Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ․
Օգոստոսի 8-ից կյանքը կակտիվանա. կաճեն հավակնությունները, կուժեղանա ինքնահաստատման ցանկությունը։ Դուք պետք է չափազանց նուրբ լինեք, որպեսզի չվիրավորեք ուրիշներին անզգույշ խոսքով։ Օգոստոսի 7-9-ը Վեներան Ուրանի հետ հրահրում է ռոմանտիկ զգացմունքների բռնկում: Իրար մի խառնվեք՝ սիրահարվածությունն անցողիկ կլինի։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Խոյ
Շատ հետաքրքիր շրջան է. ձեր կյանքը վերջապես կտրուկ կփոխվի։ Եվ հենց այնպես, ինչպես դուք էիք ցանկանում: Ինչ-որ մեկն աշխատանքի, իսկ ոմանք՝ ամուսնության առաջարկ կստանա։ Պարզապես մի հապաղեք ցուցաբերել քաջություն և հաստատակամություն: Խոյերն արժանի են դրան՝ նրանք շատ երկար են սպասել նման փոփոխությունների։ Մի վախեցեք հավատալ, որ երազանքներն իրականանում են: Ֆինանսական վիճակը նույնպես անհանգստություն չի առաջացնում։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Ցուլ
Շատ Ցուլերի համար այս ժամանակահատվածը սպասվում է բավականին առօրյա և կանխատեսելի: Դուք կարող է հանգստանաք և սխալվել, որը հետո ստիպված կլինեք ուղղեք։ Ուստի, ամենափոքր կասկածի դեպքում, մի ծուլացեք նորից ստուգել ամեն ինչ։ Անձնական կյանքում ոչ ցնցումներ են սպասվում, ոչ էլ փոթորիկներ։ Սա, իհարկե, լավագույն դեպքում: Ամեն դեպքում՝ գնահատեք այն, ինչ ունեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Երկվորյակ
Այժմ Երկվորյակների համար կարևոր է պահպանել այն ձեռքբերումները, որոնց հասել են, բայց ոչ ամեն գնով։ Զգույշ եղեք, ձեր թիկունքում հնարավոր են ինտրիգներ։ Եթե ձեր շրջապատից որևէ մեկի հետ հարաբերությունները կորցրել են իրենց օգտակարությունը, փորձեք բաժանվել խաղաղությամբ՝ դա ընդունելով որպես կյանքի դաս: Բավականաչափ ժամանակ տրամադրեք ինքներդ ձեզ, ձեր տանը, ամառանոցին: Ի վերջո, հիմա բերքահավաքի ու , ձմռանը նախապատրաստվելու շրջան ժամանակն է։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Խեցգետին
Լավ շաբաթ է աշխատանքի, նորարարական գաղափարների համար։ Դուք հիանալի ֆիզիկական և ինտելեկտուալ մարզավիճակում։ Սա նաև լավ շրջան է նոր գործ սկսելու, ճանապարհորդության, ինչ-որ կարևոր խոսակցության համար, որը հետաձգում էիք։ Հանգստյան օրերին Խեցգետինները զվարճանալու հնարավորություն կունենան՝ ծրագրեք հանդիպումներ ընկերների հետ և բացօթյա միջոցառումներ։ Դուք կարող եք ձեր գաղափարներով կիսվել սիրելիների հետ և քննարկել ապագայի պլանները:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Առյուծ
Շատ լավ շրջան է. Առյուծներին կուրախացնեն հաջողությունները մասնագիտական գործունեության մեջ, կամրապնդվի նաև կյանքի ֆինանսական կողմը։ Բայց թվում է, որ դուք այնքան կրքոտ եք գործի կպել, որ ձեր սիրելին տխրել է՝ նրան ձեր ուշադրությունն է պակասում։ Զգույշ եղեք նրա հետ։ Ավելի շատ ժամանակ անցկացրեք միասին, վերջապես գնացեք արձակուրդ։ Շաբաթվա վերջում ձեզ համար կարևոր տեղեկություններ կստանաք, որոնք կարող են մի փոքր խմբագրել առաջիկա պլանները։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Կույս
Ժամանցներով և հաճելի հանդիպումներով հարուստ շրջան է։ Ցանկալի է, որ Կույսերը զբաղվեն նոր ծրագրերի մշակմամբ։ Սա թույլ կտա ընդլայնել և՛ ձեր մտահորիզոնը, և՛ ձեր հնարավորություններն ու ուժերը: Մի վախեցեք բաց լինել: Վաղուց հասունացած հարցը ձեզ համար նպաստավոր կլուծվի, ինչը թեթեւություն կառաջացնի։ Դուք ճիշտ եք գնահատում ձեր ուժեղ կողմերը և գիտեք, թե ինչի եք ձգտում ու ինչպես հասնել ձեր ուզածին։ Կյանքի ռոմանտիկ կողմը ներդաշնակ է։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Կշեռք
Կշեռքները լի կլինեն ուժով և վճռականությամբ: Անկասելի առաջ մղումը թույլ կտա հաղթահարել ձեր ճանապարհին հանդիպող ցանկացած խոչընդոտ։ Դուք կկարողանաք անել գրեթե ամեն ինչ, ինչ էլ որ ձեռնարկեք։ Շաբաթվա սկզբին ծագած որոշ դժվարություններ չեն խանգարի ձեր պրոֆեսիոնալիզմի դրսևորմանը։ Աշխատավարձի բարձրացման կամ հավելավճարի մեծ հավանականություն կա: Նշանի միայնակ ներկայացուցիչներին սպասում է ռոմանտիկ ծանոթություն, որը բավականին հիմք ունի վերածվելու լուրջ հարաբերությունների։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Կարիճ
Տրամադրվեք վճռական գործողություններ ձեռնարկելուն, բայց հիշեք, որ անխոհեմ ռիսկը կարող է վնասել: Եթե ճիշտ ուղղությամբ շարժվեք, շրջապատը ձեզ ամեն ինչում կաջակցի։ Չորեքշաբթի օրը Կարիճներն, ամենայն հավանականությամբ, լավ նորություններ կունենան, կլինեն հաճելի ու օգտակար ծանոթություններ: Շաբաթվա վերջում ձեզ անհանգստացնող գրեթե բոլոր խնդիրները կվերանան։ Հանգստյան օրերն անցկացրեք սիրելիի հետ, հակառակ դեպքում նա կարող է խանդի պատճառ ունենալ։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Աղեղնավոր
Բարենպաստ շրջան է Աղեղնավորների համար. բոլոր ձեռնարկումները, նույնիսկ ինքնաբուխ, մոտ ապագայում առաջընթաց կապահովեն։ Վճարեք ձեր պարտքերը և հրաժեշտ տվեք նրանց, ում հետ այլևս համաքայլ չեք: Հոգ տարեք տան մասին, ավելի շատ ուշադրություն դարձրեք ձեր տնային տնտեսությանը: Հավանական են կանխիկ մուտքեր անսպասելի աղբյուրներից: Հանգստյան օրերին հարմար են զվարճալի զբաղմունքները՝ արժե գնալ ճամփորդության և նոր բան տեսնել, ընդլայնել ծանոթների շրջանակը։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Այծեղջյուր
Այս շաբաթ շատ Այծեղջյուրներ կկարողանան ավարտին հասցնել ինչ-որ կարևոր նախագիծ, լավ շահույթ ստանալ, որը վերջապես կօգնի նրանց շունչ քաշել և գնալ հանգստի։ Իրավիճակը կհեշտացնի գործարար կապերը և կկարգավորի ծանրաբեռնվածությունը: Հոգևոր հարմարավետության մթնոլորտը սիրելիի հետ շփվելիս կօգնի ձեզ ճիշտ որոշում կայացնել ձեր ապագայի համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ. Ջրհոս
Աստղերը Ջրհոսներին հաջողություններ են խոստանում կյանքի տարբեր ոլորտներում։ Բարձր ակտիվության ժամանակն է: Դուք նաև լավ շահույթ կստանաք: Փորձեք թույլ չտալ, որ աշխատանքային խնդիրները մթագնեն ձեր անձնական կյանքը։ Վերջինս շատ հաճելի պահեր է խոստանում։ Պարզապես պետք է ժամանակ գտնել հանդիպման համար: Դուք այժմ հատկապես գրավիչ եք հակառակ սեռի համար։ Հարմար ժամանակ է նաև ընտանի կենդանի ձեռք բերելու համար։ Այն երաշխավորված է ուրախություն բերելու ձեր ընտանիքին:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 7-13-ը 2023 թ․ Ձկներ
Շատ բարենպաստ ժամանակաշրջան. ձեր վստահությունը ամեն օր կաճի։ Անձնական հմայքը, ինտելեկտն ու հումորի զգացումը ձեզ վրա կգրավեն ուրիշների ուշադրությունը։ Այդ իսկ պատճառով, ստղերը խորհուրդ են տալիս արդյունավետ օգտագործել այս ժամանակը։ Նշանի միայնակ ներկայացուցիչները կարող են նոր սիրավեպ սկսել։ Ամուսնացած Ձկների մատ ներդաշնակություն կտիրի, հատկապես, եթե հաջողվի հանգստյան օրերին հաճելի անակնկալ կազմակերպել ընտանիքի անդամների համար։

Гороскоп на неделю с 7 по 13 августа 2023 года
С 8 августа жизнь становится более активной. Возрастают амбиции, усиливается стремление самоутвердиться. Нужно быть крайне деликатным, чтобы неосторожным словом не задеть окружающих. 7-9 августа Венера с Ураном провоцируют вспышку романтических чувств. Не теряйте голову, увлечение будет мимолетным.
Очень интересный период. Ваша жизнь наконец кардинально изменится. Причем именно так, как вам хотелось. Кто-то получит предложение о новой работе, а кто-то – предложение руки и сердца. Только не стесняйтесь проявлять смелость и настойчивость. Овны это заслужили – слишком долго ждали подобных перемен. Не бойтесь поверить, что мечты сбываются. Материальное положение также тревог не вызывает.
Для многих Тельцов период ожидается довольно рутинный и предсказуемый. Вы можете расслабиться и допустить ошибку, которую потом придется исправлять. Поэтому при малейшем сомнении не поленитесь проверить всё еще раз. В личной жизни также не ожидается ни потрясений, ни бурь. Это, разумеется, к лучшему. В любом случае цените то, что имеете.
Близнецам сейчас важно сохранить достижения, которых вы добились, но только не любой ценой. Проявите осторожность, возможны интриги у вас за спиной. Если отношения с кем-то из окружающих изжили себя, постарайтесь мирно расстаться, воспринимая это как жизненный урок. Посвятите достаточно времени себе, своему дому, даче. Ведь сейчас как раз время собирать урожай, заниматься заготовками на зиму.
Хорошая неделя для работы, рационализаторских идей. Вы будете в отличном физическом и интеллектуальном тонусе. Также это удачный период для начала нового дела, поездки, какого-то важного разговора, который вы откладывали. В выходные у Раков появится шанс весело провести время: наметьте встречи с друзьями и активный отдых. Можно делиться с близкими своими задумками и обсуждать планы на будущее.
Весьма неплохой период. Львов порадуют успехи в профессиональной деятельности, укрепится и финансовая сторона жизни. Но, похоже, вы были столь увлечены работой, что любимый человек загрустил – ему недостает вашего внимания. Будьте бережнее к нему. Проводите больше времени вместе, отправляйтесь наконец в отпуск. В конце недели поступит важная для вас информация, которая может несколько скорректировать ближайшие планы.
Богатый на развлечения и приятные встречи период. Девам желательно заняться освоением чего-то нового. Это позволит расширить как кругозор, так и ваши возможности и полномочия. Не бойтесь проявить открытость. Давно назревший вопрос будет благополучно для вас разрешен, что вызовет облегчение. Сейчас вы правильно оцениваете свои силы и знаете, к чему стремитесь и как добиться желаемого. Романтическая сторона жизни гармоничная.
Сейчас Весы полны сил и решимости. Неудержимое стремление вперед позволит вам преодолеть на своем пути любые преграды. Вам удастся сделать практически всё, за что бы вы ни взялись. Некоторые трудности, возникшие в начале недели, не станут помехой для проявления вашего профессионализма. Весьма вероятно повышение оклада или получение премии. Одиноких представителей знака ожидает романтическое знакомство, которое вполне способно развиться в серьезные отношения.
Настройтесь на решительные действия, но учтите, что безрассудный риск может повредить. Если будете продвигаться в верном направлении, окружающие станут во всем вас поддерживать. В среду у Скорпионов вероятны хорошие известия, вам будет везти на приятные и полезные знакомства. К концу недели исчезнут практически все тяготившие вас проблемы. Выходные проведите с любимым человеком, иначе у него может появиться повод для ревности.
Благоприятный период для Стрельцов. Все начинания, пусть даже спонтанные, обеспечат загрузку на ближайшее время. Рассчитайтесь с долгами и распрощайтесь с теми, с кем вам уже не по пути. Займитесь домом, уделите больше внимания своим домочадцам. Вероятны денежные поступления из неожиданных источников. Для выходных подходят увеселительные мероприятия: стоит отправиться в путешествие и увидеть что-то новое, расширить круг знакомств.
На этой неделе многим Козерогам удастся завершить некий важный проект, получить неплохую прибыль, что поможет наконец расслабиться и отправиться в отпуск. Ситуация позволит упорядочить деловые связи и скорректировать рабочую нагрузку. Атмосфера душевного комфорта при общении с любимым человеком поможет принять нужное и правильное для вашего будущего решение.
Звезды обещают Водолеям успех в разных сферах жизни. Наступает время высокой активности. Также вас ожидает неплохая прибыль. Постарайтесь, чтобы рабочие вопросы не заслонили личную жизнь. Она тоже сулит немало приятных моментов. Надо лишь найти время для свиданий. Вы сейчас особенно привлекательны для противоположного пола. Также это удачный период, чтобы завести домашнего питомца. Он гарантированно принесет радость вашим домочадцам.
Весьма благоприятный период. С каждым днем уверенность в себе будет расти. Личное обаяние, интеллект и чувство юмора привлекут к вам внимание окружающих. Потому звезды советуют активнее использовать это время. Одинокие представители знака могут начать новый роман. У семейных Рыб всё гармонично, особенно если удастся организовать в выходные приятный сюрприз для своих домочадцев.