Վիտալի Սեդյուկը պատմել է Քիմ Քարդաշյանի վրա հարձակման մասին
Պարզվում է, որ իր զոհին նա ընտրել է ոչ պատահական և եկել է փարիզյան նորաձևության շաբաթվա շրջանակներում կայացած Balmain ապրանքանիշի ցուցադրությանը:
Ես ենթադրում էի, որ Քիմը մասնակցելու է Balmain-ի ցուցադրությանը, չէ՞ որ նա մտերիմ է ապրանքանիշի դիզայների հետ: Կարելի ասել, որ ես շոուի էի եկել հատուկ նրա համար: Գիտեի, որ Քարդաշյանը լինելու է այդ միջոցառման ամենակարևոր աստղերից մեկը:
Այդուհանդերձ, աստղին լուրջ վնաս հասցնել աղմկահարույց արարքներով հայտնի ուկրաինացի լրագրողը չէր պատրաստվում.
Եթե Քիմի փոխարեն հայտնվեր Քանյե Ուեսթը, ապա ես կանեի նույնը, ինչ նախկինում արդեն արել էի Բրեդլի Քուփերի և Լեոնարդո ԴիԿապրիոյի հետ: Սակայն Քարդաշյանի կնատմամբ ես բավականին զգույշ էի, չէ՞ որ նա կին է, դրա համար միայն գրկեցի նրա ոտքերը:
Բացի այդ` Սեդյուկը նշել է, որ այն շենքի հրապարակում, որտեղ անցկացվում էր նորաձևության ցուցադրությունը, ոչ մի ոստիկան չի գտնվել, չնայած նրան, որ այնտեղ մեծ թվով հանդիսատես ու լրագրողներ են եղել:
Հիշեցնենք, որ միջադեպից ընդամենը երկու ժամ անց լրագրողը մամուլի ներկայացուցիչներին ասել էր, որ այդ չարաճճությունն ինչ-որ առումով բողոք էր այն բանի դեմ, որ իրեն արգելել են այցելել ԱՄՆ:

Виталий Седюк рассказал о нападении на Ким Кардашьян
Оказалось, что журналист выбрал новую жертву не случайно - он приехал на показ марки Balmain, состоявшийся в рамках парижской Недели моды, зная, что нем будет и теледива.
Я предполагал, что Ким будет присутствовать на показе Balmain, ведь она дружит с дизайнером этого бренда. Можно сказать, что я приехал на шоу только из-за нее. Я знал, что она будет одной из самых главных звезд на этом мероприятии.
Однако причинять вред знаменитости скандально известный уроженец Украины не собирался:
Если бы на месте Ким оказался Канье Уэст, то я бы сделал это так же, как я ранее уже делал с Брэдли Купером и Леонардо ДиКаприо. Но с Кардашьян я был очень аккуратен - она же женщина, поэтому я просто обнял ее за ноги.
Кроме того, Седюк отметил, что на площади возле здания, где проходило фэшн-мероприятие, не наблюдалось представителей полиции, а ведь там было какое-то невероятное количество репортеров и обычных зевак.
Напомним, спустя всего пару часов после инцидента мужчина сообщил прессе, что эта "шалость" стала неким протестом против того, что ему закрыли въезд в США.