Աստղերը զգուշացնում են, որ այս շաբաթ Խոյերին սպասվում է հագեցված հասարակական և աշխարհիկ կյանք։ Տարբեր միջոցառումներ, շփումներ բիզնես գործընկերների հետ, հանդիպումներ հին ընկերների հետ, ժողովներ աշխատավայրում՝ դուք ամենուր կլինեք բարձունքում: Չորեքշաբթի օրը մտածեք, թե ինչ եք ուզում անել մոտ ապագայում։ Բոլոր առաջարկներից ու հնարավորություններից ընտրեք ամենաքիչ ռիսկայինը։ Ուրբաթ օրը հոգեկան անդորրը կարող է սասանվել, և դա բացասաբար կանդրադառնա բիզնեսի վրա։ Վերականգնեք առողջ քնի և հանգստի ռեժիմը: Վերանայեք ձեր սննդակարգը:
Ողջ շաբաթվա ընթացքում Ցուլերը ստիպված կլինեն մեծ ուշադրություն դարձնել ֆինանսական հարցերին՝ փակել պարտքերը կամ հաշվարկել գնումների ավելի շահավետ տարբերակներ: Երեքշաբթի օրը կարող եք մեծ հիասթափություն ապրել մի մարդու հետ շփվելուց, ում նախկինում շատ էիք հավանել։ Փորձեք ամենաճիշտ դասը քաղել այդ իրավիճակից։ Հավանականություն կա, որ հինգշաբթի օրը ստիպված լինեք շտապ փոխել ձեր պլանները, իսկ դա հղի կլինի նյարդային և ֆիզիկական մեծ լարվածությամբ, արդյունքում՝ ուժի կորստով։ Հանգստյան օրերին կարող եք անհաշտ լինել ինքներդ ձեզ հետ, ուստի նախքան ձեր արտաքին տեսքը, գործողությունները կամ որոշումները քննադատաբար գնահատելը, դադար տվեք և հանգստացեք ամեն ինչից:
Երկվորյակների համար շաբաթվա սկիզբը կարող է բարդ թվալ։ Նույնիսկ առօրյա գործերը կարող են ձեզանից պահանջել մոբիլիզացնել ձեր ողջ կամքի ուժն ու կարգապահությունը: Երկուշաբթին ու երեքշաբթին բարենպաստ են թիմում աշխատելու համար, սակայն մի մոռացեք բոլոր մասնակիցների հետ համաձայնեցնել գործողությունների ծրագիրը, այլապես սխալներից չեք խուսափի։ Հինգշաբթի օրը հարմար է ճանապարհորդությունների և գործնական բանակցությունների համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ժամանակ տրամադրեք եկամտի նոր աղբյուրներ փնտրելու համար։ Աշնանը զգալի ծախսեր են սպասվում, այնպես որ դեռ մի տարվեք գնումներով և խնայեք: Հանգստյան օրերին սպորտով զբաղվեք։
Խեցգետիններ, շաբաթվա առաջին կեսը լավագույն ժամանակը չէ մեծ գործեր իրականացնելու համար։ Եղեք ավելի շատ դիտորդ, քան մասնակից: Միայն դրսից նայեք, թե ինչ է կատարվում։ Վերլուծեք այն, ինչ տեսնում եք և մշակեք նոր ռազմավարություն հաջողության հասնելու համար: Սա վերաբերում է թե՛ բիզնեսին, թե՛ անձնական կյանքին։ Երեքշաբթի և չորեքշաբթի ձեռնպահ մնացեք էմոցիոնալ գործողություններից։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին գումար խնայեք՝ ֆինանսներն առայժմ բավարար չեն լինի, բայց դա ժամանակավոր է։ Ուրբաթ օրը բարենպաստ է գրախանութ կամ գրադարան այցելելու, ինքնակրթության կամ խորացված ուսուցման համար։ Նույնիսկ, եթե դուք պարզապես ցանկանում եք կարկանդակ պատրաստել ինտերնետից վերցված նոր բաղադրատոմսով, ապա հաջոության կհասնեք:
Այս շաբաթ Առյուծները բավականին մեծ հնարավորություններ կունենա ամեն ինչ, ամենուր և միանգամից ստանալու համար։ Երեքշաբթի օրվանից ձեր հարաբերությունները գործընկերների ու հարազատների հետ կսկսեն լավանալ։ Հինգշաբթի կամ ուրբաթ օրը ձեզ կարող են հրավիրել որևէ կարևոր իրադարձության, և ձեր կարիերայի առաջխաղացումը կախված կլինի այնտեղ ունեցած ձեր ելույթներից: Ամբողջ շաբաթ շատ շփումներ կլինեն, բայց հետևեք ձեր առօրյային և ճիշտ սնվելուն, որպեսզի ամեն ինչի համար բավարար ուժ ունենաք։ Հանգստյան օրերին զգայունություն եղեք ձեր ընտանիքի անդամների նկատմամբ և ավելի քիչ ընդհատեք նրանց:
Արդեն շաբաթվա սկզբին Կույսերը կցանկանան ցույց տալ իրենց լավագույն կողմերը և ինքնահաստատվել կյանքի տարբեր ոլորտներում։ Բայց աստղերը զգուշացնում են, որ հիմա դրա համար լավագույն ժամանակը չէ։ Չորեքշաբթի օրը ոչ մի փաստաթուղթ մի ստորագրեք, եթե նույնիսկ երեք անգամ կարդաք բոլոր տառերը։ Ուրբաթ օրը հնարավորինս շատ ժամանակ և ուշադրություն հատկացրեք ձեր երկրորդ կեսին և մի խնայեք նվերների ու հյուրասիրությունների վրա: Շուտով ձեր հարաբերություններում կարող է ճգնաժամ սկսվել։ Փորձեք նախօրոք նվազեցնել դրա «կործանարար ուժը», և ձեր հովանավոր մոլորակը կօգնի կայունացնել ամեն ինչ:
Շաբաթվա առաջին կեսին հատուկ ուշադրություն դարձրեք աշխատանքային հարցերին։ Կարգավորեք փաստաթղթերը, ավարտեք առկախված նախագծերը և խուսափեք վարկի կամ վերանորոգման հետ կապված ծախսերից: Չորեքշաբթի օրը կարող եք չպլանավորված, անկեղծ զրույց ունենալ մեկի հետ, ով կարող է օգնել ձեզ: Եղեք զուսպ, բայց ազնիվ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող է գործուղվեք. մի վստահեք անծանոթ ուղեկիցներին: Մինչև ամառվա վերջ կարող եք ունենալ երկարատև անքնության շրջան: Գիշերը լավ քնելու համար մի խուսափեք առողջ ապրելակերպից:
Այս շաբաթ Կարիճների համար կյանքը կեռա: Բայց փորձեք նոր էներգիայի հոսքը խելամտորեն ծախսել, որպեսզի այն չվատնվի մանր անհեթեթությունների վրա։ Հիմա այնքան բարենպաստ շրջան է, որ եթե կենտրոնացնեք ձեր ուշադրությունը և ձեր ուժերը ճիշտ կիրառեք, ապա կկարողանաք իրականացնել վաղուց մտածված նվիրական ծրագրերը։ Երեքշաբթի օրը ձեր կյանքում կարող է հայտնվել դրական մարդ, ով արմատապես կփոխի իրադարձությունների ընթացքը։ Կարևոր հանգամանք՝ ձեռնպահ մնացեք նրա առջև ինքնաքննադատությունից և ինքնավստահության դրսևորումներից։ Ձեր հանգստյան օրերը նվիրեք տան կամ բնակարանի մաքրությանը:
Շաբաթվա առաջին կեսը կնշանավորվի հոգնածությամբ ու էներգիայի կորստով։ Այս ամենը կարող է խաթարել ձեր ընթացիկ կամ երկարաժամկետ ծրագրերը և նույնիսկ ձեր սովորական ապրելակերպը: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի օրերին լուրջ գործեր մի ձեռնարկեք, քանի որ մեծ է ճակատագրական սխալներ թույլ տալու վտանգը։ Դանդաղեցրեք ընթացքը և փորձեք նկատել մանրուքները: Հինգշաբթի օրն աշխատանքային հարցերն աստիճանաբար կվերադառնան իրենց սովորական ռիթմին, և դուք կկարողանաք գլուխ հանել նույնիսկ նրանցից, որոնք հետաձգվել էին երկար ժամանակով։ Ուրբաթ օրը հարմար է իրավական և անշարժ գույքի հետ կապված հարցեր լուծելու համար։ Հանգստյան օրերին ժամանակ հատկացրեք ստեղծագործությանը կամ հանգստին:
Առաջիկա շաբաթը շատ բարենպաստ է նոր գաղափարների ու նախագծերի համար։ Երեքշաբթի աշխատավայրում հետաքրքիր չպլանավորված հանդիպում կարող է տեղի ունենալ։ Եթե զուգընկերոջ հետ ընդհանուր լեզու գտնեք, ապա շահավետ բիզնես պայմանագիր կկնքեք։ Ամբողջ շաբաթվա ընթացքում հատկապես զգույշ եղեք ձեր փաստաթղթերի հետ: Հինգշաբթի օրը մեծ է աշխատավայրում կոնֆլիկտների, տանը՝ վեճերի հավանականությունը։ Աշխատեք հարաբերություններ չպարզել և վերահսկել ձեր էմոցիաները․ այդ դեպքում իրավիճակն ինքնին կշրջվի ձեր ուզած ուղղությամբ: Ուրբաթ օրը հավաքեք իրերը և գնացեք անսովոր զբոսանքի՝ ձիով կամ մոտորանավով, որը նախընտրում եք:
Այս շաբաթ Ջրհոսների մոտ կարող է ցանկություն առաջանալ արտաժամյա աշխատանք ստանձնել՝ հանուն հավելյալ եկամուտների։ Սթափ գնահատեք ձեր ուժեղ կողմերը և խոստումներ մի տվեք՝ առանց վստահության, որ կարող եք դրանք կատարել։ Այնուամենայնիվ, եթե չհուզվեք և ամեն ինչին խելամտորեն մոտենաք, շաբաթը բարեհաջող կստացվի, և ձեր ծրագրերը կիրականանան, թեկուզ ոչ արագ, բայց հաստատուն: Հինգշաբթի օրը կարող է բարդ խոսակցություն լինել ձեր ղեկավարի հետ։ Մի հապաղեք, և այդ ժամանակ ձեզ կլսեն ու կգնահատեն: Շաբաթվա երկրորդ կեսին բարենպաստ կլինեն ուղեւորություններն ու ճանապարհորդությունները։
Աստղերը զգուշացնում են, որ շաբաթվա սկզբին Ձկները պետք է ցուցադրեն իրենց դիվանագիտական բոլոր հմտությունները։ Ձեր աչքի առաջ պլանները կփոխվեն, և անսպասելի շփումներ կլինեն: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի ձեզ վրա կարող է ընկնել դժվարությունների և անհանգստությունների ձնահյուսը: Մի ամաչեք ձեր սիրելիներից օգնություն խնդրելուց: Հինգշաբթի ամեն ինչ կարող է սխալ ուղղությամբ գնալ, բայց դժվար թե կարողանաք ազդել իրադարձությունների ընթացքի վրա։ Այսպիսով, պարզապես սպասեք, մինչև ամեն ինչ ինքն իրեն ստացվի: Միևնույն ժամանակ պլանավորեք իրադարձությունների ձեր հետագա ցանկալի ընթացքը: Հանգստյան օրերին ժամանակ գտեք գրքեր կարդալու և հաճելի ընկերակցությամբ զբոսելու համար։

Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года для всех знаков зодиака
Ретроградный Меркурий потихоньку подползает к своему завершению, осталось потерпеть эту неделю и половину следующей. Но и без этого путешественника хватает небесных тел, которые оказывают влияние на все знаки зодиака.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Овен
Звезды предупреждают, что на этой неделе Овнов ждет насыщенная светская и публичная жизнь. Различные мероприятия, общение с деловыми партнерами, встречи со старыми друзьями, собрания на работе — вы везде окажетесь на высоте. В среду задумайтесь, чем хотите заниматься в ближайшем будущем. Из всех предложений и возможностей выберите наименее рискованные. В пятницу душевное равновесие может пошатнуться и это отрицательно скажется на делах. Восстановите здоровый режим сна и отдыха. Пересмотрите режим питания.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Телец
Всю неделю Тельцам придется уделять пристальное внимание финансовым вопросам — отдавать долги или рассчитывать более выгодные варианты покупок. Во вторник вы можете испытать огромное разочарование от общения с человеком, который прежде вам очень нравился. Постарайтесь вынести из этой ситуации максимально правильный урок. В четверг есть вероятность, что придется аврально менять свои планы, а это чревато большим нервным и физическим напряжением, и, как следствие, упадком сил. На выходных может случиться конфликт с самим собой, поэтому прежде, чем критически оценивать свой внешний вид, поступки или решения — возьмите паузу и отдохните от всего.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Близнецы
Начало недели может показаться Близнецам тяжелым. Даже на повседневные заботы может потребоваться мобилизовать всю свою силу воли и дисциплину. Понедельник и вторник благоприятны для работы в команде, но не забудьте согласовать план действия со всеми участниками, иначе ошибок не избежать. Четверг подойдет для поездок и деловых переговоров. Во второй половине недели уделите время поиску новых источников дохода. Осенью предстоят существенные траты, поэтому пока не увлекайтесь покупками и экономьте. На выходных займитесь спортом.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Рак
Раки, первая половина недели — не лучшее время для свершения больших дел. Будьте лучше наблюдателем, чем участником. Как раз увидите происходящее со стороны. Проанализируйте увиденное и разработайте новую стратегию для достижения успеха. Это касается как бизнеса, так и личной жизни. Во вторник и среду воздержитесь от эмоциональных поступков. Во второй половине недели экономьте — с финансами пока что будет не очень, но это временно. Пятница благоприятна для посещения книжного магазина или библиотеки, самообразования или повышения квалификации. Даже если просто захотите приготовить пирог по новому рецепту из интернета, у вас все получится.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Лев
На этой неделе у Львов откроется довольно много возможностей, чтобы получить все, везде и сразу. Со вторника начнут налаживаться ваши взаимоотношения с коллегами и родственниками. В четверг или пятницу вас могу пригласить на важное мероприятие, и от выступления там будет зависеть ваше продвижение по карьерной лестнице. Всю неделю будет много общения, но следите за режимом дня и правильным питанием, чтобы сил на все хватало. В выходные проявите чуткость к родным и поменьше их перебивайте.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Дева
Уже в начале недели Девам захочется показать себя с лучшей стороны и самоутвердиться в самых разных сферах жизни. Но звезды предупреждают, что сейчас не лучшее время для этого. В среду не подписывайте никаких документов, вас могут обмануть, даже если прочтете весь мелкий шрифт по три раза. В пятницу посвятите как можно больше времени и внимания своей второй половинке, и не скупитесь на подарки и угощение. В скором времени в ваших отношениях может начаться кризис. Постарайтесь снизить его «убойную силу» заранее, а ваша планета-покровитель поможет все стабилизировать.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Весы
В первой половине недели особо внимательно отнеситесь к рабочим вопросам. Приведите в порядок документы, завершите зависшие проекты и избегайте расходов, связанных с кредитом или ремонтом. В среду может состояться незапланированный откровенный разговор с человеком, который может вам помочь. Будьте сдержанны, но честны. Во второй половине недели может наметиться командировка – не доверяйте незнакомым попутчиками. До конца лета у вас могут возникать затяжные периоды бессонницы. Чтобы нормально высыпаться, не отмахивайтесь от здорового образа жизни.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Скорпион
На этой неделе жизнь Скорпионов будет бить ключом. Но старайтесь разумно расходовать потоки новой энергии, чтобы она не ушла на мелкую ерунду. Сейчас настолько благоприятный период, что если сконцентрировать внимание и приложить силы верно — вы сможете реализовать давно вынашиваемые планы. Во вторник в вашу жизнь может прийти позитивный человек, который в корне поменяет ход событий. Важный момент: воздержитесь при нем от самокритики и проявлений неуверенности в собственных силах. Выходные посвятите расхламлению вашего дома или квартиры.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Стрелец
Первая половина недели ознаменуется усталостью и спадом энергии. Все это может нарушить ваши текущие или долгосрочные планы, и даже привычный уклад жизни. Не беритесь за серьезные дела во вторник и среду, так как высок риск совершить фатальные ошибки. Сбавьте скорость и успевайте замечать мелочи. В четверг рабочие дела постепенно войдут в привычный ритм и вы сможете разобраться даже с теми, что были отложены в самый долгий ящик. Пятница подойдет для решения юридических вопросов и вопросов, связанных с недвижимостью. На выходных посвятите время творчеству или отдыху.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Козерог
Предстоящая неделя очень благоприятна для новых идей и проектов. Во вторник может произойти интересная незапланированная встреча по работе. Если вы найдет общий язык с партнером, то заключите выгодное деловое соглашение. Всю неделю будьте особо внимательны с документами. В четверг высока вероятность конфликтов на работе и ссор дома. Постарайтесь не выяснять отношения и держать эмоции под контролем, и тогда ситуация сама развернется в нужную вам сторону. В пятницу поставьте дела на паузу и отправляйтесь на необычную прогулку – верхом на лошади или на круизном катере, к чему больше лежит душа.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Водолей
На этой неделе у Водолеев может появится желание взять на себя сверхурочную работу, ради дополнительного дохода. Трезво оценивайте свои силы и не давайте обещания без уверенности, что сможете его выполнить. Впрочем, если вы не будете горячится и подойдете ко всему здраво — неделя выдастся благополучной, а планы будут реализовываться, пусть и не быстро, но неуклонно. В четверг может произойти непростой разговор с начальством. Не тушуйтесь и тогда вас услышат и оценят. Во второй половине недели благоприятны поездки и путешествия.
Гороскоп на неделю с 19 по 25 августа 2024 года: Рыбы
Звезды предупреждают, что в начале недели Рыбам придется проявить все свои дипломатические навыки. Планы будут меняться на глазах, а общения предстоит неожиданно много. Во вторник и среду на вас может обрушиться лавина хлопот и забот. Не стесняйтесь попросить помощи у близких. В четверг дела могут пойти не в ту сторону, но повлиять на ход событий вы вряд ли сможете. Поэтому просто подождите, пока все само образуется. А пока распланируйте дальнейший желаемый для вас ход событий. В выходные дни найдите время для чтения книг и прогулки в приятной компании.
Просмотрено 6171 раз
04-05-2026 10:06
Настя Каменских и Потап рассталась. Об этом они объявили в своих соцсетях. "20 лет назад мы начали свой путь как творческий дуэт, который со временем превратился во что-то большее. Но рано или поздно всё обретает свой конец. Просим понимания и уважения к нашему решению", — заявили они, процитировав строчку "Как ты ни крути, но мы не пара" из собственной песни.
04-05-2026 10:03
В Нью-Йорке прошла вечеринка журнала Vogue, приуроченная к Балу Института костюма Met Gala, который пройдёт 5 мая. Мероприятие посетили: Ирина Шейк, Николь Кидман, Джорджина Родригес, Кендалл Дженнер, Крис Дженнер, Нина Добрев, Серена Уильямс, Виттория Черетти, Анна Винтур, Ромео Бекхэм, Эшли Грэм и многие другие.
04-05-2026 02:16
В эфире программы «Секрет на миллион» Лера Кудрявцева провела ДНК-экспертизу для Филиппа Киркорова, чтобы проверить версию о наличии внебрачного сына у его отца. Тест должен был прояснить, связаны ли кровным родством Киркоровы и музыкант Александр Матвеев, который ранее высказывал предположение, что может приходиться сыном покойному Бедросу Киркорову. Результаты экспертизы показали: родственной связи между Киркоровыми и Матвеевым нет.