Ջենիֆեր Լոպեսը պատրաստվում է հղիանա՞լ
Ըստ լուրերի` ամերիկացի երգչուհի Ջենիֆեր Լոպեսը որոշել է ևս մեկ երեխա ունենալ: Իր ցանկության իրականացման համար նա «օգտագործում» է իր 27-ամյա ընկերոջը՝ Քասպեր Սմարթին, ում հետ կրկին միացել է:
«Չնայած Ջենիֆերը չի ծրագրում ամուսնանալ նրա հետ, սակայն երգչուհին դեռևս սիրում է Քասպերին և ցանկանում է նրանից երեխա ունենալ»,- ասել է Լոպեսին մոտ կանգնած աղբյուրներից մեկը:
Վերջինիս խոսքերով, նույնիսկ այն ժամանկ, երբ Ջենիֆերը և Քասպերը բաժանվել էին, երիտասարդը շարունակում էր երգչուհուն օգնել երեխաների` 7-ամյա Մաքսիմին և Էմային խնամելու հարցում: Օրինակ, նրանց համար սիրելի համբուրգերներ էր գնում, ընդ որում Ջեյ Լոն այդ գործի համար նրան տրամադրում էր իր շքեղ Bentley-ն:
Աղբյուրի հաղորդմամ՝ այն, որ 45-ամյա Լոպեսը վերականգնել է Սմարթի հետ հարաբերությունները, չի նշանակում, թե նա մոռացել և ներել է նրան տրանսսեքսուալների հետ ունեցած կապը:
«Այժմ Քասպերը պետք է պահպանի երգչուհու կողմից սահմանված կանոնները: Նրան օրը ցերեկով թույլատրվում է դուրս գալ միայն երեխաների հետ միասին, իսկ երեկոյան ոչ մի տեղ չի կարող գնալ, քանի դեռ Լոպեսի թույլտվությունը չի ստացել»,-հայտնել է աղբյուրը:
Ինքը՝ Ջենիֆերը, հարաբերությունների վերականգնումը համարում է բավականին կայուն, որպեսի պլանավորի երեխա ունենալ: Առավել ևս, որ վերջերս Լոպեսը հայտարարել էր, որ կցանկանար ևս մեկ երկվորյակ լույս աշխարհ բերել:

26.02.2015 По слухам, американская певица Дженнифер Лопес решила завести еще одного ребенка. Для осуществления своего желания она "использует" 27-летнего бойфренда Каспера Смарта, с которым недавно вновь сошлась.
"Хотя она не планирует выходить за него замуж, Джей Ло все еще любит Каспера и хочет от него ребенка", - рассказал источник из окружения звезды.
По словам информатора, даже когда Дженнифер и Каспер перестали быть парой, парень все равно продолжал помогать ей с детьми, 7-летними Максом и Эммой. Например, ездил за их любимыми гамбургерами, причем Джей Ло позволяла Касперу брать для этого свой роскошный Bentley.
Как отмечает источник, то, что 45-летняя Лопес возобновила отношения со Смартом, не означает, что она забыла и простила ему интрижку с транссексуалом.
"Теперь Каспер должен придерживаться установленных ею жестких правил. Ему разрешается выходить посреди дня только с детьми, вечером же он не может никуда сходить, не получив перед этим разрешения Лопес", - сообщил источник.
Сама Дженнифер считает эти возрожденные отношения достаточно стабильными для того, чтобы планировать ребенка. Тем более не так давно Лопес заявила, что хотела бы родить еще двойню.