«Սեքս-խորհրդանիշ կարելի է լինել ցանկացած տարիքում ». Շերոն Սթոուն
56-ամյա աստղի երեխաներն արդեն բավականին մեծ են, այնպես որ` նրանց մայրը կարող է ժամադրությունների գնալ: Այս մասին Շերոնը հայտարարել է ամերիկյան թոք-շոուներից մեկի ժամանակ:
«Իմ երեխաներն արդեն այն տարիքում են, որ ինձ անհարմար չէ ժամադրության գնալ` ահա թե ինչ է պատահել: Քանի դեռ նրանք փոքր էին, ես չէի ցանկանում որևէ մեկի հետ հանդիպել: Հիմա ինձ ավելի ազատ եմ զգում տղամարդկանց հետ հանդիպելու համար»,-բացատրել է դերասանուհին:
Ինչպես հայտնի է` Շերոնը երեք որդեգրած որդի ունի: Նրանցից մեծը 14 տարեկան է, փոքրը` ութ:
Հիշեցնենք, որ մի քանի տարի առաշ Սթոունը հանդիպում էր մոդելի հետ, ով երկու անգամ փոքր էր նրանից: Հետո Շերոնին վերագրվեց սիրավեպ գործարար և դերասան Անտոնիո Բանդերոսի հետ:
Սթոունը, ով շարունակում է պահպանել իր դյութիչ տեսքը, ով մինչ օրս իրեն կարող է թույլ տալ զբոսնել առանց կրծկալի, վստահ է, որ սեքս-խորհրդանիշ կարելի է լինել ցանկացած տարիքում, իսկ կնճիռները տղամարդկանց միայն ավելի են գրավում:

Шэрон Стоун: Я открыта для свиданий
Дети 56-летней звезды уже достаточно выросли, так что их мама может начать ходить на свидания. Об этом Шэрон заявила в одном из американских ток-шоу.
"Мои дети достигли такого возраста, что мне удобно ходить на свидание - вот что произошло. Пока они были маленькие, я не хотела ни с кем встречаться. Теперь я буду чувствовать себя комфортно, встречаясь с мужчинами", - пояснила актриса.
Как известно, у Шэрон трое приемных сыновей. Старшему из них 14 лет, младшему - восемь.
Напомним, несколько лет назад Стоун встречалась с манекенщиком, который был вдвое ее младше. Потом ей приписывали романы с американским бизнесменом и актером Антонио Бандерасом.
Шэрон, которая держится в такой отличной форме, что до сих пор может себе позволить ходить без лифчика, уверена, что секс-символом можно быть в любом возрасте, а морщины мужчин только привлекают.