Գվինեթ Փելթրոուն մտադիր է հանդիպել Ջենեֆեր Լոուրենսի հետ
Գվինեթ Փելթրոուի շրջապատից անանուն աղբյուրները հաղորդում են, որ դերասանուհին մտադիր է անձնական հանդիպում կազմակերպել Ջենեֆեր Լոուրենսի հետ:
Աղբյուրի խոսքերով` Գվինեթը հույս ունի ավելի մոտիկից ծանոթանալ Քրիս Մարտինի նոր զուգընկերուհու հետ, ինչպես նաև գտնում է, որ իրենք ունենք ընդհանուր քննարկման հարցեր:
Աղբյուրներն ընդգծում են, որ Փելթրոուն բավականին հանդուրժողաբար է տրամադրված Լոուրենսի նկատմամբ, և հանդիպման ընթացքում ցանկանում է հավաստիանալ, արդյոք Ջենեֆերը պատրաստ է Գվինեթի և Քրիսի երեխաների հետ ծանոթությանը (վերջերս Քրիս Մարտինը Գվինեթին հայտնել է, որ պատրաստվում է երեխաներին ծանոթացնել իր նոր ընտրյալի հետ, սակայն դերասանուհին դրան բացասական է վերաբերվել): Նախկինում աղբյուրները հայտնում էին, որ Գվինեթը դրական մոտեցում ունի Քրիս Մարտինի ընտրությանը, ենթադրելով, որ նա կարող էր շատ ավելի վատ տարբերակ ընտրել:
Հատկանշական է, որ Ջենեֆեր Լոուրենսը, ըստ երևույթին, չի կիսում Գվինեթ Փելթրոուի ոգևորությունը: Վերջերս տված հարցազրույներից մեկում Լոուրենսը քննադատել է Գվինեթի սնվելու համակարգը (Փելթրոուն չի օգտագործում սոսնձանյութ), համարելով նման սննդակարգը «ժամանակակից սննդային հիվանդություն»:

10.10.2014 Анонимные источники из окружения Гвинет Пэлтроу сообщают, что актриса намерена организовать личную встречу с Дженнифер Лоуренс.
По словам инсайдеров, Гвинет надеется поближе познакомиться с новой спутницей Криса Мартина, а также считает, что у них есть темы для обсуждения.
Инсайдеры подчеркивают, что Пэлтроу настроена весьма дружелюбно по отношению к Лоуренс, и в ходе встречи хочет составить впечатление о том, готова ли Дженнифер к знакомству с детьми Гвинет и Криса (недавно Крис Мартин сообщил Гвинет, что намерен познакомить детей со своей новой пассией, однако Гвинет отнеслась к этому предложению отрицательно):. Ранее источники утверждали, что Гвинет положительно относится к выбору Криса Мартина, полагая, что он мог бы встречаться с куда более худшими вариантами.
Примечательно, что Дженнифер Лоуренс, похоже, не разделяет энтузиазм Гвинет Пэлтроу. В недавнем интервью Лоуренс раскритиковала систему питания Гвинет (Пэлтроу не употребляет глютен), назвав подобную диету "новомодным пищевым расстройством".