Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունիսի 10-16-ը 2019 թ․
Այս ընթացքում ձեր անձնական կյանքում կանաչ լույս կվառվի: Մոլորակների դիրքորոշումը գեղեցիկ եւ հիշարժան սիրավեպ կպարգևի, ձեզ շատ լավ կվերաբերվեն, բազում նվերներ կտան, ձեռքերի վրա կտանեն: Վայելեք սերը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Ցուլ
Գործընկերների եւ հարազատների հետ հարաբերությունները կարող են նմանվե լպարանի ձգման: Բայց ամեն ինչ այնքան էլ լուրջ չէ, դուք կկարողանաք այնպես նրբորեն հաղթահարել ցանկացած վիճաբանություն կամ կոնֆլիկտ, որ արդյունքում ճիշտ դուրս կգաք եւ միեւնույն ժամանակ ձեր գործընկերի հեղինակությունը չտուժի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Երկվորյակ
Ձեր նորամուծություններն իրական սենսացիա կառաջացնեն աշխատավայրում: Դուք կարող եք կտրուկ փոխել դրես-կոդը, եւ գործընկերները կսկսեն ընդօրինակել ձեզ, քանի որ հանդի՝ումների ընթացքում ձեր գործունեությունները կգրավեն վերադասների ուշադրությունը: Գլխավորը` ինքնատիպությամբ չափը չանցնել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Խեցգետին
Ամենառոմանտիկ ժամանակաշրջաններից մեկն է: Լուսնի փուլերը ձեզ կտրամադրեն սիրո եւ բարեկամական հարաբերությունների, եւ մոլորակների դիրքը կդարձնի առավել հմայիչ ու գրավիչ հակառակ սեռի համար: Մի կորցրեք ամեն ինչ կրկին սկսելու հնարավորությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Առյուծ
Լավ ժամանակաշրջան է ողջ ընտանիքով հանգստանալու համար: Բայց պետք է ուշադիր ընտրեք մեկներու տեղը, այն չպետք է տնից շատ հեռու լինի․ կարող եք այցելել ընկերներին կամ առանձնատուն վարձել: Դուք կվայելեք այն ուղեւորությունը, որը կապված կլինի որոշ բարեկամական գործերի հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Կույս
Ֆինանսական իրավիճակում ակնհայտ վատթարացում չի ակնկալվում: Ընդհակառակը, մոլորակների դիրքը կարող է հնարավորություններ ստեղծել, նախկինում անհայտ ոլորտներում գումար վաստակելու համար: Ճիշտ է, փողը անմիջապես չեք ստանա, հարկ կլինի մի փոքր սպասել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Կշեռք
Այս շաբաթը շատ ակտիվ կսկսվի, դուք կզբաղվեք ինքներդ ձեզնով, կկարգավորեք ձեր տեսքը, կնախապատրաստվեք լողափնյա սեզոնին: Ըստ լուսնի փուլերի՝ մշակեք մարզման եւ սպա-առոջական կենտրոն հաճախելու պլան․ արդյունքը գոհացուցիչ կլինի: Հատկապես արդյունավետ կլինի լողը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Կարիճ
Դուք կզգաք էներգիայի աճ: Ուժը եւ ինքնավստահությունը կավեկանան ամեն օր: Ռոմանտիկ հարաբերություններ, լավ հեռանկարներ աշխատանքում․ այս ամենը կուրախացնի եւ կոգեշնչի: Ընտանեկան տոնն ավելի լավ է բնության գրկում նշել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Աղեղնավոր
Լավ ժամանակահատված է, որպեսզի բուժքննություն անցնեք, ախտորոշումը կտրվի արագ եւ ճշգրիտ: Սակայն լուրջ մոտեցեք մասնագետի ընտրությանը: Ավելի լավ է ապավինել դասական բժշկությանը, խուսափեք ֆանտազիայի կասկածելի թռիչքներից եւ ժողովրդական բժշկությունից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Այծեղջյուր
Ընտանիքում դուք ընդունված առաջնորդ եք: Բոլորը սպասում են Ձեր որակյալ խորհուրդներին: Այնպես որ պատրաստվեք, քանի որ ստիպված կլինեք ոչ միայն խորհուրդներ տալ, այլ նաեւ պատասխանատու լինել ձեր ասածների համար: Եթե հանկարծ ինչ-որ բան սխալ լինի, հարազատները կտրուկ քննադատության կենթարկեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը. Ջրհոս
Եթե սիրելին պատրաստ է լսել ձեր զգացմունքային խոսակցությունները ժամերով եւ պահել զրույցը, ապա նրան շատ բան կներեք: Այժմ ձեր երկրորդ կեսից ականկալում եք հիացմունք և ըմբռնում: Եթե դա տեղի չունենա, ապա հարաբերությունները կարող են ընդհատվելլ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 10-16-ը․ Ձկներ
Մոլորակների դիրքորոշման շնորհիվ հնարավոր կլինի բարձրացնել վարկանիշը աշխատավայրում, բարելավել հեղինակությունը: Բայց դուք անընդհատ կզգաք գաղտնի թշնամիների ազդեցությունը, որոնք ձգտում են քայքայել ձեր իշխանությունը:

Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года
С 10 по 16 июня - растущая Луна. Неделя подходит для работы с информацией, заключения деловых соглашений, путешествий и коротких поездок. Можно начинать новые дела, вести переговоры.
Это хороший период для новых знакомств, романтических свиданий, признаний в любви. На выходных необходимо повышенное внимание за рулем, особенно в темное время суток.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Овен
В этом периоде в личной жизни вам зажгут зеленый свет. Положение планет подарит красивый и запоминающийся роман, к вам будут очень хорошо относиться, баловать вас, носить на руках и дарить вам подарки. Наслаждайтесь любовью!
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Телец
Отношения с коллегами и любимыми может напоминать перетягивание каната. Но все не так серьезно - вы сумеете настолько изящно обыграть любую ссору или конфликт, что в результате окажетесь правой и при этом репутация партнера ничуть не пострадает.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Близнецы
Ваши нововведения произведут настоящий фурор на работе. Вы можете резко сменить дресс-код, и коллеги начнут подражать вам, либо ваша активность на совещаниях привлечет к вам повышенное внимание начальства. Главное - не переборщить с оригинальностью.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Рак
Один из самых романтичных периодов. Фазы Луны настроят вас на любовь и нежные отношения, а положение планет сделает самой обаятельной и привлекательной для противоположного пола. Не упустите шанс начать все сначала!
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Лев
Хороший период для отдыха всей семьей. Но стоит тщательно выбирать место - не нужно уезжать далеко от дома, можно отправиться в гости к друзьям или арендовать дачу. Вам понравится поездка, которая будет связана с какими-то родственными делами.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Дева
Заметного ухудшения финансового положения не ожидается. Скорее наоборот, положение планет может открыть перед вами возможности заработка в ранее не знакомых сферах. Правда, деньги вы получите не сразу, придется немного подождать.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Весы
Эта неделя начнется очень активно, вы будете заниматься собой, своим внешним видом и подготовкой к пляжному сезону. В соответствии с фазами Луны разработайте план тренировок и спа-процедур - результат вас порадует. Особенно эффективным будет плавание.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Скорпион
Вы почувствуете всплеск энергии. Силы и уверенность в себе прибывают с каждым днем. Романтика в отношениях, отличные перспективы в работе - все это будет радовать и вдохновлять. Семейный праздник лучше отметить на природе.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Стрелец
Неплохой период для того, чтобы пройти обследование - диагноз будет поставлен быстро и точно. Но к выбору специалиста подойдите серьезно. Лучше полагаться на классическую медицину, избегайте сомнительных полетов фантазии и походов по знахарям.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Козерог
В семье вы признанный лидер. Все ждут от вас квалифицированного совета. Поэтому готовьтесь - придется не только раздавать рекомендации, но и отвечать за то, что вы сказали. Если вдруг что-то пойдет не так, близкие не удержатся от резкой критики.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Водолей
Если любимый будет готов часами слушать ваши душевные излияния и поддерживать разговор, вы многое ему простите. Сейчас от своей второй половинки вы ждете восхищения и взаимопонимания. Если этого не будет, то и отношения могут сойти на нет.
Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2019 года Рыбы
Благодаря положению планет появится шанс повысить рейтинг на работе, улучшить репутацию. Но вы постоянно будете ощущать влияние тайных недоброжелателей, которые так и норовят подорвать ваш авторитет.