Շաբաթվա աստղագուշակ․ ապրիլի 1-7-ը 2019 թ․
Բացառված չէ, որ ձեզ անսպասելի համակի տխրության նոպա, որի պատճառը մարդկանցից հիասթափությունը կլինի։ Եվ ահա, առեղծվածն այն է, որ հենց մարդիկ էլ կօգնեն դուրս գալ դրանից։ Ճիշտ է` այդ մադիկ կլինեն մտերիմ ընկերնռրն ու սիրելի բարեկամները։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Ցուլ
Մոլորակների դասավորության շնորհիվ դուք կզգաք, որ այս աշխարհում ամեն ինչ կարող եք։ Մոլորակները խրախուսում են ձեզ եկամուտները մեծացնելու հնարավորություն գտնել։ Հրաշալի իրավիճակ է՝ ամեն ինչ կստացվի։ Միակ խորհուրդը․ ամեն ինչ արեք ըստ նախօրոք կազմած պլանի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Երկվորյակ
Աստղերն այս ժամանակահատվածում ձեզ կդարձնեն ավելի շատախոս և շփվող։ Օգտագործեք այն ի օգուտ․ որքան հնարավոր է հաճախ հանդիպեք հին ընկերների հետ՝ ջերմ և անկաշկանդ մթնոլորտում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Խեցգետին
Այս ժամանակահատվածում ձեզ լրջորեն կվախեցնի պարտքերիի ծուղակը: Հավանաբար, ձեզ կանհանգստացնի բանկի ակտիվ աշխատակիցներից մեկը: Մի անհանգստացեք, պարտքը կհաջողվի վճարել, եւ դուք թեթևացած կշարունակեք ձեր սովորական գործերով զբաղվել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Առյուծ
Բիզնեսի եւ անձնական գործընկերների հետ հարաբերությունների ցանկացած հստակեցումը ի վնաս ձեզ չի լինի: Ընդհակառակը, դուք այնքան համոզիչ կլինեք, որ բառացիորեն կստիպեք բոլորին ընդունել ձեր տեսակետը: Bravo, դու հռետորական արվեստի վարպետ ես:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Կույս
Շնորհիվ մոլորակների դասավոևության, դուք կունենաք մեծ ուժ եւ էներգիա, որը կկարողանաք հեշտորեն կիսել ուրիշների հետ: Ավելին՝ ձեր խանդավառությունն այնքան մեծ կլինի, որ այն կվախեցնի բոլոր հիվանդություններին ու թուլություններին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Կշեռք
Այս շաբաթվա մոլորակների դիրքորոշումը կմեղմացնի ձեր հպարտությունը: Դժվար թե կարողանաք նոր սիրելիի փնտրել, սակայն գոյություն ունեցող երկրպագուների հետ (կամ, օրինակ, կայուն հարաբերություններով) ամեն ինչ ավելի լավ ու ներդաշնակ կլինի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Կարիճ
Տնական Խեցգետինները վաղուց արդեն սովոր են նրան, որ իրենք միշտ եւ ամենուր առաջնորդ են. Այդ պատճառով, եթե հանկարծ այս պահին դուք տարվեք վերանորոգման գաղափարով, կահույքի վերադասավորմամբ կամ նորի ձեռքբերմամբ, ոչ ոք ձեզ չի հակաճառի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Աղեղնավոր
Ճանապարհորդություններն ու գործնական ուղեւորությունները այս շրջանում անցանկալի են, սակայն, եթե ստիպված եք ճանապարհորդել որպես գործուղում, ապա մի վախեցեք ոչինչից, ամեն ինչ այնքան վատ չի լինի, որքան մտածում եք, անգամ ավելին՝ ուղեւորությունը կարող է հաջողություն բերել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Այծեղջյուր
Այս շրջանում դուք շատ զգայուն եք բոլոր ֆինանսական հարցերի նկատմամբ: Ձեզ մոտ կհայտնվի փողի նկատմաբ նուրբ հոտառություն եւ վաստակելու ունակություն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Ջրհոս
Որոշ բացասական տեղեկություններ ձեզ կթուլացնեն եւ կարող են կոտրել ձեր մարտունակությունը: Այս շրջանում դուք ավելի ուժեղ կլինեք, քան երբեւէ, հակված կասկածամտության եւ անհանգստության: Փորձեք չտրվել ունայնությանը եւ չկասկածել սեփական ունակություններին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 1-7-ը. Ձկներ
Հին ընկերները ձեզ կցուցաբերեն անգնահատելի օգնություն: Նրանց օգնությունը ձեզ շատ կուրախացնի նաեւ այն պատճառով, որ չէիք սպասում: Եւ էլ ավելի մեծ անակնկալը կլինի այն, որ նրանցից մեկը երկար ժամանակ սիրահարված է եղել ձեզ, բայց ողջ այս տարիներին նա իր զգացմունքները գաղտնի է պահել:

Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года
01.04.2019 С 1 по 4 апреля - убывающая Луна. 5 апреля - новолуние. 6,7 - растущая Луна. Не рекомендуется делать дорогие покупки, начинать бизнес, подписывать важные документы, заключать договоры, менять место работы, давать и брать деньги в долг. Можно заниматься благотворительностью и привычными, налаженными делами. В первой половине недели можно заниматься благоустройством и ремонтом дома, приобретать вещи бытового назначения. Но масштабные проекты могут привести к растрате сил и средств. Во второй половине недели будут благоприятные аспекты, способствующие улучшению материального положения благодаря талантам и мастерству в своей профессии.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Овен
Вполне возможно, что вас одолеет приступ внезапной грусти, причиной которой станет разочарование в людях. И вот парадокс - именно люди помогут выкарабкаться. Правда, этими людьми уже окажутся близкие друзья и любимые родственники.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Телец
Благодаря положению планет вы ощутите, что все в этом мире вам по силам. Планеты подтолкнут искать возможности увеличить доход. Отличный расклад - все должно получиться! Единственный совет: четко следуйте составленному плану.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Близнецы
Звёзды сделают вас в этот период еще более разговорчивым и общительным человеком. Используйте это во благо - как можно чаще встречайтесь со старыми друзьями в теплой и раскрепощенной атмосфере.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Рак
В данный период вас всерьез напугает перспектива долговой ямы. Возможно, до вас добрался кто-то из активных банковских служащих. Не волнуйтесь, задолженность удастся погасить, и вы с облегчением продолжите заниматься привычными делами.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Лев
Любые выяснения отношений с деловыми и личными партнерами не заставят вас пойти на попятную. Наоборот, вы будете так убедительны, что буквально вынудите всех принять вашу точку зрения. Браво, вы мастер ораторского искусства!
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Дева
Благодаря аспектам планет у вас появится масса сил и энергии, которыми вы будете с радостью делиться с окружающими. Важный момент: ваш энтузиазм будет настолько высок, что отпугнет все болезни и недомогания.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Весы
Положение планет на этой неделе смягчат вашу гордыню. Вряд ли вы будете искать нового любимого человека, но с имеющимися поклонниками (или, например, в стабильных отношениях) все станет гораздо лучше и гармоничнее.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Скорпион
Домашние Скорпионы уже давно привыкли к тому, что они всегда и во всем верховодят. Поэтому, если вдруг в это время вас увлечет идея глобального ремонта, перестановки или приобретения новой мебели, никто не выскажется против.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Стрелец
Поездки и командировки сейчас не очень желательны, однако, если вы вынуждены поехать в рамках важной работы, ничего не опасайтесь - все окажется не так плохо, как вы думаете, и, более того, в итоге поездка может принести удачу.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Козерог
В данный период вы очень чувствительны ко всем финансовым аспектам. У вас появится острый нюх на деньги и способность их зарабатывать.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Водолей
Какая-то негативная информация выбьет вас из колеи и может подорвать ваш боевой дух. В это время вы будете сильнее, чем когда-либо, склонны к мнительности и тревожности. Постарайтесь не поддаваться унынию и не сомневаться в собственных силах.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 апреля 2019 года Рыбы
Старые друзья окажут вам неоценимую помощь. Их поддержка вас сильно обрадует - еще и потому, что вы ее не ожидали. И совсем уж неожиданным сюрпризом для вас станет то, что кто-то из них давно в вас влюблен, но все эти годы он хранил свои чувства в тайне.