Աշնան սկիզբն այնքան էլ բարենպաստ չի լինի ջրի և օդի տարերքներին պատկանող նշանների համար։ Բայց կարող են լինել նաեւ հաճելի բացառություններ, որոնց բախտը կբերի այս շաբաթ։ Բոլոր մանրամասները մեր աստղագուշակում։
Աստղերը խորհուրդ են տալիս այս շաբաթը նվիրել մեկ կոնկրետ նպատակի։ Եթե տարվեք բազմաթիվ մանր գործերով, ապա հնարավոր է առաջանան հոգնածություն, բացասական հույզեր։ Երեքշաբթի օրը նվիրեք ինքներդ ձեզ և զբացվեք նոր կերպարի ստեղծմամբ։ Հավանական է, որ դուք հագուստ և սանրվածք կրում եք սովորությունից դրդված, բայց ձեր ներսում արդեն բոլորովին այլ ճաշակ և զգացմունքներ ունեք։ Վերագնահատեք ինքներդ ձեզ։ Հինգշաբթի օրը ֆինանսական անսպասելի եկամուտ կունենաք՝ մի շտապեք ծախսել ամբողջ գումարը միանգամից, մի մասը մի կողմ դրեք՝ չնախատեսված ծախսերի համար։ Հանգստյան օրերը նվիրեք տանը՝ մաքրություն, կահույքի վերադասավորում, նոր սպասքի գնում․ այդ ամենը ուրախություն կհաղորդի և կբարձրացնի ձեր տրամադրությունը։
Ցուլերի համար շաբաթ լինելու է աշխատանքային: Երկուշաբթի օրը ձեր աշխատանքի հետ կապված կարևոր իրադարձություն տեղի կունենա։ Եղեք ակտիվ, բայց հիշեք, որ հիմա ամեն ինչ չէ, որ կախված է ձեզանից: Չորեքշաբթի օրը մեծ գնումներ կամ ներդրումներ մի պլանավորեք՝ ծախսած գումարն անիմաստ կլինի: Հինգշաբթի օրը առաջ կգնա վաղուց առկախկախված հարց, և դուք կտեսնեք, որ դրական փոփոխություններն արդեն սկսել են կյանքի կոչվել։ Ուրբաթ օրը բարենպաստ է նոր բան սովորելու համար, ինչը հետագայում կարող է հանգեցնել ձեր սեփական մեծ նախագծի իրագործման։ Հանգստյան օրերին փորձեք ավելի շատ քայլել և վերանայել ձեր սննդակարգը։
Երկվորյակները խոստումնալից մտքերով ու գաղափարներով հագեցած շաբաթ կունենան։ Բայց մի շտապեք դրանք քննարկել որեւէ մեկի հետ: Հիմա իրավիճակն այնքան մշուշոտ է, որ գրեթե անհնար է հասկանալ, թե ով է քո կողմից, ով ոչ։ Չորեքշաբթի օրը ձեր մտերիմները կարող են դժգոհությունների ու պահանջների մի ամբողջ կույտ թափել ձեր վրա: Լսեք հանգիստ, բայց մի արեք այն, ինչ ցանկանում են ձեր հարազատները, այլ այն, ինչ հարմար է անձամբ ձեզ։ Ուրբաթ օրը այցելեք մերսող թերապևտի կամ զբոսնեք ձեր սիրելի այգում: Հանգստյան օրերին զբաղվեք յոգայով կամ պիլատեսով, այժմ իսկապես պետք է հանգստանալ:
Այս նշանի ներկայացուցիչները կցանկանան հնարավորինս մեկուսացված լինել և բոլորից հեռու մնալ։ Հոգնածությունը կարող է առաջանալ դատարկ խոսակցություններից և մեծ քաղաքի եռուզեռից: Կցանկանաք նոսրացնել ձեր ծանոթների ու հետաքրքրությունների շրջանակը, ինչպես նաև վերանայել ապագայի պլանները։ Ձեր անհաջողությունների համար մեղավորներ մի փնտրեք ձեր մտերիմների մեջ, այլապես ցանկացած սկանդալ և բախում կարող է երկարաձգվել երկար ամիսներով: Չորեքշաբթի օրը հատկապես աշխատեք ձեր էմոցիաները վերահսկողության տակ պահել։ Հինգշաբթի օրը կարևոր պլանները կարող են խաթարվել՝ նախօրոք մտածեք պահեստային տարբերակի մասին: Ուրբաթ օրը զերծ մնացեք ավելորդ ծախսերից և հնարավորինս ռացիոնալ մոտեցեք առաջիկա օրերի ֆինանսական պլանավորմանը։
Աստղերը կանխատեսում են, որ այս շաբաթ Առյուծները հանգիստ շունչ կքաշեն՝ աշխատանքի դժվար շրջանը վերջապես կավարտվի։ Բայց երջանիկ լինելով՝ թույլ մի տվեք, որ ամեն ինչ ինքնահոսի մատնվի: Գործեք այնպես, ինչպես կարող եք՝ թեկուզ փոքր քայլերով: Հինգշաբթի օրը տեխնիկայի խափանումների ու անսպասելի ծախսերի հավանականությունը մեծ է, զգույշ եղեք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին վերանայեք ձեր բոլոր գործողությունները նպատակահարմարության առումով. հանկարծ ու դուք ուժասպառ եք լինում, բայց ամեն ինչ ապարդյուն է, և ֆինանսական օգուտ չկա: Այս դեպքում փորձեք ինչ-որ բան փոխել՝ ծանրաբեռնվածությունը նվազեցնելու համար։ Հանգստյան օրերին ժամադրության գնացեք, դա կարող է չափազանց հաջող լինել:
Շաբաթվա սկզբին Կույսերը հուսահատորեն կցանկանան փոխել աշխատանքը և ընդհանրապես շատ բան վերանայել իրենց կյանքում։ Հետաքրքիր տարբերակները իրենց սպասեցնել չեն տա, բայց մեկ պայմանով՝ դուք դրական կլինեք և չեք փակվի չորս պատերի մեջ։ Չորեքշաբթի օրը ձեզ կարող է թվալ, թե ինչ-որ մեկը միտումնավոր փայտ է դնում ձեր անիվների մեջ։ Սա կարող է ճիշտ լինել, բայց մի սկսեք դիմակայություն, պարզապես դիմացեք՝ այդ ժամանակահատվածը երկար չի տևի: Հինգշաբթի օրը կարող եք կորցնել ձեր եկամտի աղբյուրներից մեկը։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի ընդունեք երեկույթների հրավերներ՝ այժմ դուք առողջական մեծ վտանգի տակ եք։ Հատկապես զգույշ եղեք ճանապարհներին։
Այս շաբաթ Կշեռքները թե՛ բիզնեսում, թե՛ անձնական կյանքում առաջատար դառնալու հիանալի հնարավորություն ունեն։ Ձեր հմայքը կմեծանա ձեր ջանքերին ու դրական էներգիային համաչափ։ Երկուշաբթի օրը ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը. մի հետաձգեք կարևոր հետազոտությունները կամ ընթացակարգերը: Երեքշաբթի օրը մեծ է օգտակար ծանոթության հավանականությունը, որը կհանգեցնի եկամուտների բարձր մակարդակով համատեղ նախագծերի։ Հինգշաբթի օրը հնարավոր է անսպասելի ճանապարհորդություն, որը հաջող կանցնի։ Շաբաթ օրն անսպասելի հյուրեր կժամանեն կամ ձեզ կհրավիրեն ինքնաբուխ երեկույթի։ Մի մերժեք, այնտեղ կարող եք հանդիպել ձեր ճակատագրին։
Եթե կենտրոնացնեք ձեր ուժերը և հանդես եկեք թիմով, ապա այս շաբաթ ձեզ սպասվում են մասնագիտական հաջողություններ։ Ցույց տվեք ձեր առաջնորդական հատկանիշները և զսպեք զգացմունքները։ Երեքշաբթի օրը կարգի բերեք ձեր թղթերը և փորձեք հաշվարկել հնարավոր սխալները։ Չորեքշաբթի օրը ձեր մտերիմը կշշմեցնի ընթացիկ իրադարձությունների վերաբերյալ անսպասելի տեսակետով։ Մի շտապեք վիճել, մտածեք, գուցե դա ավելի խելամիտ է, քան ձերը: Ուրբաթ օրը հարմար է ժողով անցկացնելու կամ հրապարակային ելույթ ունենալու համար։ Հանգստյան օրերին որոշ ժամանակ հատկացրեք ինքներդ ձեզ, թող դա լինի միայնակ պասիվ հանգիստ գրքի կամ բնության հետ:
Այս շաբաթ Աղեղնավորները պետք է զգույշ լինեն փողի հետ կապված հարցերում։ Ծախսեք միայն առաջին անհրաժեշտության վրա։ Անձնական կյանքն ու հրատապ խնդիրների լուծումն այս շաբաթ կխլեն ձեր ժամանակի մեծ մասը: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի խուսափեք պայմանագրեր կնքելուց և անշարժ գույքի հետ կապված ցանկացած գործարքից։ Հինգշաբթի օրը ձեր մտքում կարող է հետաքրքիր գաղափար գալ՝ կապված նոր խոստումնալից նախագծերի հետ։ Անպայման գրառեք այն և կազմեք իրականացման ծրագիր: Կարևոր է հանգստյան օրերն անցկացնել ոչ աշխատավայրում։ Գնացեք ճամփորդության, հանդիպեք ընկերներին, ավելի շատ ժամանակ անցկացրեք զբոսանքին կամ թատրոն գնացեք:
Աստղերն այս շաբաթ Այծեղջյուրներին խորհուրդ են տալիս առավելագույն պատասխանատվություն ստանձնել կատարվածի համար։ Կեսից Մի հրաժարվեք այն ամենից, ինչ սկսել եք և ամեն ինչում ապավինեք միայն ձեզ: Երեքշաբթի օրը հատկապես զգույշ եղեք ձեր ֆինանսների հարցում։ Չորեքշաբթի օրը փորձեք ընդունել դիմացինի տեսակետը, և ձեզ կգնահատեն, եթե լսեք առանց ընդհատելու։ Հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը, պարզեք, թե ինչն եք սխալ անում՝ ձեր առօրյան, սնունդը, սովորությունները և անհրաժեշտության դեպքում հարմարվեք: Հանգստյան օրերն աշխատանքային կլինեն. լավագույն ժամանակը նոր բիզնես և նախագծեր կյանքի կոչելու համար:
Ջրհոսների ֆիզիկական ակտիվությունն ու սարեր տեղափոխելու ցանկությունն այս շաբաթ կնվազեն։ Բայց սրան զուգահեռ կգա խաղաղություն ու էմոցիոնալ հանգստություն։ Երեքշաբթի օրը որևէ կարևոր կամ մեծ բան մի պլանավորեք, ձեր գլխից վեր ցատկելու փորձը կարող է հանգեցնել նյարդային պոռթկման։ Չորեքշաբթի օրը կհանդիպեք հին ընկերների հետ կամ մեծ հավաքույթի հրավեր կստանաք։ Շաբաթվա վերջում խուսափեք միջանցիք քամուց՝ մեծ է մրսածության հավանականությունը։
Աստղերը Ձկներին խորհուրդ են տալիս ավելի քիչ տանջվել ներքին կասկածներից, դադարել նյարդայնանալ ու գործով զբաղվել։ Մոտակայքում անպայման կգտնվի մարդ, ով պատրաստ կլինի օգնել ձեզ։ Երեքշաբթի օրը ուշադիր հետևեք ձեր իրերին՝ խարդախներին հանդիպելու վտանգ կա: Հինգշաբթին կարող է բարդ օր լինել, ցանկացած խոսակցություն դժվար կլինի, աշխատեք խուսափել կոնֆլիկտներից։ Ուրբաթ օրը ազատվեք հին ու ավելորդ բաներից՝ տեղ բացեք նոր էներգիայի համար։ Հանգստյան օրերը նվիրեք ստեղծագործությանը, անձնական կյանքին և ծրագրեր կազմելուն։ Անպայման ուրախացրե՛ք ինքներդ ձեզ, հիմա հակացուցված է տխուր լինելը։

Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для всех знаков зодиака
02.09.2024 Начало осени будет не слишком благоприятным для знаков, относящихся к стихиям воды и воздуха (о том, какие стихии бывают у знаков зодиака, мы подробно рассказывали здесь). Но возможны и приятные исключения, которым на этой неделе будет сопутствовать удача. Все подробности — в нашем гороскопе.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Овен
Звезды советуют посвятить эту неделю одной конкретной цели. Если будете распыляться на многие мелкие задачи, то есть вероятность появления усталости и негативных эмоций. Вторник посвятите себе и созданию нового имиджа. Вполне вероятно, что одежду и прическу вы носите по привычке, но внутри у вас уже совершенно другие вкусы и ощущения. Оцените себя заново. В четверг вас ждет неожиданное финансовое поступление — не спешите тратить все деньги сразу, отложите часть на непредвиденные расходы. Выходные посвятите дому — уборка, перестановка мебели, покупка новой посуды — все будет в радость и добавит настроения.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Телец
Неделя для Тельцов предстоит суетливая. В понедельник произойдет важное событие, связанное с вашим бизнесом. Будьте инициативны, но помните, что сейчас не все зависит от вас. На среду не планируйте большие покупки или инвестиции — потратите деньги впустую. В четверг сдвинется с места давно зависший вопрос, и вы увидите, что позитивные перемены уже начали приходить в жизнь. Пятница благоприятна для начала обучения чему-то новому, в дальнейшем это может привести к вашему собственному большому проекту. На выходных постарайтесь побольше гулять и пересмотрите режим питания.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Близнецы
Близнецов ждет неделя, наполненная перспективными мыслями и идеями. Но не спешите обсуждать их с кем-либо. Сейчас обстановка так туманна, что почти невозможно разобраться — кто на вашей стороне, а кто нет. В среду близкие могут вывалить на вас целый ворох претензий и требований. Выслушайте спокойно, но поступайте не так, как хочется родне, а как удобно лично вам. В пятницу посетите массажиста или сходите на прогулку в любимый парк. В выходные дни займитесь йогой или пилатесом, сейчас вам очень надо расслабиться.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Рак
Представителям этого знака захочется максимально уединиться и сбежать от всех. Может прийти усталость от пустых разговоров и от суеты большого города. Вам захочется проредить круг своих знакомых и интересов, а также пересмотреть планы на будущее. Только не ищите виновных в своих неудачах среди близких, иначе любые скандалы и разборки рискуют затянуться на долгие месяцы. В среду особенно старайтесь держать эмоции под контролем. В четверг могут сорваться важные планы — заранее продумайте запасной вариант. В пятницу воздержитесь от лишних трат и максимально рационально подойдите к финансовому планированию на ближайшие дни.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Лев
Звезды предсказывают, что на этой неделе Львы выдохнут с облегчением, — сложный период на работе наконец закончится. Но не пускайте, на радостях, все дела на самотек. Действуйте по мере сил, маленькими шагами. В четверг высока вероятность поломки техники и неожиданных трат, будьте аккуратнее. Во второй половине недели пересмотрите все свои действия на предмет целесообразности: вдруг вы выбиваетесь из сил, но все зря, и финансовой выгоды не получается. В таком случае попробуйте что-то поменять, чтобы снизить нагрузку. На выходных сходите на свидание — оно может быть на редкость удачным.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Дева
Девам в начале недели отчаянно захочется сменить работу и вообще многое в своей жизни. Интересные варианты не заставят себя ждать, но при одном условии — вы будете на позитиве и не запретесь в четырех стенах. В среду вам может показаться, что кто-то нарочно вставляет вам палки в колеса. Возможно, это так и есть, но не устраивайте разборок — просто перетерпите, этот период надолго не затянется. В четверг вы можете лишиться одного из источников дохода. Во второй половине недели не принимайте приглашений на вечеринки — сейчас вы в большой зоне риска по здоровью. Будьте особенно аккуратны на дорогах.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Весы
Весы на этой неделе имеют отличные шансы попасть в лидирующие позиции и в бизнесе, и в личной жизни. Ваше обаяние возрастет пропорционально вложенным усилиям и позитивной энергии. В понедельник обратите внимание на свое здоровье — не откладывайте «на потом» важные обследования или процедуры. Во вторник высока вероятность полезного знакомства, которое приведет к совместным проектам с высоким уровнем дохода. В четверг может наметиться неожиданная поездка, которая будет удачной. В субботу нагрянут неожиданные гости или вас позовут на спонтанную вечеринку. Не отказывайтесь, там можно встретить свою судьбу.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Скорпион
Если вы сконцентрируете свои силы и будете действовать в коллективе, то на этой неделе вас ожидает профессиональный успех. Проявите свои лидерские качества и будьте сдержанны на эмоции. Во вторник приведите в порядок бумаги и постарайтесь просчитать возможные ошибки. В среду близкий человек ошарашит вас неожиданной точкой зрения на происходящие события. Не спешите спорить, подумайте — может, она более разумна, чем ваша. Пятница хороша для проведения совещания или для публичного выступления. На выходных уделите время себе, пусть это будет пассивный отдых наедине с книгой или природой.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Стрелец
На текущей неделе Стрельцам необходимо проявить осторожность с деньгами. Тратьте только на самое необходимое. Личная жизнь и решение наболевших вопросов на неделе заберут большую часть времени. Во вторник и среду откажитесь от подписаний договоров и от любых сделок с недвижимостью. В четверг к вам в голову может прийти интересная идея, связанная с новыми перспективными проектами. Обязательно запишите ее и составьте план реализации. Выходные важно провести не за работой. Отправьтесь в путешествие, встречайтесь с друзьями, уделите побольше времени прогулке с собакой или сходите в театр.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Козерог
Звезды рекомендуют Козерогам на этой неделе взять максимальную ответственность за происходящее. Не бросайте начатое на середине и во всем полагайтесь только на себя. Во вторник будьте особо внимательны с финансами. В среду постарайтесь принять точку зрения другого человека, и вам будут благодарны, если вы будете слушать, не перебивая. Уделите особое внимание здоровью, вычислите, что делаете не так — режим дня, питание, привычки, — и скорректируйте по необходимости. Выходные будут рабочими: самое подходящее время для внедрения в жизнь нового дела и новых проектов.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Водолей
Физическая активность Водолеев и желание сворачивать горы на этой неделе пойдут на спад. Но параллельно с этим придет умиротворение и эмоциональное спокойствие. Во вторник не планируйте ничего важного и грандиозного, в этот день попытка прыгнуть выше головы может привести к нервному срыву. В среду вас ждет встреча со старыми друзьями или застолье в большой компании. В конце недели избегайте сквозняков — велика вероятность простудных заболеваний.
Гороскоп на неделю со 2 по 8 сентября 2024 года для знака зодиака Рыбы
Звезды советуют Рыбам поменьше терзаться внутренними сомнениями, перестать нервничать и взяться за дело. Рядом обязательно найдется человек, готовый вам помочь. Во вторник внимательно смотрите за своими вещами — есть риск встретиться с мошенниками. Четверг может оказаться днем тяжелым, любые беседы будут даваться тяжело, старайтесь избегать конфликтов. В пятницу избавьтесь от старых и ненужных вещей — освободите место для новой энергии. Выходные посвятите творчеству, личной жизни и составлению планов. Обязательно поднимайте себе настроение, сейчас грустить противопоказано.