Գվինեթ Փելթրոուի գեղեցկության գաղտնիքը․ սպորտ, ծիծաղ, սեքս
Ամերիկացի դերասանուհի Գվինեթ Փելթրոուն պատմել է, թե ինչ է ուտում և ինչից փորձում խուսափել։ Աստղը նշել է նաև այն երեք նախադրյալները, որոնք հանգեցնում են առողջ ապրելակերպի և լավ ֆիզիկական պատրաստվածության․ վարժություններ, ծիծաղ և սեքս։
42-ամյա Գվինեթն իր կերպարով զարդարել է Women՝s Health ամսագրի հունիսյան համարի շապիկը և հարցազրույց տվել։
«Սննդին վերաբերող իմ փիլիսոփայուփյունն է՝ ոչինչ պետք չէ բացառել։ Ես չեմ հավատում այն խոսքերին, թե այս կամ այն քեզ չի կարելի»,-հայտարարել է դերասանուհին։
Փելթրոուի խոսքերով, եթե իր տղան կամ աղջիկը շատ են ցանկանում գազավորված ջուր, ինքը չի արգելում նրանց։
Օրը նա սկսում է սուրճով։ Արդեն վարժություններից հետո, որոնք ուղեկցվում են պարերով, նախաճաշում է՝ հիմնականում ընդունելով մրգային հյութեր։
«Ճաշին ես սովորաբար շատ աղցան եմ ուտում՝ հավով պատրաստված։ Երեկոյան հաճախ ընթրում եմ երեխաներիս հետ, նախընտրելով, օրինակ, հավի միս՝ բրիկոլիի հետ, կամ մակարոն, տապահած հավ՝ կարտոֆիլով»,-պատմել է դերասանուհին։
Փելթրոուն գտնում է, որ լավ տեսք ունենալու համար պետք է լինել ակտիվ և ուրախ կյանքով ապրել։ «Ես հավատում եմ, որքան էլ դա առօրեական հնչի, որ ֆիզիկական վարժությունները, ծիծաղը և սեքսն այն են, որոնք քեզ հնարավորություն են տալիս զգալ ինքդ քեզ»,-նշել է նա։
Ըստ լուրերի, սնունդի ճիշտ ընտրության հարցում Գվինեթի բծախնդրությունն է հանգեցրել ամուսնուց՝ Քրիստ Մարտինից, բաժանման։ Այժմ դերասանուհին նոր ընկեր ունի՝ Բրեդ Ֆալչուկը։

Секрет красоты Гвинет Пэлтроу: Спорт, смех, секс
Американская актриса Гвинет Пэлтроу рассказала, что она ест, а чего предпочитает избегать. Еще звезда назвала три составляющие здорового образа жизни и хорошей физической формы: упражнения, смех и секс.
42-летняя Гвинет дала интервью и украсила собой обложку июньского номера журнала Women`s Health.
"Моя философия относительно еды - это" ничего не нужно исключать". Я не верю в слова: "Тебе этого нельзя", - заявила актриса.
По словам Пэлтроу, если ее сыну или дочери очень хочется газировки "с радиоактивными вишнями", она им позволяет.
Утро Гвинет начинает с кофе. Уже после утренней тренировки - обычно это танцевальное кардио - завтракает смузи.
"На обед я обычно ем много салата с курятиной-гриль", - поделилась актриса. – А по вечерам я обычно ужинаю вместе с детьми, например, стир-фрай из курицы с брокколи или пасту, или жареную курицу с картошкой", - рассказала актриса.
Пэлтроу считает: чтобы хорошо выглядеть, надо быть активной и жить весело. "Я верю, как бы это банально не звучало, в упражнения, смех, секс, в то, чтобы быть собой", - отметила она.
Напомним, ранее Гвинет Пэлтроу значительно строже выбирала, что будет есть она сама и ее семья. Она считала злом глютен, молочные продукты и куриные яйца. Иногда ее муж и дети вставали из-за стола голодными.
По слухам, зацикленность Гвинет на здоровом питании стала одной из причин ее расставания с мужем Крисом Мартином. Теперь у актрисы новый бойфренд, продюсер Брэд Фальчук.