Բացահայվել է Ջենիֆեր Էնիսթոնի մասին ճշմարտությունը
Օրերս Ջենիֆեր Էնիսթոնի երկրպագուներն իսկական ցնցում են ապրել. համացանցում հայտնվել են լուսանկարներ, որոնցում դերասանուհին շատ կարճ մազերով է:
Լուսանկարները, որտեղ դերասանուհին գրեթե ճաղատ է, հրապարակել են մի շարք լրատվամիջոցներ: Վերջիններս հայտնել են, որ ճանաչված աստղն իր ճոխ մազերը կտրել է՝ որպես աջակցություն իր քաղցկեղով հիվանդ զարմիկին:
Դերասանուհու ներկայացուցիչը, բարեբախտաբար, հերքել է լուրը: Նա հայտարարել է, որ Էնիսթոնը չի արել ոչ մի էքստրեմալ սանրվածք, բացի դա' նա չունի ոչ մի զարմիկ:
Ինչպես հետագայում պարզ է դարձել, «ճաղատ» գլխով լուսանկարի բնօրինակն արվել է 2006թ-ին` «Փողատեր ընկերները» ֆիլմի պրեմերայի ժամանակ  և Facebook-ում հրապարակվել որպես ապրիլմեկյան կատակ:

Дженнифер Энистон опровергла слух о том, что брилась наголо
На днях поклонники Дженнифер Энистон испытали настоящий шок. Дело в том, что в интернете появилась фотография, на которой изображена актриса с очень короткой стрижкой.
Скриншот снимка из соцсети, на котором Дженнифер Энистон выглядит практически лысой, ранее распространили несколько СМИ. Эти источники сообщили, что голливудская знаменитость отрезала свои роскошные локоны в поддержку своей племянницы, больной раком.
Представитель звезды, к счастью, опроверг слухи. Он заявил, что Энистон не делала никаких экстремальных стрижек. Кроме того, у нее нет никакой племянницы.
Как выяснилось позже, снимок «лысой» Дженн был опубликован в Facebook, в качестве первоапрельской шутки. Оригинал снимка – фото актрисы, сделанное в 2006 году на премьере картины «Друзья с деньгами».