Շաբաթվա աստղագուշակ․ նոյեմբերի 8-14-ը 2021 թ
Ձգվեք, սահմանեք բարձր չափանիշներ, աշխատեք առանց հանգստի և փորձեք գրկել անսահմանությունը: Այս շաբաթվա ընթացքում դուք կարող եք առաջընթաց արձանագրել գրեթե ցանկացած ոլորտում (այն մասնագիտություններում, որոնք պահանջում են ֆիզիկական աշխատանք): Ստացված արդյունքներով լիովին գոհ չեք լինի (քանի որ չափից դուրս ինքնաքննադատ եք և ավելին եք սպասում), բայց, հավատացեք, դրանք ավելի քան բավարար են երկար ժամանակ, առնվազն՝ մինչև Ամանոր չաշխատելու համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Ցուլ
Ցուլերի համար սա շատ տարօրինակ, առեղծվածային շաբաթ է. ձեզ կհետապնդի «ճոճանակային» վիճակը. նույն օրը դուք կստանաք բոլորովին հակադիր տեղեկություններ, ձեզ «հակասական» կզգաք՝ առավոտյան վեր կկենաք «սխալ ոտքի վրա», իսկ երեկոյան կլինեք աշխարհի ամենաերջանիկ մարդը: Միակ բանը, որ կարելի է հստակ ասել՝ հիմա չեք կարող պլաններ կազմել, քանի որ դրանք օրվա ընթացքում բազմիցս կփոխվեն, և, ի վերջո, չեք կարողանա ներդաշնակության հասնել, քանի որ տատանումների չափազանց մեծ ամպլիտուդ կլինի։ Այս շրջանում հաջողակ կլինեն Ցուլ-ֆինանսիստներն ու առևտրականները, ովքեր շեշտը դնում են արժույթների, բաժնետոմսերի և պարտատոմսերի փոխարժեքի տատանումների վրա․ այս կատեգորիայի մարդկանց բախտը կբերի շաբաթվա ընթացքում մի քանի անգամ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Երկվորյակ
Այս շաբաթ դուք շատ ուժեղ ու եռանդուն եք, ինչը նաև վտանգ կարող է պարունակել։ Այժմ դուք մի ամբողջ էլեկտրակայանի հզորություն ունեք, և, հնարավոր է, ցանկանաեք խոսքով կամ գործով ազդել այլ մարդկանց վրա: Շրջապատողները ձեզ ճիշտ չեն ընկալի և կցանկանան դիմադրել ձեր առաջարկներին, հայտարարություններին, պարտադրանքին։ Ուստի ուրիշներին ուղղված ագրեսիվ էներգիան կարող է ձեզ վերադառնալ կապտուկների և հարվածների տեսքով։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Խեցգետին
Այս շաբաթ դուք հեշտությամբ կարող եք ընկնել դեպրեսիայի մեջ՝ ինչ-որ ինտրիգների, խաբեության կամ բամբասանքների պատճառով: Ամենայն հավանականությամբ, հիասթափությունը սիրելիներից և շրջապատող իրականությունից (շաբաթվա սկզբին) կազդի ձեր արտադրողականության անկման վրա: Դուք կհասկանաք, որ ժամանակի կորուստ եք արձանագրել և խիստ անհրաժեշտ է, որ հանգստյան օրերին վերականգնվեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Առյուծ
Ձեզ համար սա շատ հանգիստ և կառուցողական ժամանակ է, գլխավորը չշտապելն է և բավարարվել ձեր ունեցածով ու չձգտել ստանալ այն, ինչ ցանկանում եք։ «Խելոքը սարը չի բարձրանա, խելոքը սարը կշրջանցի», «շտապես՝ մարդկանց կծիծաղացնեք», «յոթ անգամ չափիր՝ մեկ անգամ կտրիր»։ Մի փորձեք լինել առաջինը, մի փորձեք վազանցել բոլորին. հիմա ձեզ համար գլխավորը զվարճանալն է և ամեն ինչ անել հանգիստ ու հաշվարկված: Սա բարենպաստ ժամանակ է հոգևոր գործունեության և «կենցաղային վերլուծության» համար՝ հնություններ, զգեստապահարան, ճամպրուկներ և հնոտիք: Այնտեղ դուք կգտնեք ինչ-որ առանձնահատուկ բան՝ կախարդական լամպ, որից կհայտնվի ջին և կկատարի ձեր բոլոր ցանկությունները, օրինակ՝ բոլորից առաջ անցնել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Կույս
Հենց այս ժամանակահատվածում կարող եք օգտվել ձեզ ընձեռված հնարավորություններից, ստեղծել նոր կառույցվածքներ, «կազմակերպել» ոչ միայն ձեզ, այլև ուրիշներին։ Այժմ ստիպված կլինեք մի շարք պարտավորություններ ստանձնել, իսկ չորեքշաբթի կարող եք բարձր պաշտոն զբաղեցնել: Հանգստյան օրերը խոստանում են ավելի անամպ լինել, հավանական են սխալներ ուրիշներին հասկանալու հարցում: Կատարեք ձեր խոստումները, մի ուշացեք գործնական հանդիպումներից, և երջանկության աստղերը կժպտան ձեզ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Կշեռք
Ձեր նշանի համար սա ճանապարհորդությունների, գործուղումների, օդանավակայանում կամ երկաթուղային կայարանում հանդիպումների շաբաթ է: Եթե դուք ինքներդ չեք մեկնում, ուրեմն ինչ-որ մեկին կճանապարհեք կամ կդիմավորեք։ Այս ընթացքում հաջողությամբ կպսակվեն սովորողներ հավաքագրելու և դասավանդմանն ուղղված բոլոր ջանքերը: Կրթեք երիտասարդ սերնդին և ինքներդ էլ սովորեք ուրիշների սխալներից։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Կարիճ
Ձեր ընտանիքի անդամները ցանկացած առիթով բուռն կրքերի պատճառ կդառնան: Կոնֆլիկտի պատճառ կարող է լինել ցանկացած բան. ի՞նչ հաղորդում դիտել հեռուստացույցով, չարդուկված հագուստը, չփայլեցված կոշիկները, ամեն մի մանրուք կարող է ձեզ հավասարակշռությունից հանել և մի քանի օր տևող կատաղի վեճ առաջացնել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Աղեղնավոր
Այժմ ձեր նշանի համար ձևավորվում է մոլորակների շատ անսովոր և հետաքրքիր փոխադարձ դասավորություն, որը կարող է ձեզ ծանոթություն պարգևել բարերարի, հովանավորի կամ ձեր տաղանդի երկրպագուի հետ: Այս շրջանում կապերն ու դրանք օգտագործելու ունակությունը հատկապես կկարևորվեն: Դուք կարող եք դուրս գալ ցանկացած իրավիճակից՝ ձեռք բերելով ավելի ու ավելի շատ նոր ծանոթներ և ձեր բիզնեսում ներգրավելով մարդկանց ավելի մեծ շրջանակ՝ հեռավոր հարազատներից մինչև ձեր ծանոթների ծանոթներին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Այծեղջյուր
Այս շաբաթ ձեզ կուղեկցեն սերը, ազատությունն ու հանգստությունը։ Շլացրե՛ք մտերիմ ընկերներին և առավել ևս՝ թշնամիներին ձեր վեհ զգացմունքներով, նոր հանդերձանքով՝ անսովոր գունային սխեմաներով, նոր բույրերով և նոր սանրվածքով: Այս շաբաթ ձեր խնդիրն է ունենալ սովորականից տարբերվող տեսք և վարք, պայքարել սեփական կարծրատիպերի դեմ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը. Ջրհոս
Հիանալի շաբաթ է ձեզ համար կարիերայի առումով. նշանի յուրաքանչյուր ներկայացուցիչ բարենպաստ օրերին հնարավորություն կունենա առաջ անցնել, «միավորներ վաստակել», վազանցել մրցակիցներին։ Դուք կցուցաբերեք մեծ արդյունավետություն և աչքի ընկնելու ցանկություն։ Նույնիսկ մոռանալով ջերմության, քնի պակասի, ընտանի կենդանիների կամ ծնողների հետ կապված խնդիրների մասին, հեշտությամբ կկարողանաք հաջողության հասնել աշխատանքում: Եվ որքան քիչ ազատ ժամանակ ունենաք, այնքան ավելի շատ հնարավորություններ կլինեն միշտ և ամեն ինչում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 8-14-ը․ Ձկներ
Հնարավորություն կա լուծելու հնուց եկած խնդիրները։ Ավելի շատ շփվեք և մի հրաժարվեք ընկերների ու գործընկերների օգնությունից․ այդ դեպքում շաբաթվա վերջին օրերին ձեզ սպասվում է կարիերայի թռիչք և հաճելի իրադարձություններ անձնական կյանքում:

Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года
С 8 по 14 ноября Луна находится в фазе роста. В эти дни усиливает оптимизм и уверенность в собственных силах. С одной стороны, это хорошо, а с другой - есть риск преувеличить свои возможности. Многие начинают рисковать, пытаться продемонстрировать силу и отвагу. Харизматичные личности легко увлекают за собой людей, заражают их энтузиазмом и верой в успех. Увы, эйфория может продлиться недолго, а успех оказаться поверхностным. Совет – не рискуйте, если у вас нет подушки безопасности. Приятный момент – самочувствие в эти дни у большинства людей будет хорошее.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Овен
Поднапрягитесь, ставьте себе высокие планки, работайте без отдыха и пытайтесь объять необъятное. За эту неделю можно совершить рывок почти в любом направлении (в профессиях, требующих больших физических нагрузок). Вы окажетесь не совсем довольны полученными итогами (так как слишком самокритичны и ожидали большего), но, поверьте, этого результата с лихвой хватит, чтобы не работать еще долгое время, по крайней мере до Нового года.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Телец
Для Тельца это очень странная, мистическая неделя - вас будет преследовать «качелеобразное» состояние: в один и тот же день вы будете получать совершенно разную информацию, будете «противоречиво» себя чувствовать – утром «встанете не с той ноги», а вечером будете самым счастливым человеком на Земле. Единственное, что можно сказать наверняка: вам сейчас нельзя строить планы, так как они будут неоднократно меняться в течение дня, и, в конечном счете, вы не сможете добиться гармонии, так как будет слишком большая амплитуда колебаний. В данное время повезет Тельцам-финансистам и спекулянтам, которые делают ставку на колебание курса валют, акций и облигаций – этой категории людей повезет аж несколько раз в течение недели.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Близнецы
На этой неделе вы очень сильны и энергичны, что является источником опасности. Ваша мощь сейчас схожа с целой электростанцией, и, возможно, вам захочется воздействовать на других людей словом или делом. Но окружающие будут вас воспринимать неадекватно, им захочется протестовать против того, что вы предлагаете, декларируете, навязываете. Поэтому агрессивная энергия, направленная на других, может вернуться к вам в виде синяков и шишек.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Рак
На этой неделе вы легко можете впасть в состояние вялотекущей депрессии из-за какой-то интриги, обмана или сплетен. Скорее всего, разочарование в близких людях и в окружающей действительности (в начале недели) скажется на упадке производительности вашего труда. Вы поймете, что время упущено, и необходимо очень хорошо отдохнуть в выходные.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Лев
Для вас это очень спокойное и созидательное время, главное не торопиться и довольствоваться тем, что имеешь, а не стремиться получить то, что хочется. «Умный в гору не пойдет, умный гору обойдет», «поспешишь – людей насмешишь», «семь раз отмерь – один раз отрежь»! Не пытайтесь быть первым, не старайтесь всех обогнать- главное для вас сейчас – получать удовольствие и делать все спокойно и размеренно. Это благоприятное время для духовных практик и для «бытовых разборов»: завалов, старых шкафов и комодов, чемоданов и рухляди. Там вы найдете что-то особенное – волшебную лампу, из которой появится джин и выполнит любое ваше желание, например, опередить всех!
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Дева
Вот уж когда вы можете воспользоваться предоставленными вам возможностями, создать новые структуры, «организовать» не только себя, но и других! Вам сейчас придется взять на себя ряд обязательств- в среду возможно выдвижение вас на ответственный пост. Выходные обещают быть менее безоблачными, вероятны ошибки в понимании других людей. Выполняйте свои обещания, не опаздывайте на деловые встречи – и звезды счастья улыбнутся вам.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Весы
Для вашего знака это неделя поездок, командировок, встреч в аэропорту или на железнодорожном вокзале. Если вы сами не будете уезжать, то вам все равно придется кого-нибудь провожать или встречать. В данное время удачно пройдут все мероприятия по набору учеников, педагогическая деятельность. Воспитывайте подрастающее поколение и сами учитесь на чужих ошибках.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Скорпион
Ваши домочадцы станут причиной бурных страстей по любому поводу и без такового. Причиной конфликта может стать все, что угодно: и какую программу смотреть по телевизору, и не выглаженная одежда, и не начищенная обувь – любая мелочь может вывести вас из равновесия и стать причиной бурного скандала, затянувшегося на несколько дней.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Стрелец
Сейчас для вашего знака складывается весьма необычное и интересное взаиморасположение планет, что может подарить вам знакомство с меценатом и покровителем, или поклонником вашего таланта. Важное значение в данное время приобретают связи и умение ими пользоваться. Вы можете выйти из любой ситуации, обзаводясь все новыми и новыми знакомствами и привлекая к своему делу все больший круг людей – от дальних родственников до знакомых ваших знакомых.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Козерог
На этой неделе вам будут сопутствовать любовь, свобода и раскованность. Ошарашьте близких друзей, а тем более недругов, своими экзальтированными чувствами, новыми нарядами с несвойственными вам цветовыми решениями, новыми запахами и новой прической. Ваша задача этой недели – выглядеть и вести себя не так, как всегда, не так, как вас привыкли видеть- боритесь с собственными стереотипами!
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Водолей
Для вас это прекрасная неделя по карьерным показателям: у каждого представителя знака в благоприятные дни появится шанс вырваться вперед, «заработать очки», обогнать конкурентов. Вы будете демонстрировать большую работоспособность и желание выделиться. Позабыв даже о температуре, недосыпе, проблемах с домашними животными или родителями вашей второй половинки, вы можете с легкостью преуспеть в работе. И чем меньше у вас будет свободного времени, тем больше будет шансов везде и всё успеть.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 ноября 2021 года Рыбы
Есть шанс уладить проблемы из долгого ящика. Больше общайтесь и не отказывайтесь от помощи друзей и сослуживцев – тогда в последние дни недели вас ждет карьерный взлет и приятные события в личной жизни.