Շաբաթվա աստղագուշակ․սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ․
Էներգիա, տոկունություն, դիմացկունություն: Այս շաբաթ մենք կկարողանանք մոբիլիզացվել և հաղթահարել այն, ինչ նախկինում մեր ուժերից վեր էր թվում: Հանգիստ կարելի է բարձրացնել ֆիզիկական ծանրաբեռնվածությունը, ակտիվություն զարգացնել բոլոր ոլորտներում: Ուժերը կբավարարել բոլոր նախագծերի համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Խոյ
Դուք կարող եք հպարտորեն պատվանդանին դնել ձեր սեփական արժանապատվությունը, եթե ոչ թե բռնապետ եք, այլ հոգատար, պարկեշտ և ընտանեկան մարդ։ Ինքնավստահությունը կվերածվի բարձր և ինքնագնահատականի, ինչը կարող է հրաշքներ գործել:
Խոյերի մոտ վառ կարտահայտվեն ժառանգական գծերը, ուստի ընտանիքում խաղաղությունն ու բարեկեցությունը չափազանց կարևոր են։ Եթե փորձեք ձեր ուզածին «մտրակով» հասնել, ապա ոչինչ չի ստացվի։ Խնձորը ծառից հեռու չի ընկնում, այնպես որ իմացեք, որ ձեր երեխաները կարտացոլեն ձեր գործողություններն ու պահվածքը:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Ցուլ
Այժմ դուք անցնում եք ինքնահաստատման շրջան։ Որքան հնարավոր է առջևում եղեք, մի վախեցեք նորամուծություներ անելուց, եղեք առաջնորդ, ղեկավարեք թիմը և ուղղորդեք գործունեությունները: Դեպրեսիվ շրջանը, երբ Ցուլերը պատասխանատվության և երկաթե համբերության խորհրդանիշ էին, անցյալում է:
Բացեք թևերը և արեք այն, ինչ ուզում եք։ Իրատեսորեն նայեք աշխարհին և իրավիճակին, սանձեք ձեր «Ես ուզում եմ»-ը, երբ այն տեղին չէ: Անկեղծ ցանկությունների ու երազանքների համար միջոցներ կլինեն, այնպես որ ձեր առջեւ բարձր նպատակներ դրեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Երկվորյակ
Երկվորյակների համար եկել է աշխատավայրում շահեկան դիրք գրավելու ժամանակը։ Ուրախությամբ շտապեք աշխատանքի, որտեղ ձեզ սպասում են հաջողություններ կարիերայում։ Մի վախեցեք ոչնչից և ներդաշնակ եղեք ինքներդ ձեզ հետ։ Նայեք ձեր շուրջը և գտեք այն մարդուն, ով գնահատում է ձեր ունակություններն ու ներուժն ավելի շատ, քան մյուսները, և լավ հարաբերություններ պահպանեք նրա հետ:
Քայլեք սովոր ճանապարհով՝ մի փորձեք ամեն ինչ միանգամից ստանալ, փորձարկումների լավագույն ժամանակը չէ: Բարձր կարգապահությունն ու չափավորությունն աշխատանքային ծանրաբեռնվածության մեջ հիմա ամենակարևորն են:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Խեցգետին
Եթե Խեցգետինների հարաբերություններում չարագուշակ ճեղք է նկատվում, ապա ժամանակն է այն վերացնելու, իսկ գործարար համագործակցության մեջ թշնամիներին հարկավոր է ընկերներ դարձնել: Խուսափեք «բաժանիր և տիրիր» գործողություններից։
Շահերի փոխզիջման հասնելու, երկաթյա համբերությամբ և պատասխանատվությամբ հարգանք ձեռք բերելու ունակությունը կօգնի ամրապնդել հոգևոր աշխարհը և աշխատանքում հիմք դնել հաջող համագործակցության համար: Այս ժամանակահատվածում ավելի լավ է գումար խնայել։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Առյուծ
Դուք պետք է իրավիճակներից առավելագույնս օգուտ քաղեք։ Այս շաբաթ Առյուծները կարող են հանգիստ խղճով հնարքների դիմել՝ հանուն հաջողության։ Արդյունավետ արդյունքների համար կենտրոնացրեք ձեր էներգիան ամենակարևոր ոլորտների վրա:
Մի արեք որևէ բան, որը կարող է վնասել ձեր առողջությանը կամ կարիերայի աճին: Կարող եք հույս դնել հին ազդեցիկ ընկերների օգնության վրա։ Ավելի շատ մտածեք ձեր ընտանիքի բարեկեցության մասին: Ընտանիքի անդամները կկարողանան գոհացնել ձեզ նույնիսկ ամենադժվար պահին:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Կույս
Ձեր կյանքի թատերաբեմում այժմ բեմադրվում են կարմայական իրադարձությունների սցենարներ՝ կապված իշխանության, պատասխանատվության և կարիերայում հավակնությունների հետ: Կույսերը շրջապատված կլինեն հեղինակավոր գործիչներով, որոնց դուք պարտական եք։ Հետևաբար, երբ ինչ-որ բան հակասի պլաններին, նշանակում է, որ այդպես էլ պետք է լինի:
Փորձեք ուրիշների օգնությունը ճիշտ օգտագործել ձեր սեփական կարիքների համար։ Անպայման եղեք թիմի մեջ, դուք առաջնորդն ու նախաձեռնողն եք միություններում՝ թե՛ ընտանեկան, թե՛ աշխատանքային։ Ճակատագիրը ձեզ կսովորեցնի պատասխանատու որոշումներ կայացնել։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Կշեռք
Հասարակությունն ունի իր կանոնները, և մի համարձակվեք ըմբոստանալ՝ անհասկանալի դրդապատճառներով ագրեսիվ կերպով ապացուցելով ձեր իրավացիությունը։ Փորձեք ներդաշնակորեն տեղավորվել օրենքների մեջ, ձեր աշխարհայացքը միայն կշահի դրանից։ Կշեռքների համար ճակատագրական իրադարձությունների վայրը կարող է լինել աշխատավայրը։
Կատարելագործվե՛ք որպես մասնագետ, աշխատե՛ք ստեղծագործական եռանդով և պահպանե՛ք ենթակայությունը։ Կառավարման խիստ պահանջները որպես պարգև ընդունեք, այդ դեպքում ձեր կարիերայի հիմքը միայն ավելի կուժեղանա, և ոչ ոք ձեզ չի խոչընդոտի:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Կարիճ
Այս շաբաթ Կարիճները հակված կլինեն պահպանողականության։ Պետք չէ մտածել, որ ձեր բարությունը չարաշահվում է, հակառակ դեպքում դա այդպես էլ կլինի։ Վրդովվելու առիթ չի լինի, դժվարին շրջանը ետևում է։
Եթե ցանկանում եք բարելավել հարաբերությունները ձեր թիմի հետ, ականջալուր եղեք հասարակական կարծիքին: Աշխատեք սիրով, այդ դեպքում կհարստանաք։ Առատաձեռն ֆինանսական աղբյուրները ձեր տրամադրության տակ կլինեն, եթե դուք ակտիվ և ինքնաբավ լինեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Աղեղնավոր
Դուք կարող եք հանգիստ լինել և չհաշվել ամեն լուման։ Աղեղնավորների ֆինանսական վիճակը կբարելավվի, ուստի կարող եք ձեզ թույլ տալ վայելել կյանքը։ Ձեր աշխատանքը երաշխավորում է ձեզ կայուն, լավ եկամուտ:
Հնարավորություն կա, որ դառնաք ղեկավարության սիրելին։ Ընտանեկան հարաբերությունները ևս լավ կզարգանան։ Ծնողները երեխաների հետ հեշտությամբ ընդհանուր լեզու և փոխզիջումներ կգտնեն: Ձեր հմայքը կարող է փրկել ցանկացած իրավիճակ, նույնիսկ այն, որն առաջին հայացքից աղետալի է թվում:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Այծեղջյուր
Ամրապնդեք ընկերներական և հասարակական հեղինակությունը: Եղբայրության ոգին, ուրիշների հետ հայացքների և շահերի միասնությունը կյանքում բարգավաճման ու ղեկավար հեղինակության բանալին է: Ձեր գլխավոր դերը թիմում կարգուկանոն ապահովելն է և խրախուսելը նրանց, ովքեր չեն հավատում հաջողությանը: Այծեղջյուրների համար աշխատավայրում ամեն ինչ լավ կընթանա։
Որպես մասնագետ՝ դուք կատարելության գագաթնակետին կլինեք, չափազանց քրտնաջան կաշխատեք, ինչի համար կստանաեք արժանապատիվ պարգևներ։ Պետք չէ համեստ լինել ձեր աշխատունակությունը գնահատելիս, եթե ավելիին եք արժանի, ապա ասեք դրա մասին։ Ուրիշների համար անիմաստ զոհաբերություններ մի արեք. ձեզ վնասող բարեգործությունը հակացուցված է:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ. Ջրհոս
Պարտքերը վճարելուց հրաժարվելը հղի է տհաճ հետևանքներով։ Եթե ինչ-որ մեկին պարտք եք զգացմունքներով, գործերով, փողով, ապա ամնիջապես լրացրեք բացը: Եթե ինչ-որ մեկը ձեզ պարտք է և հրաժարվում է վերադարձնել, ապա ավելի լավ է չվիճել, համբերատար լինել՝ հանդարտեցնելով ձեր ինքնասիրությունը:
Համագործակցության ոլորտում կշռեք բոլոր դրական և բացասական կողմերը ու փորձեք ավելի շատ աշխատել՝ առողջ հավասարակշռություն պահպանելու համար: Կերեք միայն առողջ սնունդ:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 18-24-ը 2023 թ․ Ձկներ
Ձկների սիրային հարաբերությունները փոխակերպման փուլ են անցնում, կպահանջվի սթափ գլուխ և ջերմ սիրտ։ Խենթ կրքերին ազատություն մի տվեք, ապավինեք ողջախոհությանը և բարձր բարոյականությանը, որպեսզի չանցնեք թույլատրվածից այն կողմ:
Մի ներքաշվեք ռիսկային արկածների մեջ, քանի դեռ ամեն ինչ ամբողջությամբ չեք հաշվարկել։ Համբերատար քայլ առ քայլ շարժվեք դեպի ձեր նպատակը՝ ամեն ինչ ռացիոնալ կշռադատելով։ Գաղտնի տեղեկատվությամբ կիսվեք միայն վստահելի անձանց հետ:
Դիտվել է 5255 անգամ
Շաբաթվա աստղագուշակ․ դեկտեմբերի 8-14-ը 2025 թ․
Դեկտեմբերի երկրորդ շաբաթը փոփոխություններ և հաջողություն կբերի չորս կենդանակերպի նշանների համար: Աստղերը խոստանում են անսպասելի հնարավորություններ: Պարզենք, թե ում բախտը կժպտա և ինչպես օգտվել տրված հնարավորությունից:

Гороскоп на неделю с 18 по 24 сентября 2023 года
18.09.2023 Энергичность, выносливость, стойкость. На этой неделе мы сумеем мобилизоваться и преодолеть то, что раньше казалось не по силам. Можно смело увеличивать физические нагрузки, развивать активность по всем направлениям. Сил хватит на все проекты.
Можете гордо поставить собственное достоинство на пьедестал, если вы не диктатор, а заботливый и порядочный семьянин. Самоуважение будет трансформироваться в колоссальную веру в самого себя, а эта внутренняя уверенность способна творить чудеса.
У Овнов ярко выразятся наследственные черты, поэтому мир и благополучие в семье крайне важны. Если будете пытаться добиться своего "кнутом", — ничего не получится. Яблоко от яблони недалеко падает, поэтому знайте, ваши дети будут отражать ваши поступки и действия!
Сейчас вы проживаете период самоутверждения. Будьте максимально впереди, не бойтесь дебютировать, будьте лидером, ведущим за собой коллектив и задавая тон деятельности. Депрессивный период, когда Тельцы были скалой ответственности и железного терпения, — позади.
Расправьте крылья и делайте то, что хотите. Смотрите реально на мир и ситуации, останавливайте свое "хочу", когда оно неуместно. На искренние желания и мечты будут находиться средства, поэтому задавайте себе высокие цели.
Для Близнецов настало время занять выгодную позицию на работе. С радостью спешите на работу, где вас ждет карьерный успех. Ничего не бойтесь и будьте гармоничны сами с собой. Оглянитесь вокруг и найдите человека, который больше других ценит ваши способности и потенциал, держите с ним хороши отношения.
Шагайте протоптанным путем, не пытаясь получить все и сразу, не лучшее время для экспериментов. Высокая дисциплина и умеренность в рабочих нагрузках — самое главное сейчас.
Если в отношениях Раков наметилась зловещая трещина, самое время ее устранить, а в деловом сотрудничестве — недругов превратить в друзей. Избегайте действий по правилу "разделяй и властвуй".
Умение достичь компромисса интересов, завоевать уважение железным терпением и ответственностью, будет способствовать укреплению духовного мира и поможет заложить базу успешного сотрудничества в работе. В этот период лучше экономить.
Вы должны получать максимальную выгоду из ситуаций. На этой неделе Львам можно с чистой совестью прибегнуть к уловкам ради успеха дел. Ради продуктивного результата сконцентрируйте энергию на важнейших направлениях.
Не делайте ничего, что может навредить здоровью и карьерному росту. Можно рассчитывать на помощь старых влиятельных друзей. Больше думайте о благополучии вашей семьи. Домочадцы смогут порадовать вас даже в самую горькую минуту.
Сейчас на вашей жизненной сцене разыгрываются сценарии кармических событий, связанный с властью, ответственностью и карьерными амбициями. Дев окружают авторитетные персоны, которым вы обязаны. Поэтому, когда что-то идет вразрез с планами, значит так надо.
Старайтесь чужую помощь использовать правильно для собственных нужд. Обязательно будьте в паре, вы поводырь и инициатор в союзах, как в семейных, так и в рабочих. Судьба приучает вас к ответственным решениям.
В социуме свои правила, и не смейте бунтовать, агрессивно доказывать свою правоту непонятными мотивациями. Постарайтесь слаженно вписаться в законы, ваше мировоззрение от этого только выиграет. Местом судьбоносных событий у Весов может быть служебный офис.
Совершенствуйтесь как специалист, работайте с творческим огоньком, соблюдайте субординацию. Жесткие требования руководства воспринимайте, как благо, тогда карьерный фундамент только окрепнет и вас никто не "подсидит".
На этой неделе Скорпионы будут одержимы консерватизмом. Не нужно думать, что вашей добротой злоупотребляют, иначе так и будет. Поводов возмущаться не будет, тяжелая полоса позади.
Если хотите улучшить отношения с коллективом, прислушивайтесь к общественному мнению. Работайте с любовью, тогда разбогатеете. Щедрые финансовые источники к вашим услугам, если вы будете активными и самодостаточными.
Можете расслабиться и не считать каждую копейку. Материальное положение Стрельцов улучшится, так что можете позволить себе наслаждаться жизнью. Ваша работа гарантирует вам стабильный неплохой доход.
Есть вариант, что вы окажетесь у начальства в фаворитах. Хорошо будут развиваться семейные отношения. Родители с детьми будут легко находить общи язык и компромиссы. Ваше обаяние и харизма способны спасти любую, даже провальную на первый взгляд ситуацию.
Укрепляйте дружеские узы и общественный имидж. Дух братства, единство взглядов и интересов с окружающими — залог жизненного процветания, лидерского авторитета. Ваша главная роль в коллективе — обеспечить порядок и подбодрить тех, кто не верит в успех. На работе у Козерогов все будет прекрасно.
Как специалист, вы верх совершенства, работаете на износ, за что и получаете приличные премии. Не нужно быть скромными в оценке своей трудоспособности, если вы заслуживаете большего — говорите об этом. Не делайте глупых жертв ради других: благотворительность, что наносит вам вред, противопоказана.
Отказ от уплаты долгов чреват неприятными последствиями. Если кому-то задолжали эмоциями, делами, деньгами — наверстывайте упущенное. Если Водолеям кто-то должен и бойкотирует возвращение, истерик лучше не устраивать, потерпите, усмирив свое самолюбие.
Взвесьте все "за и против" на ниве сотрудничества и старайтесь для поддержания здорового баланса больше работать на отдачу. Ешьте только здоровую еду.