարող են հունից հանել: Եվ այստեղ գլխավորն այն է, որ կարողանաք զսպել հույզերի պոռթկումը: Հաջող օրեր են հինգշաբթին և ուրբաթը, իսկ ահա երեքշաբթի պետք է զգուշություն ցուցաբերեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Կույս
Միայն անծանոթ ճանապարհը Կույսերին կարող է հաջողության բերել: Սա նշանակում է, որ դուք պետք է աշխատեցնեք ձեր ուղեղը, թե ինչպես հասնել դրան: Հնարամտությամբ ձեզ գերազանցող չկա, այնպես որ առաջ շարժվեք: Հանգստյան օրերին, եթե անհետաձգելի աշխատանք չկա, կարող եք պարզապես ծուլություն անել կամ հյուր գնալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Կշեռք
Դեպի արկածներ ձեր ձգտումը օգտակար կլինի, երբ դուք ստիպված կլինեք աշխատանքային ուղևորության գնալ: Հակասական խնդիրները կլուծվեն հեշտ և ինքնըստինքյան՝ համատեղ զբոսանքի ընթացքում: Ռիսկային քայլերը, սուր գրգիռները և համատեղ հացկերույթները կմիավորեն ձեր ողջ թիմին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Կարիճ
Ձեր մասնագիտական ոլորտում մրցակցության ուժեղ սրացում է սպասվում: Եթե ձեզ դուր չեն գալիս հակասությունները, հանգիստ եղեք և մի առանձնացեք ամբոխից, մի սկսեք նոր նախագծեր: Խնայեք ինչպես նյարդերը, այնպես էլ ուժերը: Ապագայում դրանք ձեզ դեռ պետք կգան: Լավ լուրն այն է, որ ձեզ հաճելի անակնկալ է սպասվում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Աղեղնավոր
Ձեզ շատ ռոմանտիկ շրջան է սպասվում: Բայց, մյուս կողմից, չի կարելի խուսափել գործընկերների կողմից խանդի կոպիտ դրսևորումներից, անգամ՝ անհիմններից: Ավելի լավ է համբերատար եղեք և շրջապատեք ձեր սիրելիի քնքշանքներով, որպեսզի բաժանումների չհանգեցնեք: Խնջույք կազմակերպեք կամ գնացեք բնույթյան գիրկը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Այծեղջյուր
Այս ժամանակահատվածը ձեզ համար կանցնի զեբրի սկզբունքով. անսպասելի հաջողություններին կհաջորդեն նյարդայնացնող ձախողումները: Ավելի լավ է վիճակախաղի չմասնակցել և պարտքով գումար չվերցնել, մանավանդ՝ մերձավոր հարազատներից: Հոգ տարեք ձեր առողջության մասին, այցելեք ատամնաբույժին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը. Ջրհոս
Դատարկ և ավելորդ գործեր․ ավաղ, այս կերպ կարելի է բնութագրել ձեր աշխատանքն այս ընթացքում։ Աշխատանքի առումով նույն սարդոստայնն է, տանը՝ մանր կենցաղային խնդիրներ։ Ավելի լավ է շեղվեք և ձեզ թույլ տվեք հանգստանալ, եթե ոչ ուղևորություն, ապա գոնե հանդիպում ընկերուհու հետ՝ սուրճ խմելու: Իսկ գործը կսպասի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 13-19-ը․ Ձկներ
Այս ժամանակահատվածում դուք ուշադրության կարիք կզգաք: Կթվա, թե բոլորը ձեր մասին մոռացել են, բայց դա այդպես չէ: Փորձեք նախաձեռնությունը վերցնել ձեր սեփական ձեռքերը. ընկերներին հրավիրեք ընթրիքի, ձկնորսության, սուրճ խմելու: Զգույշ եղեք ճանապարհներից ՝ ինչպես հետիոտնի, այնպես էլ ուղևորի կամ վարորդի դերում:

Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года
С 13 по 19 апреля - убывающая Луна. Эта апрельская неделя будет относительно спокойной. Многие знаки сумеют преуспеть в творческой и интеллектуальной деятельности, однако следует опасаться сплетников, и держаться подальше от скандалистов. В финансовой сфере ситуация складывается неплохо, но от крупных покупок лучше воздержаться, и тщательно планировать траты. Личные взаимоотношения будут иметь оттенок рациональности, и это позволит навести порядок в связях, и разорвать ненужное общение. Выходные дни полезно провести на природе.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Овен
Рожденные под знаком Овна должны помнить - совершить ошибку не так страшно. Гораздо хуже вообще ничего не делать и безропотно ждать, пока ситуация разрешится сама собой. Так что в ваших интересах - находиться в самой гуще событий! На выходные дни не планируйте новых дел! Лучше займитесь собой: Овнам на пользу пойдут водные процедуры, гимнастика, легкая диета.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Телец
Сконцентрируйтесь на общении. Не важно, принесет ли оно практическую пользу. Важен сам процесс. Родные будут рады поговорить по душам, а коллеги - поделиться самым сокровенным. Субботу и воскресенье посвятите отдыху, уединению. Лучше побыть вдали от цивилизации, провести время на природе.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Близнецы
Гоните прочь сомнения и страхи! Сейчас они вызваны не событиями извне, а банальной усталостью. Поэтому прежде чем сгущать краски, сначала следует взять небольшой тайм-аут. Удачные дни для Близнецов на этой неделе - четверг и пятница.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Рак
Будни будут похожи на постоянно меняющиеся картинки калейдоскопа. Много событий, срочных дел, встреч - голова идет кругом! Но вы будете вознаграждены за свое трудолюбие уже в пятницу. Чтобы снять усталость после рабочей недели, сходите в баню. Более легкий вариант - поплавать в бассейне.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Лев
Плохая погода, случайно пролитый кофе, пешеход, наступивший вам на ногу... Из себя может вывести даже незначительное происшествие. И тут главное - сдержать нахлынувшие эмоции. Удачные дни для Львов четверг и пятница, а вот во вторник следует проявить осторожность.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Дева
К успеху Дев может привести только неизведанная дорога. Это значит, что придется поломать голову над тем, как на нее выйти. В изобретательности вам нет равных, так что действуйте! На выходных, если нет срочной работы, можно просто полениться или отправиться в гости.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Весы
Ваша склонность к авантюрам придется как нельзя кстати, когда вы отправитесь на корпоративный выезд. Спорные вопросы будут решаться легко и непринужденно именно во время совместных прогулок. Экстрим, острые ощущения и посиделки в ресторане сплотят всю вашу команду.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Скорпион
В вашей профессиональной сфере ожидается сильнейшее обострение конкурентной борьбы. Если вы не любите конфликтов, ведите себя тихо и не выделяйтесь из толпы, не беритесь за новые проекты. Сбережете и нервы, и силы. Они вам еще пригодятся в будущем. Хорошая новость - вас ждет приятный сюрприз.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Стрелец
Вас ждет очень романтичный период. Но с другой стороны, не избежать и бурных проявлений ревности партнера - даже безосновательных. Лучше проявите терпение и сами окружите лаской любимого, чтобы не провоцировать разрыв. Организуйте пикник или свидание на природе.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Козерог
Этот период пройдет для вас по принципу зебры: неожиданные успехи будут чередоваться с досадными неудачами. Лучше не играть в лотерею и не брать деньги в долг, особенно у близких родственников. Займитесь здоровьем - посетите стоматолога.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Водолей
Пустые и никому не нужные хлопоты - увы, так можно охарактеризовать для вас это время. На работе все та же рутина, дома - мелкие бытовые проблемы. Лучше отвлечься и позволить себе отдых - если не заграничное путешествие, то хотя бы встречу в кафе с подругой. А дела подождут.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2020 года Рыбы
В этот период вам будет не хватать внимания. Покажется, что о вас все забыли, но это не так. Попробуйте сами взять инициативу в свои руки - пригласите друзей на пикник, рыбалку, шашлыки. Будьте осторожны на дорогах, как в качестве пешехода, так и в качестве пассажира или водителя.