Վիկտորիա Բեքհեմը հրաժարվել է մասնակցել Spice Girls-ի վերականգնմանը
2016 թվականին 90-ականների ամենահայտնի խումբը նշելու է իր հիմնադրման և առաջին՝ Wannabe, երգի թողարկման 20-ամյակը։ Ջերի Հոլիուելը, Էմա Բանթոնը, Մել Սին և Մել Բին արդեն պատրաստվում են առաջիկա շուրջերկրյա հյուրախաղերին, իսկ ահա Վիկտորիան կտրականապես հրաժարվել է մասնակցել դրան։
Spice Girls-ի նախկին երգչուհու խեսքերով, երգեցողությունն իրեն արդեն չի հետաքրքրում։ «Վիկտորիան լավ հարաբերություններ է պահպանում խմբի մյուս աղջիկների հետ և անկեղծորեն նրանց հաջողություն է մաղթում, սակայն այժմ նա իր ողջ ուշադրությունը ցանկանում է կենտրոնացնել իր նորաձևության ապրանքանիշի և ընտանիքի վրա»,-ասել է Վիկտորիային մոտ կանգնած աղբյուրը։
Հիշեցնենք, որ Ջերի Հոլիուելը առաջինն է հեռացել խմբից 1998 թվականին, որից հետո համույթը որոշ ժամանակ գույություն ուներ որպես քառյակ, մինչև որ 2001 թվականին վերջնականապես կազմալուծվեց։ 2012 թվականին խումբը միավորվեց՝ Լոնդոնի օլիմպիական խաղերի փակման արարողությանը հանդես գալու համար։

Виктория Бекхэм отказалась принимать участие в воссоединении Spice Girls
Как сообщают СМИ, в 2016 году самая популярная группа 90-х отметит 20 лет со дня своего основания и выхода первого сингла Wannabe. Джерри Холлиуэл, Эмма Бантон, Мел Си и Мел Би уже вовсю готовятся к предстоящему мировому турне, а вот Виктория наотрез отказалась принимать в этом участие.
По словам экс-вокалистки Spice Girls, у нее больше нет интереса к пению. "Виктория поддерживает отличные отношения с другими девушками из группы и искренне желает им удачи, однако сейчас она хочет уделить все внимание своему модному бренду и семье",- рассказал источник.
600c580
Напомним, Джерри Холлиуэл первой ушла в 1998 году, после чего группа некоторое время существовала в виде квартета, пока окончательно не распалась в 2001 году. В 2012 году группа воссоединялась для представления на церемонии закрытия Олимпийских игр в Лондоне.