Շաբաթվա աստղագուշակ․ նոյեմբերի 19-25-ը
Եթե որեւէ առողջական խնդիրներ ունեիք, ապա հիմա  կմոռանաք դրանց մասին: Վերջապես կսկեք ձեզ լավ զգալ: Մտերիմների հետ շփվելու ժամանակ չեք ունենա: Այդ իսկ պատճառով տարաձայնություններ կծագեն: Փորձեք բեռնաթափել ձեր առօրյան գոնե հանգստյան օրերին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը. Ցուլ
Մեծ է հավանականությունը, որ այս շաբաթ ֆինանսական կորուստ կունենաք։ Գլխավորը` չտխելն է, այլ սկսել նորից կուտակելը։ Վատ կդասավորվեն հարազատների հետ հարաբերությունները։ Ամենայն հավանականությամբ` անխուսափելի են վեճերն ու տարաձայնությունները։ Մթնոլորտը լարված կլինի։ Կուրախացնեն միայն երեխաները` իրենց հաջողություններով և անկեղծ սկրով։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը. Երկվորյակ
Այս շաբաթ ինքնավստահությունը ձեր ուղեկիցը կլինի։ Սակայն այն խելամիտ օգտագործեք։ Աշխատավայրում ձեզ կարող են առաջադրել նոր պարտականություններ։ Մի համաձայնեք, եթե աշխատավարձը ձեզ ձեռք չտա։ Աշխատեք հանգստայան օրերն անցկացնել օգուտով, ավարտին հասցրեք գործերը, որոնք հասցրել են կուտակվել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը. Խեցգետին
Եկել է ժամանակը, որպեսզի դուք ի ցույց դնեք ձեր կազմակերպչական ունակությունները։ Եթե շրջահայաց լինեք, ապա կարող եք ակնկալեք առաջխաղացում աշխատավայրում և պարգևատրում։ Գումարային հարցերում ամեն ինչ կարգին կլինի, այնպես որ կարող եք մեծ գնումներ կատարել։ Իսկ, ահա, սիրո հարցում բախտներդ չի բերի․ պատրաստ եղեք դրան։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը Առյուծ
Ձեզ սպասվում են բազմաթիվ հանդիպումներ՝ հաճելի և տհաճ։ Մարդկանց, որոնք ձեզ մոտ բացասական զգացմունքներ են առաջացնում, դուրս մղեք ձեր կյանքից։ Նոյեմբերի 20-24 ժամանակահատվածում հոգնածություն կզգաք։ Դա՝ աշնան հետ է կապված։ Հետևեք ձեր առողջությանը և ձեռնպահ մնացեք ֆիզիկական ծանրաբեռնվածությունից։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը Կույս
Բացառված չէ, որ ձեզ սիրավեպ է սպասվում։ Ամենակարևորը՝ մեծ հույսեր մի կապեք, լուրջ հարաբերություններ չեն ստացվի։ Ավելի լավ է ինքնակրթությամբ զբաղվեք․ վատ չի լինի այս օրերին ծանոթանալ և նոր բաներ իմանալ։ Շատ բարենպաստ ժամանակահատված է նրանց համար, ովքեր պատրաստվում են հղիանալ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը Կշեռք
Եթե անգամ այժմ ձեզ մոտ խնդիրներ ծագեն, ավելի լավ է ոչ մեկին մի պատմեք դրանց մասին։ Օգնել չեն կարողանա, բայց փայտն անիվի մեջ կարող են դնել։ Անձնական հարաբերություններում սառեցում կլինի։ Աստղերը ձեզ խորհուրդ են տալիս մտածել այն մասին, թե ինչ կարող եք փոխել ձեր կյանքում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը Կարիճ
Ձեր փոփոխական տրամադրությունը փաստի առաջ կկանգնեցնի շատերին։ Եթե չեք կարողանում զսպել զգացմունքները, ապա ավելի լավ է միայնության մեջ եղեք։ Միայն ամսվա վերջում դուք կցանկանաք ինչ որ բան փոխել տանը։ Արարեք։ Այս ժամանակահատվածը բազմաթիվ նոր ծանոթություններ է խոստանում։ Դրանք ձեզ համար օգտակար կլինեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը Աղեղնավոր
Տանը վեճերի պատճառով կարող է ձեր ինքնազգացողությունը վատանալ։ Աշխատեք խուսափել վեճերից։ Ցանկացած նախաձեռնություն այժմ կավարտվի անհաջողությամբ։ Այնպես որ, եթե այս օրերին ինչ-որ բան էիք պլանավորել, ավելի լավ է հետաձգեք։ Հանգստյան օրերին աշխատեք հրաժարվել գործերից, հանգստացեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը Այծեղջյուր
Այս փուլում դուք կարող եք նախաձեռնել ցանկացած լուրջ գործ, չմտահոգվելով արդյունքի մասին։ Այն լավը կլինի։ Գումար ծախսելու կարիք առայժմ չկա։ Ավելի լավ է առանձին հաշիվ բացեք բանկում և պարբերաբար ավելացրեք վրայի գումարը։ Զգույշ եղեք․աշխատավայրում կարող է իմանաք, որ բամբասանքներ են տարածվել ձեր մասին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը Ջրհոս
Ձեզ հիմա չի խանգարի հետքրքրասիրությունը։ Եթե չեք ցանքանում որևէ բան բաց թողնել, հետաքրքրվեք ամեն ինչով։ Եվ տանը, և աշխատավայրում լրացուցիչ ջանքեր կպահանջվեն։ Դրանք դատարկ տեղը մի ծախսեք։ Լարված կլինի նաև ժամանակի հետ կապված։ Հետաձգեք որոշ անկարևոր հանդիպումեր, որոնք կարելի է նշանակել և այլ ժամանակ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 19-25-ը. Ձկներ
Այժմ դուք կցանկանաք մենակ մնալ ինքներդ ձեր հետ։ Մերձավորներին խնդրեք այս օրերին ըմբռնումով մոտենան ձեզ։ Աշխատավայրում ձեզ հաջողություններ են սպասվում, շատ բարեհաջող օրեր են։ Այդուհանդերձ, ղեկավարության կողմից գովասանքներ չեն լինի։ Այժմ այդ աշխատանքը «հետագայի ներդրում» է։ Քիչ ժամանակ անց ձեր ջանքերը կգնահատվեն։

Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября
Если у вас были какие-либо проблемы со здоровьем, сейчас вы о них забудете. Наконец-то вы будете себя хорошо чувствовать! На общение с близкими совсем не будет времени. Поэтому могут возникнуть разногласия. Постарайтесь разгрузить свой график хотя бы на выходные дни.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Телец
Велика вероятность, что вас ждут финансовые потери. Главное, не горевать, а начинать вновь копить. Хуже будет в отношениях с родными. Скорее всего, не обойдется без ссор и разногласий. Обстановка будет напряженной. Порадуют лишь дети успехами и искренней любовью.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Близнецы
Уверенности в себе вам сейчас будет не занимать. Но распорядитесь ею с умом! На работе вам могут предложить дополнительные обязанности. Не соглашайтесь, если оплата не будет вас устраивать! Выходные постарайтесь провести с пользой, решите дела, которые успели накопиться.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Рак
Пришло время вам проявить свои организационные навыки. Если будете на высоте, можете ожидать повышение по службе и премию. С деньгами в целом сейчас все будет отлично, так что можете совершать крупные покупки. А вот в любви сейчас не повезет, будьте к этому готовы.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Лев
Вас ждет много встреч - приятных и не очень. Людей, которые вызывают у вас негативные эмоции, вычеркивайте из своей жизни. В период с 20 по 24 ноября вы можете чувствовать небывалую усталость. Это все осень! Поберегите себя и откажитесь от физических нагрузок.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Дева
Не исключено, что вас ждет роман. Главное не питайте особых надежд, серьезных отношений не выйдет. Лучше займитесь самообразованием: неплохо в эти дни изучать и узнавать что-то новое. Очень благоприятное время для тех, кто планирует забеременеть.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Весы
Даже если у вас сейчас будут возникать проблемы, лучше не рассказывайте о них никому. Помочь не помогут, а вот палки в колеса вставить могут. В личных отношениях наступит затишье. Звезды советуют вам задуматься над тем, что вы можете изменить в собственной жизни.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Скорпион
Ваше переменчивое настроение поставит в тупик многих. Если не можете сдержать эмоций, лучше побыть в одиночестве. Уже к концу месяца вы почувствуете желание что-то изменить в доме. Творите! Данный период обещает множество новых знакомств. Они пойдут вам на пользу.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Стрелец
Из-за конфликтов дома может ухудшиться ваше самочувствие. Постарайтесь избежать ссор. Любые начинания сейчас окончатся неудачей. Так что если даже у вас что-то было запланировано на эти дни, лучше отмените. На выходных постарайтесь отказаться от работы, отдохните.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Козерог
В данный период вы можете браться за любые серьезные дела, не переживая о результате. Он будет хорошим! Деньги пока тратить не стоит. Лучше заведите отдельный счет в банке и постоянно пополняйте его. Будьте осторожны: на работе велик риск узнать, что про вас распустили сплетни.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Водолей
Вам сейчас не помешает любознательность. Если не хотите ничего пропустить, интересуйтесь всем. И дома, и на работе потребуются силы. Не тратьте их впустую. Напряженно будет и со временем. Отмените некоторые неважные зстречи, которые можно назначить на другое время.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 ноября 2018 года: Рыбы
Сейчас вам захочется остаться наедине с собой. Попросите близких быть лояльнее к вам в эти дни. На работе вас ждет успех, очень удачные дни. Однако похвалы от начальства не будет. Сейчас это работа «про запас». Чуть позже ваши старания заметят.