Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունիսի 10-16-ը 2024 թ․
Շաբաթը հաջող է ակնկալվում կենդանակերպի նշանների մեծամասնության համար։ Ոմանց բախտը կբերի բիզնեսում, իսկ ոմանց աստղերը հաջողություն են խոստանում անձնական կյանքում և շատ ռոմանտիկա հարաբերություններում:
Այս շաբաթը Խոյերին բազմաթիվ խնդիրներ լուծելու հնարավորություններ կբերի, սակայն իրադարձությունների դրական զարգացումը հնարավոր է միայն մեկ պայմանով՝ բուռն էմոցիաները պետք է ավելի խորը թաքնվեն՝ ասպարեզը թողնելով միայն սառը դատողությանը։ Եթե դուք խիստ անհանգստացած եք այն ամենից, ինչ տեղի է ունենում, դա կարող է ազդել նաև ձեր ֆիզիկական վիճակի վրա: Աշխատեք չնյարդայնանալ, հոգ տանել ձեր առողջության մասին։ Ֆինանսական իրավիճակը շատ կայուն կլինի, սակայն ռոմանտիկ ոլորտը շաբաթվա առաջին կեսին կարող է աչքի ընկնել կոնֆլիկտներով։
Շաբաթվա առաջին կեսը բարենպաստ է բանկ այցելելու, պարտքերը մարելու, ապահովագրական ընկերության հետ կապ հաստատելու և ֆինանսական ցանկացած հարցի համար։ Չորեքշաբթի օրը շատ հարմար է ինքներդ ձեզ հասկանալու և բացասական մտքերից ազատվելու առումով։ Հինգշաբթի օրը հեռվից կարող են հայտնվել անսպասելի լուրեր ։ Ուրբաթ օրը ամեն ինչ ձեզ ավելի լավ և խոստումնալից կթվա, քան իրականում կա. մի՛ խաբվեք, կտրելուց առաջ յոթ անգամ չափեք: Շաբաթվա վերջում գաղափարական վեճերի մեջ մի ընկեք։ Հանգստյան օրերին գործնական տրամադրություն կունենաք, այն առավելագույնս օգտագործեք, իսկ ավելի ուշ կհանգստանաք։
Աստղերը խորհուրդ են տալիս Երկվորյակներին այս շաբաթ ավելի շատ ժամանակ անցկացնել միայնության մեջ։ Այս ժամանակահատվածում կարող եք ավելի արագ հոգնել եռուզեռից, ուստի խաղաղության ու հանգստության կարիքը կմեծանա։ Հարմար ժամանակ է անհատական աշխատանքային գործունեության և մասնավոր պատվերներ կատարելու համար։ Շաբաթվա կեսին եկամուտները կարող են զգալիորեն աճել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է տանը և հարաբերություններում ամեն ինչ կարգի բերելու համար։ Հանգստյան օրերին խորհուրդ է տրվում ձեռնպահ մնալ ժամանցի վայրեր այցելելուց՝ համերգային վայրեր, բարեր և ռեստորաններ:
Այս շաբաթ, ըստ հորոսկոպի, Խեցգետինները պետք է ավելի շատ ջանքեր ներդնեն իրենց կենսապայմանները բարելավելու համար։ Ընտանեկան հարաբերություններն ուղղակիորեն կախված կլինեն նրանից, թե որքանով եք հաջողությամբ լուծում գործնական հարցերը։ Այս շաբաթ ձեր մասին կարծիքը դուք կստեղծեք ձեր գործողությունների, այլ ոչ թե մտադրությունների միջոցով: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի բարենպաստ են առողջության բարելավմանն ուղղված կանխարգելիչ միջոցառումների համար։ Հիմա լավ ժամանակ է բուժզննում անցնելու, բժշկի կամ սպորտային մարզիչի հետ խորհրդակցելու համար։
Այս շաբաթ Առյուծները ստիպված կլինեն հույսը դնել միայն իրենց և սեփական ուժերի վրա։ Երեքշաբթի օրը բարենպաստ կլինի երկխոսության, համագործակցության, համաձայնագրի ստորագրման համար։ Չորեքշաբթի օրվա առաջին կեսը կծախսվի նամակների, հաղորդակցությունների և հանդիպումների վրա։ Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրվա երկրորդ կեսը ընտանեկան ժամանցի և տունը կարգի բերելու ժամանակն է։ Ուրբաթ օրը շատ դատարկ խոսակցություններ կլինեն։ Պայմանագիր կնքելիս զգույշ եղեք՝ ի վերջո այն այնքան շահավետ չի լինի, որքան նախատեսված է։ Հանգստյան օրերին կցանկանաք զվարճանալ, բայց որքան հանգիստ լինի, և որքան քիչ մարդ լինի շրջապատում, այնքան ավելի լավ:
Այս շաբաթ ձեր աշխատանքը մասնագիտական ոլորտում աննկատ չի մնա։ Հավանաբար, ամառվա սկիզբը երկար սպասված աճի իդեալական ժամանակն է։ Շաբաթվա կեսին անսովոր և անսպասելի իրավիճակները, որոնք սովորաբար վերահսկողությունը փախցնում են ձեր ձեռքերից, կսկսեն ուղղվել ձեզ համար լավագույն ձևով: Աստղերը զգուշացնում են, որ հենց հիմա Կույսերը պետք է պատրաստվեն դրամատիկ փոփոխությունների իրենց անձնական կյանքում, նոր ծանոթություններ հաստատեն և կարգավորեն հարաբերությունները, որոնք երկար ժամանակ ուրախություն չեն պատճառում։
Այս շաբաթ Կշեռքները պետք է կենտրոնանան նոր գաղափարների և ծրագրերի վրա, հակառակ դեպքում կձանձրանաք աշխատանքի վայրում և տանը: Փորձեք զսպել բացասական հույզերը և սիրելիներին չվիրավորել կոպիտ խոսքերով։ Մի ծուլացեք ուրիշների հետ քննարկել վիճելի հարցերը. փոքր բաներում զիջելով՝ արդյունքում կարող եք լրջորեն հաղթել: Չորեքշաբթի օրը աշխատավայրում հնարավոր են հրատապ գործեր և ստուգումներ։ Շաբաթ օրը հաջող կլինեն ուղևորություններն ու ճանապարհորդությունները, հատկապես՝ ավելի մոտ ջրային ավազաններին։ Կիրակին ավելի լավ է անցկացնել տանը, որտեղ կարող եք հանգստանալ և վերականգնվել:
Կարիճներին խորհուրդ է տրվում այս շաբաթ ակտիվ մնալ: Նույնիսկ եթե ցանկանում եք հանգստանալ, գործերը կիսատ մի թողեք: Մի կասկածեք ինքներդ ձեզ, քանի որ աստղերը բարենպաստ դիրքում են։ Ավելի շատ մտածեք լավի մասին և գործեք՝ այդ դեպքում ձեր կյանքում փոփոխություններ կսկսեն դեպի լավը: Շաբաթվա կեսին պատրաստ եղեք նրան, որ շրջապատի խորհուրդներն առանձնապես օգտակար չեն լինի։ Ցույց տալ անկախությունը: Այա փուլում անձնական փորձը կօգնի ձեզ հաղթահարել ֆինանսական և սիրային երջանկության խոչընդոտները:
Աղեղնավորներին շատ լուրջ շաբաթ է սպասվում՝ լի փորձություններով ու խնդիրներով։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի կցանկանաք զբաղվել այնպիսի բաներով, որոնք գիտեք, որ չեք կարողանա գլուխ հանել: Հինգշաբթի օրվա համար ոչ մի կարևոր բան մի պլանավորեք, ամեն ինչ կարող է սխալ ընթանալ: Ուրբաթ օրը կարող է շրջադարձային լինել գործնական և անձնական հարաբերություններում: Հնարավոր են բաժանումներ, պայմանագրերի խզում, թյուրիմացությունների պատճառով կոնֆլիկտներ։ Այս շաբաթավերջին ակտիվություն դրսևորեք, բայց խոսակցություններում մի եղեք պարծենկոտ կամ անփույթ:
Այս շաբաթ Այծեղջյուրներին անհրաժեշտ կլինի զգալի ջանքեր գործադրել իրենց ցանկալի նպատակին հասնելու համար։ Անհնարին ոչինչ չկա, բայց ճանապարհին դժվարություններ կարող են լինել։ Աստղերը զգուշացնում են, որ չափից դուրս ինքնաքննադատությունը կարող է խանգարել ձեզ։ Այո, երբեմն կարող է օգտակար լինել ինքդ քեզ քննադատելը, բայց պետք չէ չափից դուրս անողոք լինել սեփական անձի հանդեպ: Չորեքշաբթի օրը կարող է լինել ավելի վաղ ծագած հակամարտությունների սրացում։ Լուրջ վերաբերվեք այդ իրավիճակին: Համոզվեք, որ ամեն ինչ ճիշտ եք հասկացել: Շաբաթ օրը սիրելիի հետ զրույցը կօգնի ձեզ մտքերը շեղվել առկա խնդիրներից:
Երկուշաբթին ամենահաճելի օրը չի լինի, բայց երեքշաբթի օրվանից ձեր դրական էներգիան կսկսի աճել, և մինչև կիրակի այն կհասնի իր գագաթնակետին։ Ձեր կարծիքը կլսեն մտերիմ մարդիկ, ընկերներն ու գործընկերները։ Չորեքշաբթի և հինգշաբթի կկարողանաք մեծացնել ձեր ազդեցությունը և հասնել լավագույն արդյունքների ընտրած գործունեության ցանկացած բնագավառում։ Մի հրաժարվեք շրջապատողներին աջակցելուց, քանի որ տեսանելի ապագայում կարող եք նրանց օգնության կարիքը ունենալ։ Շաբաթվա վերջում ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը և վերանայեք սննդակարգը։
Շաբաթը Ձկներին հաջողություն է խոստանում, սակայն դրան հասնելը հեշտ չի լինի։ Պատրաստ եղեք փշերի միջով գնալ դեպի աստղերը: Ցույց տվեք համառություն և կարգապահության հմտություններ, այնուհետև կարող եք զգալիորեն բարձրացնել ձեր սոցիալական կարգավիճակը: Երեքշաբթի օրն ավելի կենտրոնացած եղեք։ Բացակայության և անուշադրության պատճառով չի կարելի բացառել բյուրոկրատական խնդիրներն ու ճանապարհատրանսպորտային պատահարները։ Հինգշաբթի օրը մի համաձայնեք ծանոթ մարդկանցից ստացված կասկածելի առաջարկներին։ Համակարգը շրջանցելու ցանկությունը կարող է թանկ արժենալ։ Շաբաթվա վերջում ավելի շատ կշփվեք, ստիպված կլինեք ընդհանուր լեզու գտնել տարբեր մարդկանց հետ։

Гороскоп на неделю с 10 по 16 июня 2024 года для всех знаков зодиака
Неделя видится удачной для большинства знаков зодиака. Одних ждет везение в делах, а другим звезды сулят успех в личной жизни и много романтики в отношениях.
Эта неделя принесет Овнам возможности для решения многих проблем, однако положительное развитие событий возможно только при одном условии — бурные эмоции должны быть спрятаны поглубже, оставьте лишь холодный рассудок. Если вы будете остро переживать все происходящее — это может отразиться и на физическом состоянии. Постарайтесь не нервничать, берегите здоровье. Финансовое положение будет весьма стабильным, а вот романтическая сфера может ознаменоваться конфликтами в первой половине недели.
Первая половина недели благоприятна для визита в банк, возврата долга, обращения в страховую компанию и любых финансовых дел. Среда очень подойдет, чтобы разобраться в себе и избавиться от негативных мыслей. В четверг может прийти неожиданное известие издалека. В пятницу все покажется вам лучше и перспективней, чем есть на самом деле, — не обманывайтесь, отмеряйте семь раз, прежде чем отрезать. В конце недели не вступайте в идеологические споры. В выходные дни у вас будет деловой настрой, используйте его на полную — отдохнете потом.
Близнецам эту неделю звезды рекомендуют больше времени проводить в уединении. В этот период вы можете быстрее уставать от суеты и шума, поэтому возрастет потребность в тишине и покое. Это подходящее время для индивидуальной трудовой деятельности, выполнения частных заказов. Доходы в середине недели могут существенно вырасти. Вторая половина недели благоприятна для наведения порядка дома и в отношениях. На выходных рекомендуется воздержаться от посещения развлекательных заведений: концертных площадок, баров и ресторанов.
На этой неделе по гороскопу Ракам следует больше сил вкладывать в благоустройство жилищных условий. Отношения в семье будут напрямую зависеть от того, насколько успешно вы будете решать практические вопросы. Мнение о себе на этой неделе вы будете создавать именно поступками, а не намерениями. Среда и четверг благоприятствуют профилактическим мероприятиям, направленным на укрепление здоровья. Сейчас удачное время для прохождения медицинского обследования, консультации с врачом или спортивным тренером.
Львам на этой неделе придется рассчитывать только на себя и собственные силы. Вторник будет благоприятен для диалога, сотрудничества, подписания договора. Первая половина среды уйдет на письма, общения и встречи. Вторая половина среды и четверг — время для семейного досуга и наведения порядка в доме. В пятницу будет много пустых разговоров. Будьте осмотрительны при заключении договора: по итогу он будет не так выгоден, как планируется. На выходных вам захочется веселья, но чем спокойней досуг и чем меньше людей вокруг, тем лучше вы отдохнете.
На этой неделе ваши труды на профессиональном поприще не останутся незамеченными. Вероятно, именно начало лета — идеальное время для долгожданного повышения. В середине недели необычные и неожиданные ситуации, которые обычно выбивали почву из-под ног, начнут выправляться наилучшим для вас образом. Звезды предупреждают, что именно сейчас Девам стоит подготовиться к кардинальным переменам в личной жизни, завести новые знакомства и разобраться в отношениях, которые давно не приносят радости.
Весам на этой неделе стоит сконцентрироваться на новых идеях и планах, иначе вам станет скучно на работе и дома. Старайтесь сдерживать негативные эмоции и не обижать близких резкими словами. Не ленитесь обсуждать с окружающими спорные вопросы — уступив в мелочах, вы сможете серьезно выиграть в итоге. В среду на работе не исключены авралы и проверки. В субботу удачными будут поездки и путешествия, особенно поближе к водоемам. Воскресенье лучше провести дома, где вы сможете отдохнуть и восстановить силы.
Скорпионам на этой неделе рекомендуется сохранять активность. Даже если захочется отдохнуть — не бросайте дела на полпути к завершению. Не сомневайтесь в себе, так как звезды находятся в благоприятном положении. Больше думайте о хорошем и действуйте, и в жизни начнут происходить перемены к лучшему. В середине недели будьте готовы к тому, что советы окружающих людей не принесут большой пользы. Проявляйте самостоятельность. Сейчас личный опыт поможет преодолеть преграды на пути к финансовому и любовному счастью.
Стрельцам предстоит очень серьезная неделя, полная испытаний и проблем. В понедельник и вторник вам захочется взяться за дела, которые вы заведомо не потянете. На четверг не планируйте ничего важного, все может сорваться. Пятница может стать переломным моментом в деловых и личных отношениях. Возможны расставания, расторжения договоров, конфликты на почве недопонимания. На выходных займитесь активной деятельностью, но не будьте хвастливы и неосторожны в разговорах.
Козерогам на этой неделе для достижения желаемой цели потребуется приложить немалые усилия. Нет ничего невозможного, однако на пути могут подстерегать трудности. Звезды предупреждают — излишняя самокритичность может выбить вас из колеи. Да, порой покритиковать себя бывает полезно, но ее стоит слишком предвзято относиться к себе. В среду возможно обострение конфликтов, которые возникли ранее. Отнеситесь серьезно к этой ситуации. Убедитесь, что вас правильно понимают. В субботу беседа с близким человеком поможет вам отвлечься от проблем.
Понедельник станет не самым приятным днем, но уже со вторника ваша позитивная энергия начнет нарастать, пока не достигнет пика в воскресенье. Близкие люди, друзья и коллеги будут прислушиваться к вашему мнению. В среду и четверг вам удастся увеличить свое влияние и добиться наилучших результатов в любой из выбранных сфер деятельности. Не отказывайтесь сейчас поддержать окружающих, так как в обозримом будущем может потребоваться помощь уже от них. В конце недели уделите внимание своему здоровью и пересмотрите рацион питания.
Неделя сулит Рыбам успех, но достанется он непросто. Будьте готовы идти к звездам через тернии. Проявите стойкость и навыки дисциплины, и тогда вы сможете значительно повысить свой социальный статус. Во вторник будьте более собранными. Из-за рассеянности и невнимательности не исключены бюрократические проблемы и аварии на дорогах. В четверг не соглашайтесь на сомнительные предложения, поступающие даже от знакомых людей. Желание обойти систему может дорого стоить. В конце недели общения станет больше, вам придется находить общий язык с самыми разными людьми.