Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը 2022 թ
Հունվարի 31-ին նվազող լուսին է: Հոբբի գտնելու ժամանակն է: Այն, որն ապագայում կլցնի ձեր ազատ ժամանակը։ Նրանք, ովքեր արդեն գտել են այդպիսին, բացահայտեք ձեր տաղանդների նոր կողմերը:
Փետրվարի 1-ին նորալուսին է։ Ամենայն հավանականությամբ, այս օրը ձեզ կպարուրի ունայնությունը: Դժվար ժամանակ է քրոնիկ հիվանդություններ ունեցողների համար։ Քանի դեռ տրամադրությունն անկումային է, զբաղվեք սովորական գործերով: Դրանք ձեզ շատ չեն ծանրաբեռնի, բայց կզբաղեցնեն ձեր մտքերը։
Փետրվարի 2-6-ն աճող լուսին է: Կատարյալ ժամանակ է նոր բան սովորելու համար: Գուցե դա կլինի խորացված ուսուցում, կամ, պարզապես, հետաքրքիր գրքի ընթերցանություն: Մտածեք, թե ի՞նչ կարող եք սովորել, ի՞նչ իմանալ և գործի անցեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Խոյ
Մի հապաղեք ձեր երկրորդ կեսի հանդեպ զգացմունքները ի ցույց դնելուց: Ինչու՞ ռոմանտիկ երեկո չկազմակերպել, սեր չխոստովանել։ Բոլոր Խոյերին սպասվում են հագեցած հանգստյան օրեր։ Տնային գործերը հաճելի և օգտակար կլինեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Ցուլ
Այս օրերին ձեզ բացարձակապես չի կարելի շտապել: Ամեն ինչ չափված արեք, ուշադրություն մի դարձրեք, եթե ձեզ կփորձեն շտապեցնել։ Աշխատանքի ժամանակ մի շեղվեք կողմնակի բաներով, սխալվելու վտանգ կա։ Տանը հնարավոր են անախորժություններ, ընտանիքի անդամների հետ տարաձայնություններ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Երկվորյակ
Առաջիկա օրերին դուք սովորականից ավելի զգայուն կլինեք։ Փորձեք հնարավորինս զսպել ձեզ։ Այժմ կարող եք նոր նպատակներ դնել և մտածել դրանց հասնելու ուղիների մասին: Հակառակ սեռի հետ հարաբերություններում առանձնահատուկ հաջողություններ կունենաք հունվարի 31-ին և փետրվարի 1-ին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Խեցգետին
Բարդ շրջան է. ձեզ ակնհայտորեն ցանկանում են խաբել։ Նվազագույնի հասցրե՛ք անծանոթների հետ շփումը: Փող մի վատնեք դատարկ ցանկությունների վրա, հետո կզղջաք։ Իսկ նրանք, ովքեր վատ սովորություններ ունեն, իմացեք, որ հիմա լավ ժամանակ է դրանցից ազատվելու համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Առյուծ
Առաջիկայում ձեզ դրական փոփոխություններ են սպասվում։ Ճիշտ է, դա մի փոքր ջանք կպահանջի: Օգնության համար դիմեք մտերիմ ընկերոջը, եթե դրա կարիքը ունենաք: Երեխաների հետ հարաբերություններում առկա դժվարությունները կարող են ստվերել այս ժամանակաշրջանը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Կույս
Անցկացրեք ձեր անցյալի լուրջ վերլուծություն՝ սխալների, իրադարձությունների: Ելնելով դրանից՝ անհրաժեշտ կլինի խմբագրել ներկան։ Մի տրվեք զգացմունքներին, հատկապես, եթե ձեզ կդրդեն դրանց։ Եվ ոչ մի խոստում մի՛ տվեք։ Օգտագործեք ձեր հանգստյան օրերն առավելագույն արդյունավետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Կշեռք
Այս ընթացքում ձեզ կուղեկցի լավ տրամադրությունը։ Օգտվեք առիթից և հարցեր լուծեք, հանդիպումներ կազմակերպեք։ Հնարավոր է, նույնիսկ, այս շրջանում սիրահարվեք՝ հավանականությունը մեծ է: Շաբաթվա սկզբին հնարավոր է շահավետ առաջարկ ստանաք։ Բաց մի թողեք առիթը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Կարիճ
Ձեր ամբողջ ուշադրությունն այժմ պետք է ուղղված լինի առողջությանը: Դրա հետ կապված ամեն ինչ լավ է, բայց կանխարգելիչ գործողություններն ավելորդ չեն լինի։ Ժամանակ հատկացրեք բժիշկներին: Աշխատավայրում ձգտեք ձեր վրա չվերցնել կարևոր նախագծերը. այժմ դրանք ձեր կարողությունների շրջանակում չեն: Ավելի լավ է կատարեք սովորական առաջադրանքներ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Աղեղնավոր
Հարազատների հետ հարաբերությունները ցանկալի է, որ բարելավվեն։ Փոխեք ձեր վերաբերմունքը նրանց նկատմամբ, և իրավիճակը կփոխվի: Այժմ կարեւոր է պարտքով գումար չվերցնել, հակառակ դեպքում դա ձեզ շատ կծանրաբեռնի։ Ավելի լավ է ձեր ողջ էներգիան ուղղեք լրացուցիչ վաստակ ունենալու վրա։ Այն ունենալու հավանականությունը մեծ է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Այծեղջյուր
Առայժմ հետաձգեք ապագայի պլանավորումը. ներկան չափազանց հագեցած կլինի: Պատրաստվեք աշխատավայրում մրցավազքին և տանը լուրջ, բայց հաճելի գործերին: Ամեն ինչին վերաբերվեք ժպիտով, և ամեն ինչ հաջող կստացվի: Ավելի զգույշ եղեք մեքենա վարելիս:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը. Ջրհոս
Եթե պատրաստվում էիք նիհարելցնող սննդակարգի անցնել, ապա ձեր այդ ծրագիրը հետաձգեք մեկ այլ ժամանակի համար: Հակառակ դեպքում շատ էներգիա կծախսեք, իսկ արդյունքն ուրախացնող չի լինի։ Երկուշաբթի օրը կհանդիպեք մի մարդու, ով կարող է շատ բան փոխել ձեր կյանքում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 31-ից փետրվարի 6-ը․ Ձկներ
Աշխատավայրում ձեզ տհաճ անակնկալներ են սպասվում։ Գործընկերների հետ դեռևս անկեղծ մի եղեք։ Ուշադրություն դարձրեք ընտանիքի անդամներին, նրանք ձեր սիրո և խնամքի կարիքն ունեն: Բայց մի մոռացեք նաև ձեր մասին: Ջերմ լոգանքը, սիրելի գիրքը և անուշաբույր սուրճն այն են, ինչ ձեզ հարկավոր են:

Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года
31 января - убывающая Луна. Время подыскать себе хобби. То самое, которое будет в дальнейшем занимать ваше свободное время. Те, кто уже таковое нашел, ищите новые грани собственных талантов.
1 февраля - новолуние. Скорее всего, в этот день вас настигнет хандра. Непростое время для людей с хроническими заболеваниями. Пока настроение оставляет желать лучшего, займитесь рутинными делами. Они не слишком вас обременят, но займут мысли.
С 2 по 6 февраля - растущая Луна. Идеальный период для того, чтобы узнать что-то новое. Может, это будет повышение квалификации, а может, просто интересная прочитанная книга. Подумайте, чему вы смогли бы обучиться, что узнать, и дерзайте!
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Овен
Не скупитесь на проявление чувств к своей второй половине. Почему бы не устроить романтический вечер, признаться в любви? Всех Овнов ждут насыщенные выходные. Хлопоты будут приятными и полезными.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Телец
В эти дни вам категорически нельзя спешить. Делайте все размеренно, не обращайте внимания, если вас будут торопить. На работе не отвлекайтесь на посторонние вещи, есть риск совершить ошибку. Дома возможны неприятности и разногласия с домочадцами.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Близнецы
В ближайшие дни вы будете как никогда обидчивы. Постарайтесь сдерживать себя, насколько это возможно. Сейчас можно ставить новые цели и думать над путями их реализации. У противоположного пола вы будете иметь особый успех 31 января и 1 февраля.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Рак
Непростой период: вас явно хотят обмануть. Сведите к минимуму общение с малознакомыми людьми. Не тратьте деньги на пустые желания, потом пожалеете. А те, кто имеют вредные привычки, знайте: сейчас благоприятное время для того, чтобы от них избавиться.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Лев
Положительные перемены ждут вас в ближайшем будущем. Правда, для этого придется приложить немного усилий. Обратитесь за помощью к близкому другу, если она потребуется. Омрачить данный период могут трудности во взаимоотношениях с детьми.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Дева
Проведите серьезный анализ своего прошлого - ошибок, событий. На основе этого придется провести корректировку настоящего. Не поддавайтесь эмоциям, особенно если вас будут на них выводить. И не давайте никаких обещаний! Выходные проведите с пользой.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Весы
Хорошее настроение будет преследовать вас в данный период. Пользуйтесь случаем и решайте вопросы, устраивайте встречи. Может быть, даже влюбитесь в это время - шансы велики! В начале недели вам может поступить выгодное предложение. Не пропустите!
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Скорпион
Все ваше внимание сейчас должно быть направлено на здоровье! С ним все в порядке, но профилактика не будет лишней! Выделите время на врачей. На работе постарайтесь не браться за важные проекты - сейчас они вам не под силу. Займитесь лучше рутинными задачами.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Стрелец
Отношения с родственниками будут оставлять желать лучшего. Поменяйте свое отношение к ним - и изменится ситуация! Сейчас важно не брать деньги в долг, иначе это будет вас сильно тяготить. Лучше бросьте все силы на дополнительный заработок. Шансы его получить высокие!
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Козерог
Планирование будущего пока отложите: уж слишком насыщенным окажется настоящее! Будьте готовы к гонке на работе и к серьезным, но приятным домашним задачам. Ко всему относитесь с улыбкой, и все получится на «ура». Будьте внимательнее за рулем.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Водолей
Если вы собирались садиться на диету для похудения, перенесите планы на другое время. В противном случае сил затратите много, а результат радости не принесет. В понедельник вас ждет встреча с человеком, который может многое изменить в вашей жизни.
Гороскоп на неделю с 31 января по 6 февраля 2022 года Рыбы
На рабочем месте вас ожидают не самые приятные сюрпризы. Не откровенничайте пока с коллегами. Обратите внимание на собственную семью - они нуждаются в вашей любви и заботе. Но и о себе не забывайте! Теплая ванна, любимая книга и ароматный кофе - то, что нужно.