Շաբաթվա աստղագուշակ․ հոկտեմբերի 10-16-ը 2022 թ
Խոյերն այս շաբաթ կկարողանան լիարժեք փոխըմբռնում գտնել գործընկերային հարաբերություններում: Սա վերաբերում է ինչպես գործնական, այնպես էլ ամուսնական հարաբերություններին: Եթե նախկինում սուր տարաձայնություններ եք ունեցել սիրելիի հետ, ապա շաբաթվա առաջին կեսին խորհուրդ է տրվում ավելի հաճախ զրուցել միմյանց հետ եւ չվախենալ քննարկել ամենազգայուն թեմաները։ Փոխզիջումների պատրաստակամությունը երկկողմանի կլինի, այնպես որ կարող եք լուծել բոլոր վիճելի հարցերը: Սա հիանալի ժամանակ է գործընկերության ցանկացած փաստաթուղթ ստորագրելու համար, ներառյալ ամուսնությունը: Շաբաթվա մյուս դրական թեմաները, որոնց վրա խորհուրդ է տրվում կենտրոնանալ, և որոնք հաջողությամբ կիրականացվեն, առողջությունն ու ամեն ինչ կարգի բերելն են: Դուք կարող եք սկսել թերապևտիկ և կանխարգելիչ միջոցառումների ցիկլը, օրինակ՝ կոփում, այցելություն լողավազան կամ ֆիթնես ակումբ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Ցուլ
Ցուլերի համար ընթացիկ շաբաթը բարենպաստ կլինի նյութական հարցերը լուծելու համար։ Չեն բացառվում ֆինանսական մուտքեր, որոնց շնորհիվ կկարողանաք կատարել անհրաժեշտ գնումները։ Օրինակ՝ կարող եք վերանորոգել կենցաղային տեխնիկա, ինչը նախկինում չէիք կարողանում անել, կամ, նույնիսկ, դրանք փոխարինել նորերով: Գործազուրկ Ցուլերի համար իմաստ ունի ակտիվացնել աշխատանքի որոնումները. հաջողության հասնելու հնարավորություններն այժմ մեծանում են: Այս ժամանակահատվածում մեծ է ճանապարհորդության ընթացքում ռոմանտիկ ծանոթության հնարավորությունը։ Եթե դուք արդեն ունեք սիրելի մարդ, ապա ձեր հարաբերությունները շատ ներդաշնակ կզարգանան։ Նրանց, ովքեր վերջերս են հանդիպել, սպասվում են սիրային խոստովանությունների և ուշադրության բոլոր տեսակի նշանների և համակրանքի դրսևորումներ։ Եթե դուք և ձեր սիրելին երկար ժամանակ միասին եք, ապա միգուցե այս ընթացքում կցանկանաք օրինականացնել ձեր հարաբերությունները պաշտոնական ամուսնությամբ: Գրանցվելու լավագույն օրերն են երեքշաբթին և չորեքշաբթին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Երկվորյակ
Երկվորյակների համար այս շաբաթը բարենպաստ է սիրո և ստեղծագործության համար: Ձեզ կթվա, որ ձեր առջեւ այժմ լուսավոր հեռանկարներ են բացվում։ Եվ շատ առումներով դա ճիշտ կլինի։ Սիրահարները կունենան իրենց զգացմունքների ծաղկման շրջան։ Ձեզ սպասում են սիրային խոստովանություններ, նվերներ, զվարճություններ, որոնք ձեր կյանքը կլցնեն ուրախ տպավորություններով։ Այժմ կարող եք այցելել համերգային և թատրոնի դահլիճներ, պարահրապարակներ։ Այս շաբաթ կարող եք երեխաների հետ ծրագրել ճանապարհորդություն դեպի կրկես կամ կենդանաբանական այգի: Ընտանեկան կյանքում նույնպես ամեն ինչ լավ կստացվի։ Եթե ապրում եք ձեր ծնողների, տատիկների ու պապիկների հետ, ապա հիմա ժամանակն է խոսելու այնպիսի ցավալի թեմայի մասին, ինչպիսին ժառանգությունն է։ Ընտանեկան խորհրդում դուք միասին կգտնեք ճիշտ լուծումը։ Այս ժամանակահատվածում բոլոր կենցաղային և տնտեսական գործերը լավագույնս կկատարվեն միասին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Խեցգետին
Խեցգետիններն այս շաբաթ կկարողանան վերականգնել հարաբերություններն այն հարազատների հետ, որոնց հետ նախկինում պատշաճ փոխըմբռնում չի եղել։ Առաջին հերթին դա վերաբերում է ծնողներին, եղբայրներին, քույրերին (ներառյալ զարմիկներին): Ընդհանրապես այլ մարդկանց հետ հարաբերությունները ներդաշնակ կզարգանան։ Սա այն հազվագյուտ շաբաթներից է, երբ ձեզ համար նույնքան հաճելի կլինի լինել ամենուր՝ և տանը սիրելիների հետ, և մենակության մեջ, և ճանապարհին․ ցանկացած վիճակում դուք ձեզ հրաշալի կզգաք: Սա հիանալի ժամանակ է հոգևոր արժեքների խորացված ուսումնասիրության համար: Հիմա ավելի լավ է գնալ հոսանքի հետ՝ հանձնվելով հանգամանքների կամքին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Առյուծ
Առյուծներին աստղերը խորհուրդ են տալիս կենտրոնանալ իրենց ուսման, շփումների և տունը կահավորելու վրա։ Հնարավոր է ընկերներից կամ ծանոթներից ստանաք տեղեկություններ, որոնք ձեզ կհետաքրքրեն։ Օրինակ՝ կայցելեք ձեր մտերիմ մեկին և ձեզ դուր կգա, թե ինչպես է այնտեղ վերանորոգումը կատարվում կամ ինչպես է կահավորվում բնակարանը։ Տպավորված լինելով այն ամենից, ինչ տեսնում եք, կցանկանաք նման բան անել ինքներդ ձեզ համար: Այս շաբաթը լավ կդասավորվի նյութական խնդիրների լուծման համար, այնպես որ մի հետաձգեք և գործի անցեք, քանի դեռ երկաթը տաք է: Շաբաթվա կեսին կարող են վատանալ սիրելիի հետ հարաբերությունները։ Զսպեք ձեր խանդը և երկրորդ կեսի կողմից նման դրսևորումների պատճառ մի տվեք։ Ամուսնացած Առյուծները պետք է ավելի ուշադրություն դարձնեն երեխաների դաստիարակությանը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Կույս
Կույսներն այս շաբաթ շատ հմայիչ կլինեն։ Շրջապատի հանդեպ ուշադիր և նրբանկատ վերաբերմունքի շնորհիվ դուք կկարողանաք գրավել շատերի համակրանքը։ Արտաքինի հետ կապված փորձարկումները հաջողությամբ կիրականացվեն։ Այժմ կարող եք փոխել սանրվածքը, մազերի գույնը, հագուստի ոճը կամ վարքագիծը: Այս ամենը դրականորեն կընկալվի շրջապատի կողմից։ Ամենայն հավանականությամբ, մեկից ավելի անգամ կլսեք ձեզ ուղղված հաճոյախոսություններ։ Հակառակ սեռի կողմից ձեր նկատմամբ ուշադրությունը կմեծանա: Հարմար շրջան է նոր ծանոթությունների, ճամփորդությունների, սովորելու և տեղեկատվության հետ աշխատելու համար։ Այս շաբաթվա մեկ այլ լավ թեմա կապված է կարիերայի և փողի հետ: Օրինակ, կարող եք ավելի բարձր պաշտոն զբաղեցնելու առաջարկ ստանալ: Համոզված եղեք, որ գլուխ կհանեք բոլոր այն գործերից, որոնք պլանավորել եք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Կշեռք
Կշեռքներն այս շաբաթ կկարողանան լրացնել գիտելիքների բացը և ընդլայնել իրենց մտահորիզոնը: Դա լավագույնս կստացվի ճանապարհորդելիս, այլ մշակույթների ավանդույթներին ծանոթանալիս, ինչպես նաև տարբեր երկրների և տարածաշրջանների մարդկանց հետ շփվելիս: Եթե դուք հնարավորություն չունեք մեկնելու արտերկիր, ապա ինտերնետով շփումը ձեզ կտա ցանկալի նոր փորձ: Այս ժամանակը բարենպաստ է անհատական զարգացման, հոգևոր հարստացման համար (յոգա, ավտոթրեյնինգ): Աճում է ձեր հետաքրքրությունն առեղծվածային, արգելված ամեն ինչի նկատմամբ։ Վերջերս ձեզ անհանգստացնող հարցերը կարող են արագ լուծվել։ Ձեր հետաքրքրասեր միտքը և հետաքննություն անցկացնելու հակվածությունը կօգնեն գտնել կոնկրետ իրավիճակի լուծումը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Կարիճ
Կարիճներին այս շաբաթ շատ բան կտրվի հեշտությամբ և ազատորեն։ Սա նվերների ու հաճելի անակնկալների, նվիրական ցանկությունների իրականացման ժամանակն է։ Ձեր որոշ ծրագրեր իրականացնելու համար պետք չէ ջանք թափել. շատ բան ինքնըստինքյան կգա, կարծես կախարդանքով: Աճում է ձեր հետաքրքրությունը էզոտերիկ գիտելիքների և առեղծվածային ամեն ինչի նկատմամբ։ Դա մեծապես պայմանավորված կլինի ձեր կյանքում տարօրինակ և առեղծվածային երևույթների՝ վառ երազների, կանխատեսումների հայտնվելով: Այս ընթացքում կուժեղանան ձեր էքստրասենսորային ունակությունները (հատկապես հեռատեսության շնորհի հետ կապված): Մեկ այլ թեմա, որը կհիացնի ձեզ, ընկերների հետ հարաբերությունների ակտիվացումն է։ Ամենայն հավանականությամբ, դուք կսկսեք ավելի շատ ժամանակ անցկացնել ուրախ ընկերական շրջապատում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Աղեղնավոր
Աղեղնավորներին այս շաբաթ խորհուրդ է տրվում կենտրոնանալ իրենց ծրագրերի իրականացման վրա, և արժե առավելագույն ջանքեր գործադրել դրա համար։ Հիմա է, որ ձեր գործերից շատերը, որոնք նախկինում չէիք կարողանում հարթել, կսկսեն հաջողությամբ լուծվել: Արտաքին հանգամանքները ձեր օգտին կլինեն։ Ծնողների հետ հարաբերությունները կբարելավվեն։ Հարմար ժամանակ է այցելելու ժամանցային միջոցառումներ, ընկերական երեկույթներ, հետաքրքրություն ներկայացնող ակումբներ: Բայց ամուսնական հարաբերություններում հակասությունները կարող են սրվել։ Ավելին, դուք ինքներդ կարող եք դառնալ կոնֆլիկտային իրավիճակների նախաձեռնողը չափազանց պարզ քննադատական դատողությունների պատճառով: Փորձեք ավելի զգույշ լինել այն մարդկանց նկատմամբ, ում հետ ճակատագիրը կապել է ձեզ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրներին այս շաբաթ բարենպաստ ժամանակ է սպասվում ուսման ու ճանապարհորդության հետ կապված հարցերը լուծելու համար։ Եթե գտնվեք զբոսաշրջային ճամփորդության մեջ, ապա բազմաթիվ տպավորություններ և հետաքրքիր ծանոթություններ կունենաք։ Ցանկացած գործում, որը կորոշեք նախաձեռնել, կզգաք շրջապատի աջակցությունը: Հանգամանքների հաջող համադրությունը կուղեկցի ձեզ կարեւոր հարցերի լուծման գործում։ Օրինակ, եթե աշխատանք եք փնտրում, ապա այս օրերին կարող եք գտնել այնպիսի մի թափուր աշխատատեղ, որը կբավարարի ձեր բոլոր սպասելիքները։ Միաժամանակ պետք է զերծ մնալ անծանոթ մարդկանց հետ շփումից։ Գաղտնի չարագործները կարող են ագրեսիայի միջոցով բացահայտել իրենց իրական վերաբերմունքը ձեր հանդեպ: Առանձնացրեք նման մարդկանց և շարունակեք ավելի զգույշ լինել նրանց հետ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը. Ջրհոս
Ջրհոսների համար այս շաբաթը հաջող կլինի սիրո, ստեղծագործական գործունեության և ուսումնասիրության համար: Ուսանողական կյանքը հագեցած կլինի հաճելի փորձառություններով։ Գերազանց հարաբերություններ կհաստատեք ուսուցիչների հետ, կկարողանաք փակել ձեր ուսման բոլոր «պոչերը»։ Սա բարենպաստ ժամանակ է ռոմանտիկ հարաբերությունների համար: Սեռական ցանկությունների ուժեղացումը կօգնի ձեր ինտիմ կյանքը դարձնել առանձնահատուկ պայծառ ու հաճելի։ Ամուսնացած Ջրհոսների համար շաբաթը հաջող կլինի երեխաների հետ հարաբերությունների առումով։ Դուք կկարողանաք բարելավել երեխայի հետ շփումները, բացահայտել ձեր մանկավարժական տաղանդը։ Ինչ-որ լավ բան արեք այն մարդկանց համար, ում սիրում եք: Նրանց հետ գնացեք թատրոն, կրկես, համերգ կամ զվարճանքի այլ միջոցառման։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 10-16-ը․ Ձկներ
Ձկների համար այս շաբաթը կապված կլինի ընտանեկան կյանքի ծաղկման ու ամուսնական հարաբերությունների հետ։ Այս ժամանակը կարելի է բնութագրել որպես ընտանիքի ու ամուսնության վերածնունդ։ Դուք կկարողանաք վերագտնել ձեր զուգընկերոջը, ավելի շատ տեսնել նրա դրական կողմերը։ Միգուցե իրականությունը հնարավորություն կտա համեմատել ձեր միությունն այլ ամուսնական զույգերի հետ։ Ամենայն հավանականությամբ, նման համեմատությունը միայն օգուտ կբերի ձեզ. այն ցույց կտա, թե որքան դրական հատկանիշներ կան ձեր սիրելիի մեջ, որքան ներդաշնակորեն են զարգանում հարաբերություններն ընտանիքում: Երբեմն կարող է օգտակար լինել ձեր կյանքին կողքից նայելը: Կարիերայի հարցերում այժմ ավելի լավ է դադար տալ և չշտապել նախաձեռնությունների մեջ։

Гороскоп на неделю с 10 по 16 октября 2022 года
Овны на этой неделе смогут найти полное взаимопонимание в партнёрстве. Это относится как к деловым отношениям, так и к супружеским. Если у вас раньше были острые разногласия с любимым человеком, то в первой половине недели рекомендуется чаще разговаривать друг с другом и не бояться обсуждать наиболее острые темы. Готовность к компромиссу будет обоюдной, благодаря чему вы сможете решить все спорные вопросы. Это прекрасное время для подписания любых документов о партнёрстве, в том числе о заключении брака. Другие позитивные темы недели, на которых рекомендуется сосредоточить своё внимание и которые будут успешно реализованы, — это здоровье и наведение порядка в делах. Можно начинать цикл лечебно-профилактических мероприятий: например, закаливание, посещение бассейна или фитнес-клуба.
У Тельцов текущая неделя складывается благоприятно для решения материальных вопросов. Не исключены финансовые поступления, благодаря чему вы сможете совершить необходимые покупки. Например, можно отремонтировать бытовую технику, до которой раньше не доходили руки, или вовсе заменить ее новой. Безработным Тельцам имеет смысл усилить поиски работы: шансы на успех сейчас возрастают. В этот период велика вероятность романтического знакомства во время поездки. Если у вас уже есть любимый человек, то ваши отношения будут развиваться очень гармонично. Тех, кто недавно встречается, ожидают любовные признания и всяческие знаки внимания и проявления симпатии. Если вы с любимым человеком давно вместе, то, возможно, в этот период вы захотите узаконить свои отношения официальным браком. Лучшие дни для подачи заявления в загс — вторник и среда.
У Близнецов эта неделя благоприятствует любви и творчеству. Вам будет казаться, что перед вами сейчас открываются радужные перспективы. И во многом это будет действительно так. Влюбленные будут переживать пору расцвета своих чувств. Вас ожидают любовные признания, подарки, развлечения, которые наполнят вашу жизнь радостными впечатлениями. Сейчас можно посещать концертные и театральные залы, танцплощадки. Можно запланировать на этой неделе поход с детьми в цирк или зоопарк. В семейной жизни также все будет складываться благополучно. Если вы живёте с родителями, бабушками и дедушками, то сейчас самоё время поговорить на столь болезненную тему, как наследство. На семейном совете вы вместе найдете правильное решение. Все домашние и хозяйственные дела в этот период лучше делать сообща.
Ракам на этой неделе удастся восстановить отношения с теми родственниками, с которыми раньше не было должного взаимопонимания. Прежде всего это относится к родителям, братьям, сестрам (в том числе двоюродным). В целом отношения с окружающими людьми будут складываться гармонично. Это одна из тех редких недель, когда вам будет всюду одинаково приятно находиться: и дома с близкими людьми, и в уединении, и в дороге— в любом состоянии вы будете чувствовать себя отлично. Это прекрасное время для сосредоточенного изучения духовных практик. Сейчас лучше плыть по течению, отдавая себя на волю обстоятельствам.
Львам звезды советуют сосредоточить своё внимание на учебе, контактах и обустройстве своего дома. Возможно, вам поступит информация от друзей или знакомых, которая вас заинтересует. Например, вы побываете в гостях у кого-то из близких и вам понравится, как там сделан ремонт или как квартира обставлена мебелью. Под впечатлением от увиденного вы захотите сделать нечто подобное и у себя. Эта неделя складывается удачно для решения материальных проблем, поэтому не откладывайте дела и куйте железо, пока горячо. Между тем, в середине недели могут испортиться отношения с любимым человеком. Сдерживайте свою ревность и сами не давайте поводов для подобных проявлений со стороны второй половинки. Семейным Львам следует больше внимания уделять воспитанию детей.
Девы на этой неделе будут весьма обаятельными. Благодаря внимательному и тактичному отношению к окружающим людям вы сможете привлечь их симпатии. Успешно будут проходить эксперименты с внешним обликом. Сейчас можно менять прическу, цвет волос, стиль одежды или поведения. Все это будет позитивно восприниматься окружающими людьми. Скорее всего, вы не раз услышите комплименты в свой адрес. Усиливается внимание к вам со стороны противоположного пола. Это хорошее время для новых знакомств, поездок, обучения и работы с информацией. Другая удачная тема этой недели связана с карьерой и деньгами. Например, вам может поступить предложение занять более высокую должность. Будьте уверены в том, что вы справитесь со всеми делами, которые планировали.
Весам на этой неделе удастся восполнить пробелы в знаниях и расширить уровень своего кругозора. Лучше всего это сделать во время поездки, путешествия, знакомства с иными культурными традициями, а также при общении с людьми из других стран и регионов. Если у вас нет возможности отправиться за границу, общение в Интернете даст вам желаемые новые впечатления. Это время благоприятно для личностного развития, духовных практик (йоги, аутотренинга). Усиливается ваш интерес ко всему таинственному, запретному. Вопросы, которые волновали вас в последнее время, удастся быстро разрешить. Пытливость вашего ума и склонность к проведению расследований помогут вам найти разгадку той или иной ситуации.
Скорпионам на этой неделе многое будет даваться легко и свободно. Это время подарков и приятных сюрпризов, исполнения заветных желаний. Для реализации некоторых своих планов вам не придётся прикладывать усилия: многое придёт само собой, как по волшебству. Усиливается ваш интерес к эзотерическим знаниям и всему таинственному. Во многом это будет связано с появлением в вашей жизни странных и загадочных явлений: ярких сновидений, предчувствий. Ваши экстрасенсорные способности в этот период усиливаются (особенно это касается дара предвидения). Другая тема, которая порадует вас, — активизация отношений с друзьями. Скорее всего, вы начнете больше времени проводить в веселых дружеских компаниях.
Стрельцам на этой неделе рекомендуется сосредоточиться на исполнении своих планов, причём стоит прилагать к этому максимум усилий. Именно сейчас начнут успешно решаться многие ваши дела, которые раньше не удавалось сдвинуть с мертвой точки. Внешние обстоятельства будут благоприятствовать вам. Отношения с родителями улучшатся. Это хорошее время для посещения увеселительных мероприятий, дружеских вечеринок, клубов по интересам. А вот в супружеских отношениях могут усилиться противоречия. Причём, инициатором конфликтных ситуаций можете стать вы сами из-за излишне прямолинейных критических суждений. Старайтесь бережнее относиться к тем людям, с которыми вас связала судьба.
У Козерогов на этой неделе наступит благоприятное время для урегулирования вопросов, связанных с учебой и путешествиями. Если это время застало вас в туристической поездке, то вас ждёт много впечатлений и интересных знакомств. В любых делах, за которые вы решите взяться, вы будете чувствовать поддержку окружающих людей. Удачное стечение обстоятельств будет сопутствовать вам в решении важных вопросов. Например, если вы ищете работу, то в эти дни сможете найти вакансию, которая будет соответствовать всем вашим ожиданиям. Между тем, следует воздержаться от контактов с незнакомыми людьми. Тайные недоброжелатели могут открыть своё истинное отношение к вам через агрессию. Отмечайте для себя таких людей и впредь будьте с ними осторожнее.
У Водолеев эта неделя складывается удачно для любви, творчества и учебы. Студенческая жизнь будет наполнена приятными впечатлениями. У вас установятся прекрасные отношения с преподавателями, вы сможете закрыть все "хвосты" по учебе. Это благоприятное время и для романтических связей. Усиление сексуальных желаний поможет сделать вашу интимную жизнь особенно яркой и приятной. Удачно сложится это время для семейных Водолеев, имеющих детей. Вы сможете улучшить взаимоотношения с ребёнком, открыть в себе педагогический талант. Сделайте что-нибудь приятное для тех людей, которых вы любите. Сходите с ними в театр, в цирк, на концерт или на иное увеселительное мероприятие.
У Рыб эта неделя будет связана с расцветом семейной жизни и супружеских отношений. Это время можно будет описать как второе рождение семьи и брака. Вы сможете заново открыть для себя партнёра, увидеть больше его положительных сторон. Возможно, случай предоставит вам возможность сравнить свой союз с другими семейными парами. Скорее всего, такое сравнение пойдет вам лишь на пользу: оно покажет, как много плюсов в вашем любимом человеке, насколько гармонично складываются отношения в семье. Иногда бывает полезно взглянуть на свою жизнь со стороны. В вопросах карьеры сейчас лучше сделать паузу и не торопиться с инициативами.