Սթիվ Ջոբսի կրտսեր դուստրը պայմանագիր է կնքել է DNA Models-ի հետ
Իվ Ջոբսը պայմանագիր է կնքել DNA Models մոդելավորման գործակալության հետ, այս մասին աղջիկը հայտնել է Instagram-ում։
«Այժմ ինձ ներկայացնում է DNA Models-ը»,- կարճ գրել է նա:
DNA Models-ը համարվում է աշխարհի լավագույն մոդելային գործակալություններից մեկը։ Նրա հետ համագործակցում են Կայա Գերբերը, Էմիլի Ռատակովսկին և այլ հայտնի մոդելներ։
Apple կորպորացիայի հիմնադրի 23-ամյա ժառանգորդուհին սովորոում է Սթենֆորդի համալսարանում։
Սթիվ Ջոբսի կրտսեր դուստրը սիրում է համարձակ ֆոտոշարքեր կազմակերպել։ Վերջերս մոդելը բաց նկարահանում է իրականացրել՝ կիսամերկ կեցվածք ընդունելով լոգարանում։
Միլիարդատիրոջ այրին ասել է, որ չի պատրաստվում ժառանգություն թողնել իր երեխաներին։ Նա կիսում է ամուսնու համոզմունքները, ով կարծում էր, որ հարուստ ծնողների երեխաները չգիտեն փողի արժեքը և հարմարեցված չեն իրական կյանքին։

Младшая дочь Стива Джобса подписала контракт с модельным агентством DNA Models
Ив Джобс подписала контракт с модельным агентством DNA Models — об этом девушка сообщила в инстаграме.
Теперь меня представляет DNA Models,— коротко написала она.
DNA Models считается одним из лучших модельных агентств в мире. С ним сотрудничают Кайя Гербер, Эмили Ратажковски и другие известные модели.
23-летняя наследница основателя корпорации Apple подписала важный контракт с модельным агентством учится в Стэндфордском университете.
Младшая дочь Стива Джобса обожает устраивать смелые фотосессии. Недавно модель устроила пикантную съемку: она позировала полуобнаженной в ванне.
Вдова миллиардера заявила, что не планирует оставлять наследство детям. Она разделяет убеждения своего мужа, который считал, что дети богатых родителей не знают цены деньгам и не приспособлены к реальной жизни.