Շաբաթը բավականին հանգիստ կսկսվի, սակայն երկրորդ կեսին ամրության բավականին լուրջ փորձարկումներ են սպասվում։ Մի կողմից, դուք կարող եք վայելել ձեր աշխատանքի արդյունքները: Մյուս կողմից՝ բազմաթիվ նոր պարտականություններ կունենաք, բայց դա հենց այն է, ինչին երկար ժամանակ ձգտում էիք։ Անձնական ոլորտում ցուցաբերեք համառություն և վճռականություն։ Շաբաթվա վերջում կարող եք զգալի գումար ստանալ անսպասելի աղբյուրից։ Բայց մի շտապեք այն վատնել ձեր ընթացիկ ցանկությունների վրա: Այժմ կատարված գնումները կարող են չբերել սպասված ուրախությունը, սակայն գումարը շատ շուտով պետք կգա։
Աստղերը Ցուլերին խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ գործին մոտենալ ցանկությամբ ու ջանասիրությամբ, իսկ մարդկանց վերաբերվել համբերատարությամբ ու հոգատարությամբ։ Միայն դրանից հետո ամեն ինչ կսկսի շատ հաջող ընթանալ։ Շաբաթվա կեսին հարազատի կամ գործընկերոջ հետ սրտառուչ զրույցները կօգնեն հարթել թյուրիմացությունները: Այժմ, առավել քան երբևէ, դուք պետք է թուլացնեք մարդկանց հետ հարաբերություններում կուտակված լարվածությունը։ Աշխատանքային օրերին կենտրոնացեք ձեր կարիերայի առաջխաղացման վրա: Նախաձեռնություն վերցրեք, մասնակցեք բանավեճերի, արեք այնպես, որ վերջապես ձեզ վրա ուշադրություն դարձնեն։
Այս շաբաթ Երկվորյակները կկարողանան շահույթ ստանալ միանգամից մի քանի աղբյուրներից։ Հինգշաբթի օրը կարող եք խոշոր գնումներ կատարել։ Ուրբաթ օրը ձեզ համար նոր բիզնես հնարավորություններ կարող են բացվել՝ բաց մի՛ թողեք դրանք: Շաբաթվա վերջը բարենպաստ է ռոմանտիկ ծանոթությունների համար։ Շաբաթ և կիրակի օրերին աշխատեք չփչացնել ձեռք բերածը և պատշաճ խնամքով ու ուշադրությամբ վերաբերվեք ձեր առողջությանը։
Մայիսի սկզբին Խեցգետինները պետք է ամեն ինչին նայեն անձնական շահի դիրքերից։ Նախ, ամրացրեք ձեր դիրքերը, իսկ հետո ցույց տվեք ձեզ բնորոշ ալտրուիզմը։ Հանգստյան օրերին փորձեք լավ հանգստանալ, հակառակ դեպքում երկար ժամանակ նման հնարավորություն չեք ունենա։ Հինգշաբթի օրը հատկապես հաջող կարող են լինել կատարված գնումները։ Նոր գործերը նույնպես լավ կանցնեն։ Փորձեք բոլոր կարևոր մտքերը գրանցել թղթի վրա, բայց առայժմ այդ գրառումները հեռու պահեք հետաքրքրասեր աչքերից: Անձնական հարաբերություններում այս շաբաթ ձեր բախտը կբերի առանց մեծ ջանքերի. պարզապես նկատի ունեցեք, որ ձեր ցանկությունները պետք է հնարավորինս ճիշտ արտահայտեք ձեր զուգընկերոջը, որպեսզի այս ամենը չվերաճի տեւական սկանդալի։
Այս նշանի ներկայացուցիչներին ոչ այնքան ուրախ շաբաթ է սպասվում։ Անգամ հանգստյան օրերին ստիպված կլինեք մեծ ուշադրություն դարձնել ձանձրալի առօրյային, իսկ հետաքրքիր ստեղծագործական նախագծերը պետք է հետաձգվեն։ Շաբաթվա առաջին կեսին ձեր առջև կկանգնեն երկարատև լուծում ակնկալող հարցեր և նախկինում չլուծված խնդիրներ, բայց ինչ–որ մի ժամանակ դուք, այնուամենայնիվ, ստիպված պետք է դրանք լուծեիք: Ֆինանսական եկամուտներն այս շաբաթ ավելի շատ կախված են ձեր գործընկերներից, քան ձեզնից, այնպես որ փորձեք աջակցել նրանց և անհրաժեշտության դեպքում օգնել:
Կույսերին լավ շաբաթ է սպասվում կիսատ նախագծերն ավարտին հասցնելու համար։ Երկուշաբթիից չորեքշաբթի ունակ կլինեք դեպի լավը փոխել ձեր հարաբերությունները նրանց հետ, ում հետ երկարատև կոնֆլիկտի մեջ եք: Բայց աստղերը խորհուրդ են տալիս զերծ մնալ քննադատություններից, ավելի նրբանկատ լինել։ Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին ավելի լավ է վեճերի մեջ չմտնեք, դրանք կառուցողական ոչինչ չեն բերի։ Երեքշաբթի օրը բարենպաստ է քաղաքից դուրս ճանապարհորդելու համար։ Շաբաթ օրը սպասեք հետաքրքիր տեղեկությունների, որոնք թույլ կտան, օգտագործելով ձեր կապերն ու հնարավորությունները, առաջ տանել ձեր կարիերան։
Դատողությունն ու կրեատիվությունն այս շաբաթ կտիրեն Կշեռքներին: Ուստի ավելի լավ կլինի, որ փորձարկումներ չանեք այնտեղ, որտեղ փորձ չունեք։ Հակառակ դեպքում անհաջողությունները կարող են երկար ժամանակ ձեզ հետ պահել նախաձեռնողականություն ցուցաբերելուց: Պետք չէ նաև հիմա քննարկել ինչ-որ մեկի գործողություններն ու թերությունները՝ կամ կվիճեք, կամ ձեր մասին կարծիքը կվատթարանա: Շաբաթվա սկիզբը հարմար ժամանակ է անշարժ գույքի հետ կապված հարցեր լուծելու համար։ Ուրբաթ և կիրակի օրերին լուրջ գործեր մի ստանձնեք՝ դրանք ձախողելու հնարավորություն կա:
Այս շաբաթ Կարիճները հնարավորություն կունենան ավարտին հասցնել վաղեմի նախագիծը և նույնիսկ դրանից ստանալ ոչ միայն բարոյական, այլև նյութական բավարարվածություն։ Երկուշաբթին խոստանում է բավականին հոգնեցուցիչ ու քաոսային լինել, սակայն առաջիկա երկու օրերին կկարողանաք հիանալի հանգստանալ։ Հինգշաբթի ստիպված կլինեք ինքնուրույն պաշտպանել ձեր շահերը՝ օգտագործելով ձեր ողջ հարուստ կենսափորձը։ Բայց մեծ հավանականություն կա, որ այս իրավիճակից հաղթող դուրս կգաք: Հանգստյան օրերին Կարիճները կարող են վայելել հետաքրքիր հանդիպումներ ու նոր ծանոթություններ։
Այս շաբաթ Աղեղնավորների համար իսկական էմոցիոնալ ճոճանակ է սպասվում։ Դուք չափազանց ռոմանտիկ և սենտիմենտալ կլինեք, ինչպես նաև առատաձեռն ու վատնող: Երկուշաբթի օրն աշխատեք սահմանափակել մարդկանց հետ բոլոր շփումները, օրն անցկացրեք խաղաղ ու հանգիստ։ Երեքշաբթի հաճելի ինչ–որ բան կստանաք՝ որպես վարձատրություն ձեր աշխատասիրության ու համբերության։ Ուրբաթ օրն աշխատեք ավելի մոտ լինել այն վայրին, որտեղ ձեր հետաքրքրություններն են։ Իսկ հանգստյան օրերին ավելի ուշադիր դիտարկեք ձեր անձնական կյանքը. հավանական է՝ կոնֆլիկտ է հասունանում, որի մասին դուք դեռ տեղյակ չեք: Լսեք ձեր ներքին ձայնին, այն ձեզ հուսախաբ չի անի։
Այս շաբաթ փորձության կենթարկվեն Այծեղջյուրների կայունությունն ու հավասարակշռությունը: Սա հատկապես վերաբերում է ձեր անձնական կյանքին։ Նույնիսկ, եթե գտնվում եք հարաբերությունների քաղցր ծաղկեփնջում, այուհանդերձ չեն բացառվում վեճերը, խանդի տեսարանները և այլ փոթորիկները։ Շաբաթը հիանալի է նոր պայմանավորվածությանների, պայմանագրեր կնքելու, նոր ընկերությունների հետ համագործակցության համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին պետք է սովորականից մի փոքր ավելի շատ ջանք գործադրել։ Հնարավոր է, որ արդյունքն անմիջապես չստանաք: Այս շաբաթը լավ շրջան է մարզվելու և առողջությանը ժամանակ հատկացնելու համար։ Ջրային պրոցեդուրաները շատ լավ կազդեն ձեր հոգե-հուզական վիճակի վրա։
Այս շաբաթ Ջրհոսի նշանի ներկայացուցիչները կկարողանան քրտնաջան աշխատել, եթե իրենց առջեւ հստակ նպատակ դնեն եւ չշեղվեն մանրուքների վրա։ Դուք բավականաչափ ուժ կունենաք ամեն ինչ անելու համար, իսկ ձեր տքնաջան աշխատանքի վարձատրությունը երկար սպասել չի տա։ Եթե ապրիլին անգործ չեք նստել, ապա այս շաբաթ լավ եկամուտ կունենաք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին օգտակար նոր ծանոթություններ կհաստատվեն, որոնք ապագայում անհրաժեշտ կլինեն ոչ միայն գործնական, այլեւ անձնական նպատակներով։ Դուք կարող եք հատկապես համոզիչ լինել, և, հետևաբար, ցանկացած բանակցություն՝ և՛ գործնական, և՛ անձնական, կարող է հաջող լինել:
Ձկները կարող են բավականին կոշտ լինել իրենց խոսքերում և անհեռատես՝ իրենց արարքներում։ Երեքշաբթի և չորեքշաբթի առանձնահատուկ զգույշ եղեք, որ մանր վեճերն ու բախումները չվերաճեն մեծ հակամարտության, այլապես երկար ժամանակ խորը հետք կթողնեն։ Շաբաթվա կեսը չափազանց բարենպաստ է ցանկացած ոլորտում ինքնագովազդվելու համար։ Փորձեք շահավետ գործարար կապեր հաստատել։ Չի բացառվում նաեւ, որ անսպասելի ու շատ բարենպաստ հանգամանքներ լինեն, որոնց շնորհիվ ձեր երազանքներից շատերը կիրականանան։ Ընկերների հետ հանդիպումները կամ հանգստյան օրերի ճամփորդությունները կբերեն ձեր սոցիալական շրջանակի թարմացման:

29.04.2024 Эта неделя будет очень нервной и неровной. Но Солнце потихоньку осваивается в гостях у Тельца и уже к четвергу уравновесит тревоги и сложности, а также даст мощный стимул для успеха во всех делах. И да, отдохнуть тоже получится!
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Овен
Неделя начнется достаточно спокойно, однако во второй половине вас могут ожидать довольно серьезные испытания на прочность. С одной стороны, вы можете насладиться результатами своего труда. С другой — у вас появится много новых обязанностей, но именно к этому вы стремились уже долгое время. В личной сфере проявите настойчивость и целеустремленность. В конце недели вы можете получить значительную сумму из неожиданного источника. Но не спешите ее растрачивать на ваши текущие желания. Покупки, совершенные сейчас, могут не принести ожидаемой радости, а деньги пригодятся уже совсем скоро.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Телец
Звезды советуют Тельцам на этой неделе отнестись к делам с желанием и усердием, а к людям — с терпением и заботой. Лишь тогда все начнет складываться весьма успешно. В середине недели доверительные разговоры по душам с родственником или коллегой помогут сгладить недопонимание. Сейчас, как никогда, вам надо снять в отношениях с людьми накопившееся напряжение. В рабочие дни займитесь своим карьерным продвижением. Проявляйте инициативу, участвуйте в дебатах, сделайте так, чтобы вас наконец заметили.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам на этой неделе удастся извлечь прибыль сразу из нескольких источников. В четверг можно делать крупные покупки. В пятницу вам могут открыться новые возможности в бизнесе — не упустите их. Конец недели благоприятен для романтического знакомства. В субботу и воскресенье постарайтесь не испортить то, чего достигли, и отнеситесь к своему здоровью с должной заботой и вниманием.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Рак
Ракам в начале мая следует на все смотреть с позиции личной выгоды. Сначала укрепите свои позиции, а потом уже проявляйте свойственный вам альтруизм. На выходных постарайтесь хорошенько отдохнуть, потом еще долго не представится подобной возможности. В четверг сделанные покупки могут быть особо удачными. Хорошо пойдут и новые дела. Все важные идеи постарайтесь зафиксировать на бумаге, но пока что держите эти записи подальше от посторонних глаз. В личных отношениях на этой неделе вам повезет и без особых усилий: только учтите, что свои пожелания к партнеру надо высказывать максимально корректно, чтобы все это не переросло в затяжной скандал.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Лев
Не слишком веселая неделя ждет представителей этого знака. Даже на выходных придется уделять много внимания скучной рутине, а интересные творческие проекты придется отложить. В первую половину недели вы столкнетесь с давно зависшими вопросами и не решенными ранее проблемами — но когда-то ведь все равно пришлось бы этим заняться. Финансовый доход зависит на этой неделе больше от ваших партнеров, чем от вас самих, поэтому постарайтесь поддерживать их и помогать, если это будет необходимо.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Дева
Девам предстоит удачная неделя для доделывания незавершенного. C понедельника по среду в ваших силах будет изменить в лучшую сторону отношения с тем, с кем вы в давнем конфликте. Но звезды советуют воздержаться от критики, будьте тактичнее. В четверг и пятницу вам лучше не вступать в споры, они не принесут ничего конструктивного. Вторник благоприятен для поездок за город. В субботу ожидайте интересную информацию, которая позволит вам, используя свои связи и возможности, продвинуться по карьерной лестнице.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Весы
Рассудительность и творчество возьмут у Весов на эту неделю отгулы. Поэтому будет лучше, если вы не станете экспериментировать там, где у вас нет опыта. Иначе неудачи могут надолго отбить охоту проявлять инициативу. Заниматься обсуждением чьих-либо поступков и недостатков сейчас также не следует — вы либо поссоритесь, либо мнение о вас ухудшится. Начало недели — хороший период для решения вопросов с недвижимостью. В пятницу и в воскресенье не беритесь за наиболее серьезные дела — есть вероятность их провалить.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Скорпион
На этой неделе у Скорпионов появится возможность завершить давний проект и даже получить от этого не только моральное, но и материальное удовлетворение. Понедельник обещает быть довольно утомительным и сумбурным, но вы сможете прекрасно отдохнуть в следующие два дня. А вот в четверг придется отстаивать свои интересы самостоятельно, используя весь свой богатый жизненный опыт. Но есть высокий шанс, что из этой ситуации вы выйдете победителем. В выходные Скорпионов могут порадовать интересные встречи и новые знакомства.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Стрелец
Эта неделя станет для Стрельцов настоящими эмоциональными качелями. Вы будете на редкость романтичны и сентиментальны, а также щедры и расточительны. В понедельник постарайтесь ограничить все контакты с людьми, проведите день в тишине и спокойствии. Во вторник вы получите нечто приятное как награду за свое трудолюбие и терпение. В пятницу постарайтесь оказаться поближе к тому месту, где имеются ваши интересы. А в выходные вплотную займитесь личной жизнью — возможно, назревает конфликт, о котором вы пока не догадываетесь. Прислушайтесь к своей интуиции, она не подведет.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Козерог
На этой неделе Козерогов ожидает проверка на стойкость и уравновешенность. Особенно это касается личной жизни — даже если вы в конфетно-букетном периоде отношений, не исключены ссоры, сцены ревности и другие бури и штормы. Зато эта неделя отлично подходит для заключения новых договоров и договоренностей, для сотрудничества с новыми компаниями. Во второй половине недели необходимо приложить чуть больше усилий, чем обычно. Результаты вы можете получить не сразу. На этой неделе благоприятно заниматься спортом и уделить время своему телу. Водные процедуры очень хорошо будут влиять на ваше психоэмоциональное состояние.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Водолей
На этой неделе представители знака Водолей смогут ударно потрудиться, если поставят себе четкую цель и не будут отвлекаться на пустяки. Вам хватит сил на все, и вознаграждение за усердный труд не заставит себя долго ждать. Если вы не сидели без дела в апреле, то на этой неделе вас ждет хороший доход. Во второй половине недели полезно заводить новые знакомства, которые в будущем окажутся необходимы не только в бизнесе, но и для личных целей. Сейчас вы можете быть особенно убедительными, а потому любые переговоры — и деловые, и личные, — могут быть успешными.
Гороскоп на неделю с 29 апреля по 5 мая 2024 года для знака зодиака Рыбы
Рыбы могут быть довольно резки в словах и недальновидны в поступках. Во вторник и среду особо позаботьтесь о том, чтобы мелкие ссоры и пререкания не переросли в крупную ссору, иначе они оставят глубокий отпечаток на долгое время. Середина недели крайне благоприятна для саморекламы в любой сфере. Постарайтесь сейчас наладить выгодные деловые контакты. Также не исключены неожиданные и очень благоприятные для вас стечения обстоятельств, благодаря которым исполнятся многие ваши мечты. Встречи с друзьями или поездки на выходных принесут обновление круга общения.