Շաբաթվա աստղագուշակ․ հոկտեմբերի 24-30-ը 2022 թ
Խոյերի համար արևի մոլորակների դասավորվածությունը ենթադրում է ռիսկեր և վտանգներ։ Այն ամենը, ինչ դուք խնամքով թաքցրել էիք, դուրս կգա ջրի երես: Նոր գաղտնիքներ ի հայտ կգան, այլ մարդկանց հետ գործընկերությունն ու համագործակցությունը հաջող կլինեն, եթե զսպեք ձեր եռանդը և փոխզիջումների գնաք: Այս շաբաթ ամեն ինչ արեք, որպեսզի պաշտպանվեք ավելորդ ծախսերից։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Ցուլ
Գործընկերության թեման համառորեն թակում է ձեր դուռը: Ճակատագիրը ձեր ուշադրությունն ուղղում է այլ մարդկանց կյանքին, ընկերության խնդիրներին և մրցակցությանը: Այս շաբաթը լավ ժամանակ է անձնական ջանքեր գործադրելու՝ ուրիշներին հաշտեցնելու, ձեր կյանքում, աշխատանքում և ընտանիքում ամուր հարաբերությունների հիմք դնելու համար: Ընթացող իրադարձությունները կարձագանքվեն ձեր ներքինի վրա։ Այնպես, որ ժամանակն է վերահսկելու ինքներդ ձեզ: Բոլոր ռիսկերից հեռու. սա անցանկալի ժամանակ է ամուսնության, հիփոթեքի և վարկերի համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Երկվորյակ
Երկվորյակներ, այս շաբաթ ձեզ համար ամենաարդիական հարցերն են առողջությունը, աշխատանքը, առօրյա գործերը։ Զբաղվեք առողջության կարգավորմամբ, կուտակված բյուրոկրատական և գործնական խնդիրների լուծմամբ։ Նոր աշխատանք գտնելը կամ աշխատակազմ ընտրելն այդքան էլ հեշտ չի լինի: Ուշադրություն դարձրեք հանգստացնող վարժություններին, ֆիզիոթերապիային և մերսմանը: Ժամանատաշրջանը հարմար չէ վիրահատության համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Խեցգետին
Խեցգետինների համար այս շաբաթը կնշանավորվի կրեատիվությամբ և գայթակղությամբ։ Մոլորակների դասավորությունը հրահրում է նոր ուղիների որոնման, բայց դա չպետք է անել: Իրականացրեք միայն ստուգված սխեմաներ և գնացեք ապացուցված ճանապարհով: Ժամանակն է գտնել այն աշխատանքը, որը սիրում եք և կրճատել աշխատաժամերը: Մասնակցեք սպասվող միջոցառմանը, թոթափեք լարվածությունը։ Կարող եք երեխաների հետ համատեղ հանգստյան օրեր կազմակերպել և դրանով իսկ ձեզ զգալ գործազուրկ երեխայի կերպարում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Առյուծ
Առյուծներն այս շաբաթ կկարողանան գնահատել իրենց տունը, կալվածքները կամ մտերմանալ ընտանիքի հետ: Տուն, քաղցր տուն՝ սա կլինի ձեր հոգու երաժշտությունը, որտեղ համահունչ են տիեզերքի էներգիաները: Ամեն դեպքում, մոլորակների դասավորությունը հիշեցնում է ծնողների և երեխաների փոխհարաբերությունների, ձեր բնակարանի անվտանգության պահպանման կարևորության մասին։ Տնեցիների հետ կապվածությունը, սեփականատիրոջ դերը ձեզ միայն ի օգուտ կլինեն: Տանը պատերն էլ են օգնում՝ դա ձեր մասին է: Մի շտապեք որոշումներ կայացնել, պարզապես կարգի բերեք ձեր սենյակը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Կույս
Սիրելի Կույսեր, այս շաբաթ դուք մարդկանց հետ հեշտությամբ կշփեք նամակագրության միջոցով, քանի որ պատրաստ եք երկխոսության և նոր տեղեկություններ ստանալու: Սակայն այս շաբաթը նշանավորվելու է ոչ միայն հաճելի կապերով, այլեւ խնդրահարույց հաճախորդների, ուսանողների, գործընկերների հետ բանակցություններով։ Մի սկսեք նոր նախագծեր. զերծ մնացեք պաշտոնական մարմիններին փաստաթղթեր ներկայացնելուց:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Կշեռք
Կշեռքների մոտ այս շաբաթ կբարձրացնա հարստանալու, հուսալիության և կայունության տարածք ստեղծելու ցանկությունը: Չի բացառվում կապիտալի, ընտանեկան բյուջեի ավելացում, բարեկեցության հարցերում նշաձողի բարձրացում։ Փորձեք շրջապատել ձեզ մարդկանցով, ովքեր չեզոքացնում են աշնանային ձանձրալի էներգիաների ազդեցությունը։ Դուք ի վիճակի եք ոչ միայն շահավետ կերպով ձեռք բերել այն, ինչ ձեզ դուր է գալիս, այլև ձեր տաղանդներն ու կարողությունները կիրառել ընկերների շրջանում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Կարիճ
Նայեք հայելու մեջ և գնահատեք ձեր գրավչությունը։ Ժամանակն է ձեր մեջ գտնել լավագույնը, ընդգծել արժանիքները։ Նախաձեռնողական վիճակը կարող է հանգեցնել զգալի անձնական նվաճումների և էներգիայի ավելացման: Դա պայմանավորված է ոչ միայն ձեր նշանում նորալուսնով, այլև Վեներայի՝ սիրո և գեղեցկության մոլորակի, գտնվելու վայրով։ Այժմ Կարիճները գրավիչ են ուրիշների աչքում։ Հոգ տարեք ձեր արտաքինի և անձնական կյանքի մասին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Աղեղնավոր
Մոլորակների ներկա դասավորվածության պայմաններում ակտիվանում են կապվածությունները, ինչպես նաև ներաշխարհի վրա կենտրոնանալու անհրաժեշտությունը՝ խուսափելով իրողություններից ու խնդիրներից։ Չարժե տարվել ալկոհոլով և միտքը մթագնող այլ միջոցներով: Մի հետևեք ձեր կրքերին, այլ ուշադրության վեկտորն ուղղեք դեպի հոգևոր զարգացում: Հոգևոր վայր այցելելը, աղոթք կարդալը, կրոնական գրականությունը կամ գրքով առանձնանալը կարող է էներգիա համալրել և բարելավել Աղեղնավորի վիճակը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրները կկարողանան շատ ավելիին հասնել համախոհների ու ընկերասեր մարդկանց աջակցությամբ։ Գաղափարներն ու երազանքները, որոնք առաջանում են կոլեկտիվ համագործակցության ընթացքում, մարմնավորվում են ավելի հեշտ և արդյունավետ: Թույլ տվեք այլ մարդիկ ևս ունենալ իրենց կարծիքը և մի շտապեք խզել հարաբերություններն այլախոհների հետ: Կունենաք սոցիալական ճանաչվածության ցանկություն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը. Ջրհոս
Եթե երկար ու քրտնաջան աշխատեք, ապա անպայման կհայտնվեն կարիերայի հեռանկարներ: Չեն բացառված բարձր պաշտոնի նշանակումը կամ արժանի պարգևի շնորհումը։ Սա նոր հանձնարարություններ ու պարտականություններ ստանձնելու ժամանակ է, ինչի արդյունքում կպարգևատրվեք։ Աշխատանքը շատ կլինի, բայց դուք լիովին ունակ եք կհաղթահարելու այն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 24-30-ը․ Ձկներ
Ձկների մոտ գալիս է բարենպաստ ժամանակաշրջան ստեղծագործական, հրատարակչական և դիվանագիտական գործունեության համար։ Գիտական և հետազոտական աշխատանքի, սպորտի և օրենստեղծ գործունոության շրջան է: Կլինեն նոր հեռանկարներ և արտասահման մեկնելու հնարավորություն։ Այս շաբաթ ուշադրություն դարձրեք ձեր երազներին։ Դրանք կարող են մարգարեական լինել։

Для Овнов солнечное затмение попадает в зону трансформации рисков и опасности. Так выйдет наружу все, что вы скрывали. При этом появятся новые тайны, партнерства и сотрудничества с другими людьми будут успешными, если вы усмирите свой пыл и пойдете на компромисс. Также сделайте на этой неделе все, чтобы обезопасить себя от лишних трат.
Тема партнерства настойчиво стучится в вашу дверь, Тельцы. Судьба направляет ваше внимание к жизни других людей, проблемам дружбы и конкуренции. На этой неделе полезно приложить личные усилия для примирения окружающих, чтобы заложить фундамент крепких отношений уже в своей жизни, на работе и семье. Помните, что это затмение резонирует с вашим нутром. А значит, пришло время держать себя в руках. Прочь все риски: это нежелательное время для бракосочетания, ипотеки и займов.
Близнецы, для вас на этой неделе наиболее актуальны вопросы здоровья и повседневного труда, работы, рутины. Займитесь оздоровительными практиками, решением накопившихся бюрократических и деловых проблем. Поступление на новую работу или найм персонала окажутся не самыми легкими делами. Обратите внимание на расслабляющие упражнения, лечебную физкультуру и массаж. Период затмений не подходит для хирургического вмешательства.
Для Раков эта неделя пройдет под знаком творчества и соблазна. Солнечное затмение провоцирует искать новые пути, но этого делать не следует. Реализуйте только выверенные схемы и идите проверенным маршрутом. Время найти дело по душе и сократить часы работы. Посетите ожидаемое мероприятие, отвлекитесь от напряжений. Можно устроить совместные выходные с детьми, и тем самым ощутить в себе фигуру безработного ребенка.
Львы на этой неделе смогут по достоинству оценить свой дом, поместья или стать ближе к семье. Дом, милый дом — это музыка в вашей душе, где созвучны энергии космоса. Во всяком случае, затмение напоминает о важности взаимоотношений родителей и детей, о поддержании безопасности своей квартиры. Привязанность к домочадцам, роль хозяина пойдут вам только на пользу. Дома и стены лечат — это про вас. Не торопитесь с решениями, просто наведите порядок в своей комнате.
Дорогие Девы! На этой неделе вы легко вступаете в контакт с людьми по переписке, потому что настроены на диалог и получение новой информации. Однако эта неделя будет отмечена не только приятными связями, но и переговорами с проблемными клиентами, учениками, соратниками. Не начинайте новых проектов. Воздержитесь от подачи документов в официальные инстанции.
У Весов эта неделя поднимет желание разбогатеть, создать пространство надежности и стабильности. Не исключено увеличение капитала, семейного бюджета, повышение планки в вопросах благополучия. Постарайтесь окружить себя людьми, которые нивелируют влияние унылых осенних энергий. Вы способно не только выгодно приобрести понравившуюся вещь, но и применить свои таланты и способности в кругу друзей.
Посмотрите в зеркало и оцените свою привлекательность. Самое время найти в себе лучшее, подчеркнуть достоинства. Приподнятое состояние может поспособствовать значительным личным достижениям и повышению энергии. Это связано не только с новолунием в вашем знаке, но и расположением Венеры, планеты любви и красоты. Сейчас Скорпионы привлекательны в глазах окружающих. Займитесь внешностью и своей личной жизнью.
При солнечном затмении активизируются привязанности, а также потребность сосредоточения на внутреннем мире, уходе от реалий и проблем. Не стоит увлекаться алкоголем и другими средствами, туманящими сознание. Не идите на поводу у своих страстей, а направьте вектор внимания на духовное развитие. Посещение духовного места, чтение молитвы, религиозной литературы или уединение с книгой способны восполнить энергию и улучшить состояние Стрельцов.
Козероги смогут добиться гораздо большего при поддержке единомышленников и дружественно настроенных людей. Идеи и мечты, возникающие в ходе коллективного сотворчества, воплощаются легче и эффективнее. Позвольте другим людям оставаться при своем мнении и не торопитесь разрывать связи с инакомыслящими. Солнечное затмение усиливает вашу потребность в общественном признании.
Если вы долго и упорно трудитесь, Водолеи, то перспективы карьерного роста обязательно появятся. Назначение на высокую должность или вручение заслуженной награды не обойдет стороной. Это время принять на себя новую ответственность за новые поручения и обязанности, вследствие этого вы будете вознаграждены. Работы будет много, но вы совсем справитесь.
Наступает благоприятный период для творческой, издательской и дипломатической деятельности у Рыб. Период вдохновения к научной и исследовательской работе, спорту и законотворчеству. Появятся новые перспективы и возможность заграничной поездки. Потому что затмение происходит в дружественном вам знаке, секторе Скорпиона. Обратите на этой неделе внимание на сны. Они могут оказаться пророческими.