Շաբաթվա աստղագուշակ․ նոյեմբերի 18-24-ը 2019 թ․
Առջևում ձեզ դժվարին ժամանակ է սպասում: Շատ գործեր կլինեն, և ձեզ հանգիստ չի թողնի այն զգացողությունը, որ դրանց թիվը չի նվազում ... Խիստ զբաղվածության պատճառով դուք կարող եք բաց թողնել կարևոր փոփոխությունները ձեր ընտանիքում: Այժմ կարող եք և պետք է զբաղվեք ձեր կազմվածքով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24 -ը. Ցուլ
Ձեր անձնական կյանքում փոփոխությունների մեծ հնարավորություն կլինի, մանավանդ, եթե միայնակ եք: Ավելի ուշադիր նայեք տղամարդկանց, որպեսզի բաց չթողնեք այդ հնարավորությունը: Աստղերն առաջարկում են գնումներ կատարել ՝ զգեստապահարանը թարմացնելու համար: Մի խնայեք ձեր սիրելիի համար. այդ ներդրումները կհատուցվեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24 -ը. Երկվորյակ
Ձեզ սպասվում են մի շարք նպաստավոր իրադարձություններ: Մի կողմ թողեք անհետաքրքիր և դժվար գործերն ավելի ուշ ժամանակների համար: Այս շրջանը տրամադրեք այնպիսի բաների, որոնք հոգեհարազատ են ձեզ: Ի դեպ, այժմ կարող եք տանը վերադասավորություն կամ փոքր վերանորոգում անել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը. Խեցգետին
Ձեզ համար ամենագլխավորը աշխատանքը կլինի: Դրա հետևանքով անձնական հարաբերությունները կարող են տուժել, փոխարենը, ամենայն հավանականությամբ, դուք կստանաք դրամական պարգև: Սովորեք հանգստանալ, որպեսզի ձեր ուժերը չսպառվեն: Զգուշացեք յուղոտ և ալյուրից պատրաստված ուտեստներից: Պաշտպանեք ձեր առողջությունը և կազմվածքը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը. Առյուծ
Տարաձայնությունները, որոնք կարող են առաջանալ հարաբերությունների մեջ, փորձեք լուծել զուգընկերոջ հետ միասին: Մի արեք հապճեպ եզրահանգումներ, խուսափեք չմտածված որոշումներից: Կարևոր է գործել սառը գլխով: Աստղերն առյուծներին խորհուրդ են տալիս զգույշ լինել ճանապարհներին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը. Կույս
Աշնանային անձկությունը կարող է պատել ձեզ այս ժամանակահատվածում: Դուք հոգնածություն կզգաք: Տրամադրությունը բարձրացնելու համար շփվեք ընկերների հետ, կարգավորեք հարաբերություններն ընտանիքի անդամների հետ: Նոր ծանոթություններ հաստատելիս մի գերագնահատեք ինքներդ ձեզ: Միգուցե մարդը չլինի այնպիսին, ինչպիսին փորձում է հանդես գալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը. Կշեռք
Փորձեք ձեր երեխաների հետ հարաբերություններում վստահություն հաստատել, որպեսզի անհանգստացնող ազդանշանները բաց չթողնեք: Աշխատավայրում կարևոր ժամանակահատվածը կսկսվի նոյեմբերի 20-ից: Ձեր շահերից է բխում տքնաջան և մանրակրկիտ աշխատելը: Այդ դեպքում ձեր աշխատանքային ջանքերն աննկատ չեն մնա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը. Կարիճ
Ցանկանո՞ւմ եք ուշադրության կենտրոնում լինել: Ստացեք այն: Պարզապես թագ մի դրեք ձեր գլխին, հակառակ դեպքում շրջապատողները արագորեն ձեզ կիջեցնեն երկնքից երկիր: Առաջիկա շաբաթվա ընթացքում կարող եք արմատապես փոխել ձեր կերպարն ու կենսակերպը: Մասնավորապես, ժամանակը բարենպաստ է տեղափոխվելու և բնակարան գնելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը. Աղեղնավոր
Նախկինում ձեզ շատ հարցեր առաջ բերած դժվարություններն այժմ հեշտությամբ կլուծվեն: Դուք կարող եք հեշտորեն բանակցել մտերիմների հետ: Գործարքների և պայմանագրերի կնքման համար այս ժամանակահատվածը հարմար չէ: Հետաձգեք լուրջ հարցերի լուծումը մինչև դեկտեմբերի սկիզբ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը. Այծեղջյուր
Զուգընկերոջ հետ ձեր հարաբերությունները կդառնան ավելի վստահելի և բաց: Այծեղջյուրները, որոնք երկար ժամանակ ամուսնացած են, կարող են սպասել հաճելի անակնկալների զուգընկերոջից: Նշանի որոշ ներկայացուցիչների մրսելու վտանգ է սպառնում: Ձեռք առեք կանխարգելիչ միջոցառումներ, որպեսզի չհիվանդանաք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը. Ջրհոս
Հիմա փողային խնդիրներից խուսափել հնարավոր չի լինի: Խուճապի մատնվելու փոխարեն մտածեք այն մասին, թե ինչպես կարող եք երաշխավորած գումար վաստակել և ինչպես խնայել: Ժամկաշրջանը բարենպաստ է երկրորդ կեսի որոնման համար: Ավելի լավ է ձեռնպահ մնալ երկարատև ուղևորություններից. այս պահին ձեզ հարկավոր է տանը լինել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 18-24-ը․ Ձկներ
Կուտակված խնդիրներն ավելի լավ է լուծել հիմա, հետո արդեն ուշ կլինի: Փորձեք ոչ մեկին չքննադատել, ավելի լավ է ուշադրություն դարձրեք ձեր իսկ սխալներին: Շաբաթվա երկրորդ կեսը ստեղծագործականության կատարյալ ժամանակ է: Ընկղմեք դրա մեջ ամբողջությամբ, որպեսզի ապագայում էներգիա հավաքեք:

Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года
18.11.2019 С 18 по 24 ноября - убывающая Луна. Будьте внимательны к собственному самочувствию, прислушивайтесь к своему организму. Важно не пропустить тревожных звоночков. Также рекомендуется пройти плановое обследование - это будет не лишним.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Овен
Суетное время ждет вас впереди. Дел окажется много, но вас не будет покидать ощущение, что их количество не уменьшается... Из-за сильной занятости вы можете пропустить важные изменения в собственной семье. Сейчас можно и нужно заниматься своей фигурой.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Телец
Велик шанс изменений в личной жизни, особенно если вы одиноки. Присматривайтесь к мужчинам, чтобы не пропустить того самого. Звезды предлагают вам отправиться на шопинг, чтобы обновить гардероб. Не жалейте денег на себя любимую: эти вложения окупятся.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Близнецы
Череда благоприятных событий ожидает вас. Отложите неинтересные и тяжелые дела на потом. Посвятите время тому, к чему у вас лежит душа. Кстати, сейчас можно делать перестановку в доме или небольшой ремонт.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Рак
На первом месте для вас сейчас будет работа. Из-за этого могут пострадать личные отношения, зато, скорее всего, вы получите денежную премию. Научитесь отдыхать, чтобы ваши ресурсы не закончились. Осторожнее с жирным и мучным! Поберегите здоровье и фигуру.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Лев
Разногласия, которые могут появиться в отношениях, старайтесь решать сообща с партнером. Не делайте поспешных выводов и не принимайте необдуманных решений. Важно действовать с холодной головой. Львам-водителям звезды советуют быть осторожнее на дороге.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Дева
Осенняя хандра может накрыть вас в этот период. Вы будете чувствовать усталость. Чтобы поднять настроение, общайтесь с друзьями, наладьте отношения с домочадцами. Заводя новые знакомства, не обольщайтесь. Возможно, человек окажется не тем, за кого себя выдает.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Весы
Постарайтесь выстроить доверительные отношения с детьми, чтобы не пропустить тревожные звоночки. На работе важный период начнется с 20 ноября. В ваших интересах трудиться скрупулезно и тщательно. В этом случае ваши трудовые подвиги не останутся незамеченными.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Скорпион
Хотели оказаться в центре внимания? Получайте! Только не надевайте корону, иначе окружающие быстро спустят вас с небес на землю. В ближайшие неделю можно кардинально менять образ и условия жизни. В частности, время благоприятно для переездов и покупки квартиры.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Стрелец
Сложности, которые ранее вызывали у вас много вопросов, сейчас окажутся легко разрешимыми. Вы легко сможете договариваться с близкими людьми. Для сделок и заключения договоров этот период не подходит. Решение серьезных вопросов отложите до начала декабря.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Козерог
Ваши отношения с партнером станут более доверительными и открытыми. Козероги, состоящие в браке давно, могут ждать приятных сюрпризов от партнера. Некоторые представители знака рискуют подхватить простуду. Примите профилактические меры, чтобы не заболеть.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Водолей
Денежных проблем сейчас будет не избежать. Вместо того чтобы паниковать, подумайте, на чем можно гарантированно заработать, а на чем - сэкономить. Период благоприятен для поиска второй половинки. От дальних поездок лучше воздержаться: в это время вы нужны дома.
Гороскоп на неделю с 18 по 24 ноября 2019 года Рыбы
Накопившиеся проблемы лучше решать сейчас: потом будет поздно. Старайтесь никого не критиковать, лучше обращайте внимание на собственные ошибки. Вторая половина недели - идеальное время для творчества. Погрузитесь в него с головой, чтобы запастись энергией на будущее.