Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունիսի 7-13-ը 2021 թ
Այս ժամանակահատվածում գործընկերների հետ վեճերում ավելի լավ է փոխզիջման գնալ: Ձեր հաշտվողականությունն ապագայում նկատի կառնվի: Եղեք ավելի ուշադիր ձեր ընտանիքի անդամների նկատմամբ: Նրանք գուցե օգնության կարիք ունեն, բայց ամաչում են ասել այդ մասին: Հանգստյան օրերն անցկացրեք բնության գրկում՝ դա օգտակար կլինի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Ցուլ
Փորձեք մինչև շաբաթվա վերջն ավարտել կուտակված գործերը: Հետո դա ավելի դժվար կլինի անել: Հանգստյան օրերին որոշակի ժամանակ տրամադրեք հանգստանալու համար: Օրինակ՝ երեկոները զբոսնեք: Ի դեպ, դա օգտակար կլինի ձեր առողջության համար: Միայնակները հնարավորություն կունենան հանդիպելու իրենց սիրուն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Երկվորյակ
Որքան շատ աշխատեք, այնքան ավելի շատ հարգանք կվաստակեք ձեր գործընկերների շրջանում: Մի վախեցեք երեկոյան գրասենյակում մնալուց կամ շուտ աշխատանքի գնալուց. ողջ աշխատանքը կհատուցվի: Ամառանոցի տերերին խորհուրդ է տրվում հնարավորինս շատ ժամանակ հատկացնել սիրելի հողակտորում աշխատանքին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Խեցգետին
Անսպասելի լուրերը կխախտեն կյանքի սովորական ընթացքը: Մի վախեցեք փոփոխություններից. եթե դրանց ճիշտ տեսանկյունից մոտենաք, ապա օգտակար կլինեն: Որոշակի ժամանակ հատկացրեք ընկերների հետ շփումներին: Նրանցից ոմանք ծանր շրջանի մեջ են: Այժմ հենց դուք կարող եք օգնել նրանց:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Առյուծ
Վերջերս քիչ ուշադրություն եք դարձնում ինքներդ ձեզ: Հոգ տարեք սեփական արտաքին տեսքի մասին և այդ ժամանակ ամառային տրամադրությունը կհայտնվի: Այս շաբաթ խորհուրդ չի տրվում խոշոր գործարքներ իրականացնել: Ընդհակառակը, հիմա ավելի լավ է գումար խնայել, ոչ թե ծախսել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Կույս
Խճճված խնդիրների լուծումը ի վերջո ձեզ կբերի դեպրեսիայի: Մի հապաղեք օգնություն խնդրել. դա ձեզ հիմա ավելի շատ է պետք, քան երբևէ: Պահպանեք քնի և հանգստի ռեժիմը, որպեսզի հին առողջական խնդիրներն իրենց զգացնել չտան: Այժմ լավագույն հանգիստը պասիվն է, հիշեք այս մասին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Կշեռք
Այս շաբաթ աստղերը մեծ շահույթ են կանխատեսում ձեզ համար: Բաց մի թողեք հնարավորությունը, եթե ձեզ առաջարկեն գումար աշխատել: Երկրորդ կեսի հետ հարաբերություններում սովորականից ավելի մեղմ եղեք: Սիրելին այժմ ավելի խոցելի է, քան երբևէ, ուստի ժամանակը չէ ստուգելու ձեր զգացմունքները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Կարիճ
Ստեղծագործական պոռթկումը կարող է ձեզ ամբողջությամբ կլանել: Եթե ձեր սեփական ձեռքերով ինչ-որ բան անելու ցանկություն առաջանա՝ վերանորոգում սկսել, նոր դործ նախաձեռնել, անպայման հետևեք դրան: Այս պահին ճիշտ որոշումներ կայացնելու հավանականությունը մեծ է: Մեծ գումարներ մի ծախսեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Աղեղնավոր
Այս ժամանակահատվածում դուք ստիպված կլինեք ընտրություն կատարել ընկերների և սիրեկանի միջև: Եղեք նրբանկատ, բայց հաստատուն՝ նախապատվությունը տվեք երկրորդ կեսին: Ծնողներն այժմ պետք է ավելի ուշադիր լսեն այն ամենը, ինչ իրենց երեխաներն ասում են: Այսպիսով, դուք կարող եք կանխել անախորժությունները կամ ժամանակին խորհուրդներ տալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Այծեղջյուր
Ինչպես գիտեք, երջանկությունը սիրում է լռություն: Այնպես որ, դեռ մի շտապեք ուրիշներին պատմել ձեր հաջողությունների մասին: Հնարավոր է՝ աչքով տան: Ուժ գտեք հաշտվելու նրանց հետ, ում հետ վիճել եք: Եվ փորձեք նոր անախորժություններ չունենալ, քանի որ հիմա տրամադրությունը կարող է փոփոխական լինել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը. Ջրհոս
Եթե դեռ միայնակ եք, ապա պատրաստվեք դիմավորել ձեր ապագա ճակատագրին: Այս ժամանակահատվածում թույլատրվում է աջ ու ձախ սիրախաղ անել, որպեսզի ասպետը կողքով չանցնի: Աշխատավայրում զգույշ եղեք մտքեր արտահայտելիս: Հետագայում ցանկացած սխալ բառ կարող է օգտագործվել ձեր դեմ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 7-13-ը․ Ձկներ
Այս ժամանակահատվածում կարող եք ունենալ ինչ-որ մեկին քննադատելու, խոսքով վիրավորելու անդիմադրելի ցանկություն: Վերահսկեք ինքներդ ձեզ: Ընկերոջ հետ զրույցը կամ այգում մենակ զբոսնելը կարող են օգնել հոգեկան հանգստություն ապահովել: Խորհուրդ չի տրվում կարեւոր փաստաթղթեր ստորագրել:

Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года
07.06.2021 С 7 по 9 июня - убывающая Луна. Сбавьте напряжение на работе, если чувствуете хроническую усталость. Старайтесь не перенапрягаться, не нервничать по пустякам. Для полной гармонии и спокойствия в это время особенно важно близкое общение с родными людьми. Разговоры по душам, семейные посиделки придадут вам сил и помогут справиться с негативными эмоциями. Период подарит несколько дней, которые идеально подходят для начала какого-то важного дела. Не упустите возможность заявить о себе, продемонстрировать свои таланты. Помните, что любой риск должен быть оправдан - сторонитесь авантюр и тщательно продумывайте любые действия.
10 июня - новолуние. Если на этот день у вас назначено важное мероприятие - постарайтесь выложиться по полной. К сожалению, звезды могут препятствовать благоприятному исходу событий, так что придется рассчитывать только на себя. Легко поссориться с близкими, поэтому старайтесь избегать конфликтов. Если они возникнут - старайтесь как можно быстрее их закончить.
С 11 по 13 июня - растущая Луна. Нужно стараться быть бережливой, не тратить деньги попусту. На растущую Луну хорошо заводить новые отношения: дружеские или романтические. Поэтому внимательно приглядитесь к людям в своем окружении. Быть может, где-то рядом находится ваша будущая судьба или верный друг.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Овен
В спорах с коллегами в этот период лучше пойти на компромисс. Ваша уступчивость в дальнейшем зачтется. Внимательнее относитесь к родным. Возможно, им потребуется помощь, но они постесняются об этом попросить. Выходные проведите на природе - это пойдет на пользу.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Телец
Постарайтесь до конца недели завершить накопившиеся дела. Позже вам будет труднее это сделать. В выходные посвятите время отдыху. Например, по вечерам ходите на прогулку. Кстати, это будет полезно для вашего здоровья. Одиночкам представится шанс встретить свою любовь.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Близнецы
Чем больше вы будете сейчас трудиться, тем больше уважения заработаете в глазах коллег. Не бойтесь оставаться по вечерам в офисе или приходить пораньше - все труды зачтутся. Дачникам в этот период рекомендуется как можно больше времени проводить на любимых сотках.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Рак
Неожиданное известие нарушит привычное течение жизни. Не пугайтесь перемен: если посмотреть на них под нужным ракурсом, они придутся вам очень кстати. Посвятите время друзьям. У некоторых из них наступил непростой период. Именно вы можете сейчас им помочь.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Лев
В последнее время вы мало внимания уделяли себе любимой. Займитесь собственной внешностью - тогда и летнее настроение появится. На этой неделе не рекомендуется проводить крупные денежные операции. Наоборот, сейчас лучше копить деньги, а не тратить.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Дева
Решение рутинных проблем окончательно вгонит вас в депрессию. Не стесняйтесь просить о помощи - она сейчас нужна вам как никогда. Соблюдайте режим сна и отдыха, чтобы старые болячки не дали о себе знать. Самый лучший отдых сейчас - пассивный, имейте это в виду.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Весы
На этой неделе звезды предсказывают вам крупную прибыль. Не упустите шанс, если вам предложат заработать. В отношениях со второй половинкой будьте мягче, чем обычно. Возлюбленный сейчас как никогда раним, так что не стоит проверять чувства на прочность.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Скорпион
Творческий порыв может захлестнуть вас с головой! Если возникнет желание сделать что-то своими руками, затеять ремонт, начать новое дело - непременно прислушайтесь к нему. Именно сейчас высока вероятность принятия правильных решений. Не тратьте много денег попусту.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Стрелец
В этот период вам придется выбирать между друзьями и возлюбленным. Будьте тактичны, но тверды - отдайте предпочтение второй половине. Родителям сейчас нужно внимательнее прислушиваться ко всему, что говорят их дети. Так можно предотвратить беду или дать вовремя совет.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Козерог
Как известно, счастье любит тишину. Вот и вы пока не распространяйтесь окружающим о своих успехах. А то сглазят! Найдите в себе силы помириться с теми, с кем были в ссоре. И постарайтесь не наделать новых бед, ведь настроение сейчас может быть переменчивым.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Водолей
Если вы все еще одиноки, будьте готовы к встрече с будущей судьбой. В этот период разрешается флиртовать направо и налево, чтобы принц не прошел мимо. На работе будьте аккуратны в высказываниях. Любое неверное слово может быть использовано против вас в дальнейшем.
Гороскоп на неделю с 7 по 13 июня 2021 года Рыбы
В этот период у вас может возникнуть непреодолимое желание кого-то раскритиковать, обидеть словом. Держите себя в руках! Душевное равновесие поможет поддержать беседа с подругой или прогулка в одиночестве по парку. Не рекомендуется подписывать важные документы.