Շաբաթվա աստղագուշակ․ հոկտեմբերի 2-8-ը 2023 թ․
Կենդանակերպի բոլոր նշանները ստեղծագործական ակտիվության իրական աճ կզգան։ Հնարավորություն կա հեշտությամբ զբաղվել աշխատանքային հարցերով, հասնել ինչ-որ բեկման, իրականացնել ձեր ծրագրերը։ Հնարավոր է նաև աշխատանքում բարձրացում ստանալը: Բացի այդ, սա հիանալի շրջան է սիրո և ռոմանտիկ ժամադրության համար։ Ձեր ընտրյալին ավելի շատ քնքշություն և կիրք տվեք: Բայց հետևեք ձեր առողջությանը, այն կարող է ձեզ հիասթափեցնել:
Այս շաբաթը կփորձարկի շատ Խոյերի հարաբերության ամրությունը: Բարեկամական ոլորտը բացահայտորեն նյութական և բարոյական ներդրումներ է պահանջելու, թույլ մի տվեք «տուր» և «վերցրա» կարգի ձևակերպումներ։ Եղբայրական կապերի ամրապնդումը պետք է հիմնված լինի ընդհանուր հոգևոր իդեալների և գործնական շահերի վրա:
Փորձեք հավասարակշռել երկրայինն ու հոգևորը, հետևողականորեն կենտրոնացեք աշխատանքի վրա, հիմնական կարիերան պետք է պահպանել աչքի լույսի պես ՝ դրսևորելով մասնագիտական բարձր հմտություն։ Մի մերժեք ձեր ընտանիքի անդամների փոքրիկ քմահաճույքները:
Շատ Ցուլերի համար այս շաբաթն այնքան հեշտ չի լինի, որքան նրանք կցանկանային։ Ներդաշնակության և արդարության սկզբունքը ընկած է ձեր սոցիալական, կարիերայի և հոգևոր բարգավաճման հիմքում: Ֆինանսական հարցերը կարող են հետապնդել ձեզ, քանի որ ստիպված կլինեք մարել որոշ պարտքեր։
Խորամանկություն մի դրսևորեք, ուրիշների հետ շփվելիս ձեզ ազնվորեն և բարեպաշտ պահեք ու մի շահագործեք ընկերական կապերը: Հավատարիմ մնացեք իսկական բարեկամության սկզբունքներին:
Սիրո ճակատում Երկվորյակների մոտ կրքերը կեռան: Եթե սիրելիի (սեռական, ֆինանսական) արտասովոր պահանջների առաջ եք կանգնել, մի համարձակվեք լքել մարտի դաշտը, քանի որ ռիսկի եք դիմում երկար տարիներ ձեր մասին ամենատհաճ հիշողությունները թողնել։
Պետք է վերջապես զսպեք ձեր չարդարացված խանդը և ձեր ողջ հմայքով դրսևորեք սիրող ուղեկցի արվեստը: Նաև դադարեք «կրկնօրինակել» այլ մարդկանց վարքագծի բոլոր ամենաբացասական սովորությունները:
Դուք հանրահայտ եք․ եթե մարդիկ ուրախությամբ հավաքվում են ձեր շուրջը, հարգում, համակրում ու սիրում են, ուրեմն հաստատ առանձնահատուկ շնորհ ունեք։ Ճիշտ օգտագործեք ձեր դիրքը։
Փորձեք համատեղել վստահելի ընկերոջ և կրքոտ սիրեկանի դերերը․ այդ դեպքում ձեր անձնական կյանքը նոր գույներ կստանա։ Այս շաբաթ Խեցգետիններին կարող է դժվար լինել դիմակայել իրենց երկրորդ կեսի քմահաճույքներին: Փորձեք չնյարդայնանալ մանրուքների պատճառով։
Այս շաբաթ հաջողությունն ու ճակատագրի բարեհաճությունը կլինի բացառապես Առյուծների ձեռքերում։ Հմայքի շնորհիվ հնարավոր կլինի արագ թռիչք կատարել առաջ, որը ձեզ հատուկ է։
Անկախ նրանից, թե որքան ինքնավստահություն ունեք, անպայման ամեն ինչ համաձայնեցրեք ձեր գործընկերների հետ, ինքնուրույն քայլերը սպառնում են կործանարար լինել: Հոգ տարեք մտերիմի մասին, ձեր սիրելիի հետ եղեք ինչպես «թել ու ասեղ», թե երջանկությունը, թե վիշտը կիսեք հավասար: Դուք և ձեր սիրելին մեկ միասնություն եք, մի մոռացեք դրա մասին:
Այս յոթ օրվա ընթացքում փորձեք չոր պահել մասնագիտական վառոդը։ Ինչ էլ որ պատահի, Կույսերը պետք է գոյատևեն մրցակցային մրցավազքում և մնան իրենց մասնագիտական բարձունքներում: Հակառակորդները հնարամիտ են, ինչը չի կարելի անտեսել։
Հարաբերությունները մինչև վերջ հստակեցնելով՝ կարող եք սկսել համատեղ նախագծեր իրականացնել։ Դիվանագիտորեն հավասարակշռելով և եռանդով աշխատելով, դուք կարող եք գտնել ազդեցիկ հովանավորների՝ նրանց գրավելով և դարձնելով ձեր գործընկերները:
Այս ժամանակահատվածում Կշեռքների կարիերայի ուղու վրա հիմք է դրվում հաջորդ տարվա գործարար համագործակցության համար, բայց ձիերին շրջադարձին չեն փոխվում: Եթե դուք գոհ եք ձեր ներկայիս աշխատանքային թիմից, և ամեն ինչ համապատասխանում է ձեզ, ապա հաջողակ եք ու մի անհանգստացեք:
Անձնական հարաբերություններում հաստատկամ «Ոչ» ասեք մանիպուլյացիաներին։ Դադարեք կարծել, թե դուք բոլորից խելացի եք։ Հիշեք, նա չէ ճիշտ, ով ամենաշատն է թափահարում ձեռքերը:
Այս շաբաթ Կարիճների համար գլխավոր ճակատը կլինեն տունն ու աշխատանքը, որտեղ աշխատանքի մեջ կերտվում է ապագա կարիերան: Փորձեք հնարավորինս խելամիտ և բարեխիղճ վարվել նրանց հետ, ովքեր հավատում են ձեզ:
Դուք հակված եք ավտորիտարիզմի և ձեր կարծիքը պարտադրելու՝ դրանով իսկ ական դնելով ընտանիքի հիմքի տակ։ Եթե գոհ չեք ունեցածից, իմացեք՝ պատճառը ձեր մեջ է։ Անհնար է փոխել աշխարհը՝ առանց ինքդ քեզ փոխելու։
Այս շաբաթ Աղեղնավորները կփայլեն այնպիսի հմայքով, որին կարող են դիմակայել միայն կույրերն ու խուլերը։ Այնուամենայնիվ, աստղերը ձեզ խորհուրդ են տալիս լինել հանգիստ ու առանց խղճի խայթի՝ թե ինչպես եք հասել ձեր նպատակներին, գնացեք հոսանքի ուղղությամբ:
Մի՛ զբաղվեք ինքնախարազանմամբ, նույնիսկ, եթե հաստատ գիտեք, որ ինչ-որ բանում մեղավոր եք։ Ժամանակն ամեն ինչ իր տեղը կդնի, իսկ ձեր սխալների գիտակցումն ուղղվելու ճիշտ ճանապարհն է։ Անիմաստ անձնազոհությունը հակացուցված է, պետք է մարդկանց հասկացնել, որ դուք և նրանք նույն նավի ուղևորներ եք։
Այս օրերին Այծեղջյուրները չպետք է բռնապետություն ցուցաբերեն։ Փորձեք չպարտադրել ձեր սեփական տեսակետը այլ մարդկանց։ Եթե ցանկանում եք լավ տպավորություն թողնել ձեր մասին, ապա վարվեք իսկական մտավորականի պես։
Աշխատասիրության և պրոֆեսիոնալի ձեր կերպարն անհասանելի բարձրության վրա է, ուստի չպետք է ինքնակամ իջեցնեք նշաձողը: Գործնական զրույցներում իմացեք ձեր արժեքը: Բացի այդ, չափը մի անցեք ինքներդ ձեզ գովաբանելիս: Վեհն ու ճշմարիտը երեւում են հեռվից։
Այս շաբաթ Ջրհոսներն իրենց հիմնական ստեղծագործական և ուժային ռեսուրսները պետք է կենտրոնացնեն ծառայողական ճակատում: Աշխատանքում չեք խնայում ձեզ, բայց աստղերը խորհուրդ են տալիս ուժերը խնայողաբար բաշխել, քանի որ հիվանդանալու վտանգ կա։
Բարեգործության մեջ զոհաբերությունները պետք է լինեն ողջամիտ և չպատճառեն ձեզ բարոյական կամ ֆիզիկական վնաս: Բարիք արեք ուրիշներին, եթե ձեր սիրտն այդպես է հուշում: Շուտով ձեզ լավ նորություններ են սպասում։
Այս շաբաթ Ձկների նյութական հետաքրքրությունը հզոր խթան կլինի մարդկանց, ղեկավարների և ընկերների հետ շփումներում: Այս ընթացքում գերիշխելու են երկրային հետաքրքրությունները՝ սերմանելով առողջ պրագմատիզմի գծեր։
Սովորեք հընթացս, ձեռք բերել նոր գիտելիքներ և կարդալ ուսումնական գրականություն։ Շաբաթվա իրադարձությունները մոտիվացված են, անցյալի պատմությունները կրկին կստիպեն ձեզ անցնել որոշ զգացմունքային փորձությունների միջով, շատ բան վերանայել՝ ամբողջությամբ ձեր ենթագիտակցությունը ազատելով բացասական փորձառությունների տոքսիններից:

Гороскоп на неделю со 2 по 8 октября 2023 года
У всех знаков зодиака будет самый настоящий прилив творческой активности. Есть вероятность легко разобраться с рабочими вопросами, достичь некоего прорыва, осуществить задуманное. Также легко получить повышение на работе. Кроме того, настаёт прекрасный период для любви и романтических свиданий. Подарите своему избраннику больше нежности и страсти. Но следите за своим здоровьем, оно может вас подкачать.
Эта неделя испытает отношения многих Овнов на прочность. Дружеская сфера будет откровенно требовать материальных и моральных капиталовложений, не допускайте перекосов в "дай" и "на". Укрепление братских уз должно базироваться на общих духовных идеалах и практических интересах.
Постарайтесь сбалансировать земное и духовное, настойчиво трудиться на работе, хлебное карьерное место следует беречь, как зеницу ока, демонстрируя высокое профессиональное мастерство. Не отказывайте своим домочадцам в маленьких капризах.
У многих Тельцов эта неделя выдастся не такой простой, как того хотелось бы. Принцип гармонии и справедливости лежит в основе вашего социального, карьерного и сердечного процветания. Материальные вопросы могут не давать покоя, поскольку придется возвращать некоторые долги.
Не хитрите, обращайтесь честно и благородно при взаиморасчетах с окружающими и не эксплуатируйте нагло дружеские узы. Придерживайтесь принципов настоящей безвозмездной дружбы.
На любовном фронте у Близнецов забурлят пламенные страсти. Если столкнетесь с чрезвычайными запросами (сексуальными, финансовыми) сердечного избранника, не смейте дизертироваты с поля боя, потому что рискнете оставить о себе на долгие годы самые неприятные воспоминания.
Вам стоит наконец-то обуздать свою ничем не оправданную ревность и продемонстрировать во всей красе искусство любящего спутника. Также прекращайте "копировать" все самые негативные привычки в поведении других людей.
Вы — популярная личность, если люди с радостью собираются вокруг, уважают, симпатизируют и любят, значит, у вас точно дар. Используете свое положение правильно!
Старайтесь соединить в себе роль надежного друга и страстного любовника, тогда личная жизнь приобретет новые краски. На этой неделе Ракам может быть трудно сопротивляться прихотям вашей второй половинки. Старайтесь не раздражаться по пустякам.
На этой неделе успех и благосклонность судьбы будут исключительно в руках Львов. Сделать стремительный рывок вперед возможно будет благодаря обаянию, которого вам не занимать.
Как бы вас не одолевала самоуверенность, обязательно все согласовывайте с партнерами, самостоятельные "выходки" будут угрожать разрушением. Берегите союз, будьте с благоверными, как нитка с иголкой, счастье и горе — все поровну. Вы с любимым человеком — одно целое, не забывайте об этом.
В эти семь дней старайтесь держать профессиональный порох сухим. Чего бы то ни стояло, Девам нужно выжить в конкурентной гонке и удержаться на карьерном плаву. Соперники изобретательны, чем пренебрегать нельзя.
Выяснив отношения до конца, можете приступать к реализации совместных проектов. Дипломатично балансируя и трудясь с энтузиазмом, сможете найти влиятельных покровителей, расположив их к себе и сделав своими друзьями.
В этот период на карьерном пути Весов закладывается деловой фундамент сотрудничества на будущий год, однако коней на переправе не меняют. Если вы довольны нынешней деловой командой и вас все устраивает, значит, вам повезло и не стоит дергаться.
В личных отношениях скажите твердое "Нет!" манипуляциям. Перестаньте думать, что вы умнее всех. Помните, не тот прав, кто больше всех машет руками.
На этой неделе у Скорпионов главный фронт будет проходить через дом и работу, где куется в трудах будущая карьера. Постарайтесь поступать максимально мудро и совестно с теми, кто вам верит.
Вы склонны к авторитаризму и навязыванию своего мнения, чем закладываете мину под семейный фундамент. Если не устраивает то, что вы имеете, знайте: причина кроется в вас. Невозможно поменять мир, не поменявшись самому.
Стрельцы на этой неделе будут сиять такой харизмой, что устоять сможет только слепой и глухой. Однако звезды советуют вам расслабиться, тихо и без угрызений совести, тревог и переживаний за то, каким путем вы достигли целей, плывите по течению.
Не занимайтесь самобичеванием, даже если знаете наверняка свою вину в чем-то. Время все расставит по своим местам, а осознать свои ошибки – верный путь к исправлению. Бессмысленные самопожертвования противопоказаны, вам следует дать понять людям, что вы с ними являетесь пассажирами одного судна.
В эти дни Козерогам не стоит проявлять диктатуру. Постарайтесь не навязывать собственные взгляды другим людям. Если хотите оставить о себе приятное впечатление, то поступайте, как настоящий интеллигент.
Ваш имидж трудоголика и профессионала на недосягаемой высоте, поэтому не стоит добровольно понижать себе планку. В деловых разговорах знайте себе цену. Также не стоит перехваливать себя. Величественное и истинное видится издалека.
На этой неделе основные творческие и силовые ресурсы Водолеям нужно сосредоточить на служебном фронте. Вы не жалеете себе в работе, но звезды советуют вам экономно распределяйте силы, поскольку есть опасность заболеть.
Жертвы на алтаре благотворительности должны быть разумными и не причинять вам моральный или физический вред. Делайте другим добро, если так подсказывает ваше сердце. Вскоре вас ждет приятная новость.
Материальная заинтересованность у Рыб на этой неделе будет являться мощным стимулом в контактах с людьми, начальством, друзьями. В этот период земные интересы будут доминировать, прививая черты здорового прагматизма.
Учитесь на ходу, осваивайте новые знания читайте познавательную литературу. События недели мотивированы кармически, сюжеты из прошлого снова заставят вас пройти какие-то эмоциональные переживания, многое переосмыслить, до конца освободив подсознание от токсинов негативных переживаний.