Սփիրսը ուզում է ամուսնանալ` հոր խնամակալությունից ազատվելու համար
Շրջանառվող լուրերի համաձայն` ամերիկացի երգչուհի Բրիթնի Սփիրսը, ով արդեն 6 տարի գտնվում է հոր խնամակալության ներքո, որոշել է վերջ տալ այդ ամենին:
Հայտնի կատարողը ձգտում է ինքնուրույնության և ամուսնության` իր սիրելիի` Դևիդ Լուկադոյի հետ: Աղբյուրի համաձայն` Բրիթնին չի հասկանում, թե ինչո՞ւ է 2008 թվականին դատարանի կողմից սահմանված խնամակալությունը ձգվում մինչ օրս:
«Նա շատ հոգնել է բոլոր այդ թիկնապահներից: Բրիթնին փորձում է դուրս պրծնել հոր կրունկի տակից,-մեկնաբանել է աղբյուրը:-Նրա հարբերությունները Դևիդի հետ շատ ամուր են, ինչպես երբերք: Երգչուհին ցանկանում է, որ խնամակալությունն ավարտվի, և ինքը ստանա ազատություն ու կարողանա ազատ ամուսնանալ»:
Աղբյուրը միաժամանակ նշել է, որ հազիվ թե Սփիրսի ցանկությունն իրականանա: Նրա հոգեկան կացությանը հետևող բժիշկները գտնում են, որ ինքնուրույն լինել նրան դեռ վաղ է:
Հիշեցնենք, որ դատարանը որոշել է երգչուհուն հանձնել հոր` Ջեյմի Սփիրսի, խնամակալուրյանը այն բանից հետո, երբ նա մի քանի անգամ նյարդային բռնկումներ էր ունեցել և հոգեբուժարան ընկել:
Ասում են, որ Բրիթնիի հայրը թույլ չի տալիս նրա ամուսնությունը Դևիդի հետ: Նա գտնում է, որ իր դուստրը բավական չափով անհաջող ամուսնություններ ունեցել է, իսկ դրանց արդյունքում մնում են երեխաներ և նախկին ամուսիններ, որոնց հարկ է կինում ալիմենտներ վճարել:

25.08.2014 По слухам, американская певица Бритни Спирс, которая уже 6 лет находится под опекой своего отца, решила, что с нее хватит.
Популярная исполнительница стремится к самостоятельности и браку со своим возлюбленным Дэвидом Лукадо.
По словам источников, Бритни не понимает, почему опека над ней, назначенная судом в 2008 году, длится до сих пор.
"Она очень устала от всех этих охранников. Она хочет выбраться из-под отцовской пяты, - пояснил источник. - Ее отношения с Дэвидом прочные, как никогда. Она хочет, чтобы опека кончилась, и она стала свободной для того, чтобы нормально выйти замуж".
Впрочем собеседник издания отмечает, что вряд ли желание Спирс исполнится. Врачи, наблюдающие за его психологическим состоянием, считают, что самостоятельной ей быть еще рано.
Напомним, суд решил поместить певицу под опеку ее отца Джейми Спирса после нескольких нервных срывов и попаданий в психбольницу.
Говорят, папа Бритни не дает согласия на брак дочери с Дэвидом. Он считает, что его девочке достаточно неудачных браков, после которых остаются дети и экс-мужчины, которым нужно платить алименты.