Շաբաթվա աստղագուշակ․ դեկտեմբերի 23-29-ը 2019 թ․
Շաբաթվա առաջին կեսն անբարենպաստ ժամանակահատված է: Շաբաթվա երկրորդ կեսին համարձակորեն կազմակերպեք կարևոր հանդիպումներ և անգամ ժամադրություններ: Դրանք խոստանում են փոփոխություններ ձեր կյանքում: Ժամանակահատվածը նպաստավոր է խնայողությունների համար, բայց ծախսելու առումով ավելի լավ է որոշ ժամանակ սպասել: Սկսեք նվերներ գնել սիրելիների համար, բայց մի ծախսեք դրա վրա բոլոր խնայողությունները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Ցուլ
Միակ խնդիրները, որոնք դուք կարող եք այժմ ունենալ՝ կենցաղային են: Մնացած դեպքերում, ձեզ կարելի է համարել ավելին, քան երջանիկ մարդ: Լավ տրամադրություն պարգևեք ուրիշներին, աջակցեք նրանց, ովքեր այժմ դժբախտության մեջ են: Ուշադիր եղեք ձեր սեփական ընտանիքի նկատմամբ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Երկվորյակ
Մի վախեցեք հոգսերի մի մասը ուրիշների ուսերին դնելուց: Ձեզ հիմա հանգստանալ է պետք: Սկսեք պլանավորել ամանորյա տոները, եթե դեռևս չեք արել դա: Դրանք ձեզ համար առանձնահատուկ կլինեն: Այցելեք գեղեցկության սրահ և ինչ-որ բան փոխեք ձեր արտաքինի մեջ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Խեցգետին
Այն իրադարձությունը, որից ամենից շատն էիք վախենում վերջին շրջանում, այնուամենայնիվ, տեղի կունենա: Դրան վերաբերվեք հնարավորինս հանգիստ: Հիմա շատ գործեր կլինեն աշխատավայրում. տնային աշխատանքների համար ուժ չի մնա: Խնդրեք ընտանիքի անդամներին օգնել ձեզ, նրանք չեն հրաժարվի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Առյուծ
Առյուծները, որոնց վերջերս հետապնդում էր սև ժամանակահատված, կարող են շունչ քաշել. այն կավարտվի: Հանգստի և զվարճանքի համար ավելի շատ ժամանակ տրամադրեք, աշխատանքը կսպասի: Հանդիպեք ձեր ընկերներին հնարավորինս հաճախ: հնարավոր է՝ ձեզ սպասում են նաև նոր ծանոթություններ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Կույս
Որոշեք առաջնահերթությունները'ամանորյա նախապատրաստությունները ավարտին հասցնելու համար: Այս օրերը լավագույնն են ներողամտություն խնդրելու մի մարդուց, որի նկատմամբ սխալ եք թույլ տվել: Հանգստյան օրերն անցկացրեք այնպես, ինչպես ուզում եք: Դուք մի քանի շաբաթվա էներգիա կհավաքեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Կշեռք
Ֆինանսական խնդիրների լուծումն այժմ հանձնարարեք ավելի իրավասու անձի: Տանը հնարավոր են կենցաղային աղետներ: Դուք ինքներդ չեք կարող կարգավորել դրանք, տղամարդու օգնության կարիք կլինի: Միայնակ Կշեռքներին աստղերը հետաքրքիր հանդիպում են խոստանում: Բայց նախընտրելի է ավելի լավ է ճանաչել երկրպագուին, նախքան ինչ-որ բանի հույս ունենալը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Կարիճ
Եթե ունեք անավարտ գործեր, շտապեք վերջացնել դրանք: Հակառակ դեպքում կկուտակվեն ձնագնդի պես: Հարազատների հետ հարաբերությունները կթեժանան: Հեռու մնացեք վեճերից: Աշխատեք ավելի քիչ գումար ծախսել մանրուքների վրա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Աղեղնավոր
Ժամկետը նպաստավոր է սպորտով զբաղվելու համար, սա հատկապես վերաբերվում է սկսնակներին: Տարիքավորները պետք է զգույշ լինեն փողոցում. ընկնելու վտանգ կա: Դեկտեմբերի 27-29-ը զբաղվեք բացառապես հաճելի գործերով՝ նախատոնական տրամադրություն ստեղծելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Այծեղջյուր
Ամուսնու հետ հակամարտությունների շարք է սպասվում: Որոշ ժամանակ նվազագույնի հասցրեք հաղորդակցությունը, որպեսզի խնդիրներ չառաջացնեք: Աշխատանքի վայրում հնարավոր են հետաքրքիր նախագծեր: Այնուամենայնիվ, ստիպված կլինեք ջանք թափել, որպեսզի դրանք ձեզ հանձնարարեն: Հանգստյան օրերին փորձեք ավելի շատ հանգստանալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը. Ջրհոս
Թուղթն ու գրիչը պատրաստ պահեք. շուտով ձեր մոտ կարող են գալ լավ գաղափարներ: Երեխաներն այժմ միայն ուրախ հոգսեր կբերեն, ինչը չի կարելի ասել գործընկերների մասին: Մի՛ խոսեք ձեր անձնական կյանքի մասին, որպեսզի հետագայում ոչ ոք ձեր ետևից չբամբասի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 23-29-ը․ Ձկներ
Մոտ ապագայում սիրելիի կողմից կարող են ոչ այնքան հաճելի անակնկալներ լինել: Հուզականորեն կայունություն կհաստատվի միայն դեկտեմբերի 27-ից սկսած: Հավանական են դրամական մուտքեր, որոնց շնորհիվ դուք կկարողանաք մեծ գնումներ կատարել:

Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года
С 23 по 25 декабря - убывающая Луна. Период не слишком благоприятен для дальних поездок, а вот путешествия за город вполне уместны сейчас. Только отправляйтесь туда не в одиночестве, а в компании хороших друзей.
26 декабря - новолуние и Солнечное затмение. Старайтесь как можно больше улыбаться в этот день. Сделайте это настоящим ритуалом! Чем больше улыбок вы подарите сегодня, тем больше вернется к вам.
С 27 по 29 декабря - растущая Луна. Пришло время немного расслабиться. Даже если окружающие будут обвинять вас в ничегонеделании, слушайте в этот момент только себя. Энергетические ресурсы в этот период могут быть истощены, так что необходимо вовремя заняться их пополнением.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Овен
Первая половина недели - неблагоприятный период. Во второй половине недели смело назначайте важные встречи и даже свидания. Они сулят перемены в вашей жизни. Период хорош для накоплений, а вот с тратами пока лучше повременить. Подарки близким начинайте покупать сейчас, но не тратьте на это все накопления.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Телец
Единственные проблемы, которые могут возникнуть у вас сейчас, - бытовые. В остальном вас можно будет назвать более чем счастливым человеком! Дарите хорошее настроение окружающим, поддержите тех, кто сейчас в беде. Будьте внимательны к собственной семье!
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Близнецы
Не бойтесь переложить часть забот на чужие плечи. Вам сейчас необходим отдых. Начинайте планировать новогодние праздники, если еще этого не сделали. Они станут особенными для вас. Посетите салон красоты и измените что-нибудь в своей внешности.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Рак
Событие, которого вы боялись все последнее время, все же произойдет. Отнеситесь к этому максимально спокойно. На работе сейчас будет слишком много дел: на домашние хлопоты сил не останется. Попросите домочадцев помочь вам, они не откажут.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Лев
Львов, которых в последнее время преследовала черная полоса, можно обрадовать: она закончится! Больше времени уделяйте отдыху и развлечениям, работа подождет. С друзьями сейчас встречайтесь как можно чаще. Возможно, вас ждут и новые знакомства.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Дева
Расставьте приоритеты, чтобы завершить все дела до Нового года. Эти дни - лучшее время для того, чтобы попросить прощения у человека, которого вы незаслуженно обидели. Выходные проведите так, как вам хочется! Вы запасетесь энергией на несколько недель вперед.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Весы
Решение финансовых вопросов сейчас поручите более компетентному человеку. Дома возможны бытовые катастрофы. Сами вы с ними не справитесь, поможет мужчина. Одиноким Весам звезды сулят интересную встречу. Но лучше узнать кавалера, прежде чем надеяться на что-то.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Скорпион
Если у вас остались незавершенными какие-либо дела, срочно это исправляйте. Иначе они как снежный ком будут накапливаться. Отношения с родственниками накалятся. Держитесь в стороне от ссор. Старайтесь меньше денег тратить на безделушки.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Стрелец
Период хорош для занятий спортом, особенно для новичков. Людям старшего поколения нужно быть осторожнее на улице: велик риск падений. С 27 по 29 декабря занимайтесь исключительно приятными хлопотами, чтобы создать себе предпраздничное настроение.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Козерог
С супругом конфликт будет следовать за конфликтом. На некоторое время минимизируйте общение, чтобы не наделать бед. На работе возможны интересные проекты. Однако придется постараться, чтобы их поручили именно вам. Старайтесь на выходных больше отдыхать.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Водолей
Держите наготове бумагу и ручку: в ближайшее время вас могут посетить несколько хороших идей. Дети сейчас принесут только радостные хлопоты, чего не скажешь о коллегах. Не распространяйтесь о личной жизни, чтобы потом никто не судачил у вас за спиной.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 декабря 2019 года Рыбы
В ближайшее время вас могут ожидать не самые приятные сюрпризы от близкого человека. Эмоционально стабильным период станет только с 27 декабря. Вполне вероятны денежные поступления, благодаря которым вы сможете совершить крупную покупку.