Այս շաբաթը փոփոխություններ կբերի բոլոր կենդանակերպի նշանների համար, անկախ նրանից՝ դա ձեզ դուր կգա, թե ոչ։ Դուք պետք է հատուկ ուշադրություն դարձնեք ձեր առողջությանը և հանգստին, հակառակ դեպքում ձեր էներգիան կսպառվի, նախքան ձեր անելիքների ցանկը կավարտվի։
Խոյերը կբախվեն բազմաթիվ մարտահրավերների, և շաբաթը բավականին իրադարձություններով լի կլինի։ Եղեք շփվող և մի խուսափեք խմբային միջոցառումներից. դրանք միայն կամրապնդեն ձեր կարգավիճակն ու հեղինակությունը։ Շաբաթվա առաջին կեսին լսեք միայն վստահելի մարդկանց խորհուրդները։ Երեքշաբթի զսպեք ձեր զգացմունքները։ Չորեքշաբթիн հարմար է այն զրույցի համար, որը երկար ժամանակ հետաձգել եք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին խուսափեք լուրջ թեմաներ քննարկելուց սոցիալական ցանցերում։ Ուրբաթ օրն աստղերը խորհուրդ են տալիս մասնակցել ընկերական հավաքույթի և իսկապես հանգստանալ ձեր ներկայիս մտահոգություններից։ Շաբաթավերջին կարող եք հանդիպել երկարատև հարաբերություններ խոստացող մեկի հետ։
Ցուլեր, ձեզ սպասվում է բավականին հակասական, բայց հետաքրքիր շաբաթ։ Համարձակորեն ընդունեք նոր մարտահրավերները։ Շաբաթվա առաջին կեսին զգոն եղեք. կհայտնվեն նոր հնարավորություններ, բայց դուք պետք է արագ արձագանքեք։ Երեքշաբթի սիրելի մարդը կարող է աջակցել ձեզ։ Չորեքշաբթի ընդունեք զուսպ ռազմավարություն և մի կողմ դրեք ձեր զգացմունքները։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հատկապես օգտակար կլինեն ձեր անցյալի փորձը և կուտակված իմաստությունը։ Հինգշաբթի հնարավոր է լրացուցիչ եկամուտ ստանաք. զգույշ եղեք և մի ծախսեք այն միանգամից։ Այս շաբաթավերջին փորձեք ինչ-որ նոր բան։
Այս շաբաթ Երկվորյակներից ճկունություն կպահանջվի։ Եթե դուք մինչ այս ամեն ինչ վերահսկողության տակ էիք պահումլ, հիմա ժամանակն է մի փոքր թուլանալ և թողնել, որ ամեն ինչ իր հունով ընթանա։ Փոփոխություններին մոտեցեք հետաքրքրասիրությամբ։ Երկուշաբթի զգույշ եղեք ձեր ֆինանսների հետ։ Երեքշաբթի ինչ-որ մեկը կարող է փորձել նյարդայնացնել ձեզ. մի՛ այրեք կամուրջները, տվեք նրան հնարավորություն։ Շաբաթվա կեսին ժամանակ հատկացրեք հանգստանալու. ձեր էներգիան կարող է սպառվել։ Հինգշաբթի հնարավոր է կարևոր զրույց ունենաք, որը կարող է առաջ մղել ձեր կարիերան։ Ուրբաթ օրը ժամանակ հատկացրեք ձեր անձնական կյանքին։ Հանգստյան օրերն լավագույնն է զբաղվեք ձեր երազանքների առաջմղմամբ։
Այս շաբաթ Խեցգետինները պետք է առաջնահերթություն տան ինքնակարգապահությանը։ Շատ անելիքներ կլինեն, և գլխավորը կենտրոնացած մնալն է։ Առաջնահերթություններ սահմանեք՝ հիշելով ամենակարևորը. ձեր անձնական կյանքն ու հետաքրքրությունները չպետք է երկրորդ պլան մղվեն։ Շաբաթվա առաջին կեսին ազնիվ եղեք ինքներդ ձեզ հետ։ Արդյո՞ք ձեզ բավարարում են ներկա իրավիճակը և ձեր ապագա ծրագրերը։ Գուցե անհրաժեշտ է վերանայել նպատակները։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին զգույշ եղեք. թվացյալ շահավետ առաջարկը կարող է ձախողվել։ Հանգստյան օրերին ժամանակ հատկացրեք և արեք ինչ-որ բան միայն ձեզ և ձեր հոգու համար։
Առյուծներին շատ հաջող շաբաթ է սպասվում։ Տեղի ունեցած փոփոխությունները կծառայեն որպես նոր գաղափարների հզոր գեներատոր։ Շաբաթվա սկիզբը բարենպաստ է մտավոր գործունեության և ստեղծագործական ծրագրերը կյանքի կոչելու համար։ Եթե ցանկանում էիք ինչ-որ նոր բան սովորել, հիմա ժամանակն է սկսելու։ Խուսափեք շաբաթվա կեսերին կասկածելի նախագծերի մեջ ներգրավվելուց։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին, եթե հնարավոր է, ավելի շատ ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը և ֆիզիկական բարեկեցությանը։ Մերսումներն ու գեղեցկության բուժումները ձեզ նոր էներգիայի լիցք կհաղորդեն։
Կույսեր, աստղերը խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ դանդաղեցնել տեմպը։ Մտածեք, թե իրականում ինչ է կատարվում և արդյոք դուք իսկապե՞ս վայելում եք դա։ Շաբաթվա առաջին կեսին հնարավոր են հետաքրքիր առաջարկներ՝ զգույշ եղեք։ Անձնական կյանքում մի վախեցեք վստահության վրա հույս դնել. կամ ձեր բախտը կբերի, կամ մի բան այնպես չի գնա, փոխարենը՝ ամեն ինչ անկեղծ կլինի։ Չորեքշաբթի խուսափեք գործընկերների մոտ պարծենալուց՝ դա կարող է հակառակ արդյունք տալ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հատկապես ուշադիր եղեք տանը և դրսում լինելիս՝ վնասվածքի ռիսկը մեծ է։ Հաճելի զրույցը կամ սրտառուչ ֆիլմը կարող են լինել այն նվերը, որին կարող եք ակնկալել այս շաբաթավերջին։
Կշեռքները շատ էներգիա կունենան, և շաբաթը բոլոր հնարավորություններն ունի ձեզ արդյունքներ նվիրելու: Սա, իհարկե, եթե դուք նախաձեռնող լինեք: Շաբաթվա առաջին կեսին պլանավորեք այնպիսի առաջադրանքներ, որոնք պահանջում են հատուկ ճշգրտություն և կենտրոնացում: Բացի այդ, չափավոր եղեք ձեր սննդակարգում. ստամոքս-աղիքային խնդիրների ռիսկը բարձր է: Շաբաթվա կեսին ձեր տեմպը կդանդաղի, բայց ձեր նախորդ արածների արդյունքներն իրենց սպասեցնել չեն տա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ավելի խոհեմ եղեք ձեր հարաբերություններում: Լավագույնն է չկիսվել ձեր երազանքներով և ծրագրերով նոր ծանոթների հետ: Ուրբաթ օրը նոր հայացք նետեք ձեր ներկայիս իրավիճակին. կարող եք նոր, հաճելի հեռանկարներ հայտնաբերել:
Կարիճներին կարող է սպասվել շատ զբաղված և անկանխատեսելի շաբաթ։ Մի սպասեք կայունության ձեր բիզնեսում կամ անձնական կյանքում։ Շաբաթվա առաջին կեսին եղեք հատկապես ճկուն։ Ուշադրություն դարձրեք մանրամասներին և ձեր շուրջը խոսակցություններին։ Շաբաթվա առաջին կեսին խուսափեք ծախսերից և խոշոր գնումներից։ Չորեքշաբթի թույլ տվեք, որ իրադարձությունները բնականորեն զարգանան և մի շտապեք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի շարք առօրյա խնդիրներ կարող են լրջորեն շեղել ձեզ աշխատանքից։ Ավելի շատ նախաձեռնողականություն ցուցաբերեք ձեր անձնական կյանքում, հակառակ դեպքում ձեր զուգընկերը կարող է որոշել, որ դուք անտարբեր եք հարաբերությունների նկատմամբ։
Աղեղնավոր, կարևոր է գալիք շաբաթը նվիրել նոր գաղափարների և նախագծերի իրականացմանը: Ուշադիր եղեք այն մարդկանց նկատմամբ, ովքեր վերջերս են հայտնվել ձեր կյանքում. նրանք պատահական չեն, և նրանցից մի քանիսի հետ դուք կարող եք իրական առաջընթացի հասնել: Ձեր ոգեշնչումը նույնպես հատուկ դեր կխաղա, և այն կարող է ձեզ առաջնորդել առաջ, ինչպես նաև տրամաբանությունը: Կարևոր որոշումներ կայացնելիս մի՛ լսեք ուրիշների խորհուրդները: Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի՛ խուսափեք հանդիպումներից և այցելություններից: Այլ մարդկանց օրինակները կարող են պատասխաններ տալ ձեր հարցերին: Անձնական կյանքում այս շաբաթավերջին կարող են անսպասելի խոստովանություններ սպասվել ձեզ:
Այս շաբաթն իդեալական է Այծեղջյուրների համար՝ ավարտելու սկսած և կիսատ թողած նախագծերը: Կատարեք վաղեմի խոստումները, ազատվեք այն նախագծերից և կապերից, որոնք, ըստ էության, մեռած են: Հնարավորության դեպքում մարեք պարտքերը: Խուսափեք կարևոր որոշումներ կայացնելուց հիմա. նախ՝ կարգի բերեք ձեր շրջապատը: Շաբաթվա առաջին կեսին զգույշ եղեք. կարող եք գայթակղվել խոստումներ տալ զգացմունքների ազդեցության տակ: Մի՛ հանձնվեք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին զգույշ եղեք նոր առաջարկներից. դրանք, հավանաբար, օգտակար կլինեն առաջարկողին, այլ ոչ թե ձեզ: Հանգստյան օրերին մի՛ անտեսեք ոգեշնչման պոռթկումները. մի կողմ դրեք գործերը և ինչ-որ բան արեք հոգու համար:
Ջրհոսները կարող են առաջիկա օրերին ակնկալել ինչպես ուրախ հույզեր, այնպես էլ մարտահրավերներով լի փորձառություններ: Դրա համար կարող է չլինել որևէ համոզիչ արտաքին պատճառ. ամենաանհանգիստ վիճակը կարող է տեղի ունենալ ներքին կյանքում: Փորձեք սովորել ընդունել ինքներդ ձեզ՝ իր բոլոր դրսևորումներով: Ավելի զուսպ եղեք ձեր ֆինանսների հետ և խուսափեք հուզական ծախսերից: Շաբաթվա առաջին կեսին հատկապես կարևոր է ընդունել սիրելիների աջակցությունն ու խորհուրդները: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ճանապարհորդությունները կարող են լինել հատկապես էներգիայով լի և ոգեշնչող: Շաբաթվա վերջում հնարավոր են հաճելի անակնկալներ և երկար սպասված նորություններ:
Ձկները կարող են առաջիկա օրերին ակնկալել էներգիայի ալիք։ Ժամանակն է թիմային աշխատանքի և ակտիվ հասարակական ներգրավվածության։ Շաբաթվա սկզբին ֆինանսական համաձայնագրեր կնքեք միայն պայմանները հստակ քննարկելուց հետո։ Երեքշաբթին մի վատնեք ժամանակ մանրուքների վրա՝ զբաղվեք միայն ամենակարևորներով։ Շաբաթվա կեսին ամեն ինչ գրավոր արեք՝ թե՛ ձեր գաղափարները, թե՛ ուրիշների խոստումները։ Հինգշաբթի խուսափեք զգացմունքների վրա հիմնված որոշումներ կայացնելուց. դրանք հիմնեք միայն փաստերի վրա։ Ուրբաթ օրը, նախքան ինչ-որ մեկին վստահելը, հաշվի առեք նրա գործողությունները, այլ ոչ թե խոսքերը։ Շաբաթավերջին կայացած հանդիպումները կարող են շատ խոստումնալից լինել։
Դիտվել է 1004 անգամ
04-05-2026 10:06
Նաստյա Կամենսկիխը և Պոտապը բաժանվել են։ Նրանք լուրը հայտնել են իրենց սոցցանցերի էջերում։ «20 տարի առաջ մենք սկսեցինք մեր ճանապարհը որպես ստեղծագործական զույգ, որը ժամանակի ընթացքում վերածվեց ինչ-որ ավելիի։ Բայց վաղ թե ուշ ամեն ինչ ավարտվում է։ Մենք խնդրում ենք ըմբռնում և հարգանք մեր որոշման համար», - նշել են նրանք՝ մեջբերելով իրենց երգից «Անկախ նրանից, թե ինչպես եք նայում դրան, մենք զույգ չենք» տողը։
04-05-2026 10:03
Նյու Յորքում կայացել է երեկույթ՝ նվիրված մայիսի 5-ին Vogue ամսագիրի կազմակերպած Met Gala-ին: Միջոցառմանը ներկա են եղել Իրինա Շեյքը, Նիկոլ Քիդմանը, Ջորջինա Ռոդրիգեսը, Քենդալ Ջենները, Քրիս Ջենները, Նինա Դոբրևը, Սերենա Ուիլյամսը, Վիտորիա Չերետին, Աննա Վինտուրը, Ռոմեո Բեքհեմը, Էշլի Գրեհեմը և շատ ուրիշներ:
04-05-2026 02:16
«Միլիոնանոց գաղտնիք» հաղորդման ժամանակ Լերա Կուդրյավցևան ԴՆԹ թեստ է անցկացրել Ֆիլիպ Կիրկորովի համար՝ ստուգելու այն վարկածը, որ նրա հայրը արտաամուսնական որդի ունի: Թեստը նախատեսված էր պարզելու, թե արդյոք Կիրկորովներն արյունակցական կապ ունե՞ն երաժիշտ Ալեքսանդր Մատվեևի հետ, ով նախկինում ենթադրել էր, որ նա կարող է լինել հանգուցյալ Բեդրոս Կիրկորովի որդին: Թեստի արդյունքները ցույց տվել, որ Կիրկորովների և Մատվեևի միջև արյունակցական կապ չկա։

Неделя принесет перемены всем знакам зодиака — хотите вы этого или нет. Придется уделить особое внимание здоровью и отдыху, иначе силы кончатся раньше, чем список дел на день.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Овен
Представителей знака Овен ожидает очень много задач, и неделя предстоит весьма насыщенная. Будьте в общении и не избегайте коллективных дел — они лишь укрепят ваш статус и авторитет. В первой половине недели прислушивайтесь к советам только от людей, которым вы доверяете. Во вторник держите эмоции под контролем. Среда подойдет для разговора, который вы давно откладывали. Во второй половине недели избегайте в переписке обсуждения серьезных тем. В пятницу звезды советуют отправиться на дружескую встречу и по-настоящему отвлечься от текущих забот. В выходные может состояться знакомство с далеко идущим продолжением.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Телец
Тельцов ожидает весьма противоречивая, но интересная неделя. Смело беритесь за новые задачи. В первой половине недели будьте внимательны — новые возможности будут приходить, но реагировать на них надо быстро. Во вторник вас может поддержать близкий человек. В среду сделайте ставку на «холодную» стратегию и отодвиньте эмоции подальше. Во второй половине недели вам особо пригодится прошлый опыт и накопленная мудрость. В четверг возможен дополнительный доход — проявите благоразумие и не тратьте все сразу. В выходные попробуйте что-то новое для себя.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Близнецы
От Близнецов неделя потребует гибкости. Если вы до этого все держали под контролем, то самое время его немного ослабить и позволить событиям развиваться своим чередом. Встречайте перемены с любопытством. В понедельник проявите аккуратность с финансами. Во вторник вас попытаются вывести из себя — не сжигайте мосты, дайте человеку шанс. В середине недели выделите время на отдых — силы могут быть на исходе. В четверг может произойти важный разговор, который может продвинуть вас по карьерной лестнице. В пятницу уделите время личной жизни. Выходные лучше посвятить продвижению к своей мечте.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Рак
Ракам на предстоящей неделе стоит сделать ставку на самодисциплину. Дел будет много, и тут главное, не растеряться. Расставьте приоритеты, не забывая о главном: личная жизнь и ваши интересы не должны стоять на последнем месте. В первой половине недели будьте честны с самим собой. Доставляет ли вам удовольствие ход событий и ваши дальнейшие планы? Может, надо пересмотреть свои цели? Во второй половине недели будьте внимательны -выгодное, на первый взгляд предложение, может оказаться провальным. В выходные никуда не торопитесь, сделайте что-то только для себя и для души.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Лев
Львов ожидает весьма удачная неделя. Наступившие перемены послужат вам хорошим генератором для новых идей. Начало недели благоприятно для интеллектуальной деятельности и воплощения творческих планов в жизнь. Если давно хотели научиться чему-то новому — сейчас самое время начать. В середине недели не ввязывайтесь в сомнительные проекты. Во второй половине недели, по возможности, уделите больше внимания здоровью и состоянию тела. Массаж и уходовые процедуры дадут вам новую порцию энергии.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Дева
Девам на предстоящей неделе звезды советую сбавить скорость. Посмотрите, что происходит на самом деле и действительно ли вам нравится это. В первой половине недели возможны интересные предложения — будьте внимательны. В личной жизни не бойтесь сделать ставку на доверие: вам или повезет, или нет, но это все произойдет искренне. В среду не стремитесь хвастаться перед коллегами — это может сыграть против вас. Во второй половине недели проявите особую внимательность в быту и находясь на улицах — высок риск травм. В выходные вас может ожидать подарок в виде приятного разговора, или просмотренного душевного фильма.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Весы
У Весов сил будет много, и неделя имеет все шансы порадовать вас результатами. Конечно, при условии, что вы будете активны. На первую половину недели запланируйте дела, требующие особой четкости и концентрации. Также будьте умеренны в питании — высок риск проблем с ЖКТ. К середине недели ваш темп снизится, но зато результаты ранее достигнутого не заставят себя ждать. Во второй половине недели будьте разборчивее в общении. Новым знакомым лучше не озвучивать свои мечты и планы. В пятницу взгляните на происходящее свежим взглядом — возможно, вы рассмотрите новые приятные перспективы.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионов ждет весьма насыщенная и непредсказуемая неделя. Стабильности в делах и в личной жизни не ждите. В первой половине недели проявите особую гибкость. Будьте внимательны к мелочам и к разговорам вокруг. В первой половине недели воздержитесь от трат и крупных покупок. В среду позвольте событиям разворачиваться своим чередом и не торопитесь. Во второй половине недели ряд бытовых вопросов может здорово отвлечь вас от дел. Проявляйте больше инициативы в личной жизни, иначе партнер может решить, что отношения вам безразличны.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам предстоящую неделю важно посвятить воплощению в жизнь новых идей и проектов. Будьте внимательны к людям, появившимся недавно в вашей жизни — они пришли к вам не случайно и с кем-то вы сможете совершить настоящий прорыв. Ваше вдохновение также будет играть особую роль, и оно сможет направлять вас вперед не хуже логики. В важных решениях не слушайте чужих советов. Во второй половине недели не избегайте встреч и походов в гости. Чужие примеры могут дать ответы на ваши вопросы. В личной жизни в выходные вас могут ждать неожиданные признания.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Козерог
Эта неделя идеально подходит Козерогам для завершения когда-то начатых и заброшенных дел. Выполните давно озвученные обещания, избавьтесь от дел и контактов, которые, по сути, давно мертвы. Отдайте долги, по возможности. Важных решений сейчас не принимайте — наведите сначала порядок вокруг себя. В первой половине недели будьте внимательны, вас могут вызвать на обещание, под влиянием эмоций. Не поддавайтесь! Во второй половине недели к новым предложениям отнеситесь с подозрением: скорее всего, выгода в них будет не для вас, а для предлагающей стороны. На выходных не игнорируйте порывы вдохновения — отложите дела и сделайте что-то для души.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2026 года для знака зодиака Водолей
Водолеев в ближайшие дни ожидают и радостные эмоции, и сложные переживания. Не факт, что для этого всего будут весомые внешние поводы — самая бурная жизнь может протекать внутри. Попробуйте научиться принимать себя в любых проявлениях. Будьте сдержаннее в финансах и не тратьтесь под влиянием эмоций. В первой половине недели особо важно принимать поддержку и советы от близких. Поездки во второй половине недели могут вас особо зарядить и вдохновить. В конце недели возможны приятные сюрпризы и долгожданные известия.
Гороскоп на неделю с 27 апреля по 3 мая 2025 года для знака зодиака Рыбы
У Рыб ожидается особый прилив энергии в ближайшие дни. Пришло время для действий в команде и активного появления в обществе. В начале недели вступайте в финансовые договоренности только при четком обсуждении условий. Во вторник не разменивайтесь на мелочи — беритесь только за самые важные дела. В середине недели все фиксируйте письменно — и ваши идеи, и чужие обещания. В четверг не принимайте решения на эмоциях, основывайтесь только на фактах. В пятницу, прежде чем поверить человеку, посмотрите на его реальные действия, а не на слова. Знакомства, состоявшиеся в выходные, могут оказаться очень перспективными.