Շաբաթվա աստղագուշակ․ մարտի 25-31-ը 2019 թ․
Կատարեք հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի վառեք նախկին կիրքը։ Դա կվերակենդանացնի եղած հարաբերությունները: Հիմա իմաստություն եւ համբերություն դրսևորելու ժամանակն է: Եթե դուք արդեն երկար ժամանակ է, ինչ սեր եք փնտրում, ապա դադարեցրեք դա: Ճակատագիրը ձեզ համար կգտնի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Ցուլ
Զագս գնալ հիմա հաստատ շտապել չարժե։ Ձեզ ժամանակ է անհրաժեշտ հարաբերությունները ստուգելու համար: Նշանի որոշ ներկայացուցիչներ կխճճվեն սիրո եռանկյունու մեջ: Որքան շուտ կողմնորոշվեք, այնքան լավ: Փորձեք ձեռնպահ մնալ ցանկացած վեճից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Երկվորյակ
Հին հարաբերություններին վերջ տալով, մի շտապեք սկսել նորը: Դուք հանգստանալու կարիք ունեք: Երկվորյակներ, որոնք վաղուց արդեն երջանիկ են եղել սիո մեջ, խորհուրդ է տրվում որքան հնարավոր է շատ ժամանակ անցկացնել երկրորդ կեսի հետ: Այդպիսով, չեք թողնի, որ սիրելիի մոտ փոփոխություններ տեղի ունենան:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Խեցգետին
Նույնիսկ մտքով մի անցկացերք կողքից սիրավեպ ունենալը։ Ցանկացած գաղնիք կբացահայտվի։ Ավելի լավ է մտածեք եղած հարաբերությունները փրկելու մասին․դա հնարավոր է։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Առյուծ
Այս փոլում հարաբերություններ պարզելուց խուսափել անհնար կլինի։ Աշխատեք դրա միջով անցնել նվազագուն կորուստներով։ Առյուծներից ոմանց ավելի լավ է ժամանակավորապես հանգստանան իրենց զուգընկերոջից․առաջարկեք նրան այդ տարբերակը։ Հանգստյան օրերն անցկացրեք սիրելիի հետ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Կույս
Այժմ ձեզ համար գլխավոր կարգախոսն է․ եթե արել ես ընտրությունդ՝ մի կասկածիր։ Հավատացեք զուգընկերոջը, ոչ թե թերություններ որոնեք նրանում։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեզ կարող են հիասթափություներ սպասել։ Մի կառչեք դրանցից։ Հնարավոր է՝ ձեր ճկատագիրը ձեզ սպասում է մեկ այլ տեղում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Կշեռք
Հետաքրքրվեք ձեր հին ծանոթներով։ Հնարավոր է, որ հենց նրանց մեջ է ձեր ապագա ճակատագիրը։ Միայնակ Կշեռքներին խորհուրդ է տրվում հաճախ լինել ընկերների շրջապատում է հասարակական վայրերում։ Իսկ ամուսնացածներին խորհուրդ է տրվում համբերատար լինել։ Հիշեք՝ ձեր իմաստնությունից շատ բան է կախված։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Կարիճ
Որպեսզի հանդիպեք ընտրյալին՝ դուք պետք է փոխեք ձեր հայացքները։ Զգուշավոր եղեք զուգընկերոջն ընտրելիս․ մեծ է սխալվելու հավանականությունը։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեզ սպասում է ճակատագրական հանդիպում, պատրաստ եղեք դրան։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Աղեղնավոր
Ինչո՞ւ ձեր երկրորդ կեսի հետ չմեկնեք ռոմանտիկ ճանապարհորդության։ Ծրագրեր կազմեք։ Աշխատեք ղեկավարումը հանձնել տղամարդուն։ Դերերի նոր տերաբաշխման դիմաց դուք կարժանանաք ծաղիկների, նվերների և հիացմունքի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Այծեղջյուր
Չէի՞ք հավատում առաջին հայացքից սիրուն։ Սակայն ձեզ հետ հենց դա տեղի կունենա այս շաբաթ։ Վառ զգացմունքները և բուռն կիրքն ապահովված կլինի։ Ամուսնացած Այծեղջյուրներին աստղերը խորհուրդ են տալիս հնարավորինս շատ ժամանակ անցկացնել ընտանիքի հետ։ Դա կօգնի ամրապնդել միությունը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Ջրհոս
Եթե ցանկանում եք պահպանել եղած հարաբերությունները, ստիպված կլինեք հաշտվել սիրելիի թերությունների հետ։ Նոր սիրավեպ ունենալու համար նախ սովորեք ձեր կյանք նոր մարդկան ներս թողնելուն։ Բաց եղեք, որպեսզի ձեզ նկատեն, և մ վախեցեք բռնկվող զգացմունքներից։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 25-31-ը. Ձկներ
Սիրային հարաբերությունների համար ձեր ուժ և ժամանանակը չի բավականացնի։ Արդյունքում՝ երկրորդ կեսը դժգոհ կմնա։ Միայնակ Ձկները հազիվ, թե ճակատագրական հանդիպման հույս կարող են ունենալ, սակայն շրջապատին ուսումնասիրել՝ պետք է։ Այս շրջանում չարժե ամունանալ։

Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года
25.03.2019 С 25 по 31 марта - убывающая Луна. В это время не рекомендуется начинать новое. Плохо пойдет профессиональное обучение, а полученные знания могут не пригодиться. Может быть путаница с документами, ошибки, опечатки. Почти всю неделю нежелательно делать крупные покупки, особенно стоит воздержаться от приобретения компьютеров, офисной техники, телефонов, телевизоров, средств передвижения. Техника может быстро выйти из строя или оказаться с дефектами, которые не удастся заметить вовремя. В данный период люди более рассеянны и часто упускают важные детали.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Овен
Сделайте все возможное, чтобы разжечь былую страсть. Это оживит существующие отношения. Сейчас время для проявления мудрости и терпения. Если вы уже давно находитесь в поисках любви, приостановите их. Судьба найдет вас сама в скором времени.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Телец
В загс сейчас точно спешить не стоит. Вам нужно время, чтобы проверить отношения. Некоторые представители знака будут страдать в любовном треугольнике. Чем раньше вы определитесь, тем лучше! От любых ссор сейчас постарайтесь воздержаться.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Близнецы
Закончив старые отношения, не торопитесь начинать новые. Вам нужен отдых. Близнецам, которые давно счастливы в любви, рекомендуется как можно больше времени сейчас уделять второй половине. Так вы не пропустите изменения в любимом человеке.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Рак
Даже не пытайтесь подумать о романе на стороне. Все тайное обязательно станет явным! Лучше попытайтесь спасти существующие отношения: это возможно. Если чем-то недовольны, говорите партнеру об этом напрямую. Прочесть ваши мысли он, увы, не сумеет.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Лев
Выяснения отношений в данный период будет не избежать. Постарайтесь пройти через это с минимальными потерями. Некоторым Львам сейчас лучше отдохнуть от партнера: предложите ему этот вариант. Выходные, проведите с любимыми!
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Дева
Главное правило для вас сейчас: если уже сделали выбор, не сомневайтесь! Верьте в партнера, а не ищите в нем недостатки. Во второй половине недели вас могут ожидать разочарования. Не зацикливайтесь на них. Может, ваша судьба ждет вас в другом месте?
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Весы
Присмотритесь к своим старым знакомым. Быть может, среди них есть ваша будущая судьба? Одиноким Весам рекомендуется чаще бывать в компаниях и общественных местах. А замужним - быть терпеливее в браке. Помните: от вашей мудрости многое зависит.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Скорпион
Чтобы встретить суженого, вам придется пересмотреть собственные взгляды. Будьте аккуратны в выборе партнера, соглашаться на первого встречного точно не стоит: велик шанс ошибиться. Во второй половине недели вас ожидает судьбоносная встреча, будьте готовы к ней!
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Стрелец
Почему бы вам не отправиться в романтическое путешествие со второй половиной? Стройте планы! В паре постарайтесь передать бразды правления в руки мужчины. В качестве бонуса от нового распределения ролей вам обеспечены цветы, подарки и обожание.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Козерог
Не верили в любовь с первого взгляда? Но именно она может случиться с вами сейчас. Яркие эмоции и буйная страсть обеспечены! Козерогам, уже состоящим в браке, звезды советуют как можно больше времени проводить с семьей. Это поможет укрепить союз.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Водолей
Если вы хотите сохранить имеющиеся отношения, придется проявить терпимость к недостаткам возлюбленного. Для начала нового романа научитесь впускать в свою жизнь людей. Будьте открыты, чтобы вас заметили, и не пугайтесь нахлынувших чувств.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 марта 2019 года Рыбы
Времени и сил на любовные отношения вам будет не хватать. Как итог - недовольство второй половины. Одинокие Рыбы вряд ли могут рассчитывать на судьбоносные встречи, но присматриваться к окружающим стоит! В данный период нежелательно заключать брак.