Վերջապես։ Չորեքշաբթին Մերկուրի հետընթացի վերջին օրն է, որն օգոստոսին արգելակեց գրեթե բոլորին: Այսուհետ ամեն ինչ կամաց-կամաց կսկսի բարելավվել, միժամանակ կան կենդանակերպի նշաններ, որոնք հարկ չեն ունենա սպասելու. նրանց կատարյալ շաբաթը կսկսվի հենց առաջին օրվանից: Բայց՝ ամեն ինչ հերթով:
Խոյի նշանի տակ ծնվածներին սպասվում է լարված շաբաթ՝ լի բացահայտումներով ու նոր գիտելիքներով։ Միջավայրը հարմար է կարճատև ուղևորությունների կամ գործուղումների համար։ Հինգշաբթի օրը հնարավոր կլինի հաջողությամբ լուծել ֆինանսական հարցերի մեծ մասը կամ արագացնել անշարժ գույքի հետ կապված գործերը։ Ընկերներն ու ընտանիքը կարող են սկսել բողոքել ձեր ուշադրության պակասից և անտարբերությունից: Ուրբաթ օրն այս հարցում կարող են տարաձայնություններ ու վեճեր լինել։ Ուստի, ձեր հանգստյան օրերը նվիրեք բոլոր նրանց հետ շփվելուն, ովքեր կարոտում են ձեզ և կարգավորեք ձեր անձնական կյանքը։
Ցուլերի համար բոլոր առումներով բարենպաստ ժամանակ է գալիս։ Շահավետ գործարքներ կնքելը, նախագծերը առաջ մշելը, գործընկերների հետ հին կոնֆլիկտները լուծելը, նոր հետաքրքիր առաջարկներ ստանալը, ամենաշահավետ կողմերից ձեզ դրսևորելը՝ ամեն ինչ կսկսի կարգավորվել: Հանգիստ մի նստեք, ակտիվ եղեք, ավելի շատ աշխատեք թիմով։ Չորեքշաբթի օրը կարևոր զանգ կկատարեք, որը երկար ժամանակ հետաձգում էիք։ Ուրբաթ օրը ծրագրեք այց բժշկի կամ մերսման սրահ․ ավելի շատ ուշադրություն դարձրեք ձեր մարմնին:
Այս շաբաթ Երկվորյակներին անհրաժեշտ է ավելի հաճախ նախաձեռնությունն իրենց ձեռքը վերցնել։ Շաբաթվա սկիզբը չափազանց բարենպաստ է ճամփորդությունների և գործուղումների համար։ Երեքշաբթի օրվա համար որևէ լուրջ բան մի պլանավորեք և հնարավորության դեպքում զբաղվեք ինքնաբուժմամբ և հանգստացեք: Չորեքշաբթի օրը ակտիվ եղեք, սա Մերկուրի հետընթացի վերջին օրն է, և գալիք աշնանը ձեր հաջողությունը, ներառյալ ֆինանսականը, կախված է նրանից, թե որքան կհասցնեք անել: Շաբաթվա երկրորդ կեսին աշխատանքն առաջին տեղում կլինի, և նույնիսկ հանգստյան օրերին, ամենայն հավանականությամբ, ձեզ թույլ չեն տա հանգստանալ։ Ճանապարհներին առավելագույնս զգույշ եղեք։
Այս շաբաթ դուք պետք է կարեւոր որոշում կայացնեք։ Ընդ որում, ստիպված կլինեք օգտագործել ոչ թե զգացմունքները կամ նույնիսկ տրամաբանությունը, այլ ինտուիցիան։ Շտապ ավարտեք հին նախագծերը և ձեռնարկեք նորերը։ Եղեք համառ և համբերատար՝ դրական արդյունքն անմիջապես չի գա: Ժրաջանությամբ հաղթահարեք խոչընդոտները, բայց չափազանց ագրեսիվ մի՛ մղեք։ Չորեքշաբթի օրը սրեք ձեր ականջները՝ բաց մի թողեք կարևոր տեղեկություններ կամ նորություններ: Հինգշաբթի օրը ժամանակ հատկացրեք անձնական կյանքին։ Ուրբաթ օրը հարմար է պայմանագրեր կնքելու և անշարժ գույքի հետ կապված գործարքների համար:
Այս շաբաթ Առյուծներն առավելագույնս կցանկանան հանգստանալ։ Եվ այդ ցանկությունը կարող է իրականանալ: Դուք ավարտին եք հասցրել ձեր հիմնական նախագծերը, մնացել են միայն մի քանի մանրուք, որոնք կարող են սպասել։ Արձակուրդ գնացեք, հիմա աստղերն ամենաբարենպաստ դիրքում են դրա համար։ Ուրբաթ օրը ձեզնից կարող են օգնություն խնդրել, այդ թվում՝ ֆինանսական։ Մի մերժեք, հարաբերություններն այդ մարդու հետ ապագայում ձեզ համար կարևոր կլինեն: Ողջ շաբաթ զգույշ եղեք կրակի հետ առնչվելիս․ թեև այն ձեր տարերքն է, բայց այնուամենայնիվ, հեռու մնացեք։
Այս շաբաթ Կույսերը հուսահատորեն կցանկանան բարելավել իրենց անձնական կյանքը, ժամադրության գնալ կամ ավելի շատ ժամանակ անցկացնել իրենց երկրորդ կեսի հետ: Բայց գործերն ու աշխատանքային խնդիրները կարող են գողանալ ձեր ողջ ուշադրությունը։ Այնուամենայնիվ, երեքշաբթի օրը մեծ է հավանականությունը խոստումնալից մարդու հետ հանդիպելու, որը երկար տարիներ կդառնա ձեր հավատարիմ գործընկերը։ Շաբաթվա կեսին հնարավոր են աշխատանքի ծավալի մեծացում և չնախատեսված ստուգումներ աշխատավայրում, ինչպես նաև անսպասելի գործնական առաջարկներ։ Մի հրաժարվեք լրացուցիչ կես դրույքով աշխատանքից, այժմ եկամտի նոր աղբյուրները շատ կարևոր կլինեն: Ցույց տվեք զսպվածություն և հնարամտություն՝ գործերն արագ ավարտին հասցնելու և ձեր անձնական կյանքի մասին հոգալու համար:
Ամբողջ ընթացիկ շաբաթը Կշեռքների համար չափազանց բարենպաստ է ցանկացած տեսակի թարմացումների համար: Այցելեք գեղեցկության սրահ, թարմացրեք ձեր զգեստապահարանը, դեն նետեք այն, ինչ երկար ժամանակ չեք օգտագործում, դասավորեք ձեր բնակարանի անպետք իրերը կամ վերանորոգում սկսեք։ Աշխատավայրում ազատվեք այն ամենից, ինչ ավելորդ է և ձեզ շեղում է մասնագիտական գործունեությունից։ Եղեք շփվող, մի մերժեք հանդիպումների հրավերները և մի ներքաշվեք ձեր մեջ, նույնիսկ, եթե մենակ մնալու մոլուցքային ցանկություն լինի: Բոլոր ընթացիկ իրադարձություններին պակաս լրջությամբ և հումորով վերաբերվեք։ Հանգստյան օրերին հատուկ ուշադրություն դարձրեք երեխաներին՝ հավանաբար նրանց խոստացել եք զբոսանք կամ ճանապարհորդություն հետաքրքիր վայր, որը երկար ժամանակ հետաձգել եք:
Ամառան վերջին շաբաթում Կարիճները վերջապես կարթնանան ու կնկատեն, որ այն անցնում է։ Փորձեք հնարավորինս շատ վերցնել ամառվա մնացած օրերից՝ հնարավորինս հանգստանալ, զբոսնել և զվարճանալ։ Ձեր հոգին հանգիստ և էմոցիոնալ առումով ներդաշնակ կլինի։ Նույնիսկ, եթե աշխատանքը մշտական զանգերով և հաղորդագրություններով հիշեցնի իր մասին: Առանց արտաժամյա աշխատանքի և սթրեսի, առանց մրցավազքի և աղմուկի, սեպտեմբերին ժամանակ կունենաք ամեն ինչ հասցնել: Միևնույն ժամանակ փորձեք աշխատել հեռակա, բնության գրկում՝ դա ձեզ օգուտ կտա։ Շաբաթվա վերջում կարող եք անսպասելի նվեր ստանալ մարդկանցից, ում հետ երկար ժամանակ չէիք շփվում։
Շաբաթը չափազանց անկայուն կլինի՝ վեճեր, բախումներ, անսպասելի տարաձայնություններ թե՛ հարաբերություններում, թե՛ նախագծերում, ահա թե ինչ է սպասում Աղեղնավորին Մերկուրիի հետընթացի վերջին օրերին: Աստղերը կտրականապես չեն խրախուսում այս ժամանակահատվածում նոր բիզնես սկսելը։ Ավելի լավ է ավարտել հին նախագծերը, որոնք առկախրված են: Երկուշաբթի, առանց հապաղելու, վերանայեք ձեր ծրագրերը և առաջնահերթություններ սահմանեք, հակառակ դեպքում, ամենայն հավանականությամբ, սխալ ճանապարհով կգնաք: Շաբաթվա երկրորդ կեսն ավելի հանգիստ կլինի։ Ուրբաթ օրը նույնքան բարենպաստ է վառ ժամադրության և ընտանեկան հանգիստ ընթրիքի համար։ Ձեր հանգստյան օրերը նվիրեք ակտիվ զբոսանքներին, մերսող թերապևտի կամ լողավազանի այցելելուն:
Առաջիկա շաբաթն Այծեղջյուրների համար հակասական է լինելու և տարբեր զգացմունքներով։ Երկուշաբթի օրը վերանայեք ձեր անցյալի ձեռքբերումները. նշեք դրական և բացասական կողմերը և ընդգծեք այն պահերը, որոնք միշտ օգնել են ձեզ առաջ գնալ: Բայց հետևեք, որ ինքնագնահատման շրջանը չձգձգվի։ Չորեքշաբթի օրը էներգիայի ալիք է սպասվում, ինչը շատ դրական կանդրադառնա մասնագիտական գործունեության վրա։ Դուք միայնակ գլուխ կհանեք մեծ ծավալի աշխատանքից կամ կցուցաբերեք նոր ձեռք բերած հմտություններ, հետևաբար գործընկերների և վերադասների գնահատանքին կարժանանաք: Շաբաթվա վերջը հաճելիորեն կզարմացնի ձեզ ֆինանսական մեծ եկամուտով։
Շաբաթվա առաջին կեսը Ջրհոսների համար կնշանավորվի էներգիայի ալիքով։ Ուստի պլանավորեք այս ժամանակահատվածի համար ամենակարևոր գործերն ու վճռական գործողությունները: Այնուհետև ուժերը կսպառվեն և ստիպված կլինեք շեղվել մի կերպ «ձգել» մինչև կիրակի: Չորեքշաբթի օրը մեծ վեճի հավանականություն կա՝ վերահսկեք ձեր էմոցիաները թե՛ տանը, թե՛ գրասենյակում։ Շաբաթվա վերջում ձեզ կթվա, որ կյանքը զեբրի է նման՝ սև շերտ, սպիտակ շերտ, այլ գույներ կամ երանգներ չկան: Աշխարհի բոլոր գույները տեսնելու և ուրախությունը վերադարձնելու համար ձեզ անպայման պետք է հանգստյան օրերին հանգստանալ ցանկացած ընդունելի ձևաչափով՝ բազմոց և հեռուստացույց, ամառանոց և խորոված, զբոսանք անտառում կամ լող ծովում. ընտրեք՝ որը ձեզ դուր կգա։
Այս շաբաթ Ձկները բազմաթիվ հնարավորություններ կունենան զբաղվելու այն տհաճ պահերով, որոնք փչացնում են հարաբերությունները: Բայց մի վարվեք ինչպես ցուլը չինական խանութում, նրբանկատություն և հարգանք ցուցաբերեք ձեր զուգընկերոջ նկատմամբ: Չմտածված խոստումներ մի տվեք, ամեն ինչ նախ կշռադատեք: Երեքշաբթի օրը ձեզ համար նոր հնարավորություններ կբացվեն աշխատավայրում կամ սեփական բիզնեսում. բաց մի թողեք հնարավորությունը, եղեք ակտիվ: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերին ժամանակ մի խնայեք ստեղծագործելու համար, ոգեշնչվեք և արարեք: Սկսեք կյանքի կոչել ձեր վաղուց սիրելի գաղափարները: Ուրբաթ օրը պլանները կարող են խաթարվել, իսկ հանդիպումները՝ չեղարկվել: Շատ մի անհանգստացեք դրա համար՝ հաջորդ շաբաթ դուք ամեն ինչ կվերականգնեք:

Гороскоп на неделю с 26 августа по 1 сентября 2024 г․ для всех знаков зодиака
Дождались! Среда – последний день ретроградного Меркурия, который в августе затормаживал плюс-минус всех. Дальше все начнет потихоньку налаживаться, а есть знаки зодиака, которым не надо ждать – у них идеальная неделя начнется прямо с первого дня. Впрочем, обо всем по порядку.
У рожденных под знаком Овен будет интенсивная неделя, полная открытий и новых знаний. Среда подойдет для небольших путешествий или командировки. В четверг благополучно удастся решить большинство денежных вопросов или ускорить дела, связанные с недвижимостью. Друзья и близкие могут начать жаловаться на нехватку внимания и вашу черствость. В пятницу возможны разногласия и споры по этому поводу. Поэтому выходные посвятите общению со всеми, кто без вас скучает, и налаживанию личной жизни.
Для Тельцов наступает время, во всех отношениях благоприятное. Заключение выгодных сделок, продвижение проектов вперед, улаживание старых конфликтов с коллегами, получение новых интересных предложений, проявление себя с самых выгодных сторон — все должно начать складываться. Не сидите на месте, будьте активны, побольше работайте в команде. В среду совершите важный звонок, который давно откладывали. На пятницу запланируйте посещение врача или сеанс массажа — уделите больше внимания своему телу.
На этой неделе Близнецам надо почаще брать инициативу в свои руки. Начало недели крайне благоприятно для поездок и командировок. На вторник не планируйте ничего серьезного и, по возможности, займитесь самовосстановлением и отдыхом. В среду будьте активны, это последний день ретроградного Меркурия и от того, как много вы успеете сделать, зависит ваш успех – в том числе, финансовый, - грядущей осенью. Во второй половине недели на первое место выйдет работа, и даже в выходные вам, скорее всего, не дадут расслабиться. Проявляйте особую осмотрительность на дорогах.
На этой неделе вам предстоит принять важное решение. Причем задействовать придется не эмоции и даже не логику, а интуицию. Срочно заканчивайте старые проекты и беритесь за новые. Будьте настойчивы и терпеливы — положительный результат придет далеко не сразу. Преодолевайте препятствия с энтузиазмом, но не напирайте излишне агрессивно. В среду держите ушки на макушке - не пропустите важную информацию или новость. В четверг уделите время личной жизни. Пятница удачна для подписания договоров и сделок с недвижимостью.
На этой неделе Львам больше всего захочется отдохнуть по максимуму. И это желание можно реализовать. Основные проекты вы закрыли, останется лишь несколько небольших дел, которые могут подождать. Возьмите отпуск, сейчас для этого самое благоприятное расположение звезд. В пятницу к вам могут обратиться за помощью, в том числе и финансовой. Не отказывайте — для вас будут важны отношения с эти человеком в дальнейшем. Всю неделю будьте осторожны с огнем, хоть это и ваша стихия, но все же – держитесь подальше.
Девам на этой неделе отчаянно захочется налаживать личную жизнь, ходить на свидания или проводить больше времени со своей второй половинкой. Но дела и рабочие вопросы могут перехватить все ваше внимание. Тем не менее — во вторник высока вероятность перспективного знакомства с человеком, который станет вашим верным партнером на долгие годы. В середине недели возможны авралы и внеплановые проверки на работе, а также неожиданные бизнес-предложения. Не отказывайтесь от подработок, сейчас новые источники дохода будут очень актуальны. Проявите выдержку и изобретательность, чтобы побыстрее расправиться с делами и заняться личной жизнью.
Вся текущая неделя у Весов крайне благоприятна для обновлений любого рода. Посетите салон красоты, обновите гардероб, выбросите то, чем давно не пользуетесь, разберите в квартире хлам или начните ремонт. На работе избавьтесь от всего ненужного и отвлекающего от профессиональной деятельности. Будьте общительны, не отказывайтесь от приглашений на встречи и не замыкайтесь в себе, даже если возникнет навязчивое желание уединиться. Отнеситесь ко всем текущим событиям менее серьезно и с юмором. На выходных уделите особое внимание детям — вы, наверняка, задолжали им прогулку или поход в интересное место, который давно откладывали.
В последнюю неделю лета Скорпионы, наконец-то, очнутся и заметят, что оно проходит мимо. Постарайтесь взять от оставшихся летних дней как можно больше — максимально много отдыхайте, гуляйте и развлекайтесь. На душе будет спокойно и эмоционально комфортно. Даже если работа будет напоминать о себе постоянными звонками и сообщениями. Никаких сверхурочных нагрузок и стрессов, никакой гонки и суеты, вы все успеете наверстать в сентябре. А пока постарайтесь работать удаленно, на природе – это пойдет вам на пользу. В конце недели может прийти неожиданный подарок от людей, с которыми вы давно не общались.
Неделя будет крайне нестабильной: ссоры, споры, неожиданные разлады и в отношениях, и в проектах – вот что ждет Стрельцов в последние дни ретроградного Меркурия. Звезды крайне не рекомендуют в этот период начинать новые дела. Лучше завершите старые проекты, которые «зависли». В понедельник, не откладывая, заново пересмотрите ваши планы и расставьте приоритеты, иначе есть вероятность пойти по ложному пути. Вторая половина недели будет более спокойной. Пятница одинаково благоприятна для ярких свиданий и тихих семейных ужинов. Выходные посвятите активным прогулкам, посещению массажиста или бассейна.
Неделя для Козерогов предстоит противоречивая и разноплановая по эмоциям. В понедельник проанализируйте свои прошлые достижения: отметьте плюсы и минусы и особо выделите те моменты, благодаря которым вы всегда продвигались вперед. Но следите, чтобы период самооценки не затянулся. В среду ожидается прилив энергии, что весьма положительно отразится на профессиональной деятельности. Вы в одиночку справитесь с большим объемом работ или блеснете недавно освоенными навыками, в связи с чем получите признание коллег и начальства. Конец недели вас приятно удивит крупным финансовым поступлением.
Первая половина недели для Водолеев ознаменуется приливом энергии. Поэтому самые важные дела и решительные действия запланируйте именно на этот период. Потом силы кончатся и придется дрейфовать до воскресенья «на минималках». В среду высока вероятность крупной ссоры — держите эмоции под контролем и дома, и в офисе. К концу недели вам будет казаться, что жизнь — это зебра: полоса черная, полоса белая, никаких других цветов и оттенков. Чтобы разглядеть все краски мира и вернуть радость, вам непременно нужно отдохнуть на выходных в любом приемлемом формате: диван и телевизор, дача и шашлыки, прогулка по лесу или заплывы в море – выбирайте, что больше нравится.
На этой неделе у Рыб будет много возможностей, чтобы разобраться с теми досадными моментами, которые портят отношения. Но не действуйте, как слон в посудной лавке, проявите такт и уважение к партнеру. И не давайте опрометчивых обещаний — сначала все взвесьте. Во вторник для вас откроются новые возможности на работе или в собственном бизнесе — не упустите шанс, будьте активны. В среду и четверг не жалейте времени на творчество, вдохновляйтесь и творите. Начните воплощать в жизнь давно вынашиваемые идеи. В пятницу намеченные планы могут срываться, а встречи - отменяться. Не переживайте особо по этому поводу, вы все наверстаете на следующей неделе.