Շաբաթվա աստղագուշակ․ փետրվարի 18-24-ը 2019 թ․
Այս շաբաթն ամենահեշտերից չի լինելու, սակայն հետագայիում այդ մասին հիշելու եք որպես անգին փորձի։ Հաճելի իրադարձությունները կսկսեն զարգանալ փետրվարի 21-ից։ Ինքներդ նախաձեռնեք մտերիմների հետ հանդիպումներ։ Իսկ աշխատավայրում քիչ խոսացեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը. Ցուլ
Ճակատագրական հանդիպումը ապագա սիրելիի հետ տեղի կունենա հենց ակս ժամանակահատվածում։ Ոչ մեկի վրա վրա խաչ մի քաշեք։ Տրամադրությունը բարձր կլինի, ինչը պետք է օգտագործել դժվար հարցերի լուծման համար։ Զգույշ եղեք սահուն ճանապարհներին․ավելի լավ է լրացուցիչ ապահովությունը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը. Երկվորյակ
Աշխատավայրում դուք վերջապես հնարավորություն կունենաք բացահայտել ձեզ։ Եղեք ամեն ինչում առաջատարը․ դա կազդի ձեր դրամական խրարուսման վրա։ Ինքնավստահ եղեք։ Իսկ տանը՝ հակառակը․ որպեսզի խուսափեք վեճերից ու հակասություններից, այժմ հարկ է ցուցաբերել թեթևություն և զիջումների գնալ։ Դուք կհատուցվեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը. Խեցգետին
Մի խոսեք բաներից, որոնցում վստահ չեք։ Ձեր խոսքերը հետագայում կարող են ձեր դեմ օգտագործվել։ Աշխատեք չնստել տանը․ կարելի է լիարժեք հանգստի գնալ կամ հանգստյան օրերն անցկացնել ձեզ համար ոչ սովորական միջավայրում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը․ Առյուծ
Ժամանակից առաջ մի ընկեք և մի շտապեք։ Ստուգեք բոլոր փաստաթղթերը, որոնք պետք է լրացվեն։ Ամսի 18-ը նպաստավոր է սիրային հարաբերությւունների համար։ Այդ օրը ընտրյալի կողմից ասված խոսքերը անկեղծ կլինեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը․ Կույս
Այս ժամանակահատվածում ձեզ մի քանի անգամ կարող են անհարմար դրության մեջ թողնել։ Հումորով արձագանքեք, որպեսզի ծիծաղելի դրության մեջ չընկնեք։ Հնարավոր են դրամական ավելացումներ աշխատավարձի բարձրացման կամ պարգևատրման տեսքով։ Միայն թե մի ծախսեք դրանք հանպատրաստի գնումների վրա։ Նայեք հեռանկարին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը․ Կշեռք
Այժմ դուք կարող եք տարբեր ոլորտներ փորձարկել։ Այս շրջանում աշխատանքի փոփոխությունը բարենպաստ կլինի։ Եթե ինչ-որ բան չստացվի՝ առաջնորդվեք «չկա չարիք՝ առանց բարիքի» կարգախոսով։ Հնարավոր է ոչ ցամաքային տրանսպորտից օգտվեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը․ Կարիճ
Ձեր ունակություններն առավելագույնս օգտագործեք։ Սա այն ժամանակաշրջանն է, որ կարող եք վստահորեն հայտարարեք ձեր մասին։ Գործընկերների հետ հարաբերություններում զգուշավոր եղեք․ հնարավոր է ձեր դեմ դավեր են նյութում։ Սերելի մարդու ներկայությամբ աշխատեք նուրբ լինել, չափավորեք ձեր հպարտությունը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը․ Աղեղնավոր
Դուք ժամանակ կգտնեք այն ամենի համար, ինչ կցանկանաք անել․ անգամ ամենաանհավանական ծրագրերը կիրականանան։ Փետրվարի 18-ին հնարավոր են անսպասելի փոփոխություններ դեպի լավը։ Ամեն ինչում ուշադրություն դարձրեք մանրուքներին, անգամ՝ ձեր արտաքին տեսքին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը․ Այծեղջյուր
Եթե ուզում եք, որ ամեն ինչ լավ լինի՝ արեք ինքներդ։ Տանը ձեզանից համբերություն կպահանջվի, որպեսզի չվիճեք մտերմների հետ։ Ավելի լավ է նյութական խնդիրները չկուտակել։ Պա՞րտք եք ուզում վերցնել։ Ավելի լավ է բանկից վարկ վեցրեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը․ Ջրհոս
Ինչ էլ ձեր կյանքում կարարվի հիմա, հանդարտություն պահպանեք։ Եղեք արտաքնապես հանգիստ և հաղթող դուրս կգաք։ Աշխատավայրում չլուծված հարցեր կծագեն․խորհուրդ է տրվում դրանք կարգավորել մինչև ամսվա վերջը։ Ամսի 20-ից հետո լավ կլիներ համգստանայիք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 18-24-ը. Ձկներ
Ձեզ սպասվում է հանդարտ ժամանակահատված։ Սա հանգստի և մտերիմների հետ շփման շրջան է։ Ոչ մի դեպքում մի վիճաբանեք, ընդհակառակը՝ հաշտվեք։ Լավ կլինի շատ ժամանակ հատկացնեք ձեր հոբբին։ Մի վախեցեք փող ծախսելուց․ դրանք կվերադառնան ձեզ մոտ։

Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года
18 февраля - растущая Луна. Постарайтесь в данный период не вступать в конфликты. Поскольку Луна сейчас растет, она способна раскрутить любой конфликт и сделать ив мухи слона. Будьте невозмутимы, даже если люди вокруг будут вести себя неадекватно. Потом вы поймете, что все сделали правильно. 19 февраля - полнолуние. Время, когда даже самые выдержанные люди могут вспылить. Примите это к сведению, не обижайтесь и сами постарайтесь сдерживать себя. Что поделаешь - Луна не так проста! С 20 по 24 февраля - убывающая Луна. Если вы хотите сменить работу, лучше сделать это сейчас. Процесс пройдет безболезненно, более того, шансы, что эти перемены только к лучшему, высоки.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Овен
Эта неделя окажется не самой легкой, но в дальнейшем вы будете вспоминать об этом как о бесценном опыте. Приятные события начнут происходить с 21 февраля. Сами инициируйте встречи с близкими. А на работе меньше разговаривайте.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Телец
Судьбоносная встреча с будущим возлюбленным может произойти именно в данный период. Не ставьте крест ни на ком! Настроение у вас будет на высоте, это стоит использовать для решения трудных вопросов. Будьте аккуратнее на скользкой дороге: лучше перестраховаться.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Близнецы
На работе вам наконец-то представится шанс проявить себя. Будьте во всем впереди: это повлияет на ваше денежное вознаграждение. И держитесь увереннее! А вот дома наоборот: чтобы избежать конфликтов и ссор, сейчас стоит проявить мягкость и пойти на уступки. Вам зачтется.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Рак
Не говорите того, в чем вы не уверены. Ваши слова могут быть использованы в дальнейшем против вас. Свои планы также пока держите в секрете. Старайтесь не сидеть дома: можно отправиться на полноценный отдых или провести выходные в непривычной для вас обстановке.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Лев
Не торопите события и не торопитесь сами! Проверяйте все документы, которые будете заполнять. 18 число благоприятно для любовных встреч. Слова, сказанные в этот день избранником, можно принимать за чистую монету.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Дева
В данный период вас не раз могут поставить в неловкое положение. Отреагируйте с юмором, чтобы выглядеть достойно. Вероятны денежные бонусы в виде прибавления к зарплате или премии. Только не тратьте их сразу на импульсивные покупки. Посмотрите на перспективу.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Весы
Сейчас вы можете попробовать разные сферы. Смена работы в данный период благоприятна. Если что-то не получается, руководствуйте девизом «все к лучшему!» В ближайшую неделю лучше не совершать перелеты. Пересядьте на наземный транспорт.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Скорпион
Используйте свои таланты по максимуму! Это время, когда вы смело можете заявить о себе. В отношениях с коллегами будьте сдержанны: возможно, вам готовят подставу. Рядом с любимым человеком постарайтесь быть мягче, умерьте свою гордыню. Это спасет ваши отношения.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Стрелец
Вы найдете время для всего, что хотели осуществить. Даже самые нереальные планы будут реализованы. 18 февраля вас могут ожидать внезапные перемены в лучшую сторону. Уделяйте внимание мелочам во всем, вплоть до собственного внешнего вида. Будьте на высоте!
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Козерог
Если хотите сделать хорошо, сделайте сами! Дома вам понадобится терпение, чтобы не разругаться с близкими в пух и прах. Материальные проблемы лучше не накапливать. Нужно взять в долг? Сделайте это с помощью кредита в банке.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Водолей
Что бы ни произошло в вашей жизни сейчас, сохраняйте невозмутимость. Будьте спокойны внешне, и останетесь победителем. Будут нерешенные вопросы на работе, закрыть которые рекомендуется до конца месяца. В 20-х числах вам не помешает отдохнуть.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 февраля 2019 года Рыбы
Вас ждет размеренный период. Это время для отдыха и общения с близкими. Ни в коем случае не конфликтуйте, наоборот - миритесь! Неплохо будет сейчас уделить больше времени своему хобби. Не бойтесь тратить деньги: они вернутся к вам.