Շաբաթվա աստղագուշակ․ փետրվարի 4-10-ը 2019 թ․
Այս շաբաթ դուք ակտիվորեն կյանքի կկոչեք ձեր պլանները։ Հնարավոր է՝ ձեզ մոտ ծնվեն հետաքրքիր գաղափարներ և անսպասելի պատասխաններ այն հարցերին, որոնք վաղուց ձեզ մտահոգում էին։ Սա բարենպատ ժամանակաշրջան է հաստատելու երկարաժամկետ սիրային հարաբերություններ և ամրապնդելու ամուսնական կապերը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը. Ցուլ
Թերևս դուք գերհոգնած եք։ Խուսափեք բացասական զգացմունքներից և չափից դուրս ֆիզիկական ծանրաբեռնվածությունից։ Աշխատեք ճիշտ սնվել, ավելի շատ քնել և ավելի հաճախ լինել մաքուր օդում, լինել հաճելի մարդկանց ընկերակցությամբ։ Եվ մի վերցրեք ձեր ուսերին այն, ինչը չի մտնում ձեր պարտականությունների մեջ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը. Երկվորյակ
Մեծ պահանջներ մի ներկայացրեք ձեր գործընկերներին և ենթականերին, միաժամանակ մի ծանրաբեռնեք ուրիշներին ձեր պարտականություններով։ Ծագած հարցերից և դժվար գործերից դժվար, թե որևէ մեկն ավելի լավ գլուխ հանի, քան դուք։ Անձնական ոլորտում ամեն ինչ բարեհաջող կընթանա։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը. Խեցգետին
Շաբաթը բարեհաջող է ինքներդ ձեզ ու ձեր զգացմունքները հասկանալու համար․ տրամադրվեք լավատեսորեն։ Եթե բարեկամները կամ ընկերները ձեր օգնության կարիքը կզգան, ապա մի մերժեք նրանց։ Արեք ձեզնից կախված ամեն բան, որպեսզի աջակցեք խոսքով կամ գործով։ Հիշեք, որ կատարած բարությունը միշտ վերադառնում է։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը․ Առյուծ
Հատկապես զգուշավոր եղեք ֆինանսական հարցերում։  Բոլոր հնարավոր եղանակներով աշխատեք խուսափել հակասություններից, հնարավորինս հեռու մնացեք այն մարդկանցից, ովքեր կառաջարկեն հեշտ փողեր աշխատել։ Շաբաթը կարող է բավականին հաճելի դրվագներ պարգևել այն Առյուծներին, ովքեր ամուսնական կապերով կապված չեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը․ Կույս
Այժմ ձեր շրջապատում կարող են հայտնվել լավ գաղափարներով ու առաջարկներով մարդիկ։ Նրանց շնորհիվ դուք կծանոթանաք կյանքի՝ մինչ այդ ձեզ անհայտ կողմերին։ Հաջող կընթանան հանդիպումները, բանակցությունները, գործնական փաստաթղթերի ստորագրումը։ Կարելի է խնդիրների մի մասը լուծել ընկերների, մտերիմների կամ սիրելի մարդու օգնությամբ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը․ Կշեռք
Խնայեք ուժերը և խուսափեք սթրեսային իրավիճակներից։ Այժմ դուք կարող եք դառնալ դյուրագրգիռ և նեղացկոտ։ Ցանկացած մանրուք ձեզ կարող է հունից հանել։ Ձեր էներգիան ուղղորդեք դրական հուն։ Շատ ժամանակ տրամադրեք այն գործերին, որոնք ձեզ հաճույք են պատճառում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը․ Կարիճ
Եթե այս շաբաթ ձեզ չհաջողվի համաձայնության գալ պետքական մարդու հետ, հետաձգեք այդ խոսակցությունը որոշ ժամանակով։ Կսկսեք համառել՝ կստանաք ձգձգված հակամարտություն։ Խուսափեք լուրջ ծանրաբեռնվածությունից։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը․ Աղեղնավոր
Ձեզ պետք կգա գործընկերների կամ ծանոթների օգնությունը, և դուք այն անպայմանորեն կստանաք։ Ավելի հեռանկարային կլինեն այն գործերը, որոնք կապված կլինեն բանակցությունների և գործարքների կնքնման հետ։ Շաբաթը բարենպաստ է նաև այն ամենի առումով, ինչը կապված է սիրո հետ։ Բացառված չեն նոր հետաքրքիր ծանոթությունները։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը․ Այծեղջյուր
Բարենպաստ ժամանակահատված է մասնագիտական գործունեության համար։ Կարելի է գործարքներ կնքել և բանակցություններ վարել։ Այժմ դուք ազատ եք գործողությունների մեջ և կարող եք ձեր գիտալիքներն օգտագործել ըստ ձեր հայեցողության։ Մի փորձեք պարզել հարաբերություններ սիրելի մարդու հետ՝ վերջին խոսքը ձերը չի լինի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը․ Ջրհոս
Դուք լի կլինեք էներգիայով և կկարողանաք լավ արդյունքների հասնել ամեն ինչում։ Շատ հույս մի դրեք կողքից շփումների վրա։ Նշանի միայնակ ներկայացուցիչների մոտ հնարավոր են նոր հեռանկարային ծանոթություններ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 4-10-ը. Ձկներ
Կծագեն բազմաթիվ աշխատանքային հարցեր, որոնց լուծումը ստիպված կլինեք ինքնուրույն գտնել։ Մի տաքացեք ու վաղաժամկետ որոշումներ մի կայացրեք։ Դուք կկարողանաք լուծել ցանկացած խնդիր և աշխատանքները ժամանակին կատարել։ Խոշոր գնումներից առայժմ պետք է ձեռնպահ մանալ։

Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля
5 февраля 2015 года - новолуние. Сократите физические и умственные нагрузки. Утром и днем занимайтесь планированием, готовьте к запуску новые проекты, мечтайте. Период будет благоприятным во всем, что касается профессиональной деятельности. Обстановка в коллективе и отношения с руководством станут более свободными, а поручения - интересными. 6-10 февраля - растущая Луна. Пришло время обновлений. Можно начинать поиски работы, рассматривать деловые предложения и делать активные шаги в личных и любовных вопросах.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Овен
На этой неделе вы будете активно претворять свои планы в жизнь. Вероятно, у вас возникнут интересные идеи и неожиданные ответы на вопросы, которые давно беспокоят. Это благоприятный период для создания долговременных любовных отношений и укрепления брачных уз.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Телец
Пожалуй, вы переутомились. Избегайте отрицательных эмоций и слишком больших физических нагрузок. Старайтесь правильно питаться, побольше спать и почаще бывать на свежем воздухе, в компании приятных людей. И не взваливайте на себя то, что не входит в круг ваших обязанностей.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Близнецы
Не предъявляйте повышенных требований к партнерам или подчиненным, но и не перекладывайте свои обязанности на чужие плечи. С возникшими вопросами и непростыми делами вряд ли кто-то сумеет справиться лучше, чем вы сами. На личном фронте все сложится благополучно.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Рак
Неделя подходит для того, чтобы разобраться в себе и своих чувствах, настроиться на лучшее. Если родственники или друзья будут нуждаться в вашей помощи, не отвечайте им отказом. Сделайте все от вас зависящее, чтобы поддержать словом или делом. Помните, что сделанное добро к нам всегда возвращается.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Лев
Будьте особенно аккуратны в финансовых вопросах. Держитесь подальше от людей, предлагающих заработать легкие деньги. Неделя может преподнести приятные подарки Львам, не связанным семейными узами. Новое знакомство может оказаться весьма перспективным.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Дева
Сейчас в вашем окружении могут появиться люди с интересными идеями и предложениями. Благодаря им вы познакомитесь с неизвестными для вас сторонами жизни. Удачно должны пройти встречи, переговоры, подписание деловых бумаг. Можно решить часть своих проблем благодаря друзьям, знакомым или любимому человеку.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Весы
Берегите силы и избегайте стрессовых ситуаций. Сейчас вы можете стать обидчивыми, раздражительными. Любая мелочь способна вывести вас из состояния равновесия. Направьте свою энергию в позитивное русло. Больше времени уделяйте делам, которые доставляют удовольствие.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Скорпион
Если на этой неделе у вас не получится договориться с нужным человеком, отложите разговор на некоторое время. Начнете упорствовать - получите затяжной конфликт. Избегайте серьезных нагрузок.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Стрелец
Вам потребуется помощь коллег или знакомых, и вы обязательно ее получите. Наиболее перспективными представляются дела, связанные с переговорами и заключением сделок. Также неделя благоприятна для всего, что связано с любовью. Не исключены новые интересные знакомства.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Козерог
Благоприятный период для профессиональной деятельности. Можно заключать сделки и вести переговоры. Сейчас вы обладаете свободой действий и способны использовать знания по своему усмотрению. Не выясняйте отношения с любимым человеком - последнее слово будет не за вами.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Водолей
Вы будете полны энергии и сможете добиться хороших результатов во всем. Не слишком рассчитывайте на обещания со стороны. В отношениях с любимым человеком - только приятные сюрпризы. У одиноких представителей знака может завязаться новое перспективное знакомство.
Гороскоп на неделю с 4 по 10 февраля 2019 года Рыбы
Возникнет немало рабочих вопросов, с которыми придется справляться самостоятельно. Не горячитесь и не принимайте поспешных решений. Вы сможете справиться с любыми проблемами и выполнить работу в срок. От крупных покупок пока следует воздержаться.