Բեյոնսեն հղի է. Լիլի Քիմ
Լրատվամիջոցներում դարձյալ շրջանառվում է Բեյոնսեի հղիության մասին լուրը: Հաճախ է լինում, երբ ԶԼՄ-ներում հայտնվում են համանման լուրեր, որոնք այնուհետև հերքվում են: Սակայն այս անգամ արևմտյան տեղեկատվական միջոցները հղում են անում երգչուհու ընկերուհու` Լիլի Քիմի խոսքերին, ով ընկերուհու գաղտնիքը փոխանցել է լրագրողներին:
Եթե հավատանք հաղորդագրություններին, ապա օրերս հիփ-հոփ կատարողը Բեյոնսեի և նրա ամուսին Ջեյ-Զիի համերգներից մեկի ժամանակ ետնաբեմում տեղեկացել է բեմի թագուհու հետաքրքիր դրության մասին.
Լիլ Քիմը վերադարձավ ու մեզ ասաց, որ Բեյը հղի է:
Աղբյուրի համաձայն` դերասանուհին իր գործընկերուհու հղիության մասին իմացել է, երբ նրան առաջարկել է հանդիպման առիթով շամպայն խմել:
Քիմը մեկ շիշ շամպայն գնեց իր վաղեմի բարեկամների` Բեյոնսեի և Ջեյ-Զիի համար, համար, բայց Բեյը հրաժարվեց անգամ մեկ բաժակ խմել: Այդ ժամանակ Լիլը հարցրեց. «Ի՞նչ է կատարվում: Դո՞ւ...»: Սակայն նա դեռ չէր ավարտել իր հարցը, երբ Բեյոնսեն սկսեց ժպտալ և ասաց. «Այո»:
Բավականին կասկածելի է, սակայն, եթե հետագայում այս փաստը հաստատվի, ապա միայն ուրախ կլինենք աստղային զույգի համար. ոչ մեկի համար գաղտնիք չէ, որ հռչակավոր զույգը վաղուց է մտածում երկրորդ երեխա ունենալու մասին:

Лили Ким: Бейонсе беременна
В СМИ снова начали циркулировать слухи о беременности Бейонсе, но, как известно, подобное мы с вами уже проходили - в прессе то и дело появляются похожие сообщения, которые позже оказываются вымыслом. Однако на сей раз западные инсайдеры ссылаются на слова подруги певицы - Лил Ким, которая поделилась секретом звезды с журналистами.
Если верить информатору одного из порталов, то на днях хип-хоп-исполнительница побывала за кулисами концерта Бейонсе и ее супруга Джей-Зи в Нью-Джерси, где и узнала об интересном положении дивы:
Лил Ким вернулась и сказала нам, что Бей беременна.
Согласно источнику, артистка узнала о беременности своей коллеги, когда предложила ей выпить по бокалу игристого за встречу:
Ким купила бутылку шампанского для своих старых друзей - Бейонсе и Дже-Зи, но Бей отказалась выпить даже стаканчик. Тогда Лил спросила ее: "Что происходит? Ты...?"Однако она еще не успела закончить свой вопрос, а Бейонсе уже начала улыбаться и сказала "да".
Весьма сомнительно, но если в дальнейшем информация и подтвердится, то мы будем только рады за звездное семейство, ведь ни для кого не секрет, что знаменитости давно подумывают о втором ребенке.