Միրանդա Քերը «կպցրել» է ամենաերիտասարդ միլիարդատիրոջը
Ըստ լուրերի` ավստրալուհի մոդել Միրանդա Քերը նոր երկրպագու ունի, և նա ոչ միայն տարիքով փոքր է գեղեցկուհուց, այլև ամենաերիտասարդ միլիարդատերն է՝ համաձայն Forbes-ի ցուցակի։
Օրլանդո Բլումի 32-ամյա նախկին կնոջը «բռնացրել» են Snapchat հավելվածի ստեղծող 25-ամյա Էվան Շպիգելի հետ։
«Նրանք նստած էին բարում և սեթևեթում էին միմյանց հետ,-հավաստիացրել է այդ հանդիպման ականատեսը։-Նրանք հմայված էին միմյանցով»։
Միաժամանակ հիշեցնենք այն սկանդալի մասին, որի հերոսը 2015 թվականին դարձավ Շպիգելը։ Gawker կայքը հրապարակել է Էվանի էլեկտրոնային նամակները, որոնք նա ուղարկել էր ուսանողական տարիների «Կապա Սիգմա» եղբայրության ընկերներին։ Դրանց բովանդակությունը պատանուն բնորոշում էին ոչ լավ կողմերով․ մասնավորապես նա անվանարկում էր Սթենֆորդի համալսարանի ուսանողուհիներին, խոսում նրանց հետ ունեցած հարաբերություններից, իր սեքսուլ երևակայություններից, երեկոյի համար մարիխուանայի ձեռք բերման մասին։
Ինչպես գրում է CNN-ը՝ այդ ամենի համար Շպիգելը հանրությունից ներողություն է հայցել։
«Ես ամաչում և զղջում եմ, որ ուսանողական տարիների իմ հիմար էլէկրոնային նամակները հրապարակվել են։ Ինձ ներում չկա։ Շատ եմ ցավում, որ ժամանակին գրել եմ դրանք, ես իսկական հիմար էի։ Դրանք որևէ կերպ չեն արտահայտում այն, ինչպիսին ես այօր եմ կամ կանանց վերաբերյալ իմ հայացքները»,-զղջացել էր Էվանը։
Հիշեցնենք, որ Միրանդա Քերը, ով որդի ունի Օրլանդո Բլումից, վերջերս հավաստիացրել է, որ դեռևս իր համար ամուսին չի փնտրում։ Փոխարենը՝ նա սիրում է հանդես գալ մերկ։

Миранда Керр подцепила самого молодого миллиардера
По слухам, у австралийской супермодели Миранды Керр новый кавалер, и он не только моложе ее, но и является самым юным миллиардером в списке Forbes.
32-летнюю экс-супругу Орландо Блума на днях застали в обществе 25-летнего Эвана Шпигеля, создателя приложения Snapchat.
"Они сидели в баре и заигрывали друг с другом", - заверил очевидец этой встречи. - Они были очень друг другом увлечены".
Между тем, стоит напомнить о скандале, героем которого Шпигель стал в 2015 году. Сайт Gawker обнародовал электронные письма, которые Эван писал друзьям из братства "Каппа Сигма" в студенческие годы. Их содержание характеризует молодого человека не с лучшей стороны. Так, юный Шпигель шутит по поводу сексуальным утехам и стрельбе "по жирным девкам", пишет о закупке марихуаны для вечеринки. Представительниц женских объединений Стэнфордского университета он называет "сестрошлендрами" и другими унизительными словами.
Как пишет CNN, за все это Шпигель принес публичные извинения.
"Я чувствую угнетение и стыд за то, что мои идиотские электронные письма времен студенческого братства были обнародованы. Мне нет оправданий. Мне жаль, что я тогда их писал, я был настоящий мудила. Они ни в коем случае не отражают того, кем я есть сегодня, или моих взглядов в отношении женщин", - извинился Эван.
Напомним, Миранда Керр, которая имеет сына от Орландо Блума, недавно заверила, что пока не ищет себе мужа. Зато она любит расхаживать голой.