Շաբաթվա աստղագուշակ․ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը 2019 թ․
Ընտանիքում կարող են լինել սխալ ընկալումներ: Դուք ստիպված կլինեք կատարել խաղաղարարի դերը: Այս ժամանակահատվածում լավ կլինի սիրելիին անակնկալներ մատուցել: Դրա համար առավել բարենպաստ օրերն են նոյեմբերի 28-ը և 30-ը: Եվ նրանից ակնկալեք պատասխան արձագանք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը․ Ցուլ
Փողը կգա այնտեղից, որտեղից այն չէիք սպասում: Բայց դուք ստիպված կլինեք անմիջապես դրանք ծախսել: Մի անհանգստացեք այդ առումով: Աշխատանքի վայրում կարող է հայտնվել մի հետաքրքիր նախագիծ, որը կբերի կարիերայի առաջխաղացման: Նոր ծանոթոները կդառնան լավ ընկերներ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը․ Երկվորյակ
Պատրաստ եղեք նրան, որ այժմ ժամանակը չի բավարարելու որևէ բան անելու համար: Գործերը կկուտակվեն, և դուք կսկսեք նյարդայնանալ: Գուցե ժամանակն է արձակուրդ վերցնելու և հանգստանալու: Այս օրերին հանգստություն կբերի հողի հետ աշխատանքը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը․ Խեցգետին
Ավելի ուշադիր եղեք նոր ծանոթների նկատմամբ, քան սովորաբար. ձեր ճանապարհին խարդախների հանդիպելու մեծ հավանականություն կա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին Խեցգետիներին սպասվում է խառնաշփոթ: Այն մեղմելուն կօգնեն ընկերների և ընտանիքի շրջապատում ջերմ մթնոլորտում անցկացրած երեկոները: Աշխատանքը կսպասի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը. Առյուծ
Խիզախորեն համաձայնվեք չնախատեսված ուղևորությունների առաջարկներին: Դրանք կտան անմոռանալի հույզեր և փորձ: Ժամանակը բարենպաստ է հարսանիքների և այլ հատուկ առիթների համար: Հատկապես ուշադիր եղեք ձեր խոսքի նկատմամբ: Լավ մարդու վիրավորելու մեծ ռիսկ կա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը. Կույս
Այս ժամանակահատվածում տեղի ունեցած վեճերից հետո հաշտվելը այնքան էլ հեշտ չի լինի: Այնպես որ, ապարդյուն մի սկսեք բախումներ: Լրջորեն մտածեք կյանքի փոփոխությունների մասին. դրանք երկար ժամանակ թակում են ձեր դուռը: Լավ շրջան է ձեր հետաքրքրություններին ժամանակ հատկացնելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը. Կշեռք
Երեխաները լիովին վերահսկողությունից դուրս կգան, ինչը կարող է մեծ անհանգստություն առաջացնել: Գործընկերները նույնպես կձախողեն գործերը. այս շրջանում ավելի լավ է նրանց վրա հույս չդնել: Ամեն ինչ կսկսվի բարելավվել նոյեմբերի 28-ից: Այս օրը նախատեսեք գեղեցիկ հանդիպում ձեր ընկերների հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը. Կարիճ
Կյանքը կլցվի նոր գույներով: Ինքներդ ձեզ ինչ-որ բանով ուրախացրեք՝ թեկուզ նոր հագուստով: Նոյեմբերի 25-ից 27-ն ընկած ժամանակահատվածում պարտքով փող մի՛ վերցրեք, նույնիսկ, եթե դրա անհրաժեշտությունը հուժ կարևոր լինի: Դուք կտեսնեք. հետագայում ավելի հեշտ կլինի: Շատ քայլեք. դա լավ է ձեր առողջության համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը. Աղեղնավոր
Կարևոր հարցերը կարող են և պետք է պլանավորվեն հենց այս ժամանակահատվածում: Աստղերը լավագույն դասավորությունն ունեն ձեզ համար: Մի վախեցեք աշխատանքից. ձեզ կհաջողվի ամեն ինչ և պարգևատրում կստանաք: Փորձեք որևէ մեկին գաղտնի չքննարկել, հակառակ դեպքում գաղտնիքը շուտով կարող է ակնհայտ դառնալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը. Այծեղջյուր
Փորձեք ուրիշներից գաղտնի պահել այն կարևոր իրադարձությունները, որոնք տեղի կունենան ձեր կյանքում: Զգուշացեք թշնամիներից և բամբասանքներից: Ժամանակը բարենպաստ է ցանկացած նախաձեռնության համար, մանավանդ, եթե դուք նախատեսում եք գործունեության փոփոխություն: Նոյեմբերի 26-ին, ձեր ծանրաբեռնվածությունը հասցրեք նվազագույնի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը. Ջրհոս
Այս շրջանը կարող է ճակատագրական լինել: Եթե հիմա ուզում եք իրականացնել որևէ գաղափար, ապա հետևողականորեն գնացեք դրա հետևից: Փորձեք չեզոք մնալ ձեր սիրելիի հետ հարաբերություններում և չվիճել: Եթե մեղավոր եք՝ անպայման ներողություն խնդրեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 25-ից դեկտեմբերի 1-ը․ Ձկներ
Լավատեսությունն այն է, ինչը կօգնի այժմ հաղթահարել ցանկացած խնդիր: Ամենամեծ դժվարությունները կլինեն ֆինանսների հետ կապված. հնարավոր է վարկ վերցնելու կարիք զգացվի: Դիմեք սիրելիների աջակցությանը: Փորձեք չուշանալ աշխատանքից. Ղեկավարները կկառչեն անգամ մանրուքներից:

Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года
25 ноября - убывающая Луна. В данный период особенно пострадают те, кто привык взваливать на свои плечи все дела. Возможно, именно сейчас наступит переломный момент в отношениях с мужем. Однако звезды советуют любое решение взвешивать.
26 ноября - новолуние. В новолуние вы будете выглядеть особенно хорошо. Используйте это на все сто. Ходите на свидания, посещайте интересные мероприятия, встречайтесь со старыми друзьями, общайтесь с сильными мира сего. Пусть этот день станет для вас продуктивным.
С 27 ноября по 1 декабря - растущая Луна. Дел будет так много, что без делегирования не обойтись. Не бойтесь перенаправлять задания другим людям и просить окружающих о помощи. В противном случае вы сведете собственный запас энергии к нулю.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Овен
В вашей семье может возникнуть недопонимания между домочадцами. Миротворцем придется выступить вам. В этот период не помешает устраивать сюрпризы для мужа. Наиболее благоприятные дни для этого - 28 и 30 ноября. И ждите от него ответных действий!
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Телец
Деньги придут откуда не ждали. Но вам придется буквально тут же их потратить. Не переживайте на этот счет! На работе может подвернуться интересный проект, который принесет продвижение по карьерной лестнице. Новые знакомые станут хорошими друзьями.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Близнецы
Будьте готовы к тому, что сейчас вы не будете ничего успевать. Дела начнут накапливаться, вы - нервничать. Может, пора взять отпуск и отдохнуть? Умиротворение в эти дни принесет работа с землей.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Рак
К новым знакомым присматривайтесь тщательнее, чем когда-либо, - велик риск встретить на своем пути мошенника. Во второй половине недели Раки будут подвержены хандре. Развеять ее помогут вечера, проведенные в теплой компании с друзьями и семьей. Работа подождет!
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Лев
Смело соглашайтесь на незапланированные поездки. Они подарят незабываемые эмоции и опыт. Время благоприятно для свадеб и прочих торжественных мероприятий. Следите за своей речью особенно тщательно. Велик риск обидеть хорошего человека.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Дева
Помириться после ссор, которые произойдут в данный период, будет не так-то просто. Так что не затевайтеконфликты зря. Всерьез задумайтесь о переменах в жизни: они давно стучатся к вам в дверь. Хороший период, чтобы посвятить время своим интересам, хобби.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Весы
Дети полностью выйдут из-под контроля, чем могут доставить немало неприятностей. Подведут и коллеги: в данное время на них лучше не рассчитывать ни в чем. Дела начнут налаживаться с 28 ноября. В этот день запланируйте приятную встречу с друзьями.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Скорпион
Жизнь заиграет новыми красками. Побалуйте себя чем-нибудь - хотя бы новым платьем. В период с 25 по 27 ноября не берите деньги в долг, даже если нужда будет заставлять. Вот увидите: дальше будет легче. Больше гуляйте сейчас: это полезно для здоровья.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Стрелец
Важные дела можно и нужно планировать именно в данный период. Звезды сойдутся наилучшим для вас образом. Не бойтесь работы: вы все успеете и получите вознаграждение. Старайтесь не обсуждать никого за спиной, иначе вскоре тайное может стать явным.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Козерог
Старайтесь держать втайне от окружающих важные события, которые будут происходить в вашей жизни. Опасайтесь врагов и сплетников. Время благоприятно для любых начинаний, особенно если вы планируете смену деятельности. 26 ноября загружайте себя по минимуму.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Водолей
Период может оказаться судьбоносным. Если сейчас вам захочется реализовать какую-либо идею - дерзайте! С возлюбленным старайтесь держать нейтралитет и не ссориться. Если сами окажетесь виноваты, обязательно попросите прощения.
Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2019 года Рыбы
Оптимизм - вот что сейчас поможет справиться с любыми проблемами. Сложнее всего дела будут обстоять с финансами: возможно, потребуется кредит. Заручитесь поддержкой близких. На работу старайтесь не опаздывать: начальство будет придираться к мелочам.