Խոյերը կուրախանան նոր շաբաթվա թարմ, գրեթե գարնանային նոտաներով, բարձր տրամադրությամբ և հաճելի նորություններով: Երկուշաբթի հնարավորություն կընձեռվի վերականգնել հարաբերությունները սիրելիի հետ: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի օրերին լուռ, միայնակ զբաղմունքները կլինեն շատ հաջողված: Հինգշաբթի կարող է պահանջվել, որ դուք կայացնեք կարևոր որոշում, որը երկար ժամանակ հետաձգել եք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող եք ներքաշվել հակամարտությունների և խարդավանքների մեջ: Ամեն գնով խուսափեք դրանցից: Շաբաթավերջին կենտրոնացեք մարզական վարժությունների և ինքնախնամքի վրա:
Ցուլերը մտնում է փոփոխությունների շրջան։ Եթե մտածում եք աշխատանքը փոխելու կամ ցանկանում եք որոշ փոփոխություններ կատարել ձեր անձնական կյանքում, հիմա ճիշտ ժամանակն է։ Բայց հիշեք, որ Մերկուրին հետադարձ է, և մի սպասեք, որ ձեր բախտը կբերի։ Եղեք նախաձեռնող և ձեռնարկեք որոշ վճռական քայլեր։ Ժամանակ հատկացրեք նոր կապեր և եկամտի աղբյուրներ գտնելուն։ Շաբաթվա կեսին կարող եք հիանալի տրամադրություն ունենալ առանց որևէ ակնհայտ պատճառի։ Չնայած, ինչ պատճառ. գարունը շատ մոտ է։ Ուրբաթ օրը սկսեք այն նոր նախագիծը, որի մասին վաղուց մտածում էիք։ Շաբաթավերջին մտածեք ձեր հաջորդ արձակուրդի մասին. կազմեք ծրագրեր և ամրագրեք ձեր ճանապարհորդական տոմսերը։
Այս շաբաթը Երկվորյակներին կարող է բազմաթիվ հարցեր առաջադրել՝ կապված հարազատների, ընտանիքի կամ բնակարանի հետ։ Անկախ նրանից, թե դա ձեզ դուր է գալիս, թե ոչ, դուք ստիպված կլինեք զբաղվել տնային գործերով։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերը բարենպաստ են նախկինում սկսված նախագծերը շարունակելու և ավարտելու համար։ Շաբաթվա կեսը կարող է իսկական առաջընթաց լինել ստեղծագործ անհատների համար։ Գլխավորը ժամանակ հատկացնելն է ձեր գաղափարները կյանքի կոչելու համար։ Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին խուսափեք երկար ուղևորություններից. հիասթափության մեծ ռիսկ կա։ Այնուամենայնիվ, ընկերների հետ անցկացրած հանգստյան օրերը խոստանում են ուրախություն պատճառել։
Այս շաբաթ Խեցգետինների տրամադրությունը չափազանց անկայուն կլինի, բայց դուք դեռ կարող եք ազդել դրա վրա, եթե կենտրոնանաք ոչ թե անցնող ձմռան, այլ մոտեցող գարնան վրա: Վերջինս թող ձեզ ոգեշնչի և խրախուսի: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերը լավ են նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու համար, նույնիսկ, եթե դա պարզապես մի քանի օտար բառ սովորելն է: Չորեքշաբթի ձեր էներգիան մի խնայեք. ձեր ողջ ուժը ներդրեք կարևոր նախագիծն ավարտին հասցնելու մեջ: Շաբաթվա երկրորդ կեսը կարող է փոփոխություններ բերել ձեր անձնական կյանքում: Բայց հատկապես զգույշ եղեք. որպեսզի այդ փոփոխությունները դրական լինեն, դուք պետք է ավելի շատ նախաձեռնողականություն ցուցաբերեք:
Առյուծներ, լավագույնն է կենտրոնանաք ձեր առողջության վրա: Անկախ նրանից, թե որքան զբաղված եք այս շաբաթ՝ դրանք կարող են սպասել: Եթե ինչ-որ բան երկար ժամանակ անհանգստացնում է ձեզ, դիմեք մասնագետի: Իսկ եթե լավ եք զգում, պարզապես փնտրեք ձեր սննդակարգը բարելավելու և մարզվելու եղանակներ: Շաբաթվա առաջին կեսին փորձեք կուտակել էներգիա, այլ ոչ թե վատնել այն: Չորեքշաբթի նախանձի պատճառ կունենաք, և նույնիսկ կարող է վեճ սկսվել դրա համար: Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին հետաքրքրված և ուշադիր եղեք ստացված առաջարկների նկատմամբ. դրանք կարող են ներառել կյանքը փոխող ինչ-որ բան: Հանգստյան օրերին զգույշ եղեք վնասվածքներից և կապտուկներից:
Առաջիկա օրերին Կույսերի տրամադրությանը կարող է ընկնել։ Զգույշ եղեք, որ ոչ մեկի հետ չվիճեք և խուսափեք ավելորդ խնդիրներ ստեղծելուց։ Երեքշաբթի աշխատանքի վայրում կարող է անհաղթահարելի ուժ առաջանալ. զգույշ եղեք։ Չորեքշաբթի հնարավոր է առողջության վատացում, ուստի փորձեք այդ օրվա համար որևէ կարևոր բան չպլանավորել։ Հինգշաբթին բարենպաստ է ընտանիքի կամ ընկերների հետ հանդիպելու համար։ Ուրբաթ օրը սիրելի մարդը կարող է պահանջել, որ դուք բարձրաձայնեք այն որոշումը, որը երկար ժամանակ հետաձգել եք։ Հանգստյան օրերին մասնակցեք մշակութային միջոցառումների. գեղագիտության և արվեստի լրացուցիչ դոզան կարող է շատ ոգեշնչող լինել։
Այս շաբաթը Կշեռքների համար կարող է մի շարք անկանխատեսելի իրավիճակներ բերել։ Բայց մի անհանգստացեք և վստահեք կատարվողին. դուք գոհ կլինեք արդյունքներից։ Երկուշաբթի ձեզ կարող են առաջարկել ուղևորություն կամ գործուղում. մի մերժեք, քանի որ ճակատագրական հանդիպումներ կարող են տեղի ունենալ։ Չորեքշաբթի իսկական եռուզեռ կլինի, բայց աստղերը հուշում են, որ դուք կկարողանաք հաղթահարել ամեն ինչ։ Հինգշաբթի կարող է հետաքրքիր հանդիպում լինել, և անկախ նրանից, թե ձեր սիրտը զբաղված է, թե ոչ, Ամուրի նետերը կարող են խորը հարված հասցնել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին որոշումներ կայացնելիս լսեք միայն ինքներդ ձեզ. խորհրդատուները շատ կլինեն, բայց նրանք ձեզ կմոլորեցնեն։ Հանգստյան օրերին փորձեք լավ հանգստանալ, քանի որ մարտ ամիսը, ինչպես սպասվում է, մարտահրավերներով լի է լինելու։
Կարիճներ, առաջիկա օրերին մի կողմ դրեք հանգստանալու մասին մտքերը և կենտրոնացեք ձեր աշխատանքի ու վաղուց անտեսված առաջադրանքների կատարման վրա: Երբ դրանցից մի քանիսն ավարտեք, կզարմանաք դրա հետ կապված ոգեշնչմամբ և վերելքով: Շաբաթվա առաջին կեսին հնարավորինս շատ պարտականությունները հանձնարարեք ուրիշներին: Շաբաթվա երկրորդ կեսը կարող է բերել բազմաթիվ հանդիպումներ և զրույցներ, բայց դրանց մեծ մասն անարդյունք կլինի: Այնուամենայնիվ, հանկարծակի կարող է ի հայտ գալ «միլիոն դոլարանոց գաղափարը»: Ուրբաթը հիանալի է ռոմանտիկ հանդիպումների և մշակութային միջոցառումների համար: Հանգստյան օրերին ուշադրություն դարձրեք մանրուքներին և ոչինչ ինքնահոսի մի թողեք:
Աղեղնավորներ, այս շաբաթ աստղերը խորհուրդ են տալիս հատուկ ուշադրություն դարձնել պլանավորմանը՝ աշխատանքում, ֆինանսներում և, այո, նաև անձնական կյանքում: Մտածեք այն մասին, թե որքան լուրջ են ձեր ներկայիս հարաբերությունները և ինչ եք պատկերացնում ապագայի համար: Հնարավոր է՝ ձեր ցանկություններն ու ճաշակը կտրուկ փոխվել են, բայց դուք դեռ շարունակում եք ընթանալ հին, ոչ մի տեղ չտանող ճանապարհով: Շաբաթվա առաջին կեսին մի մերժեք սուրճի կամ հյուրընկալվելու հրավերները. մարդկանց հետ հանդիպումները շատ ոգեշնչող կլինեն: Հինգշաբթի որոշ ժամանակ անցկացրեք հին խառնաշփոթը մաքրելու վրա: Ուրբաթ ուժերը կարող են սպառված լինել. գիրք կարդացեք և որոշ ժամանակով ամեն ինչից դադար վերցրեք:
Այծեղջյուրներին այս շաբաթը երկար սպասված փոփոխություններ կբերի: Այն իրադարձությունները, որոնց վրա այդքան երկար և այդքան քրտնաջան աշխատել եք, վերջապես կկատարվեն և կուրախացնեն ձեզ: Բայց զգույշ եղեք և շտապեք ամրապնդել ձեր ձեռքբերումները: Եվ մի սկսեք վստահել այն մարդկանց, ովքեր նախկինում խաբել են ձեզ: Երեքշաբթի ժամանակ հատկացրեք նոր գիտելիքներ ձեռք բերելուն և ինքնազարգացմանը: Հինգշաբթի կարող եք գայթակղիչ առաջարկ ստանալ. այն անմիջապես մի ընդունեք, ստուգեք, թե արդյոք ամեն ինչ իսկապես այդքան լավ է: Ուրբաթ օրը կարող եք արժանի մրցանակ կամ ճանաչում ստանալ: Շաբաթավերջին կենտրոնացեք ֆինանսական հարցերի վրա:
Ջրհոսներ, լավ կլինի այս շաբաթ չզբաղվեք արտաքին տեսքի, զգեստապահարանի կամ շրջակայքի բարելավումներով: Սա բարենպաստ ժամանակ չէ նման բաների համար: Իսկ, մարզական վարժությունները ողջունելի տարբերակ են. երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին փորձեք բացահայտել ձեր անհատականությանը համապատասխանող ֆիզիկական ակտիվության նոր ձևեր: Չորեքշաբթի չլուծված անձնական խնդիրները կարող են ամեն ինչ կասեցնել: Շաբաթվա երկրորդ կեսին փորձեք չընդհատել կամ չուղղորդել ոչ մեկին, նույնիսկ եթե գայթակղությունը մեծ է: Հակառակ դեպքում լուրջ և երկարատև հակամարտությունն անխուսափելի է: Հանգստյան օրերին աստղերը խորհուրդ են տալիս առնվազն մի քանի ժամ անհաղորդակից մնալ. գնալ կինոթատրոն, թատրոն, ցուցահանդես կամ թափառել քաղաքում՝ անջատելով հեռախոսը և թաքնվելով բոլորից:
Ձկներ, այս շաբաթը խոստանում է հաջողակ լինել։ Գարնանային շունչն արմատապես կփոխի ձեր տրամադրությունն ու էներգիան։ Մի՛ զսպեք ձեր նոր պոռթկումները։ Ժամանակ հատկացրեք շրջապատը կարգի բերելուն՝ մաքրեք ոչ միայն ձեր տունը, այլև ձեր կյանքից հեռացրեք թունավոր մարդկանց։ Երեքշաբթի համարձակորեն ստանձնեք ցանկացած նախագիծ, նույնիսկ ամենավտանգավորը։ Շաբաթվա կեսին խուսափեք մեծ բազմություններից։ Ուրբաթ օրը հատկապես համառ եղեք ձեր նախագծերի հետ կապված և մի՛ անհանգստացեք, որ գործերը չեք ավարտի այնքան արագ, որքան կցանկանայիք։ Իսկ հանգստյան օրերին պարզապես հանգստացեք։

♈️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Овен
Представителей знака Овен новая неделя порадует свежими, почти весенними нотами, в настроении и приятными новостями. В понедельник удастся восстановить отношения с дорогим вам человеком. Во вторник и среду наибольшие успехи принесет деятельность в тишине и одиночестве. Четверг может потребовать от вас важного решения, которое давно откладывали. Во второй половине недели вас могут попытаться втягивать в конфликты и интриги. Всячески избегайте этого. В выходные уделите внимание спорту и уходу за собой.
♉️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Телец
У Тельцов наступает период перемен. Если вы давно подумывали о смене работы или хотите что-то поменять в личной жизни — сейчас самое время для этого. Но помните о ретроградном Меркурии и не ждите у моря погоды. Проявляйте активность, предпримите ряд решительных шагов. Уделите время поиску новых знакомств и источников дохода. В середине недели вас может поджидать прекрасное настроение без повода. Хотя, чем не повод: на пороге — весна. В пятницу начните новый проект, о котором давно думали. В выходные продумайте будущий отпуск: стройте планы и приобретайте билеты в путешествие.
♊️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам эта неделя может подкинуть много вопросов, связанных с родственниками, семьей или жильем. Хотите или нет, а придется заниматься бытовыми проблемами. Понедельник и вторник благоприятно посвятить начатым ранее делам и завершить их. Середина недели может оказаться настоящим прорывом для творческих личностей. Главное — не жалейте времени для воплощения ваших идей. В четверг и пятницу не отправляйтесь в дальние поездки — велик риск разочарований. А вот встреча с друзьями в выходные обещает вас порадовать.
♋️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Рак
На предстоящей неделе настроение Раков будет крайне нестабильным, но вы все же сможете повлиять на него, если направите внимание не на уходящую зиму, а на приближающуюся весну. Пусть это вдохновит вас и подбодрит. Понедельник и вторник хороши для получения новых знаний — даже если это будет лишь несколько выученных иностранных слов. В среду не экономьте силы и энергию, вложите все в завершение важного проекта. Вторая половина недели может внести перемены в вашу личную жизнь. Но обратите особое внимание: чтобы эти перемены были положительные, вам нужно проявлять больше инициативы.
♌️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Лев
Львам лучше сфокусировать внимание на здоровье. Сколько бы ни было у вас дел на неделе, они подождут. Если давно что-то беспокоит — посетите специалистов. А если самочувствие радует — просто посмотрите, что можно улучшить в плане питания и физических нагрузок. В первой половине недели постарайтесь накапливать энергию, а не растрачивать. В среду у вас появится повод для зависти, и может даже произойти стычка на этой почве. В четверг и пятницу проявите любопытство и внимание к входящим предложениям — среди них может быть то, что изменит вашу жизнь. В выходные дни опасайтесь травм и ушибов.
♍️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Дева
Представителей знака Дева в предстоящие дни может подвести настроение. Следите за тем, чтобы ни с кем не поссориться и не добавить себе лишних проблем. Во вторник может произойти форс-мажор на работе — будьте аккуратны. В среду возможно ухудшение самочувствия, постарайтесь не планировать на этот день ничего важного. Четверг благоприятен для встречи с родственниками или друзьями. В пятницу любимый человек может потребовать от вас озвучить решение, которое вы давно откладывали. В выходные посетите культурные мероприятия — дополнительная порция эстетики и искусства может очень вдохновить вас.
♎️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Весы
Весам эта неделя может принести ряд непредсказуемых ситуаций. Но не волнуйтесь и доверьтесь происходящему — результаты вас порадуют. В понедельник вам могут предложить поездку или деловую командировку — не отказывайтесь, там могут произойти судьбоносные встречи. В среду ожидается настоящий аврал, но звезды говорят: вы со всем справитесь. В четверг может произойти интересное знакомство, и, независимо от того, занято ваше сердце или нет, стрелы Амура могут проникнуть глубоко. Во второй половине недели слушайте только себя в плане принятия решений — советчиков будет много, но они уведут вас не туда. В выходные постарайтесь хорошенько отдохнуть, ведь март ожидается непростой.
♏️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионы, в ближайшие дни оставьте мысли об отдыхе и сосредоточьтесь на делах и на завершении давно заброшенных вопросов. Когда вы закончите часть из них, то удивитесь появившемуся вдохновению и душевному подъему. В первой половине недели делегируйте все возможные дела. Во второй половине недели может быть много встреч и разговоров, но большая часть из них окажется пустыми. Хотя в каком-то может промелькнуть «идея на миллион». Пятница подойдет для романтических свиданий и культурных мероприятий. В выходные будьте внимательны к деталям и не пускайте все на самотек.
♐️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам на этой неделе звезды советуют уделить особое внимание планированию — рабочему, финансовому, и, да, о личной жизни тоже подумайте: насколько серьезны ваши текущие отношения и какими вы видите их в будущем. Возможно, ваши желания и вкусы кардинально поменялись, а вы все еще продолжаете идти старым путем, который давно не радует. В первой половине недели не отказывайтесь от приглашений на кофе или в гости — встречи с людьми очень вдохновят вас. В четверг уделите время разгребанию старых завалов. В пятницу силы могут иссякнуть — почитайте книгу и ненадолго отвлекитесь от всего.
♑️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Козерог
Козерогам неделя принесет долгожданные перемены в жизни. Те события, к которым вы так давно и тяжело шли, наконец, случатся и порадуют вас. Но будьте аккуратны и поспешите укрепить достигнутые позиции. И не начинайте доверять тем людям, которые вас прежде обманывали. Во вторник уделите время получению новых знаний и саморазвитию. В четверг может поступить заманчивое предложение — не соглашайтесь на него сразу, проверьте, так ли все хорошо на самом деле. В пятницу к вам может прийти заслуженная награда или признание. В выходные займитесь решением финансовых вопросов.
♒️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Водолей
Водолеям на этой неделе лучше не заниматься всяческими внешними улучшениями — во внешности, в гардеробе, в пространстве вокруг вас. Это не слишком благоприятное время для подобных дел. А вот спорт сейчас будет весьма кстати: в понедельник и вторник попробуйте открыть для себя новые виды физической активности, подходящие под ваш темперамент. В среду нерешенные вопросы в личной жизни могут застопорить все дела. Во второй половине недели старайтесь никого не перебивать и не поправлять, даже если очень хочется. Иначе не избежать серьезного и затяжного конфликта. В выходные звезды рекомендуют побыть без связи хотя бы несколько часов: возможно, сходить в кино, театр, на выставку или побродить по городу, отключив телефон и спрятавшись от всех.
♓️ Гороскоп на неделю с 23 февраля по 1 марта 2026 года для знака зодиака Рыбы
У Рыб неделя обещает быть благополучной. Дыхание предстоящей весны радикально поменяет ваше настроение и энергетику. Не сдерживайте себя в появляющихся новых порывах. Уделите время наведению порядка вокруг — расчистите не только дом, но и избавьтесь от токсичных людей в вашем окружении. Во вторник смело беритесь за любое дело, даже очень рискованное. В середине недели избегайте больших скоплений народа. В пятницу проявите особую настойчивость в продвижении своих проектов и не переживайте, что делаете все не так быстро, как хотелось бы. А в выходные просто отдохните.