Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ․
Մերկուրին կմիանա Վեներայի հետ՝ հարթելով հակասությունները, մեզ տրամադրելով մտերմության: Եվ չնայած ընդհանուր իրավիճակը շարունակում է լարված մնալ, մեզ համար ավելի հեշտ կլինի շփվելն ու բանակցելը։ Կարծես ճակատագիրն ինքն է դրդում հարցերի խաղաղ լուծմանը՝ ցույց տալով, թե ինչպես է հնարավոր և անհրաժեշտ գործել։
Լավ ժամանակ է ձեր գաղափարները ներկայացնելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Խոյ
Գործերը շատ սահուն կընթանան: Ճիշտ է, որոշ նախագծերի նկատմամբ անտարբեր կդառնաք, փոխարենը կհայտնվեն նոր ծրագրեր։ Եթե լուրջ խոսակցություն ունեք, ապա անկախ դատավոր հրավիրեք՝ ձեզ խաղաղարար պետք կգա։ Իսկ ժամանակաշրջանի վերջում կենտրոնացեք ընտանեկան գործերի վրա։ Այստեղ կկարողանաք բացահայտել ձեր բոլոր տաղանդները և առանց ջանքերի լուծել այն խնդիրները, որոնք նախկինում երբեք չեն արվել։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Ցուլ
Դուք կկարողանաք օպտիմալացնել այն գործերը, որոնք կանգ են առել: Տեղեկությունները, որոնք ընկերները կհաղորդեն շաբաթվա առաջին կեսին, կօգնեն ձեզ հաջողության հասնել կարիերայում։ Բայց անձնական կյանքի հարցերը պետք է ինքնուրույն լուծվեն։ Փորձեք հանգստյան օրերն անցկացնել ձեր սիրելիների հետ։ Նրանք ձեզ էներգիա կհաղորդեն և համընթացս շահավետ գաղափար կտան, որը կարող եք իրականացնել շատ մոտ ապագայում։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Երկվորյակ
Հանգիստը լավ բան է, իսկ ձեզ համար դա պարզապես անհրաժեշտ է։ Ավելին, այս շաբաթվա ցանկացած ճամփորդություն և ուղևորություն շատ հաջող կանցնի։ Հանգիստ ճանապարհ ընկեք՝ ձեզ անմոռանալի փորձ է սպասվում: Բիզնեսում փորձեք ավելի շատ համբերություն և հաստատակամություն ցուցաբերել։ Գնահատեք իրավիճակը ողջախոհությամբ: Զգացմունքները, հուզական կապվածությունները հաշիվ չեն, դրանք միայն կխանգարեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Խեցգետին
Այս շաբաթ մեկ անգամ չէ, որ ստիպված կլինեք հիշել «Ոչ ամենը, ինչ փայլում է, ոսկի է» ասացվածքը: Ձեզ հիմա մոլորեցնելը հեշտ է, զգոն եղեք։ Վստահեք միայն ապացուցված փաստերին և հնարավորության դեպքում հետաձգեք կարևոր փաստաթղթերի ստորագրումը։ Հատկապես զգույշ եղեք ֆինանսների հետ կապված հարցերում։ Ռիսկն այժմ միայն կորուստների կհանգեցնի, նույնիսկ եթե ի սկզբանե վստահ եք, որ գործը հեշտ է տրվելու:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Առյուծ
Իրավիճակները վերադառնում են անցյալ, ճակատագիրը կարծես թե քննում և դիտարկում է, թե արդյոք հաշվի առե՞լ եք անցյալի սխալները, արդյոք կարո՞ղ եք դա անել այս անգամ։ Ցանկացած խնդիր այժմ լուծվում է հեշտությամբ, առանց ջանքերի: Եվ այնուամենայնիվ, դուք կարող եք դուրս գալ մասշտաբներից: Մի տրվեք ձեր թույլ կողմերին, աշխատեք ամեն ինչում չափը պահպանել։ Իսկ շաբաթվա վերջում մի կողմ դրեք բոլոր գործերը (նույնիսկ անհետաձգելի) ու հանգստացեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Կույս
Անհիմն անհանգստությունը, տագնապները ձեզ պահում են լարվածության մեջ: Դուք հակված եք կասկածամիտ, դատապարտող և վախով վերաբերվել նույնիսկ նրանց, ում վստահում եք: Ձեր վախերն իրական հիմք չունեն, սա կուտակված հոգնածությունն է։ Հնարավորության դեպքում կտրվեք աշխատանքից: Գոնե հանգստյան օրերին լրիվ անջատվեք աշխատանքից, կենցաղային խնդիրներից։ Ձեզ թույլ տվեք հանգստանալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Կշեռք
Շատ տարբեր ու դժվար գործեր կլինեն։ Ցանկություն կլինի փախչել եռուզեռից, թաքնվել մարդկանցից։ Դուք պետք է հավաքվենք և գործենք՝ չնայած կասկածներին։ Այո, դուք ստիպված կլինեք որոշ ժամանակ մոռանալ ինքներդ ձեզ, բայց խաղն արժե ռիսկին: Ավելի շատ ազատ ժամանակ կհայտնվի շաբաթվա երկրորդ կեսին։ Պլանավորեք հանդիպել ընկերների հետ հանգստյան օրերին: Սա ձեզ ուժ կտա և կբարձրացնի ձեր տրամադրությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Կարիճ
Ներդաշնակ և հանգիստ շաբաթ է։ Սա լավ ժամանակ է ցանկացած գործընկերության համար: Շաբաթվա վերջում հավանական է մի իրավիճակ, որը ցույց կտա, թե ով ինչի է արժանի։ Դիմակներն ընկել են, կհասկանաք, թե ինչ խաղ էին խաղում ձեր ընկերները։ Ձեզ մի կորցրեք, իրավիճակը շրջեք ձեր օգտին և հաղթող կլինեք։ Հերիք է զայրանաք կամ վիրավորվեք ու պահը կկորչի, առիթը բաց կթողնեք։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Աղեղնավոր
Ամեն ինչ վերադառնում է, և այժմ դուք նույնպես կցանկանաք վերադառնալ նրան, ինչ մոռացված էր։ Նախկին հոբբի կամ աշխատանք, հին ընկերներ․ դրա համար դուք պատրաստ եք զոհաբերությունների, հրաժեշտ տվեք ներկայի ձեռքբերումներին: Կամուրջները մի այրեք։ Փորձեք համատեղել եղածը ներկայի հետ։ Կարևոր է հավասարակշռություն գտնել և նպատակ չդնել այն բաների վրա, որոնք չափազանց դժվար իրականանալի են (կամ չեք կարող ձեզ թույլ տալ) կամ այլևս արդիական չեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Այծեղջյուր
Դուք հնարավորություն կունենաք զարգացնելու այն նախագծերը, որոնք վերջերս խոչընդոտների են բախվել։ Սակայն ավելի լավ է բանակցությունները վարել շաբաթվա առաջին կեսին։ Հանգստյան օրերին մոտ ավելի դժվար կլինի ընդհանուր հայտարարի գալ։ Եվ ոչ միայն ուրիշների, այլ նաև ինքներդ ձեզ հետ: Սա հիանալի շրջան է ինքներդ ձեզ, ձեր գործողությունների դրդապատճառները և ձեր առջեւ դրված նպատակները հասկանալու համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ. Ջրհոս
Էմոցիոնալ անկայուն շաբաթ է։ Գետինը կարծես ոտքերիդ տակից սահում է։ Վախը մեծ աչքեր ունի, խնդիրներն այնքան մեծ չեն, որքան պատկերացնում եք։ Հիմնական բանը փոփոխություններին չդիմադրելն է, և դրանք երկար սպասել չեն կարող։ Կարգի բերեք ձեր պահարանը և մտքերը: Հիմա ժամանակն է վերանայելու այն ամենը, ինչի վրա հիմնված է ձեր ինքնագնահատականը: Ձեզ կարող է անհրաժեշտ լինել հոգեբանի օգնություն։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 24-30-ը 2023 թ․ Ձկներ
Ավելորդ ամեն ինչից ազատվելու անհրաժեշտություն կզգաք։ Ավելորդ կապերը, ինչպես ավելորդ առարկաները, խառնում են ձեր մտավոր տարածքը: Վերցրեք ավելն ու առանց ափսոսելու, կյանքից ջնջեք այն ամենը, ինչը ձեզ խանգարում է առաջ շարժվել: Ավելի ուշադիր հետևեք ձեր առողջությանը: Ցանկացած հիվանդության ավելի լուրջ վերաբերվեք, քան նախկինում: Այժմ կարող եք բռնել հիվանդության մեկնարկը և կանխել դրա զարգացումը:

Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года
Меркурий соединяется с Венерой, сглаживая противоречия, настраивая нас на сближение. И хотя в целом обстановка остается напряженной, нам будет легче общаться и договариваться. Словно сама судьба подталкивает к мирному решению вопросов, показывает, как можно и нужно действовать.
Хороший период для презентации своих идей.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Овен
Дела пойдут, как по маслу. Правда, к некоторым проектам вы охладеете, зато появятся новые идеи. Если предстоит серьезный разговор, пригласите независимого судью, вам понадобится миротворец. А в конце периода сконцентрируйтесь на делах семьи. Здесь вы сможете раскрыть все свои таланты и играючи решить задачи, до которых раньше руки не доходили.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Телец
Вы сумеете оптимизировать дела, которые пробуксовывали. Информация, которую подкинут друзья в первой половине недели, поможет преуспеть в карьере. Зато вопросы личной жизни придется решать самостоятельно. Выходные постарайтесь провести вместе с близкими людьми. Они зарядят вас энергией и попутно подкинут выгодную идею, которую вы сможете реализовать в самое ближайшее время.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Близнецы
Отдых — штука хорошая, а для вас просто необходимая. Тем более, что любые поездки и путешествия на этой неделе окажутся очень удачными. Смело отправляйтесь в дорогу, вас ждут незабываемые впечатления. В делах постарайтесь проявить больше терпения и настойчивости. Оценивайте ситуацию с точки зрения здравого смысла. Эмоции, душевные привязанности ни в счет, они только помешают делу.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Рак
На этой неделе не раз придется вспомнить поговорку «не все золото, что блестит». Вас сейчас легко ввести в заблуждение, будьте бдительны. Доверяйте только проверенным фактам и, по возможности, отложите подписание важных документов. Особенно осторожны будьте с финансами. Риск сейчас приведет только к убыткам, даже если вы изначально уверены, что дело в шляпе.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Лев
Ситуации возвращают в прошлое, судьба словно экзаменует и наблюдает за тем, учли ли вы прошлые ошибки, справитесь ли на этот раз. Любые задачи сейчас решаются легко, играючи. И все же вас может зашкаливать. Не потворствуйте своим слабостям, во всем старайтесь соблюдать меру. А в конце недели отложите все дела (даже неотложные) и отдыхайте.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Дева
Необоснованная тревога, волнения держат вас в напряжении. Вы склонны подозревать, осуждать и опасаться даже тех, кому доверяете. У ваших страхов нет реальной почвы, это говорит накопившаяся усталость. По возможности дистанцируйтесь от дел. Хотя бы на выходные полностью отключитесь от работы, бытовых проблем. Позвольте себе расслабиться.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Весы
Навалится много разнообразных и непростых дел. Хочется сбежать от суеты, скрыться от людей. Надо собраться и действовать, несмотря на сомнения. Да, придется на время забыть о себе, но игра стоит свеч. Во второй половине недели появится больше свободного времени. А на выходные планируйте встречи с друзьями. Это придаст вам сил и поднимет настроение.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Скорпион
Гармоничная и спокойная неделя. Это хорошее время для любых партнерских дел. Ближе к концу недели вероятна ситуация, которая покажет кто чего стоит. Маски сорваны, вы поймете что за игру вели ваши знакомые. Не теряйтесь, поверните ситуацию в свою пользу и останетесь в выигрыше. Стоит разозлиться или обидеться и момент будет потерян, вы упустите благоприятную возможность.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Стрелец
Все возвращается и сейчас вам тоже захочется вернуться к тому, что забыто. Прежнее хобби или работа, старые друзья — ради этого вы готовы идти на жертвы, распрощаться с достижениями настоящего. Не стоит рубить с плеча. Постарайтесь совместить то, что было с тем, что есть. Важно найти баланс и не замахиваться на дела, которые вам не по зубам (или не по карману) или уже не актуальны.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Козерог
У вас появится возможность развить те проекты, которые еще недавно натыкались на препоны. Однако, переговоры лучше провести в первой половине недели. Ближе к выходным договориться будет сложнее. Причем не только с окружающими, но и с самим собой. Это прекрасный период для того, чтобы разобраться в себе, мотивах своих поступков и целях, которые вы ставите перед собой.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Водолей
Эмоционально нестабильная неделя. Кажется, что почва уходит из-под ног. У страха глаза велики, проблемы не так масштабны, как вы себе их рисуете. Главное, не сопротивляться переменам, а они не заставят себя долго ждать. Наводите порядок в шкафу и в голове. Сейчас стоит провести ревизию всего того, на чем держится ваша самооценка. Возможно, потребуется помощь психолога.
Гороскоп с 24 по 30 июля 2023 года для знака Рыбы
Вы почувствуете необходимость избавиться от всего лишнего. Ненужные связи, как и ненужные вещи, захламляют ваше ментальное пространство. Берите веник и без сожаления выметайте из жизни все, что мешает двигаться вперед. Внимательнее отнеситесь к здоровью. К любым недомоганиям отнеситесь серьезнее, чем раньше. Сейчас можно поймать начало болезни и не допустить ее развития.