Նոր սե՞ր. Լեոնարդո ԴիԿապրիո-Քելի Ռորբախ
Վերջին ամիսներին լրատվամիջոցները դարձյալ ակտիվորեն քննարկում են Լեոնարդո ԴիԿապրիոյի անձնական կյանքը` նրան վերագրելով տարբեր սիրավեպեր տարբեր հայտնիների հետ, ինչպես նաև նրա այցելությունները գիշերային ակումբներ:
Օրերս մի շարք հրատարակություննր լուրեր են տարածել այն մասին, որ կանանց սրտերի 40-ամյա տիրակալը սկսել է հանդիպել 24-ամյա Քելի Ռորբախի հետ: Հայտնվում է, որ զույգին մեկ անգամ չէ, որ տեսել են ամենատարբեր միջոցառումներում:
ԴիԿապրիոյի ընտրյալը երիտասարդ, սակայն արդեն բավականին հաջողակ մոդել է, ում բոլորովին վերջերս Sports Illustrated Swimsuit հրատարակությունը շնորհեց «Տարվա բացահայտում» տիտղոսը:
Հետաքրքիր է, որ այս ամսագրի աստղ քանիցս ճանաչվել են Լեոյի նախկին սիրուհիները:
Հիշեցնենք, որ դերասանի նախկին հրապուրանքը մոդել Թոնի Հարն էր, ում հետ մտերմություն էր հաստատել 2013 թվականից: Նրանց բաժանման մասին հայտնի դարձավ 2014-ի դեկտեմբերին: Դրանից հետո մամուլում երկար ժամանակ քննարկվում էին ԴիԿապրիոյի` Ռիհանայի հետ ունեցած սիրավեպի մասին խոսակցությունները, որոնք վերջերս հերքեց ինքը` երգչուհին:
Նախիկում դերասանը մտերմություն է արել Էրին Հիզերթոնի, Ժիզել Բունխենի, Բար Ռաֆաելի և Բլեյք Լայվլի հետ: Ըստ երևույթին, Լեոն մեկ անգամ ևս հաստատում է իր կիրքը դեպի բարկազմ, շիկահեր գեղեցկուհիները: Իսկ ի՞նչ կասեք Քելիի մասին:

Леонардо ДиКаприо встречается с моделью Келли Рорбах?
В течение последних месяцев СМИ активно обсуждают насыщенную личную жизнь Леонардо ДиКаприо, приписывая ему романы с разными знаменитостями, а также активно обсуждая его похождения в ночных клубах.
На днях в некоторых изданиях появилась информация, что 40-летний разбиватель женских сердец начал встречаться с 24-летней Келли Рорбах. Сообщается, что пару уже не раз видели вместе на различных тусовках.
Избранницей ДиКаприо стала молодая, но уже вполне успешная модель, которая недавно была удостоена почетного титула "Новичок года" по версии издания Sports Illustrated Swimsuit.
Интересно отметить, что звездами указанного журнала не раз признавались некоторые бывшие возлюбленные Лео.
Напомним, предыдущей пассией актера была модель Тони Гаррн, с которой он состоял в отношениях с 2013 года. Об их расставании стало известно в декабре 2014 года. После этого в прессе довольно долго обсуждались слухи о романе ДиКаприо с Рианной, которые недавно опровергла сама певица.
Ранее актер встречался с Эрин Хизертон, Жизель Бундхен, Бар Рафаэли и Блейк Лайвли. Похоже, что Лео лишний раз подтверждает свою страсть к стройным светловолосым красавицам! А как вам Келли?