Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 8-14-ը 2024 թ․
Հանգիստ շաբաթ է՝ բարենպաստ կենդանակերպի նշանների մեծամասնության համար։ Բայց ոչ բոլորի բախտը կբերի. կրակի և օդի տարերքի ներկայացուցիչները, չի բացառվում, որ բախումների մեջ կընկնեն, իսկ երկրային նշանները հարաբերություններում խնդիրներ կունենան:
Խոյ, արդեն շաբաթվա սկզբին ձեր ֆինանսական վիճակը կկայունանա, իսկ աշխատանքում գործերն ավելի հաջող կսկսեն զարգանալ։ Չորեքշաբթին կոնֆլիկտային օր է։ Չեն բացառվում վեճերն ու նույնիսկ կռիվները։ Փորձեք չարձագանքել այն ամենին, ինչ կատարվում է և վերահսկեք ձեր զգացմունքները: Հանգստյան օրերին թուլացեք առավելագույնը: Այցելեք բուսաբանական այգի կամ հետևեք ձեր առօրյայի և քնի ռեժիմին:
Ցուլի նշանի ներկայացուցիչներն այս շաբաթ կյանքի կկոչեն վաղուց հետաձգված ծրագրերն ու նախագծերը։ Աշխատանքային իրադարձությունները բավականին անկանխատեսելի կլինեն։ Եղեք համարձակ և նախաձեռնող: Ձեր գործընկերները կաջակցեն ձեզ, բայց ոչ անշահախնդիր՝ դուք ստիպված կլինեք մասնակցել այլ մարդկանց խնդիրների լուծմանը: Շաբաթվա կեսին ստիպված կլինեք լուծել հարաբերություններում առկա խնդիրները, զոհաբերել անձնական շահերը՝ ձեր զուգընկերոջը գոհացնելու համար, սակայն ձեր զիջումները մեծահոգաբար կպարգևատրվեն։ Ուրբաթը բարենպաստ օր է խոշոր ֆինանսական ներդրումների համար։ Շաբաթ օրը չափազանց զգույշ եղեք ամեն ինչում, մի զբաղվեք էքստրեմալ սպորտով և հետևեք ճանապարհներին սահմանված արագությանը։
Երկվորյակների համար այս շաբաթը կատարյալ ժամանակ է գիտակցելու, թե իրականում ինչ են ուզում: Հնարավորինս շատ ժամանակ հատկացրեք ինքնավերլությաը և ձեր սրտի ձայնին լսելու համար: Ձեզանից շատ մի պահանջեք։ Դուք վերջերս չափից դուրս ինքնաքննադատ եք: Բայց հիմա, երբ հասկանաք, թե ամենից շատ ինչ եք ուզում, կգա ժամանակը՝ հրաժարվելու կեղծ համոզմունքներից և հեռացնելու ավելորդ գործողությունները, որոնք խանգարում են ձեզ շարժվել դեպի ձեր նպատակը: Շաբաթվա վերջում կարևոր զանգեր կատարեք, որոնք երկար ժամանակ հետաձգում էիք։
Շաբաթվա սկզբին Խեցգետինները հաջողություն կունենան փաստաթղթերի հետ կապված ցանկացած հարցում։ Բայց մի մոռացեք ուշադիր կարդալ մանր գրվածքները, որպեսզի խուսափեք որևէ դժվարությունից: Հինգշաբթի օրը ձեր արդարության զգացումը կարող է հատկապես ուժեղանալ, ինչի պատճառով կարող եք ներքաշվել կոնֆլիկտի մեջ, որը զգալիորեն կփչացնի ձեր անձնական հարաբերությունները։ Զգույշ եղեք փողի և թանկարժեք իրերի հետ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարևոր է ավարտին հասցնել վաղուց և վերջերս սկսված բոլոր նախագծերը և գնահատել դրանց արդյունքները։ Հանգստյան օրերին զգուշացեք կրակից, խուսափեք մարդաշատ վայրերից։ Առաջնահերթություն տվեք տնային հավաքներին և բացօթյա հանգստին: Հիշեք առողջ սնվելու մասին և խուսափեք փողոցային սրճարաններում և արագ սննդի կետերում ուտելուց:
Առյուծների համար կարևոր է հստակ պլանավորել իրենց շաբաթը և որոշել, թե կոնկրետ ինչ հարցեր են ցանկանում առաջ տանել կամ փակել: Հենց ձեզ հաջողվի դա անել, ամեն ինչ կսկսի վերելք ապրել։ Չորեքշաբթի օրը կարող եք հայտնվել բոլորի ուշադրության կենտրոնում։ Ձեր գաղափարները կլսվեն, և հնարավորություն կլինի ներդրումներ գտնել ձեր սեփական բիզնես նախագծերն իրականացնելու համար: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ընկերները կօգնեն ձեզ լիցքաթափվել, իսկ հանգստյան օրերին հոգ տարեք ձեր անձնական կյանքի մասին՝ ավելի լավ է զարմացնեք զուգընկերոջը ձեր վճռականությամբ ու ինքնավստահությամբ։
Աստղերը խորհուրդ են տալիս Կույսի նշանի ներկայացուցիչներին այս շաբաթ կտրուկ գործողություններ չանել և չփորձել մեծ գործեր սկսել։ Գործընկերներին ու ընկերներին մի պատմեք ձեր պլանների մասին։ Հիմա ժամանակն է հոգ տանել սեփական առողջության մասին։ Սկսեք առողջապահական կուրս կամ դիետա պահեք։ Համոզվեք, որ ձեր սննդակարգը սննդարար է, իսկ քունը՝ առողջ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսից սկսեք դիտարկել ձեր սիրելիներին և փորձեք հասկանալ, թե ինչն է նրանց առաջնորդում տվյալ իրավիճակում։ Դուք կզարմանաք՝ բացահայտելով նրանց իրական դրդապատճառները, թեև այդ բացահայտումները միշտ չէ, որ հաճելի կլինեն։
Այս շաբաթ Կարիճների համար կարևոր է չծանրաբեռնվել աշխատանքում։ Կենտրոնացեք ավելի շատ կատարման որակի, քան կատարված աշխատանքի ծավալի վրա: Շաբաթվա առաջին կեսը հարմար է աշխատանքն ավարտին հասցնելու և ցանկացած ոլորտում թերությունները շտկելու համար։ Մի հրաժարվեք ընկերների օգնությունից, խուսափեք չմտածված գործողություններից։ Երեքշաբթի օրը ոչ ոքի մի վստահեք և նախքան ստորագրելը ստուգեք ձեր ստացած բոլոր փաստաթղթերը: Չորեքշաբթի օրը հաջող կանցնեն ճանապարհորդություններն ու գործուղումները։ Ուրբաթը ձեզ կարող է գոհացնել շահավետ բիզնես առաջարկով։ Հանգստյան օրերին կատարեք երկար պլանավորված տնային գործեր։
Հիմա լուրջ բիզնեսի կամ նոր նախաձեռնությունների ժամանակը չէ։ Պարգևատրեք ձեզ անցյալի աշխատանքի և ջանքերի համար, որոնք արվել են ոչ այնքան ձեր սեփական նպատակների, որքան ուրիշների օգտին: Չորեքշաբթի օրվանից աստղերը Կշեռքներին խորհուրդ են տալիս դանդաղեցնել արագությունը։ Հանգստացեք, գրքեր կարդացեք, քայլեք բնության գրկում, սիրախաղ արեք և ժպտացեք: Ձեր նոր հարմարավետ վիճակը կարող է հաճելի ծանոթության բերել։ Երկար ու ամուր հարաբերություններ կարող են առաջանալ այնտեղ, որտեղ դուք ընդհանրապես չէիք սպասում:
Աստղերը խոստանում են, որ այս շաբաթ Աղեղնավորներին հաճելի հանդիպումներ ու հետաքրքիր ծանոթություններ են սպասվում։ Հաղորդակցությունը կբարելավվի նույնիսկ նրանց առումով, ում հետ նախկինում չէիք շփվում։ Կարևոր չէ՝ խոսակցությունները վերաբերում են աշխատանքային, թե անձնական կյանքին, ամեն դեպքում դուք շատ օգտակար բաներ կսովորեք։ Նախկին ծանոթները կարող են անսպասելի ու հետաքրքիր նախագծեր առաջարկել։ Համաձայնեք, չեք փոշմանի։ Շաբաթվա կեսը բարենպաստ ժամանակ է ճամփորդությունների համար։ Շաբաթվա վերջում կդժվարանա կենտրոնանալը, ուստի նախօրոք որոշեք ամենակարեւորը։
Այծեղջյուրներ, դուք հիմա հստակ գիտեք, թե ինչ և ով է ձեզ անհրաժեշտ: Սա նշանակում է, որ արդեն հաջողության հասնելու ճանապարհի կեսին եք: Ձեր վճռականությանը կարելի է միայն նախանձել։ Այնուամենայնիվ, մրցանակների համար այս մրցավազքում փորձեք որոշ ժամանակ գտնել հանգստի համար: Հինգշաբթիից շաբաթ ժամանակ հատկացրեք հանգստանալու և ստեղծագործությամբ զբաղվելու համար: Սիրելիի հետ շփումը նույնպես ձեզ օգուտ կբերի։ Կիրակին հարմար օր է նոր նախաձեռնությունների համար։
Ջրհոսի ամբողջ շաբաթվա տրամադրությունն ու էներգիան կորոշեն, թե որքանով հաջող կիրագործվեն հին պլաններն ու երկար սպասված ծրագրերը։ Փորձեք գտնել և կլանել որքան հնարավոր է շատ օգտակար տեղեկատվություն, այդ ամենը շատ շուտով անհրաժեշտ կլինի: Շաբաթվա կեսին ձեզ կարող են կոնֆլիկտի հրահրել։ Մի արձագանքեք, ընդունեք այն հավանականությունը, որ ինչ-որ մեկը կարող է այլ տեսակետ ունենալ, քան ձերն է: Իսկ եթե չկարողանաք համաձայնության գալ փոխզիջման շուրջ, ապա հանգիստ ընդունեք ձախողումը:
Ձկները հիանալի շրջան են ապրում։ Եթե երկար եք սպասել կյանքի նոր փուլի, ապա սա հենց դա է։ Շաբաթվա սկզբին հետաքրքիր հանդիպումների հավանականություն կա։ Աշխատանքում լավ արդյունքների հասնելու համար ձեզ հարկավոր կլինի տոկունություն և հաստատակամություն ցուցաբերել։ Անտեսեք հոգնածությունը: Գործնական հանդիպումները հաջող կանցնեն երեքշաբթի։ Չորեքշաբթին կարող է հագեցած լինել, եղեք խոհեմ, մեծ է խաբեության հավանականությունը։ Ուրբաթ օրը հոգ տարեք ձեր արտաքինի մասին և փորձեք առավելագույն օգուտ քաղել այդ գործընթացից։

Гороскоп на неделю с 8 по 14 июля 2024 года для всех знаков зодиака
08.07.2024 Спокойная неделя, благоприятная для большинства знаков зодиака. Но повезет далеко не всем — представители стихии огня и воздуха рискуют погрязнуть в конфликтах, а знаки земли ждут проблемы в отношениях.
Овны, уже в начале недели ваше материальное положение стабилизируется, а дела на работе станут продвигаться более успешно. Среда — конфликтный день, на вас обрушится много агрессии со стороны начальства, коллег или близких. Не исключены ссоры и даже драки. Постарайтесь не реагировать остро на происходящее и держите эмоции под контролем. В выходные отдохните по полной программе. Посетите ботанический сад или следите за режимом дня и количеством сна.
Представители знака Телец на этой неделе воплотят в жизнь давно отложенные планы и проекты. События на работе будут достаточно непредсказуемы. Действуйте смело и активно. Партнеры вас поддержат, но не бескорыстно — потом вам придется участвовать в решении чужих проблем. В середине недели предстоит решать проблемы в отношениях, придется поступиться личными интересами в угоду партнеру, но ваши уступки будут щедро вознаграждены. Пятница — благоприятный день для крупных финансовых вложений. В субботу будьте крайне осторожны во всем, не занимайтесь экстремальными видами спорта и соблюдайте скоростной режим на дорогах.
Для Близнецов эта неделя — идеальное время чтобы осознать, чего вы на самом деле хотите. Выделяйте максимально возможное время для того, чтобы заняться самоанализом и услышать голос своего сердца. Не требуйте от себя слишком многого. В последнее время вы были излишне самокритичны. Но сейчас, когда вы поймете, чего вам больше всего хочется, придет время отбросить ложные убеждения и убрать лишние действия, мешающие двигаться к вашей цели. В конце недели сделайте важные звонки, которые давно откладывали.
В начале недели у Раков удачно сложатся любые дела, связанные с документами. Но не забывайте внимательно читать то, что написано мелким шрифтом, во избежание неприятностей. В четверг у вас может особо обостриться чувство справедливости, из-за этого вы можете ввязаться в конфликт, который существенно испортит ваши личные отношения. Будьте осторожнее с деньгами и ценностями. Во второй половине недели важно завершить все начатые давно и недавно проекты, и оценить их результаты. В выходные остерегайтесь огня, избегайте людных мест. Отдайте приоритет домашним посиделкам и отдыху на природе. Помните о здоровом питании и откажитесь от еды в уличных кафе и фастфуда.
Львам важно четко распланировать неделю и решить для себя, какие именно вопросы вы хотите продвинуть или закрыть. Как только сумеете это сделать, дела пойдут в гору. В среду вы можете стать центром всеобщего внимания. К вашим идеям будут прислушиваться, есть вероятность найти инвестиции для реализации собственных бизнес-проектов. Во второй половине недели друзья помогут вам развеяться, а в выходные займитесь личной жизнью: вам лучше взять быка за рога и удивить партнера своей решительностью и уверенностью в себе.
Звезды советуют представителям знака Дева затаиться и не замахиваться на этой неделе на большие дела. Не рассказывайте о своих планах коллегам и друзьям. Сейчас самое время заняться собственным здоровьем. Начните курс оздоровительных мероприятий или посидите на диете. Особо следите, чтобы питание было полноценным, а режим сна — здоровым. Со второй половины недели начните наблюдать за близкими людьми и постарайтесь понять, что ими движет в той или иной ситуации. Вы будете удивлены, когда узнаете их истинные мотивы, хотя эти открытия будут не всегда приятными.
Сейчас не время для серьезных дел или новых начинаний. Вознаградите себя за прошлые труды и старания, приложенные не столько ради собственных целей, сколько на благо окружающих. Начиная со среды звезды рекомендуют Весам сбавлять обороты. Расслабляйтесь, читайте книги, гуляйте на природе, флиртуйте и улыбайтесь. К вашему новому комфортному состоянию может притянуться приятное знакомство. Долгие и крепкие отношения могут возникнуть там, где вы их совершенно не ожидали.
Скорпионам на этой неделе важно не перегружаться на работе. Ориентируйтесь больше на качество исполнения, чем на объем сделанного. Первая половина недели подходит для завершения работ и исправления недоделок в любой сфере. Не отказывайтесь от помощи друзей, избегайте опрометчивых поступков. Во вторник ни на кого не надейтесь и проверяйте все документы, которые к вам поступают, прежде чем их подписать. В среду будут удачными поездки и командировки. В пятницу вас может порадовать выгодное деловое предложение. В выходные займитесь давно запланированными домашними делами.
Звезды обещают, что на этой неделе Стрельцов ждут приятные встречи и интересные знакомства. Общение наладится даже с теми, с кем вы прежде не ладили. Не важно, будут ли разговоры касаться рабочих вопросов или личной жизни, в любом случае вы узнаете много полезного. Давние знакомые могут предложить неожиданные и увлекательные проекты. Соглашайтесь, не пожалеете. Середина недели — благоприятное время для поездок. К концу недели станет сложно сосредотачиваться, поэтому наиболее важные дела решите заранее.
Козероги, вы сейчас точно знаете, что вам нужно. И точно знаете, кто вам нужен. А значит, вы уже на полпути к успеху. Вашей целеустремленности можно только позавидовать. Однако в этой гонке за призами, постарайтесь найти немного времени и для отдыха. С четверга до субботы выделите время для того, чтобы отдохнуть и заняться творчеством. Общение с близким человеком также пойдет вам на пользу. Воскресенье — подходящий день для новых начинаний, смело запускайте в жизнь новый проект или бизнес.
От настроения и энергии Водолеев всю неделю будет зависеть, насколько успешно реализуются старые замыслы и долгожданные планы. Постарайтесь находить и впитывать как можно больше полезной информации, вся она пригодится довольно скоро. В середине недели вас могут провоцировать на конфликт. Не реагируйте, допустите вероятность, что у кого-то может быть иная точка зрения, отличная от вашей. И если не сумеете договориться о компромиссе, то примите неудачу спокойно.
У Рыб наступает отличный период. Если вы давно ждали новый этап в жизни — то это он. В начале недели есть вероятность интересных встреч. Чтобы достичь хороших результатов на работе, вам потребуется проявить выдержку и настойчивость. Игнорируйте усталость. Во вторник будут удачными деловые встречи. Среда может стать напряженным днем, проявите благоразумие, велика вероятность обмана. В пятницу займитесь своей внешностью и постарайтесь получить максимум удовольствия от процесса.