Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 15-21-ը 2019 թ․
Ճիշտ ժամանակն է, որ դիետայի անցնեն այն Խոյերը, ովքեր ավելորդ քաշ ունեն: Հիմա կիլոգրամներն արագ կհալվեն: Ընկճախտի մեջ մի ընկեք, եթե անգամ դրա համար պատճառ լինի: Ուշադիր եղեք իրադարձությունների նկատմամբ, միայն այդ պարագայում հաջողության կհասնեք: Հուլիսի 21-ին պատրաստվեք կարեւոր հանդիպման:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Ցուլ
Հնարավոր է այժմ հայտնվեք խաչմերուկում: Դադար տվեք․ որեւէ որոշում  մի կայացրեք հանպատրաստի:  Ամեն ինչում չափավորություն դրսևորեք։ Ցույց տալ համեստություն ամեն ինչում`դրամական ծախսերից սկսած, մինչև զգացմունքներ արտահայտելը: Աշխատանքի մեջ նույնպես խիստ ուշադիր եղեք: Տնօրինությունը ձեզ հետևում է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Երկվորյակ
Հուլիսի 18-ից 21-ը ձեզ հաճելի անակնկալ է սպասվում: Մտածեք, թե ինչպես կարելի է օգտագործել այն, որպեսզի ամենից շատ օգուտ ստանաք: Այժմ պետք է պասիվ հանգստի անցնել: Հավաքեք նոր ուժեր՝ նոր ձեռքբերումերի համար: Այժմ ոչ մի վերանորոգում եւ մաքրման աշխատանքներ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Խեցգետին
Դուք կունենաք այնքան մեծ էներգիա, որ կարող եք բառացիորեն լեռներ շրջել: Այժմ կարող եք զբաղվել բոլոր կարեւոր հարցերի լուծմամբ: Մի մոռացեք նաև հառողջության մասին. ժամանակահատվածը բարենպաստ է բժշկական հետազոտությունների համար: Կապ պահպանեք երեխաների հետ․ նրանց հայացքից բաց մի թողեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Առյուծ
Այս շաբաթ դուք մի քանի անգամ ստիպված կլինեք պաշտպանել ձեր տեսակետը: Եղեք համառ: Մեծ է մտերիմ ընկերների հետ վիճելու հավանականությունը: Շրջանցեք այն քննադատությունները, որոնք կլսվեն շրջապատից: Ավելի լավ է զբաղվեք ինքնագնահատականի բարձրացմամբ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Կույս
Ձեր ընտանիքում խաղաղություն եւ հանգստություն կկրի: Այժմ դուք կարող եք ուշադրություն դարձնել կյանքի այլ ոլորտներին: Օրինակ, զբաղվեք աշխատանքային հարցերով: Այժմ դուք կարող եք ձեզ դրսևորել այնպես, որ տնօրինությունը նկատի ձեզ: Աշխատանքային նվաճումների լավագույն օրը հուլիսի 19-ն է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Կշեռք
Կանխազգացողությունը հազիվ թե այժմ օգնի ձեզ: Հակասական հարցերում խորհրդակցեք բանիմաց մարդկանց հետ: Այս շրջանը նպաստավոր է ցանկացած անշարժ գույքի հետ կապված գործարքների համար: Նրանք, ովքեր կմեկնեն ուղեւորության՝ չեն զղջա․ չի  բացառվում, որ հենց այստեղ կհանդիպեք ձեր սիրուն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Կարիճ
Դուք վերջապես կարող եք հանգստանալ. գործերն արված են, հարցերը՝ լուծված: Անցկացրեք այս օրը հաճույքով: Հուլիսի 20-ին եւ 21-ին այցելեք գեղեցկության սրահ․ սրանք լավագույն օրերն են ձեր տեսքը թարմացնելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Աղեղնավոր
Ձեր երկրորդ կեսը կարող է ստուգել ձեզ: Զգուշ եղեք: Աղեղնավորները մեծ հնարավորություն ունեն սիրավեպ ունեննալու, որը դժվար թե լուրջ լինի: Ուշադիր պետք է լինեն նշանի այն ներկայացուցիչները, որոնք ունեն սրտի եւ անոթների հետ կապված խնդիրներ: Հետևեք ձեր առողջությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Այծեղջյուր
Դուք պետք է լիցքաթափեք մթնոլորտը, որպեսզի բացասական զգացմունքները պահեք ձեր մեջ: Արեք դա մարդկանցից հեռու: Հուլիսի 19-ից 21-ը կարող եք մեծ գնումներ կատարել: Այնուամենայնիվ, աստղերը խորհուրդ չեն տալիս այժմ վարկ չվերցնել՝ մարումը հեշտ չի լինելու:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը. Ջրհոս
Դուք չեք կարող ստանալ այն փողը, որն ակնկալում էիք։ Այնուամենայնիվ, կյանքի այլ ոլորտներում ձեզ համար ամեն ինչ լավ կլինի: Կատարյալ ժամկնակաահատված է քաղաքից դուրս մեկնելու համար: Հարազատների հետ հարաբերություններում զուսպ եղեք, եթե նույնիսկ կցանկանաք ազատություն տալ հույզերին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 15-21-ը․ Ձկներ
Վերջապես, ձեր փողոցում ևս տոն կլինի: Հնարավոր են առաջխաղացում աշխատավայրում, գործերում հաջողություն, շահույթ: Կատարյալ ժամանակ է խնայողություններ անելու համար: Այժմ ձեռնտու է նաև հաստատել շահավետ կապեր: Առաջիկայում զբաղվեք դրանով։

Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года
15.07.2019 С 15 и 16 июля - Растущая Луна. В этот период рекомендуется заниматься саморазвитием. Запишитесь на курсы повышения квалификации, начните читать хорошие книги, ходите на тренинги. 17 июля - Полнолуние. Если на этот день у вас будут назначены важная встреча, свидание или мероприятие, это отличный знак! Скорее всего, все пройдет на высшем уровне и принесет вам неплохие дивиденды. Любые знакомства, состоявшиеся в этот день, будут крайне удачными и с заделом на будущее. С 18 по 21 июля - Убывающая Луна. Непросто в данный период придется тем знакам, у кого на работе не все гладко. Пока Луна убывает, начальство может особенно придираться, коллеги отказывать в поддержке, а атмосфера накаляться до предела. Чтобы снизить градус напряжения, будьте сами в хорошем настроении. Помните, что черная полоса однажды закончится!
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Овен
Самое время сесть на диету для тех Овнов, кто имеет лишний вес! Сейчас килограммы будут уходить быстро. Не впадайте в депрессию, даже если повод для этого будет. Держите нос по ветру: только в этом случае вы достигнете успеха. 21 июля готовьтесь к важной встрече.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Телец
Возможно, сейчас вы окажетесь на распутье. Сделайте паузу: не принимайте никаких решений сгоряча. Во всем проявите умеренность - от денежных трат до выражения эмоций. На работе также действуйте предельно аккуратно. Начальство за вами наблюдает.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Близнецы
Приятный сюрприз ждет вас с 18 по 21 июля. Подумайте, как им воспользоваться, чтобы получить максимальную пользу. Отдых сейчас должен быть пассивным. Позвольте себе набраться сил для новых свершений. Сейчас никаких ремонтов и генеральных уборок!
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Рак
Энергии у вас будет столько, что вы сможете буквально горы свернуть. Сейчас можно заниматься решением всех важных вопросов. Не забывайте также про здоровье: период благоприятен для медицинских обследований. Держите связь с детьми: не упускайте их из вида.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Лев
На этой неделе вам придется не раз отстаивать собственную точку зрения. Будьте настойчивы! Велик риск поссориться с близкими друзьями. Пропускайте мимо ушей критику, которую сейчас могут высказывать окружающие. Лучше займитесь повышением самооценки.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Дева
В вашей семье воцарятся мир и спокойствие. Теперь вы сможете обратить внимание на иные сферы жизни. Например, займитесь рабочими вопросами. Сейчас вы можете проявить себя так, чтобы начальство заметило вас. Лучший день для карьерных свершений - 19 июля.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Весы
Интуиция вряд ли поможет вам сейчас. В спорных вопросах консультируйтесь со знающими людьми. Период благополучен для любых сделок с недвижимостью. Те, кто отправятся в путешествие, не пожалеют, есть шанс встретить свою любовь именно там!
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Скорпион
Вы в кои веки можете расслабиться: дела сделаны, вопросы решены. Проведите это время с удовольствием. 20 и 21 июля отправляйтесь в салон красоты: это лучшие дни для обновления внешнего вида.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Стрелец
Вторая половина может устроить для вас проверку. Будьте начеку! У Стрельцов много шансов завести роман, вряд ли он окажется серьезным. Аккуратнее следует быть тем представителям знака, у кого имеются проблемы с сердцем и сосудами. Следите за здоровьем!
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Козерог
Вам нужно выпустить пар, чтобы не держать негативные эмоции в себе. Сделайте это вдали от близких людей. В период с 19 по 21 июля можно совершать крупные покупки. Однако звезды не рекомендуют вам сейчас брать кредит - расплачиваться будет непросто.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Водолей
Вы не сможете получить деньги, на которые так рассчитывали. Однако в остальных сферах жизни у вас все будет отлично! Период идеален для коротких поездок за город. В отношениях с родственниками будьте сдержанны, даже если захочется дать волю эмоциям.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 июля 2019 года Рыбы
Наконец и на вашей улице наступит праздник! Возможны повышение по службе, удача в делах, получение прибыли. Идеальное время, чтобы начать делать накопления. Также сейчас хорошо устанавливать выгодные связи. Займитесь этим в ближайшее время.