Միայն սերը քեզ ֆուտբոլիստ կդարձնի. Մադոննայի նոր երգը կդառնա սեզոնի հիթը
Ամերիկացի փոփ աստղ Մադոննան ներկայացրել է իր նոր՝ Give Me All You Luvin երգի տեսահոլովակը: Նա այդ երգով փետրավարի 5-ին հանդես կգա Ինդիանապոլիսի (ԱՄՆ) մարզահամերգային դահլիճում՝ հյուսիսամերիկյան ֆուտբոլի Ազգային լիգայի եզրափակչի կապակցությամբ: Նախնական հաշվարկներով՝ միայն Միացյալ Նահանգներում այդ իրադարձությանը հետեւելու են ավելի քան 210 միլիոն հեռուստադիտողներ եւ ռադիոունկնդիրներ: Երաժշտական քննադատներն արդեն հասցրել են կարծիք հայտնել, որ Մադոննայի այս երգը կդառնա սեզոնի հիթը: Տեսահոլովակում նկարահանվել են ռեպերներ M.I.A-ը եւ Նիկի Մինաժը, ինչպես նաեւ ամերիկացի ֆուտբոլիստներ: «Ֆանատները կարող են քեզ հայտնի դարձնել, պայմանագիրը կարող է հարստացնել քեզ,իսկ մամուլը քեզ կարող է դարձնել գերաստղ, բայց միայն սերը քեզ ֆուտբոլիստ կդարձնի». այս տողերով է սկսվում տեսահոլովակը:
Give Me All You Luvin երգը կմտնի M.D.N.A ալբոմը, որը, ինչպես հայտարարել է Մադոննան, վաճառքում կլինի մարտի 26-ից:

Мадонна представила публике новый видеоклип
Американская поп-звезда Мадонна представила видеоклип новой песни Give Me All You Luvin. Исполнительница выступит с ней 5 февраля на стадионе Индианаполиса (США, штат Индиана) в перерыве "Супер Боул" - финального матча чемпионата североамериканской Национальной футбольной лиги по американскому футболу.
Ожидается, что только в США за этим событием будут наблюдать более 210 миллионов телезрителей и радиослушателей, передает ИТАР-ТАСС. По мнению местных музыкальных критиков, новинка от Мадонны станет главным хитом предстоящего сезона.
В видеоклипе снялись рэперы M.I.A и Ники Минаж, а также игроки в американский футбол. Музыкальное видео полностью посвящено спорту. "Это безумно веселый видеоклип", - отмечается в свежем номере американского музыкального журнала Rolling Stone.
Песня Give Me All You Luvin войдет в альбом M.D.N.A, который, как заявила Мадонна, поступит в продажу 26 марта этого года.