Մերկուրիի և Սատուրնի հետադարձ շրջանն ավարտվել է, սակայն երեք մոլորակներ՝ Յուպիտերը, Ուրանը և Նեպտունը, դեռևս գտնվում են հակառակ ընթացքի մեջ։ Այնպես որ, դեռ վաղ է հանգստանալու համար։ Կենդանակերպի շատ նշանների համար այս շաբաթը փոփոխությունների ժամանակ կլինի։
Խոյերը բավականին վիճահարույց շաբաթ կունենան։ Դուք կարող եք ցանկանալ միանգամից արտահայտել ձեզ անհանգստացնող ամեն ինչ։ Սակայն աստղերը խորհուրդ են տալիս համբերատար լինել և շտապողականորեն չգործել։ Արդյունքը կարող է անկանխատեսելի լինել։ Ուշադրություն դարձրեք մանրուքներին. հենց դրանցում կարող է թաքնված լինել լուրջ խոչընդոտ։ Երեքշաբթի նոր հնարավորություններ կբացվեն։ Շաբաթվա կեսին ազատ զգացեք ճանապարհ ընկնելու կամ նոր ձեռնարկ սկսելու համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ընտանիքի անդամների հետ հարաբերությունները երկար սպասված պարզություն կունենան։ Կիրակի հնարավոր են եղանակի նկատմամբ տհաճ արձագանքներ։ Զգույշ եղեք ձեր առողջության նկատմամբ։
Ցուլերի համար այս շաբաթը լի կլինի բազմազան տրամադրություններով։ Առաջին մի քանի օրերին դուք հնարավորություն կունենաք կենտրոնանալ ինքներդ ձեզ վրա և խորը շնչել։ Դանդաղեցրեք և թույլ տվեք ինքներդ ձեզ հանգստանալ։ Չորեքշաբթի խուսափեք փոթորիկներից կամ վեճերից և ձգտեք ներդաշնակության զգացողության։ Հինգշաբթի խուսափեք լուրջ որոշումներ կայացնելուց և գնահատեք փոքր ուրախությունները։ Ուրբաթ օրը կարող եք ենթարկվել բողոքների և մեղադրանքների։ Շաբաթ օրը լավ ժամանակ է անելու ինչ-որ բան, որը ձեզ դուր չի գալիս։ Կիրակի խուսափեք ձեր անցյալի մարդկանց նամակ գրելուց, նույնիսկ եթե ցանկանում եք։
Երկվորյակներին սպասվում է դինամիզմով և կենսունակ իրադարձություններով լի շաբաթ։ Զգայուն եղեք ձեր նոր գաղափարների և ցանկությունների նկատմամբ. դրանք կարող են լինել ձեր ապագայի բանալին։ Շաբաթվա առաջին կեսը բարենպաստ է խոշոր նախագծեր սկսելու և ֆինանսական գործարքներ իրականացնելու, նոր բան սովորելու և կենցաղային իրեր ձեռք բերելու համար։ Չորեքշաբթի կարող եք վստահորեն պլանավորել կարևոր զրույց կամ հրապարակային ելույթ. դուք կլինեք ձեր լավագույն մարզավիճակում։ Հինգշաբթի հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր ներքին հավասարակշռությունը պահպանելուն։ Ուրբաթ օրը խուսափեք չափազանց իմպուլսիվությունից։ Հանգստյան օրերին վստահորեն ընդունեք ձեր հաղթանակները և մի՛ վարանեք ստանալ արժանի գովասանքներն ու ծափահարությունները։ Մի՛ թերագնահատեք ձեր նվաճումները։
Այս շաբաթ Խեցգետինները կկարողանան վայելել իրենց անցյալի ջանքերի պտուղները: Բայց մի՛ հանգստանաք ձեր դափնիների վրա: Հիմա հանգստանալու ժամանակը չէ. աստղերը խորհուրդ են տալիս վերանայել ձեր անմիջական ծրագրերը, հատկապես ֆինանսական ռազմավարությունը: Շաբաթվա առաջին կեսին ճանապարհորդություններն ու ուղևորությունները բարենպաստ կլինեն: Ճանապարհին կարող եք հետաքրքիր ծանոթություն հաստատել: Ձեր էներգիան հատկապես բարձր կլինի չորեքշաբթի օրը, բայց միևնույն է, ավելի լավ է ռիսկի չդիմել՝ ո՛չ խոսքերով, ո՛չ էլ գործերով: Հինգշաբթի կենտրոնացեք մեկ հիմնական խնդրի վրա և չափազանց մի՛ սպառվեք: Շաբաթավերջին սկսեք իրականացնել ձեր ամենահամարձակ գաղափարը:
Աստղերը հուշում են, որ այս շաբաթը հիանալի ժամանակ է Առյուծների համար՝ ընդլայնելու իրենց հորիզոնները և կազմելու պլանավոր: Հնարավոր է՝ ստիպված լինեք դժվար ընտրություններ կատարել, որոնք կորոշեն ձեր ապագան: Ամեն դեպքում, եղեք նախաձեռնող և հավակնոտ: Շաբաթվա առաջին կեսին լավ կլինի ընտրել փորձված ուղիներ և չշտապել: Չորեքշաբթի պետք է ակտիվորեն պաշտպանեք ձեր անձնական սահմանները, խուսափեք մանիպուլյացիաներից և ճնշման տակ որոշումներ կայացնելուց: Հինգշաբթի հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը և նյարդային համակարգին: Շաբաթվա վերջում զգոն եղեք. կբացվեն կարիերայի առաջխաղացման և ձեր կյանքի ուղղության փոփոխության հնարավորություններ:
Կույսերն այս շաբաթ իրենց դիրիժորի պես կզգան։ Աշխատանքային, անձնական կյանքի և ձեր շատ տարբեր զգացմունքների նվագախումբը կարող է անհամաձայնություն առաջացնել։ Շաբաթվա առաջին կեսին կարող է թվալ, թե քաոսը հասել է իր գդգաթնակետին։ Խուճապի մի՛ մատնվեք. ամեն ինչ կկարգավորվի։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը նվիրեք հաղորդակցությանը։ Ուրբաթ օրը հատկապես զգույշ եղեք ձեր ֆինանսների հետ։ Մի՛ չարաշահեք ծախսերը և չափազանց առատաձեռն մի՛ եղեք։ Հանգստյան օրերին ամեն գնով խուսափեք վեճերից և թույլ տվեք ինքներդ ձեզ հանգստանալ։
Կշեռքների համար այս շաբաթը բավականին մշուշոտ կլինի՝ թե՛ իրադարձությունների, թե՛ էներգիայի առումով: Հնարավոր են ինքնախաբեություններ և պատրանքներ: Բայց մի՛ տրվեք կասկածներին կամ խուճապին: Դուք կարող եք հաղթահարել դա: Շաբաթվա սկզբին ձեր սիրելիներն ու գործընկերները, հավանաբար, ձեզ կտխրեցնեն: Ավելի շուտ, դրանք կլինեն տհաճ հայտնագործությունների և բացահայտումների օրեր: Բայց սա կօգնի ձեզ զտել ձեր շրջապատը և ավելի ինքնուրույն գործել: Ուրբաթ օրը կհասկանաք, որ կարող եք հույսը դնել միայն ինքներդ ձեզ վրա: Բայց մի՛ վերածեք այս գիտակցումը դրամայի. փորձեք դրա մեջ գտնել աճի կետ: Շեշտը դրեք ֆիզիկական վարժությունների և ձեր բարեկեցության պահպանման վրա:
Այս շաբաթ Կարիճները կարող են ակնկալել հանկարծակի ներթափանցումներ և հեռանկարների անընդհատ փոփոխություններ: Ձեր առօրյան և կյանքը կփոխվեն: Թե որ ուղղությամբ, կախված է նրանից, թե որքան պատասխանատվություն եք պատրաստ ստանձնել: Շաբաթվա առաջին կեսին հատուկ ժամանակ և ուշադրություն հատկացրեք նրան, թե ինչից կարող եք ազատվել: Մաքրեք ձեր տարածքը: Ջնջեք ավելորդ կոնտակտները ձեր հեռախոսից: Սահմաններ սահմանեք շրջապատի մարդկանց համար: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ժամանակ հատկացրեք ինքներդ ձեզ: Փոխեք կամ թարմացրեք ձեր տեսքը: Վերանայեք ձեր զգեստապահարանը:
Աղեղնավորներ, աստղերը խոստանում են լավ հնարավորություններով լի շաբաթ։ Սակայն զգույշ եղեք՝ պահպանելով հավասարակշռությունը առողջ բանականության և ինքնաբուխ ցանկությունների միջև։ Շաբաթվա առաջին մի քանի օրերին լավ կլինի կենտրոնանալ հանգիստ աշխատանքի և առօրյա գործերի վրա։ Երեքշաբթի զգույշ եղեք՝ հնարավոր են տնային վնասվածքներ։ Շաբաթվա կեսին խուսափեք ձեր հաջողությունները կամ անձնական կյանքը չափազանց ցուցադրելուց, հակառակ դեպքում նախանձ մարդիկ ձեզ հանգիստ չեն թողնի։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը կարող է կախարդականորեն լցված լինել ռոմանտիկայով, հատկապես, եթե նախաձեռնող եք։ Սակայն խուսափեք կասկածելի իրադարձություններից։ Շաբաթը լավ օր է ստեղծագործական զբաղմունքների համար։
Այս շաբաթ Այծեղջյուրներին փոփոխություն է սպասվում: Մի՛ կառչեք մարդկանցից, իրերից, սովորություններից և համոզմունքներից, որոնք հնացել են: Եվ դադարեք ինքներդ ձեզ խաբել, թե ամեն ինչ հրաշքով կփոխվի: Հիմա ժամանակն է պատասխանատվություն կրել կատարվողի և ձեր կյանքի համար: Երեքշաբթի հատկապես զգույշ եղեք ղեկին և ճանապարհին: Շաբաթվա կեսին պետք է հավասարակշռություն գտնեք աշխատանքի և անձնական կյանքի միջև: Սահմանեք ձեր առաջնահերթությունները: Ուրբաթ օրը հնարավորինս շատ պարտականություններ հանձնարարեք: Եղեք ճկուն և անհապաղ փոխեք խնդիրները: Հանգստյան օրերին ֆինանսական ռիսկերի մի գնացեք:
Ջրհոսները հիանալի շաբաթ կունենան, որը հարմար է թե՛ աշխատանքի, թե՛ հանգստի համար: Կարևոր է իմաստուն կերպով կառավարել ձեր ժամանակն ու էներգիան: Երկուշաբթի զբաղվեք ցանկացած անավարտ գործով և, եթե հնարավոր է, մարեք բոլոր պարտքերը: Երեքշաբթի ձեզ սպասվում է էներգիայի ալիք և մտքի բացառիկ պարզություն. եթե դժվար զրույց ունեք, դադարեցրեք այն այս օրը: Չորեքշաբթի լավ կլինի դադար տալ և հատուկ հոգ տանել ձեր բարեկեցության մասին: Հինգշաբթի ձեր դիվանագիտական հմտությունները հատկապես օգտակար կլինեն վեճերի մեջ չխրվելու համար: Շաբաթավերջերին ավելի շատ ժամանակ անցկացրեք ձեր սիրելիների հետ:
Այս շաբաթը կարող է ճակատագրական լինել Ձկների համար ամեն ինչում, բայց հատկապես անձնական կյանքում։ Հոգ տարեք ձեր մասին, պահպանեք հավասարակշռությունն ու ներդաշնակությունը և ավելի շատ ժամանակ անցկացրեք վստահելի ընկերների հետ։ Երեքշաբթի ցանկություններն ու տրամաբանությունը կարող են բախվել։ Վստահեք ձեր ինտուիցիային։ Շաբաթվա կեսին դժվար թե խուսափեք ներքին հիասթափությունից։ Փորձեք լավատես մնալ։ Հինգշաբթի օրը մի՛ մեկուսացեք նրանցից, ովքեր ձեզ աջակցություն են առաջարկում։ Շաբաթավերջին անցյալը կարող է փչացնել ձեր տրամադրությունը և բոլոր ծրագրերը։ Եղեք ուժեղ, համառ, և ամեն ինչ կստացվի։

Гороскоп на неделю с 1 по 7 декаября 2025 года для всех знаков зодиака
Период ретроградных Меркурия и Сатурна закончился, но в противоходе еще три планеты — Юпитер, Уран и Нептун. Так что расслабляться пока рано. Для многих знаков зодиака эта неделя будет временем перемен.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Овен
Представителям знака Овен предстоит довольно конфликтная неделя. Может захотеться высказать разом все, что наболело. Но звезды советуют потерпеть еще немного и не рубить сплеча. Результат может оказаться непредсказуемым. Будьте внимательны к деталям происходящего — именно в деталях может скрываться большой подвох. Во вторник откроются новые возможности. В середине недели смело отправляйтесь в дорогу или начинайте новое дело. В отношениях с родственниками во второй половине недели наступит долгожданная ясность. В воскресенье возможны неприятные реакции на погоду. Проявите бдительность в отношении собственного здоровья.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Телец
Тельцам предстоит весьма разная по настроению неделя. В первые дни у вас будет возможность заняться собой и вдохнуть полной грудью. Замедляйтесь и разрешите себе немного отдыха. В среду предотвращайте любые бури и скандалы, добивайтесь ощущения гармонии. В четверг не принимайте серьезных решений и цените маленькие радости. В пятницу на вас могут обрушить поток жалоб и обвинений. В субботу благоприятно заняться чем-то несвойственным для вас. В воскресенье не пишите людям из прошлого, даже если сильно захочется.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Близнецы
Близнецов ждет неделя, наполненная динамикой и яркими событиями. Будьте чуткими к вашим новым идеям и желаниям — в них может крыться ключ к будущему. В первой половине недели благоприятен запуск больших проектов и проведение крупных финансовых операций, обучение чему-то новому, приобретение новых предметов для быта. На среду можно смело планировать важную беседу или выступление на публике — вы будете на высоте. В четверг особо позаботьтесь о сохранении своего внутреннего баланса. В пятницу избегайте излишней импульсивности. В выходные дни смело признавайте свои победы и не стесняйтесь принимать заслуженные похвалы и овации. Не преуменьшайте свои достижения.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Рак
Раки на этой неделе смогут насладиться результатами своих прошлых стараний. Но не спешите почивать на лаврах! Сейчас не время отдыхать, звезды рекомендуют пересмотреть ближайшие планы, особенно финансовую стратегию. В первой половине недели благоприятны поездки и путешествия. Есть вероятность в дороге приобрести интересное знакомство. В среду энергия будет особо кипучей, но рисковать все же не стоит — ни в словах, ни в делах. В четверг сосредоточьтесь на одном главном деле и не распыляйтесь. В выходные дни начните воплощать в жизнь свою самую смелую идею.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Лев
Звезды говорят, что у Львов эта неделя — отличное время для расширения горизонта и планирования. Возможно, предстоит сделать нелегкий выбор, от которого будет зависеть ваше будущее. В любом случае, будьте инициативны и амбициозны. В первой половине недели лучше выбирать проверенные пути и не спешить. В среду вам придется активно защищать личные границы, не позволяйте никому манипулировать вами и не принимайте решения под давлением. В четверг особо следите за здоровьем и берегите нервную систему. К концу недели будьте внимательны — откроются возможности для вашего карьерного роста и смены курса в жизни.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Дева
Девы на предстоящей неделе будут чувствовать себя как дирижер. Оркестр из рабочих дел, личной жизни и ваших, таких разных, эмоций может играть невпопад и фальшивить. В первой половине недели может показаться, что хаос зашел слишком далеко. Не паникуйте — все наладится. Вторую половину недели максимально посвятите общению. В пятницу будьте особо аккуратны в финансовой сфере. Не сорите деньгами и не будьте излишне щедры. В выходные дни избегайте споров любыми путями и позвольте себе немного отдыха.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Весы
У Весов эта неделя будет весьма туманной и по событиям, и по энергетике. Возможны самообман и иллюзии. Но не поддавайтесь сомнениям и не впадайте в панические состояния. Вы справитесь. В начале недели близкие и коллеги вряд ли вас порадуют. Скорее, это будут дни нелицеприятных открытий и откровений. Но это поможет вам в дальнейшем отфильтровать окружение и действовать более автономно. К пятнице вы убедитесь, что можете рассчитывать только на самого себя. Но не превращайте этот вывод в драму, постарайтесь найти в этом точку роста. Делайте особый акцент на занятиях спортом и поддержании хорошего самочувствия.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионов на этой неделе ждут внезапные озарения и постоянные перемены точек зрения. Рутинный и привычный ход дел изменится. В какую сторону — зависит от того, насколько вы готовы брать ответственность за происходящее. В первой половине недели уделите особое время и внимание тому, от чего можно избавиться. Расчистите пространство. Удалите из телефонной книги лишние контакты. Обозначьте границы в общении с теми людьми, которых сохраните рядом. Во второй половине недели выделите время лично на себя. Смените или обновите имидж. Пересмотрите гардероб.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам звезды обещают неделю хороших возможностей. Но бдительно соблюдайте баланс между здравым смыслом и спонтанными желаниями. В первые дни недели лучше заняться спокойной работой и рутинными делами. Во вторник будьте аккуратны — возможны бытовые травмы. В середине недели избегайте излишней демонстрации ваших успехов или личной жизни, иначе завистники не оставят вас в покое. Вторая половина недели может волшебным образом наполниться романтикой особенно, если вы проявите активность. Но избегайте сомнительных мероприятий. Суббота — хороший день для творческих занятий.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Козерог
На этой неделе Козерогов ждут перемены. Не держитесь за тех людей, те вещи, привычки и убеждения, которые изжили себя. И перестаньте себя обманывать, что что-то изменится само собой волшебным образом. Сейчас самое время взять ответственность за происходящее и за свою жизнь. Во вторник будьте особо аккуратны за рулем и на дороге. В середине недели предстоит грамотно балансировать между работой и личной жизнью. Расставьте приоритеты. В пятницу делегируйте все дела, которые только сможете. Проявите гибкость и вовремя переключайтесь с задачи на задачу. В выходные не рискуйте деньгами.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Водолей
У Водолеев будет отличная неделя, которая подойдет и для работы, и для отдыха. Важно только правильно распределить силы и время. В понедельник займитесь незавершенными делами и по возможности раздайте долги. Во вторник возможен прилив энергии и особая ясность мышления — если предстоит сложная беседа, проведите ее именно в этот день. В среду лучше замедлиться и особо позаботиться о своем хорошем самочувствии. В четверг вам особо пригодится дипломатический талант, чтобы не быть втянутым в ссору. В выходные дни проводите больше времени с любимыми людьми.
Гороскоп на неделю с 1 по 7 декабря 2025 года для знака зодиака Рыбы
Эта неделя может стать для представителей знака Рыбы судьбоносной во всех смыслах, но особенно — в личной сфере. Берегите себя, сохраняйте баланс и гармонию, общайтесь побольше с друзьями, которым доверяете. Во вторник желания и логика могут вступить в сильное противоречие. Доверяйте своей интуиции. В середине недели вряд ли удастся избежать некоего внутреннего разочарования. Постарайтесь сохранить оптимизм. В четверг не закрывайтесь от тех, кто будет предлагать вам поддержку. В выходные дни прошлое может перебить все ваше настроение и все ваши планы. Будьте сильнее, проявите настойчивость — и все получится!